Skocz do zawartości

Wibracja Związku - 7


Marika

Polecane posty

W celu obliczenia WSPÓLNEJ WIBRACJI ZWIĄZKU należy obliczyć swoją oraz partnera/partnerki DROGĘ ŻYCIA, a następnie obydwie drogi życia dodać do siebie.

Przykład: Partnerka = Droga Życia 5, Partner = Droga Życia 3 WSPÓLNA DROGA ŻYCIA = 8 (5+3)

Tutaj jest wyjaśnione jakie obliczenia należy wykonać viewtopic.php?f=97&t=1587

 

7 - WIBRACJA ZWIĄZKU

 

Związek o wibracji - 7

7 to wibracja duchowa, dlatego od razu wiadomo, że związek sygnowany wibracją 7 to związek karmiczny. Jest to związek karmiczny, w którym dwoje ludzi mogą sytuacją być zmuszeni do przebywania razem, gdzie występuje dość często pewien rodzaj tarcia między nimi. Są to związki celu, czyli jest jakiś wspólny cel do osiągnięcia i stąd należy takiego związku nie unikać. Należy w tym związku pozostać poniekąd dopełniając tą karmę, wypełniając to zobowiązanie tej dwójki ludzi w danym wcieleniu. Często są to związki narażone na oddalenie.

Wibracja 7 jako wibracja wspólna dla związku wskazuje na to, że związek jest szarpany. Może być związkiem nazywanym jako związek, ale dwoje ludzi generalnie dzieli jakaś odległość.

Żony marynarzy często tworzą związki naznaczone wibracją 7, bo jest to informacja, że w związku będą się działy sprawy, będą stawały przeszkody na drodze do realizacji, które, jeśli nie wystąpi głęboka więź uczuciowa, porozumienie dusz, a nie tylko porozumienie intelektów i ciał, to taki związek nie jest w stanie przetrwać.

Jeśli właśnie wchodzi na taki wyższy filozoficzny poziom patrzenia na relacje z drugim człowiekiem, jeśli związek zaczyna być związkiem głęboko duchowym, wtedy jak najbardziej ma rację bytu, ale trudno jest wtedy powiedzieć o codzienności dającej spełnienie.

Wibracja 16 jest szczególna jeśli chodzi o 7, bo tu jest karma związków, więc w tym momencie dokładnie pokazane jest, że losy związku zależeć będą od decyzji tylko i wyłącznie jednej osoby. To jedna osoba będzie decydowała, że albo związek będzie trwał dalej, albo się rozpadnie. To też taka informacja, że taki związek obłożony karma związków jest związkiem gdzie przymusem było zbudowanie rodziny, zawarcie tego układu małżeńskiego, ale nie koniecznie przymusem jest dotrwanie koło siebie do końca swoich dni.

Często wibracja 16 jako wspólny układ związku wskazuje na cel poczęcia dzieci, czyli dwoje ludzi łączy się po to, aby stworzyć odpowiednie warunki dla duszyczek, które właśnie w takiej rodzinie muszą przyjść, które muszą doświadczyć, bo bardzo często związki te rozpadają się dają przykład w otoczeniu dzieciom, że można inaczej niż ogólnie zostało przyjęte. W takich związkach często przy rozpadzie dominuje jako przewodnia myśl - jest coś ważniejszego niż tylko ambicje.

Osoby, które tworzą związek obłożony wibracją 7, często są osobami skrajnie różnymi od siebie, gdzie jedna holuje drugą, ale holuje na zasadzie: wyznacza pewne progi, ta druga osoba podąża. Dlatego też w pewny momencie związek ten może stanowić ciężar dla tej osoby, która jest w ciąż gdzieś przeznaczona do dawania takiego napędu temu związkowi.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek wibracji 7 – para dusz

Gdy się spotkają, on i ona, a liczba ich związku wynosi 7, może im się wydawać, że są bratnimi duszami. Relacja ta bowiem nacechowana jest bowiem atmosferą niezwykłości, ale zwykle niesie ze sobą poważną życiową lekcję do przeżycia.

