Skocz do zawartości

Wibracja Związku - 9


Marika

Polecane posty

W celu obliczenia WSPÓLNEJ WIBRACJI ZWIĄZKU należy obliczyć swoją oraz partnera/partnerki DROGĘ ŻYCIA, a następnie obydwie drogi życia dodać do siebie.

Przykład: Partnerka = Droga Życia 5, Partner = Droga Życia 3 WSPÓLNA DROGA ŻYCIA = 8 (5+3)

Tutaj jest wyjaśnione jakie obliczenia należy wykonać viewtopic.php?f=97&t=1587

 

9 - WIBRACJA ZWIĄZKU

 

Związek o wibracji - 9

Jest to związek karmiczny, związek lekcja. Związek lekcja, to związek który bardzo szybko się rozpada lub, w którym dochodzi do tzw. długo terminowości. Można powiedzieć, że jest to związek trudny od samego początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób są ze sobą połączone. Jest to wtedy już z wiązek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń naszej duszy.

Trudne związki w których obie strony mogą czuć się samotnie.

Wiemy też, że 9 daje pewien rodzaj spuścizny bycia przewodnikiem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy udzielać rad i artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli związek tzw. dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Bardzo często w takim związku występuje rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna z osób może być chora i ta druga osoba uczy się od nie czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko na poziomie realizacji intelektualnej.

9 daje związek lekcje, jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty to dopiero śmierć rozłącza partnerów.

Natomiast bardzo często związki tego typu są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek osób pracujących w systemie np. medycznym, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z nich ją realizuje w inny sposób to mają wspólny punkt zaczepienia. Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy się drugiej, a z drugiej strony odczuwa samotność istnienia w związku. Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek wibracji 9 – samotność we dwoje

Para, której przyszło żyć w numerologicznej wibracji 9, zmierzy się z poważnymi wyzwaniami. Pojawić się może silna tendencja do odgradzania się od siebie murem milczenia i obojętności. Rozwiązaniem jest połączenie swoich sił dla pracy dla świata.

 

Dziewiątka zobowiązuje. Kończy cykl numerologiczny i jej zadaniem jest przejawianie pełni. Tu już nie ma miejsca na sprawy indywidualne tylko ogólnoludzkie. Jeśli dobro, to wspólne. Jeśli praca, to dla wyższych ideałów. Jeśli miłość, to bezwarunkowa. Jak to wszystko zrealizować w warunkach, gdy spotyka się dwoje ludzi nie tylko z uczuciami wobec siebie, ale również ze swoimi słabościami, lękami, oczekiwaniami? Trudne. Początek tego związku może jednak przebiegać cudownie. Zakochani mogą mieć silne poczucie, że są dwiema połówkami jabłka, które wreszcie się odnalazły i mogą wieść sielskie życie. Szybko jednak okazuje się, że nie jest wcale tak różowo. Tak, razem tworzą całość, ale zeszli się również po to, żeby służyć światu. Wibracja Dziewiątki niesie ze sobą przesłanie służby, poświęcenia się sprawom wyższym. Jeśli taka para wspólnie zaangażuje się w działalność dla dobra ogólnego czy po prostu dla drugiego człowieka, ma szansę odnieść sukces i cieszyć się satysfakcją. Zwykle jednak wymogi przyziemnego życia przeszkadzają w realizacji tego typu celów. Pojawia się problem, jak pogodzić wzniosłe marzenia z codziennością. Dobrze, jeśli kobieta i mężczyzna, którzy tworzą związek 9, często ze sobą rozmawiają o tym, jak się zrealizować na wyższym poziomie. Dzięki temu mogą lepiej zrozumieć siebie i swoje miejsce w świecie. Odkryć swoje wspólne powołanie i wspierać w jego realizacji.

