Skocz do zawartości

Ciekawe informacje - wibracja związku


Marika

Polecane posty

Oglądając datę urodzenia dwójki ludzi, i nie jest to istotne czy to jest układ partnerski, czy to jest zależność rodzice-dziecko, czy to jest jakaś zależność rodowa, rodzinna. Można zauważyć pewne prawidła, które wskazują na to, że jest tu silna spuścizna karmiczna.

 

Pierwszą podstawową informacją to jest sytuacja, kiedy dzień urodzenia pokrywa się z wibracją drogi życia lub I pz pokrywa się z wibracją drogi życia dwójki osób, które rozpatrujemy.

Np. ktoś ma drogę życia 6 i pojawia się w jego życiu osoba o wibracji z dnia urodzenia 6 lub I pz 6 – to jest to związek szczególny.

 

Jeśli pewne wibracje powtarzają się w piramidzie życia jednej i drugiej osoby wiadomo już, że jest to relacja, która jest relacją głęboko karmiczną, czyli relacją, która jest szczególnie po coś.

 

Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że dzień urodzenia pokrywa się z realizacją drogi życia innej osoby to bardzo często jest to wskazanie, że osoba ta jest w naszym życiu, bo w pewnym sensie ma nam pomóc, umożliwić, to nie znaczy, że ma za nas coś zrobić, ale zrealizować plan naszej drogi życia.

 

Natomiast jeżeli występują wibracje mówiące o głębokich związkach uczuciowych, emocjonalnych, to na pewno będą to wibracje z tego poziom: 6ki, 2ki i 11ki – wtedy również pokrywają się i bardzo często może być tak, że np. dzień urodzenia danej osoby pokrywa się z miesiącem urodzenia innej osoby, czyli w pewnym sensie jedna osoba dojrzewała dokładnie w takich warunkach, kształtowały ją warunki zewnętrzne w taki sposób, aby mogła ofiarować i zaspokoić potrzebę tej drugiej osoby poprzez stworzenie ze swojej osobowości, ze swojej obecności w życiu taki szczególny moment.

 

Co jeszcze jest istotne przy takich rozważaniach karmicznych?

Jeżeli patrzymy na układ związków partnerskich to można zobaczyć połączenie karmiczne poprzez zsumowanie dróg życia obydwu partnerów. Wtedy np. jeżeli wychodzą wibracje, które są tzw. wibracjami trudnymi dla związku to wiadomo, że związek jest obciążony karmicznie, że związek ma coś do przepracowania, że nie koniecznie ten związek ma trwać całe życie, że tu w tym wcieleniu to połączenie tej dwójki ludzi ma zamknąć pewien cykl karmiczny.

 

Takie wibracje, które wskazują po zsumowaniu dróg życia wskazują, że jest to szczególnie trudna relacja karmiczna to będzie na pewno 11ka, 7ka, bo 7 mówi o głębokim dojrzewaniu wewnętrznym, więc związek będzie przechodził pewnego rodzaju transformacje, ale na poziomie głębi emocjonalnej i głębi mentalnej, a nie na poziomie fizyczności.

Tu też występuje takie przesłanie, że ta 7ka rozbije ten związek gdzieś, na którymś poziomie i wtedy w piramidzie życia szuka się u partnerów, gdzie występuje ten zakręt, czy można coś zrobić, i jak bardzo rozchodzą się cele życiowe tej dwójki ludzi i czy można jakiś wspólny mianownik złapać. Bo ten wspólny mianownik, mając pewną wiedzę możemy wyprodukować.

 

Jeżeli suma dróg życia dwóch osób jest np. wibracją 9, to już wiemy, że to związek, który jest lekcją dla obojga partnerów, że jest to związek, w którym partnerzy jakby trwając będą musieli wykazać się w pewnym sensie dużą dojrzałością emocjonalną, dużą odpowiedzialnością, ktoś będzie musiał ponieść koszt tego związku po to, żeby on się nie rozpadł i wtedy również szuka się w układzie piramidy życia wibracji np. odpowiadających za silną koncentrację rodzinną.