 

Z siódemką kojarzony jest Neptun, najbardziej tajemnicza i mistyczna z planet. Jej przekaz jest romantyczny, osnuty mgłą, duchowy. Ale może także być oszukańczy, zwodniczy, oparty na iluzjach. Para, której związkiem rządzi wibracja numer 7, ma przed sobą wyzwanie.

 

Ta liczba nie sprzyja związkom, bo jest raczej samotnicza i izolująca się. Siódemki są wrażliwe, ale skryte i nieśmiałe, lękają się wyrażania uczuć. Dlatego siódemkowa relacja niesie ze sobą doświadczenie pewnego oddalenia. Czy to dosłownego, fizycznego, kiedy ludzie mieszkają osobno, czy też braku bliskości emocjonalnej. Partnerzy mogą mieć przed sobą tajemnice lub być na siebie zamknięci w sferze uczuć. Jednak ze sobą są. Przyciągają ich do siebie siły nieświadomości po to, by głębokie rany zostały uzdrowione.

 

Na początku znajomości ludziom wydaje się, że są sobie przeznaczeni, że są bratnimi duszami, które wreszcie się odnalazły. Mają ze sobą duchowe porozumienie, łączy ich jakby niewidzialna nić. Sprawy ducha prawie zawsze objawią się między ludźmi, których połączyła ta mistyczna wibracja. Mogą ich łączyć takie właśnie zainteresowania, wspólna pasja, praca dla ważnej idei. Znaczących korzyści materialnych nie można się jednak po tym spodziewać, bo siódemka niewiele z materią ma wspólnego. Problemy finansowe są często źródłem ich nieporozumień. To, co ludzie mogą wnieść z lekcji związku 7, to głęboki wgląd w psychikę, do którego uzyskują dostęp w relacji z drugą osobą. Jeśli potraktują ją jak lustro, ich świadomość się poszerzy. Wibracja 7 obdarza również nauką niezależności podczas życia razem, naukę tego, że każdy potrzebuje własnej przestrzeni. Niebezpieczeństwem jest emocjonalne uzależnienie bez autentycznej bliskości, kiedy najważniejsze są uczucia, które odważnie wyrażamy.

 

źródło: zwierciadlo.pl/2012

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...

Jak zaczęłam czytać o wibracji 7 to aż mnie zatkało... Zgadza się wszystko co zostało napisane <ok> .... Oboje czujemy to pokrewieństwo dusz ale jesteśmy niestety osobno... I czasem właśnie ta relacja wydaje mi się bardzo trudna ale zarazem gdyby jej nie było to chyba zapanowała by w moim życiu pewna pustka.

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałam mężczyznę, niestety dzieli nas duża odległość jednak jest w tym coś wyjątkowego, wibracja związku liczby 7 dużo by tłumaczyła, ale może ktoś coś więcej powie? ja 20.02.1985 on 17.12.1985

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałam mężczyznę, niestety dzieli nas duża odległość jednak jest w tym coś wyjątkowego, wibracja związku liczby 7 dużo by tłumaczyła, ale może ktoś coś więcej powie? ja 20.02.1985 on 17.12.1985

 

Witaj Finokemina

 

W numerologii jest temat interpretacje numerologiczne ja niestety nie umiem technicznie przenieść Twojego wątku.

Więc proponuję byś w dziale interpretacje numerologiczne założyła temat i podała tak jak powyżej liczby dat urodzenia.

 

Jeśli miałabyś ochotę poćwiczyć to w kursie numerogii masz podane różne wzory i interpretacje liczb.

 

Pozdrawiam serdecznie Batyam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Fragment z opisu powyższego: " dwoje ludzi mogą sytuacją być zmuszeni do przebywania razem, gdzie występuje dość często pewien rodzaj tarcia między nimi. "

 

 

U mnie sie nie zgadza zawsze rozumielismy sie bez słów, podswiadomie bylismy jak dwa lustrzane odbicia i taki tez bylo porozumienie jakby laczyla nas niewidzialna nić, albo czytanie jak z otwartej księgi - (doslownie )

 

...celowo ujęty czas przeszły- co do odległości owszem jest mur na zasadzie dystansu na chwilę obecną nie do przebicia.

