- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Awatar użytkownika
przez Marika
#57276
Monia250 pisze:Dziękuje za odpowiedz - jesli dobrze wyliczyłam ja jestem 2 z Ipz 11 a partner jest 1 z Ipz 5/23 - chyba tak to sie zapisuje.
Mój dzień urodzenia pokrywa sie z wibracja jego drogi życia - Jak to teraz zinterpretować ? Dziękuje za pomoc :)

To: "Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że dzień urodzenia pokrywa się z realizacją drogi życia innej osoby to bardzo często jest to wskazanie, że osoba ta jest w naszym życiu, bo w pewnym sensie ma nam pomóc, umożliwić, to nie znaczy, że ma za nas coś zrobić, ale zrealizować plan naszej drogi życia."
Ja od siebie dodam, że pan ma 1 z Drogi Życia, Ty jeden z dnia, więc więcej zmian może być po Twojej stronie. U niego ta jedynka jest silna, bo wychodzi z głównego filaru.
Poczytaj o wibracji związku 3
Awatar użytkownika
przez Marika
#57279
Monia250 pisze:Chyba nie do końca zrozumiałam :( - czy to ja mam pomoc jemu zeraliziwac plan jego drogi życia? Czy to mize być związek karmiczny ? Jeszcze raz miłego dnia :)

Tak, pomagałaś, pomagasz i pewnie nadal będziesz pomagać. Świadomie i nie. Pomimo, że pan sobie świetnie sam ten plan realizuje, to Ty jak i zapewne każda inna osoba w mniejszym lub większym stopniu będziecie dodatkami, czyli pewnymi punktami. I teraz w zależności od każdej relacji, charakteru, przebiegu on sobie będzie wypracowywał pewne cechy, uczył czegoś, coś od siebie dawał, tracił, coś go będzie bogacić, coś będzie zmieniał... Za sprawą tych ludzi (także i Twoją) będzie się tak najogólniej rozwijał. Każdy coś do jego życia wniesie. Tak samo jest z Tobą. Ten pan coś wnosi, Twoja koleżanka coś wnosi, kuzyn coś wnosi itd. W życiu każdego człowieka, inni ludzie to podstawowy element rozwoju.
Oczywiście, że to może być związek karmiczny i pewnie jest. Wielokrotnie na forum pisałam, że każdy związek to związek karmiczny, bo w każdym o "COŚ" chodzi, w każdym jest jakaś misja do wykonania, lekcja do odrobienia i co tam jeszcze potrzeba. Tu trzeba odejść od numerologii, która tylko pewne związki każe określać karmicznymi. Dzieje się tak ze względu na m.in. liczby i niektóre, nazywane wyjątkowymi wibracje związku. A tak naprawdę, wcale nie tylko te związki są karmiczne. Każdy jest i warto właśnie w takich kategoriach patrzeć na związki dwojga ludzi, czy w ogóle międzyludzkie.
przez Monia250
#57281
Dziękuje - za odpowiedz - Poprostu jestem w punkcie gdzie zaczęło pojawiać sie wiele pytan "dlaczego tak sie dzieje " czytałam o wibracji związku 3 - w zależności od opracowania niektóre rzeczy sie zgadzają a niektóre nie- ale sadze ze tak jest u każdego .
- mam takie jeszcze pytanie - czy relacja z jakaś osoba moze mieć niszczący wpływ na druga ? Dużo tych pytan ;)
Czy mogłabym prosić cię o wykonanie portretu numerologicznego - tak to sie chyba nazywa ;) . Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi ;)
Awatar użytkownika
przez Marika
#57711
Monia250 pisze:Dziękuje - za odpowiedz - Poprostu jestem w punkcie gdzie zaczęło pojawiać sie wiele pytan "dlaczego tak sie dzieje " czytałam o wibracji związku 3 - w zależności od opracowania niektóre rzeczy sie zgadzają a niektóre nie- ale sadze ze tak jest u każdego .
- mam takie jeszcze pytanie - czy relacja z jakaś osoba moze mieć niszczący wpływ na druga ? Dużo tych pytan ;)
Czy mogłabym prosić cię o wykonanie portretu numerologicznego - tak to sie chyba nazywa ;) . Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi ;)

Tak. Jak najbardziej, bo nie ma tylko relacji cukierkowych, ciepłych i z happy endem - niestety :( jest również druga strona relacji, ta mniej przyjemna, czyli toksyczne związki, wykorzystywanie, poniżanie, przemoc itd.
Wykonanie portretu - oczywiście, jest to możliwe, ale proszę wpisz się do właściwego tematu. Taki jest utworzony, w dziale z numerologicznymi interpretacjami <ok>
Karty przewodnictwa bogiń

Poproszę o przesłanie :)

Dziękuję Ismeno za przesłania na luty <buziak&[…]

Witaj Brigan Jeśli ten temat jest jeszcze otwart[…]

Relacja z pewnym Panem+weryfikacja

Cześć Proszę o wróżbę :) Gosia 28.08.1985 Jarek 0[…]

Skorzystaj z darmowych wróżb