 

Życie uczuciowe, które toczy się pod znakiem 9, pełne jest zakrętów. Potrzebna jest duża pewność co do swoich uczuć. A także umiejętność pełnej akceptacji partnera bez prób zmieniania go na swoją modłę. Poprzeczka ustawiona została wysoko – chodzi o miłość bezwarunkową. Bez duchowego podejścia do miłości w relacji robi się nerwowo i labilnie. Górę biorą chaotyczne emocje. Lawiny wyznań przeplatają się z nerwowym wylewaniem żali, co tworzy nieprzyjemne konflikty. Trudności tej numerologicznej wibracji mogą doprowadzić do „życia razem, ale osobno”, kiedy każda ze stron zajęta jest swoimi sprawami, przede wszystkim pracą. Brak wówczas sfery „my”, bliskości i ciepła. Takie pary mogą formalnie tworzyć związek czy rodzinę, jednak tak naprawdę nie są ze sobą. Brakuje wówczas porozumienia, wspólnych pasji a nawet zwykłego zainteresowania sobą nawzajem. Jednocześnie bardzo trudno im się rozstać, bo gdzieś wewnątrz czują, że są dla siebie stworzeni. I są razem dla ważnego celu. Wówczas we wspólne życie wkrada się samotność.

 

źródło: zwierciadlo.pl/2012

  • Lubię! 1
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Marzę o drugiej 9tce w związku, sama będąc 9tka. Nie wiem co mi los szykuje, ale cudownie byłoby pobyć z drugą 9tką, która podobnie przeżywa i postrzega świat. Zakręty są ok. Ostatnio poznałam dwóch mężczyzn 9tki i przyciąganie duchowe jest ogromne. Z żadnym z nich związek nie jest możliwy ze względu na okoliczności poznania, ale poczułam dużą tęsknotę za drugą 9tką :) Nie sama DŻ, ale też wibracje dnia, miesiąca, roku osobno, wibracja imienia - cudownie się uzupełniające - powodują, że człowiek po 15 minutach jest nam bardzo bliski, jakbyśmy szli podobną drogą do celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Essa napisał:

Marzę o drugiej 9tce w związku, sama będąc 9tka. Nie wiem co mi los szykuje, ale cudownie byłoby pobyć z drugą 9tką, która podobnie przeżywa i postrzega świat. Zakręty są ok. Ostatnio poznałam dwóch mężczyzn 9tki i przyciąganie duchowe jest ogromne. Z żadnym z nich związek nie jest możliwy ze względu na okoliczności poznania, ale poczułam dużą tęsknotę za drugą 9tką :) Nie sama DŻ, ale też wibracje dnia, miesiąca, roku osobno, wibracja imienia - cudownie się uzupełniające - powodują, że człowiek po 15 minutach jest nam bardzo bliski, jakbyśmy szli podobną drogą do celu.

A jaką ty dziewiątką jesteś z jakiej liczby ? chyba z 36 bo jakoś tak mi idzie po tym co napisałaś .... Każda liczba która jest 9 jest inna to chyba najgorszy z kalibrów ludzi do odczytania ja odczytując 9 ... teraz po długim czasie wiem że numerologia musi nie ma bata łączyć się z astrologicznym horoskopem osoby. Każda liczba 9 jest mentalnym samotnikiem. ale kocha ludzi jak chce.

Każda podliczba dająca liczbę 9 to inni ludzie ja mam liczbę 27 zjadłabym Cię w będą c w związku z liczbą np 36 załóżmy że jesteś facetem lub ja jestem facetem. 27 + 36 bo dwójka z trójką nie da rady na randkach tak ale nie w życiu siedem i sześć da radę ale to katorga dla liczby 6 a wysublimowana słodycz dla 7 bo sześć ogarnie jej wszystkie przyziemnie sprawy domowe. 

 

Dziewczyny nie jestem wyrocznią sama sobie nie mogę ustawić liczb ale przynajmniej jestem świadoma tego kim są moje liczby i jakie aspekty planet działają na moją liczbę 27 bo potrafi mieć różne oblicza. 9 z 9 to może się udać na dwa domy ....i kreatywne życie bardziej w biznesie niż w życiu.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Essa napisał:

25 + 8 + 21 = 54 / 36 / 18

 

 

Jesteś 54 Esso to i tak widzisz inna i to dużo inna niż 27. 