 

...manipulacja ludzi "zyczliwych" swoje zrobila , ale podświadomie wiem ze to nie koniec naszej drogi ...

 

...wszystko ma swój czas ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 to wibracja duchowa, dlatego od razu wiadomo, że związek sygnowany wibracją 7 to związek karmiczny.

 

Z całym szacunkiem, ale chciałabym się dowiedzieć, dlaczego związek 7 ma być związkiem karmicznym. To bardzo chodliwe w ostatnich czasach określenie jest nagminnie nadużywane.

7 nawet jeśli jest wibracją duchową nie świadczy o tym, że związek jest karmiczny - duchowość to nie karma, duchowość to wyższy stan świadomości.

Poza tym w numerologii zadania karmiczne określają liczby: 13, 14, 16, 19 i ew. 26 (różne są tu zdania) ale nie są to 4,5,7, 1

 

Samo obliczanie tego wektora jest też kością niezgody między klasykami numerologii a zwolennikami G.Lobos, no ale cała numerologia jest właściwie współczesna, bardzo młoda. To zaledwie ok. 150 lat liczy (oprócz wibracji liczb)

 

Zgodzę się jednak z tym, że związki spod siódemki nie są łatwe, o czym mówią powyższe charakterystyki, przy czym jeśli chodzi o "podobieństwa planetarne" to już jest pomieszanie z poplątaniem, albowiem każdy co innego mówi. Stara szkoła numero mówi, że 7 jest liczbą Merkurego.

Myślę, że zamieszanie zrobił tu przeszczep astrologiczny, gdyż zaczęto kombinować, które z właściwości planet "pasują" do właściwości liczb, i niestety wzięły się za to osoby niezorientowane w astrologii, poza tym wzięto te przyporządkowania z różnych systemów np. z systemu wedyjskiego pochodzi kojarzenie liczby 3 z Jowiszem a 5 z Merkurym. Nie każdy zapewne wie, że i numerologia i astrologia nie są jednorodne, a więc i charakterystyki siłą rzeczy takie nie będą.

 

Poniżej kolejny opis, ale sorry - nie wiem skąd pochodzi, wiem, że jedni kopiują od drugich, a gdzie ja go dopadłam <bezradny>

"Wibracja ta przynosi swoistą życiową nauczkę, nie sprzyja małżeństwu ani miłości, ale może przynieść dar w postaci zdania sobie sprawy z tego czego tak naprawdę chcecie od życia i od związku.

Dzień, w którym wasze drogi się przecięły ma liczbę 7. To co się miedzy wami rodzi ma ogromny potencjał być prawdziwe i szczere. Okazujecie sobie duszo życzliwości.

Wibracja 7 zapowiada rozwój dzięki pracy nad sobą w kontekście współżycia z drugim człowiekiem.

To nie jest związek w stylu „burza” i po burzy i znów przed burzą.

Nauczcie się z cierpliwością wyczekiwać na najbardziej dogodne chwile do spotkań, do podejmowania decyzji i do zmian. Nauczcie się postrzegać siebie nie tylko jako kochanków czy zakochanych, ale przede wszystkim jako przyjaciół. To przyjaźń może stać się kluczem do waszego szczęścia.

 

7 niestety niesie z sobą pewną samotność. Przejawiać się ona może w rozdzieleniu was, na jakiś czas bądź na zawsze. Dzielić was mogą podróże jednego lub obojga z was, praca bądź skłonność do zamykania się w sobie.

7 to także liczba rozczarowań i zawodów miłosnych. Być może wynikająca nie ze „złego losu” a zwyczajnie z waszego braku realizmu i wierze w mrzonki i iluzje.