 

Jeśli np. związek jest obłożony wibracją 9 i jedna z osób ma dużą ilość 6ek w swoim portrecie, to w pewnym sensie jest to informacja, że ta osoba poniekąd będzie musiała zmierzyć się z takim dążeniem do tego, aby ta harmonia rodzinna, aby ta rodzina jako jednostka utrzymana została w całości.

 

Jeżeli związek obłożony jest wibracją 11 to jest to związek skazany na porażkę w wymiarze ludzkim, bo my jako ludzie mamy ten system przywiązywania się do tego co posiadamy i bardzo trudno przychodzi nam zrozumienie dlaczego coś ma się nam nie udać skoro zostało nam to już raz dane. A przecież nic w życiu nie zostało nam dane na zawsze.

Nie jest w naszym życiu z niczym tak, że dostajemy i możemy przestać o to dbać i to już zawsze, zawsze będzie do nas należało.

Jeżeli uznamy, że coś jest nasze, że mamy do tego prawa własności i nie musimy już o to dbać to mentalne mole to napoczną i zjedzą i tak właśnie ta 11 jest informacją o pewnym rozdźwięku, o sytuacji, gdzie dwie osoby nie są do końca w stanie zaakceptować swojego indywidualizmu. Niestety 11 niesie te utraty, więc tu czasami jest taka informacja, że jest to związek obłożony doświadczeniem np. wdowieństwa jednej ze stron. Przy tym oczywiście w piramidzie życia również takie przesłania muszą się pojawić, bo tu trzeba brać pod uwagę wszystkie składowe i zanim coś się zdeterminuje w ludzkim wymiarze porażką to trzeba naprawdę uważać, żeby kogoś nie zaprogramować.

 

Kolejna sytuacja, która jest jako łącząca związek to jest np. związek obłożony wibracją 6. Jeżeli mamy tę 6kę jako suma dróg życia obojga partnerów to nie ma już najmniejszej wątpliwości, ze ci ludzie pojawili się w swoim życiu po to, żeby stworzyć tę rodzinę. To jest wręcz zobowiązanie małżeńskie.

 

Jeśli pojawia się wibracja sumująca 4, ale obłożona np. wibracją karmiczną, to też jest informacja, że w tym związku będą występowały pewnego rodzaju transformacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

 

Jeśli któraś z liczb symbolizujących Wyzwania (zwłaszcza jeżeli będzie to Wyzwanie Główne) pokrywa się z lekcją lub długiem karmicznym, intensywność problemów wzrośnie.

 

na podstawie programu Tarocistki Danuty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

U mnie wlasnie wystepuje 13/4. Stad tez przyznaje bez bicia moj post na temat 13tki. I mysle ze okej, ze wielosc zrodel i informacji jest wlasnie po to, by wybrac akurat to, co nam sprzyja i odpowiada zamiast zalamywac rece, jak to niby wyglada beznadziejnie. ;)

Takze nie trzeba sie zbytnio przejmowac, tym co mowia liczby czy zodiaki tylko raczej skupialabym sie na szukaniu wspolnych polaczen z partnerem, ewentualnie pofatygowala sie i poszukala informacji ktore moga dac ukojenie ludziom majacym fizia na punkcie ezoteryki ;)

Pozdrawiam, cieplo ;*

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Oska popieram, to co napisałaś <ok>

Numerologia, astrologia, tarot itp., to tylko małe dodatki do naszego życia, a za to jak będzie i co będzie odpowiadamy sami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Zakładając, że jedna z osób ma drogę życia 6 a druga ma 6 w IPZ a wspólna ich droga to 9 to jak na to patrzeć, która z tych wibracji jest ważniejsza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mariko mam prośbę mogłabyś mi przybliżyć o co chodzi z tą karma ja Ipz- 6, mój mąż Ipz- 6, liczba związku 6 ( ja8, mąż 7) niby spotkaliśmy się po to żeby założyć rodzinę, obydwoje czuliśmy to przy pierwszym spotkaniu, ślub w pol roku, a teraz po 4 latach najchętniej byśmy się pozabijali. Mi już zaczyna brakować sił i coraz częściej rozważam rozwód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<bezradny> 6 z 15 daje niebezpieczeństwo rozerwania układu.

