Skocz do zawartości

Skrypty runiczne


Tarocistka_Kinga

Polecane posty

Coś o skryptach.

Skrypty runiczne-ich główne "zadanie"to pomoc w osiągnięciu danego celu w wybranej sferze i ochrona przed niekorzystnym działaniem ludzi czy zjawisk itp.

Skrypt najlepiej narysować/wyryć na czystym drewnie lub namalować na szkle.Praktykuje się też malowanie na kamieniu.

W ostateczności można narysować czerwonym flamastrem na kartce.

Skrypt możemy nosić w torebce, na szyi,portfelu lub powiesić go gdzieś w domu(jeśli ma służyć jego ochronie)

Należy jednak pamiętać,że runy mają specyficzną (ciężką) energię i nie każdemu będą dobrze służyć.Tak samo jak kamienie naturalne.

Jeżeli po jakimś czasie od wykonania skryptu,zauważymy jakieś zmiany w samopoczuciu czy też kumulację niekorzystnych wydarzeń,pozbądźmy się takiego skryptu poprzez jego spalenie.

Niektóre skrypty:

1.na dobrą pracę-dagaz,kenaz,ehwaz,fehu

2.na miłość-gebo,ehwaz,berkano,othila,

3.zdanie egzaminu-raido,ansuz,mannaz,

4.dobra współpraca-mannaz,berkano,fehu,jera,thurisaz,algiz

5.pozbycie się lęków-teiwaz,isa,thurisaz,ansuz,algiz

6.ochrona domu-othila,thurisaz,ansuz,laguz,ansuz

7.ochrona samochodu-algiz,raido,nauthiz,othila

8.na udany seks-fehu,kenaz,gebo

p.s.skrypt najlepiej stworzyć według odpowiednich symboli runicznych, ale można też wpisać całą nazwę( poniżej zamieszczę alfabet runiczny)

nie wykonujmy i nie nośmy jednocześnie więcej niż 2 skrypty.

Zdjęcie: Coś o skryptach.

Skrypty runiczne-ich główne "zadanie"to pomoc w osiągnięciu danego celu w wybranej sferze i ochrona przed niekorzystnym działaniem ludzi czy zjawisk itp.

Skrypt najlepiej narysować/wyryć na czystym drewnie lub namalować na szkle.Praktykuje się też malowanie na kamieniu.

W ostateczności można narysować czerwonym flamastrem na kartce.

Skrypt możemy nosić w torebce, na szyi,portfelu lub powiesić go gdzieś w domu(jeśli ma służyć jego ochronie)

Należy jednak pamiętać,że runy mają specyficzną (ciężką) energię i nie każdemu będą dobrze służyć.Tak samo jak kamienie naturalne.

Jeżeli po jakimś czasie od wykonania skryptu,zauważymy jakieś zmiany w samopoczuciu czy też kumulację niekorzystnych wydarzeń,pozbądźmy się takiego skryptu poprzez jego spalenie.

Niektóre skrypty:

1.na dobrą pracę-dagaz,kenaz,ehwaz,fehu

2.na miłość-gebo,ehwaz,berkano,othila,

3.zdanie egzaminu-raido,ansuz,mannaz,

4.dobra współpraca-mannaz,berkano,fehu,jera,thurisaz,algiz

5.pozbycie się lęków-teiwaz,isa,thurisaz,ansuz,algiz

6.ochrona domu-othila,thurisaz,ansuz,laguz,ansuz

7.ochrona samochodu-algiz,raido,nauthiz,othila

8.na udany seks-fehu,kenaz,gebo

p.s.skrypt najlepiej stworzyć według odpowiednich symboli runicznych, ale można też wpisać całą nazwę( poniżej zamieszczę alfabet runiczny)

nie wykonujmy i nie nośmy jednocześnie więcej niż 2 skrypty.

http://i2.pinger.pl/pgr107/06d3a354001a948c49b27856/runy_1.gif

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Kiedyś trochę czytałam o runach, czułam jakieś przyciąganie do nich...Pewna kobieta która zna się na runach podała mi skrypt na sprzedaż mieszkania, bardzo chciałam sprzedać lecz się nie udawało. Skrypt umieściłam na drzwiach i o dziwo zaczęli kręcić się klienci i mieszkanie sprzedałam- skrypt napisałam na białej kartce ołówkiem i umieściłam w niewidocznym miejscu na drzwiach. Później nosiłam w portfelu skrypt na przyciągnięcie pieniędzy ale on niestety nie zadziałał. Nie pamiętam jakie to były runy, ale ktoś mi doradził żeby na żółtej kartce wypisać czerwonym pisakiem...Może coś żle zrobiłam nie wiem...Wiem że runy co jakiś czas przypominają mi o sobie - chociażby teraz...Był czas że marzyłam o własnych runach są niezwykłe, ale chyba troszkę się bałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyciągnięcie pieniędzy polecana jest jedna runa - fehu. Trzeba ją napisać na karteczce i nosić w portfelu. Efekty dosyć szybko można zauważyć ;)

 

latest?cb=20130203165437&path-prefix=pl

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no własnie też czytałam...tylko że przedwczoraj napisałam już sobie taki skrypt /KENAZ - FEHU - ALGIZ - WUNIO

 

aby starczyło na wszystko i jeszcze można było odłożyć. Myślisz Ismeno że sama FEHU bedzie lepsza? Nie wiem co teraz zrobić zniszczyć ten skrypt czy zostać przy nim?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

add nie mam pojęcia, ja się w ogóle runami nie interesuje. O tym Fehu wyczytałam kiedyś na innym forum, pamiętam też, że jeżeli chodzi o skrypt powinien on się składać z nieprzyszytej ilości run - dlaczego, nie wiem. Może ktoś na forum wie?

Oraz skrypty powinny być przygotowywane dla danej osoby indywidualnie specjalnie pod jej problem, potrzebę. Nie powinno się brać gotowców z internetu, czy z innych źródeł, o których nie wiemy, dla kogo, w jakim celu zostały przygotowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ma parzystą, najlepiej chyba jak go spalę, ale pierw poczytam, doradzę się kogoś.... może ktoś inny podpowie.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...