Objawi się to w poczuciu zepchnięcia waszych uczuć na margines życia partnera. Sami będziecie wiedzieć, czy powiedzieć dość i odejść, przyznać się do tego, że nie wyszło, czy też zostać i walczyć.

Jeśli zostaniecie na polu bitwy, to spójrzcie na ten związek z dystansu, zanalizujcie wszelkie za i przeciw, a sobie doradzajcie jakbyście byli swoim najlepszym przyjacielem, szczerym ale i krytycznym.

Jeśli chcecie wygrać, nie ma innej drogi jak uwierzyć w was i waszego partnera, w to że może wam wyjść.

Jeśli już będziecie razem, niech zawsze każde z was ma w tej relacji, choć odrobinę miejsca tylko dla siebie, choć maleńki skrawek prywatnego nieba"

oraz: 7 to

" Związek duchowy oraz intelektualny. Wymaga od partnerów unikania wzajemnego osądzania, oskarżania oraz zachowania tego samego poziomu i kierunku rozwoju.

Może powodować krzywdy, kiedy między partnerami nastąpi rozbieżność w filozofii życia."

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia Saturday, March 10, 2018 o 12:49, Ercil napisał:

 

Z całym szacunkiem, ale chciałabym się dowiedzieć, dlaczego związek 7 ma być związkiem karmicznym. To bardzo chodliwe w ostatnich czasach określenie jest nagminnie nadużywane.

7 nawet jeśli jest wibracją duchową nie świadczy o tym, że związek jest karmiczny - duchowość to nie karma, duchowość to wyższy stan świadomości.

Poza tym w numerologii zadania karmiczne określają liczby: 13, 14, 16, 19 i ew. 26 (różne są tu zdania) ale nie są to 4,5,7, 1

 

Samo obliczanie tego wektora jest też kością niezgody między klasykami numerologii a zwolennikami G.Lobos, no ale cała numerologia jest właściwie współczesna, bardzo młoda. To zaledwie ok. 150 lat liczy (oprócz wibracji liczb)

 

Zgodzę się jednak z tym, że związki spod siódemki nie są łatwe, o czym mówią powyższe charakterystyki, przy czym jeśli chodzi o "podobieństwa planetarne" to już jest pomieszanie z poplątaniem, albowiem każdy co innego mówi. Stara szkoła numero mówi, że 7 jest liczbą Merkurego.

Myślę, że zamieszanie zrobił tu przeszczep astrologiczny, gdyż zaczęto kombinować, które z właściwości planet "pasują" do właściwości liczb, i niestety wzięły się za to osoby niezorientowane w astrologii, poza tym wzięto te przyporządkowania z różnych systemów np. z systemu wedyjskiego pochodzi kojarzenie liczby 3 z Jowiszem a 5 z Merkurym. Nie każdy zapewne wie, że i numerologia i astrologia nie są jednorodne, a więc i charakterystyki siłą rzeczy takie nie będą.

 

Poniżej kolejny opis, ale sorry - nie wiem skąd pochodzi, wiem, że jedni kopiują od drugich, a gdzie ja go dopadłam <bezradny>

"Wibracja ta przynosi swoistą życiową nauczkę, nie sprzyja małżeństwu ani miłości, ale może przynieść dar w postaci zdania sobie sprawy z tego czego tak naprawdę chcecie od życia i od związku.

Dzień, w którym wasze drogi się przecięły ma liczbę 7. To co się miedzy wami rodzi ma ogromny potencjał być prawdziwe i szczere. Okazujecie sobie duszo życzliwości.

Wibracja 7 zapowiada rozwój dzięki pracy nad sobą w kontekście współżycia z drugim człowiekiem.

To nie jest związek w stylu „burza” i po burzy i znów przed burzą.

Nauczcie się z cierpliwością wyczekiwać na najbardziej dogodne chwile do spotkań, do podejmowania decyzji i do zmian. Nauczcie się postrzegać siebie nie tylko jako kochanków czy zakochanych, ale przede wszystkim jako przyjaciół. To przyjaźń może stać się kluczem do waszego szczęścia.