15 – wiemy, że w tarocie jest odwołaniem do karty Diabła, czyli w pewnym sensie związek, rodzina, który żeśmy zbudowali, jeśli doprowadzimy ją do sytuacji nadmiaru przyjmowanych na siebie obowiązków – wtedy sprawdza się, która ze stron ma taką tendencję jakby składania się na ołtarzu układu pt. to ja nie będę tego robił/robiła żeby tę rodzinę utrzymać, wtedy niestety dochodzi do sytuacji, gdzie to co żeśmy budowali staje się ciężarem, staje się dla nas ograniczeniem i rzeczywiście 6 z 15 może stworzyć układ rodzinny, który jest układem ograniczającym albo dla jednego z partnerów, albo dla obojga i wtedy będzie dochodziło do wewnętrznych rewolt, co w efekcie końcowym może doprowadzić do rozerwania układy rodzinnego.

 

To już sobie chyba odpowiedziałam <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tefigi, spokojnie to jest tylko ogólne opracowanie i nie znaczy, że u każdej pary tak właśnie musi być <dobani> Każdy związek jest inni, a przede wszystkim partnerzy są różni, posiadają w swoich piramidkach inne zestawy liczb i nie można każdego wrzucać do tego samego worka. Może przyczyny nie trzeba szukać tylko i wyłącznie w numerologii? a w szczerej rozmowie z partnerem? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam Mariko czy moglabys mi przybliżyć o co chodzi - cyt: Pierwszą podstawową informacją to jest sytuacja, kiedy dzień urodzenia pokrywa się z wibracją drogi życia lub I pz pokrywa się z wibracją drogi życia dwójki osób, które rozpatrujemy.- dalej było ze jest to związek szczegolny-

Nie wiem czy mogłabym prosić cię o dokonanie wyliczeń numerologicznych - mi to za bardzo nie wychodzi.

Moze numerologia pozwoli mi znaleźć odpowiedzi na niektóre pytania. Pozdrawiam i miłego tygodnia życzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mariko czy moglabys mi przybliżyć o co chodzi - cyt: Pierwszą podstawową informacją to jest sytuacja, kiedy dzień urodzenia pokrywa się z wibracją drogi życia lub I pz pokrywa się z wibracją drogi życia dwójki osób, które rozpatrujemy.- dalej było ze jest to związek szczegolny-

Nie wiem czy mogłabym prosić cię o dokonanie wyliczeń numerologicznych - mi to za bardzo nie wychodzi.

Moze numerologia pozwoli mi znaleźć odpowiedzi na niektóre pytania. Pozdrawiam i miłego tygodnia życzę

Monia, policz jakie macie drogi życia, Ty i partner. Później policz pierwszy Punkt Zwrotny, to co tutaj zapisane jako I pz. I wtedy widząc jakie wibracje (liczby) wyszły będzie można porównać. To są proste obliczenia, szczegóły znajdziesz tutaj viewtopic.php?f=97&t=1587 i tu viewtopic.php?f=97&t=995 w razie problemów pisz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz - jesli dobrze wyliczyłam ja jestem 2 z Ipz 11 a partner jest 1 z Ipz 5/23 - chyba tak to sie zapisuje.

Mój dzień urodzenia pokrywa sie z wibracja jego drogi życia - Jak to teraz zinterpretować ? Dziękuje za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz - jesli dobrze wyliczyłam ja jestem 2 z Ipz 11 a partner jest 1 z Ipz 5/23 - chyba tak to sie zapisuje.