Zastanawiam się jak Ci gra ta 5 na twoją czwórkę ? życie wymusza u ciebie pracę ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Batyam napisał:

Jesteś 54 Esso to i tak widzisz inna i to dużo inna niż 27. 

Zastanawiam się jak Ci gra ta 5 na twoją czwórkę ? życie wymusza u ciebie pracę ? 

Oj tak, zapracowana to ja jestem bardzo :) ale też pewnie duży dynamizm, niepokój jeśli chodzi o stabilizowanie się, deklaracje :)

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Batyam napisał:

Jesteś 54 Esso to i tak widzisz inna i to dużo inna niż 27. 

Zastanawiam się jak Ci gra ta 5 na twoją czwórkę ? życie wymusza u ciebie pracę ? 

Ale wiesz 54 moooże by się zgrało z 36 ale i tak ostaje przy swoim że nie da rady w domu w życiu w codzienności ktoś musi być 4 a ktoś artystą. 9 to 9 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Essa napisał:

Oj tak, zapracowana to ja jestem bardzo :) ale też pewnie duży dynamizm, niepokój jeśli chodzi o stabilizowanie się, deklaracje :)

 

Ok a z jaką liczbą jesteś zżyta ? nie musi być partner może to być np przyjaciel ...znasz liczbę dobrze by miała liczbę albo 4 lub 6 dla twojej liczby 54

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Batyam napisał:

Ok a z jaką liczbą jesteś zżyta ? nie musi być partner może to być np przyjaciel ...znasz liczbę dobrze by miała liczbę albo 4 lub 6 dla twojej liczby 54

Obecnie to z żadnym mężczyzną nie jestem zżyta :) ostatni to 26+10+23 =  59 jeszcze po rozstaniu przez 1,5 roku nie mogłam się emocjonalnie wydobyć z tej relacji, ale już na szczęście ok 

Właśnie przeczytałam, że podliczba 59 ma "tendencję do gwałtownych rozstań".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Essa napisał:

Obecnie to z żadnym mężczyzną nie jestem zżyta :) ostatni to 26+10+23 =  59 jeszcze po rozstaniu przez 1,5 roku nie mogłam się emocjonalnie wydobyć z tej relacji, ale już na szczęście ok :)

 54 +59 = 113 ..........kreatywnie było każdy chciał być szefem a ty pracowałaś a on był twórczym ...w swych uzaleznieniach... Matko dobra Esso nie 9 dla Ciebie sorry 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Batyam napisał:

 54 +59 = 113 ..........kreatywnie było każdy chciał być szefem a ty pracowałaś a on był twórczym ...w swych uzaleznieniach... Matko dobra Esso nie 9 dla Ciebie sorry 

to kto dla mnie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Essa napisał:

to kto dla mnie? 

 Ktoś kto uszanuje Twoją pracę mimo wszystko uważam że ta liczba 4 jest mocna u Ciebie i Ty taka domowa kobieta jesteś w sensie że byś chciała mieć faceta stabilnego w emocjach i w tym że jak powie coś to to zrobi. Uważaj z tym by mimo wszystko szanować wolność czyjąś ...sama też potrzebujesz czuć się wolna niezależna mimo że tak naprawdę marzysz o tym by mieć oparcie w kimś właśnie materialne moim zdaniem gdyby coś się zadziało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Batyam napisał:

 Ktoś kto uszanuje Twoją pracę mimo wszystko uważam że ta liczba 4 jest mocna u Ciebie i Ty taka domowa kobieta jesteś w sensie że byś chciała mieć faceta stabilnego w emocjach i w tym że jak powie coś to to zrobi. Uważaj z tym by mimo wszystko szanować wolność czyjąś ...sama też potrzebujesz czuć się wolna niezależna mimo że tak naprawdę marzysz o tym by mieć oparcie w kimś właśnie materialne moim zdaniem gdyby coś się zadziało.