 

7 niestety niesie z sobą pewną samotność. Przejawiać się ona może w rozdzieleniu was, na jakiś czas bądź na zawsze. Dzielić was mogą podróże jednego lub obojga z was, praca bądź skłonność do zamykania się w sobie.

7 to także liczba rozczarowań i zawodów miłosnych. Być może wynikająca nie ze „złego losu” a zwyczajnie z waszego braku realizmu i wierze w mrzonki i iluzje.

Objawi się to w poczuciu zepchnięcia waszych uczuć na margines życia partnera. Sami będziecie wiedzieć, czy powiedzieć dość i odejść, przyznać się do tego, że nie wyszło, czy też zostać i walczyć.

Jeśli zostaniecie na polu bitwy, to spójrzcie na ten związek z dystansu, zanalizujcie wszelkie za i przeciw, a sobie doradzajcie jakbyście byli swoim najlepszym przyjacielem, szczerym ale i krytycznym.

Jeśli chcecie wygrać, nie ma innej drogi jak uwierzyć w was i waszego partnera, w to że może wam wyjść.

Jeśli już będziecie razem, niech zawsze każde z was ma w tej relacji, choć odrobinę miejsca tylko dla siebie, choć maleńki skrawek prywatnego nieba"

oraz: 7 to

" Związek duchowy oraz intelektualny. Wymaga od partnerów unikania wzajemnego osądzania, oskarżania oraz zachowania tego samego poziomu i kierunku rozwoju.

Może powodować krzywdy, kiedy między partnerami nastąpi rozbieżność w filozofii życia."

Oooo wypisz  wymaluj  my   osadzanie  ujete  idealnie ;)  pozdrawiam serdecznie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Liczba związku 7

Wibracja związku 7 ostrzega, że ta miłość nie potrwa zbyt długo. To najpewniej jest tylko powierzchowny romans, który nie ma szans przekształcić się w coś poważniejszego. Potraktuj go jak lekcję, ale nie płyń z jego prądem, bo wkrótce się sparzysz. Siódemka ujawnia, czego tak naprawdę oczekujemy od relacji, oraz jakich sytuacji nie możemy tolerować. W tej relacji trzeba nauczyć się szczerości, cierpliwości i przyjaźni, zamiast kierować się złymi emocjami. Tym, co zazwyczaj wypala związek 7, jest odległość dzieląca kochanków, praca nie do pogodzenia z życiem prywatnym lub zamykanie się w swoim własnym świecie. Jedyne, co może go uratować, to ogromna dojrzałość obojga partnerów. Bez niej ma nikłe szanse na przetrwanie. 

 

źródło: www.elle.pl/

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja jestem 6, mój aktualny współmieszkaniec 1 czyli razem tworzymy 7 :)

Żeby było weselej 16/7. I toteż bardzo się zgadzam z pierwszym postem... W zakresie bratnie dusze, wow, bardzo się od siebie różnimy...

Jednak nie wiem czy tak jest, czy ja sobie wmawiam że właśnie ja to bardziej napędzam, pewnie ze względu na różnicę wieku też (jestem starsza,o 4 latka)

Ale trzeba przyznać, gdyby nie problemy domowe w sensie minimalna pomoc wybranka w pracach domowych, bym miała nieustanne wrażenie że złapałam pana Boga za nogi. Bo cudownie się uzupełniamy, ja jestem wieczny narzekacz, ale jednocześnie potrzebuję ogromnej miłości i wsparcia i ciepła (co otrzymuję), a on wciąż potrzebuje mojej uwagi - strzelec, w dodatku młodszy i do tego jedynka :D

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Oska

Jesli Twój partner jest 1, a Ty 6 to nie tworzycie wibracji 16/7 

16/7 tworzyłaby np. relacja moja z 7-ką czyli 9 + 7= 16 =7 (ja jestem 9) 

 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

1+6 to 7 - nie żaden związek karmiczny.  Związek karmiczny to 16       7 z 16.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...