Mój dzień urodzenia pokrywa sie z wibracja jego drogi życia - Jak to teraz zinterpretować ? Dziękuje za pomoc :)

To: "Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że dzień urodzenia pokrywa się z realizacją drogi życia innej osoby to bardzo często jest to wskazanie, że osoba ta jest w naszym życiu, bo w pewnym sensie ma nam pomóc, umożliwić, to nie znaczy, że ma za nas coś zrobić, ale zrealizować plan naszej drogi życia."

Ja od siebie dodam, że pan ma 1 z Drogi Życia, Ty jeden z dnia, więc więcej zmian może być po Twojej stronie. U niego ta jedynka jest silna, bo wychodzi z głównego filaru.

Poczytaj o wibracji związku 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca zrozumiałam :( - czy to ja mam pomoc jemu zeraliziwac plan jego drogi życia? Czy to mize być związek karmiczny ? Jeszcze raz miłego dnia :)

Tak, pomagałaś, pomagasz i pewnie nadal będziesz pomagać. Świadomie i nie. Pomimo, że pan sobie świetnie sam ten plan realizuje, to Ty jak i zapewne każda inna osoba w mniejszym lub większym stopniu będziecie dodatkami, czyli pewnymi punktami. I teraz w zależności od każdej relacji, charakteru, przebiegu on sobie będzie wypracowywał pewne cechy, uczył czegoś, coś od siebie dawał, tracił, coś go będzie bogacić, coś będzie zmieniał... Za sprawą tych ludzi (także i Twoją) będzie się tak najogólniej rozwijał. Każdy coś do jego życia wniesie. Tak samo jest z Tobą. Ten pan coś wnosi, Twoja koleżanka coś wnosi, kuzyn coś wnosi itd. W życiu każdego człowieka, inni ludzie to podstawowy element rozwoju.

Oczywiście, że to może być związek karmiczny i pewnie jest. Wielokrotnie na forum pisałam, że każdy związek to związek karmiczny, bo w każdym o "COŚ" chodzi, w każdym jest jakaś misja do wykonania, lekcja do odrobienia i co tam jeszcze potrzeba. Tu trzeba odejść od numerologii, która tylko pewne związki każe określać karmicznymi. Dzieje się tak ze względu na m.in. liczby i niektóre, nazywane wyjątkowymi wibracje związku. A tak naprawdę, wcale nie tylko te związki są karmiczne. Każdy jest i warto właśnie w takich kategoriach patrzeć na związki dwojga ludzi, czy w ogóle międzyludzkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje - za odpowiedz - Poprostu jestem w punkcie gdzie zaczęło pojawiać sie wiele pytan "dlaczego tak sie dzieje " czytałam o wibracji związku 3 - w zależności od opracowania niektóre rzeczy sie zgadzają a niektóre nie- ale sadze ze tak jest u każdego .

- mam takie jeszcze pytanie - czy relacja z jakaś osoba moze mieć niszczący wpływ na druga ? Dużo tych pytan ;)

Czy mogłabym prosić cię o wykonanie portretu numerologicznego - tak to sie chyba nazywa ;) . Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dziękuje - za odpowiedz - Poprostu jestem w punkcie gdzie zaczęło pojawiać sie wiele pytan "dlaczego tak sie dzieje " czytałam o wibracji związku 3 - w zależności od opracowania niektóre rzeczy sie zgadzają a niektóre nie- ale sadze ze tak jest u każdego .

- mam takie jeszcze pytanie - czy relacja z jakaś osoba moze mieć niszczący wpływ na druga ? Dużo tych pytan ;)

Czy mogłabym prosić cię o wykonanie portretu numerologicznego - tak to sie chyba nazywa ;) . Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi ;)

Tak. Jak najbardziej, bo nie ma tylko relacji cukierkowych, ciepłych i z happy endem - niestety :( jest również druga strona relacji, ta mniej przyjemna, czyli toksyczne związki, wykorzystywanie, poniżanie, przemoc itd.

Wykonanie portretu - oczywiście, jest to możliwe, ale proszę wpisz się do właściwego tematu. Taki jest utworzony, w dziale z numerologicznymi interpretacjami <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...