Mężczyzna z DŻ 4?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem i domowa, i nie domowa :) jak wybywam z domu to wracam późno. A jak siedzę to siedzę hehe ciężko mi czasem nadążyć. Pomysły mam co 5 sekund, nigdy nie jestem w stanie przewidzieć, co jutro np. będę miała ochotę ubrać, więc nie przygotowuję wcześniej nic, bo i tak potem zmieniam zdanie w ostatnim momencie. To chyba to 54...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Essa napisał:

Mężczyzna z DŻ 4?

 Niekoniecznie z DŻ , ale by 24 liczba fajna ale dla Ciebie nie 34 a może ? Esso zrób sobie urodzeniowy horoskop astrologiczny 

25 + 8 + 21

        2

        7

    6       1

8      7      3

     1      4

          3

 

Ty jesteś 74 rocznik ?  nie musisz odpowiadać . 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Batyam napisał:

 Niekoniecznie z DŻ , ale by 24 liczba fajna ale dla Ciebie nie 34 a może ? Esso zrób sobie urodzeniowy horoskop astrologiczny 

25 + 8 + 21

        2

        7

    6       1

8      7      3

     1      4

          3

 

Ty jesteś 74 rocznik ?  nie musisz odpowiadać . 

 

18 + 2 + 25 

        9

        9

    2      7

2     9     7

    7     2

        5

 

Hmmm ....jak ma kasę to go bież ....na trochę może dłużej nawet jak to by był związek wyjdziesz obronną ręką ...tylko że ty chyba Panna w Słońcu jesteś ....to bym go brała jako kochanka 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Batyam napisał:

Hmmm ....jak ma kasę to go bież ....na trochę może dłużej nawet jak to by był związek wyjdziesz obronną ręką ...tylko że ty chyba Panna w Słońcu jesteś ....to bym go brała jako kochanka 

Niestety nie mogę go "wziąć", analizuję tylko z ciekawości, bo pierwszy raz od dawna tak dobrze kogoś rozumiem. Na mojego muszę poczekać :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Essa napisał:

Niestety nie mogę go "wziąć", analizuję tylko z ciekawości, bo pierwszy raz od dawna tak dobrze kogoś rozumiem. Na mojego muszę poczekać :)

Przecież pokazałam Ci piramidę czy widzisz co tam jest ....on i tak z problemami do rozwiązania zostanie sam ....i sam musi je rozwiązać . Biznesmen ? Czy naukowiec ? Ale ambitny to on jest tylko nie wiem w jakim dążeniu w jakim celu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Batyam napisał:

Przecież pokazałam Ci piramidę czy widzisz co tam jest ....on i tak z problemami do rozwiązania zostanie sam ....i sam musi je rozwiązać . Biznesmen ? Czy naukowiec ? Ale ambitny to on jest tylko nie wiem w jakim dążeniu w jakim celu

Biznesmen

 

Na moim profilu w zakładce "About me" jest wgrany mój kosmogram, jeśli chcesz rzucić okiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Essa napisał:

Biznesmen

 To już wszystko powiedziałam sama wiesz ...masz jeszcze inną możliwość jak wiesz kart nie dotykam dla mnie tylko energię liczb i wibracje ...wiem że samej sobie jest najtrudniej ale  Esso obstaje przy liczbie 6 na bank by gdzieś się pojawiła u mężczyzny Twojego i ciesz się ze masz tą liczbę 4 u siebie. 

Ona daje Ci duuuużo tak jak 5 ale 4 tutaj wiedzie prym.

Ja nie wiem ale ona mnie gdzieś we mnie paraliżuje może nie praca ale monotonia tej czwórki nie wiem ale ja tą liczbę odbieram u siebie jak stanie przy taśmie i klepanie śrubki ....bez duszy stale od godziny do godziny. A wyzwanie tej liczby nade mną. 

 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...