Skocz do zawartości

Poznaj naturę Twojego/Twojej wybranka/wybranki


Suhaila

Polecane posty

Kiedy z pomocą numerologii poznasz naturę Twojego/Twojej wybranka/wybranki, znajdziesz na niego/nią sposób.

Najpierw jednak musisz zabawić się w detektywa i zdobyć jego/jej datę urodzenia. Teraz dodaj do siebie poszczególne jej człony (dzień, miesiąc, rok) i sprowadź do najprostszej postaci. Wygląda to następująco: Przypuśćmy, że osoba, którą jesteś zainteresowana/y, urodziła się 12.05.1962 r. Wykonujemy działanie:

1 + 2 + 5 + 1 + 9 + 6 + 2 = 26 = 8

Liczba OSIEM jest kluczem do poznania upodobań wybranej przez Ciebie osoby. Teraz sprawdź charakterystykę obiektu Twoich westchnień, a dowiesz się, jak go zdobyć.

 

JEDYNKA - uparte dziecko Słońca

Przed Tobą nie lada zadanie. JEDYNKA jest dość wybredna w doborze partnera, a w dodatku sama lubi decydować, kiedy, z kim i gdzie spędzi najbliższy wieczór. Jeśli więc chcesz zdobyć serce JEDYNKI, nie narzucaj jej swoich uczuć i sposobu myślenia. Tylko ją tym do siebie zrazisz. Najłatwiej zjednasz ją komplementami. Wykorzystaj więc tę słabość i nie szczędź jej pochwał w różnych sytuacjach. W sypialni JEDYNKI lubią dominować i choć czasem zapominają o grze wstępnej, potrafią być bardzo namiętnymi kochankami. Upór JEDYNEK bywa czasami męczący dla otoczenia, ale to przecież dzieci Słońca, domagają się więc należnej im uwagi i szacunku. U JEDYNEK największe szanse mają DWÓJKI, SZÓSTKI, niekiedy SIÓDEMKI. Jeśli więc jesteś jedną z nich, Wasz związek ma duże szanse na przetrwanie wielu lat.

 

DWÓJKA - detektor kłamstw

Ą W tym wypadku inicjatywa zdecydowanie powinna należeć do Ciebie. DWÓJKI lubią czuć się adorowane, lecz od partnera wymagają przede wszystkim czułości i oddania. Bardzo ważne jest też dla nich poczucie, że są bezwarunkowo akceptowane. DWÓJKI, z natury nieśmiałe, dobierają partnerów instynktownie, szukając bezpieczeństwa i stabilizacji.

Jeśli rzeczywiście chcesz zdobyć serce DWÓJKI, to pamiętaj, że jest ona wyczulona na fałsz i natychmiast zorientuje się w ewentualnej nieszczerości Twych intencji. Dla DWÓJKI ważna jest też oprawa, dlatego zapraszając ją na kolację, zadbaj o świece i nastrojową muzykę. Seks jest dla DWÓJKI nieodzownym elementem miłości, ale nie lubi natarczywości i brutalności, dlatego namiętność okazuj jej delikatnie. To z pewnością się opłaci.

DWÓJKA zazwyczaj znajduje porozumienie ze wszystkimi liczbami, choć najlepiej rozumie się z TRÓJKĄ, PIĄTKĄ, SZÓSTKĄ i DZIEWIĄTKĄ. Może dlatego, że DWÓJCE imponują osoby niebanalne.

 

TRÓJKA - pies na komplementy

TRÓJKI nade wszystko cenią sobie wolność, i to pod każdym względem. Nie oczekuj więc od niej wierności "do grobowej deski". Jeżeli postanowi spędzić z kimś resztę życia, to tylko dlatego, że sama będzie tego chciała. Kocha życie, zabawę i pogodnych ludzi. Nie lubi natomiast nudy, scen zazdrości i życiowych morałów. Oszczędź jej więc typowych kazań.

TRÓJKĘ cieszy wyrafinowany seks pełny niespodzianek. Lubi kokietować, i to w dodatku kilka osób naraz, ale natychmiast przestaje flirtować, gdy pojawia się ta jedna jedyna osoba, dla której traci głowę. Nie szczędź jej pochwał i komplementów - ubóstwia je i potrzebuje ich codziennie. Czasem bywa humorzasta, ale nie na tyle, żeby do siebie zniechęcić. Po prostu trzeba uzbroić się w cierpliwość. Jeśli jesteś JEDYNKĄ, DWÓJKĄ, TRÓJKĄ lub SZÓSTKĄ, to masz bardzo duże szanse, aby stworzyć z TRÓJKĄ zgodny tandem.

 

CZWÓRKA - wierna aż po grób

Postaraj się stworzyć wokół siebie atmosferę stabilności i bezpieczeństwa. CZWÓRKA z reguły jest ostrożna w podejmowaniu decyzji, dlatego dość długo zastanawia się nad ostatecznym wyborem. Nie lubi związków "na kocią łapę", dlatego unika ludzi nieodpowiedzialnych i niedojrzałych. Jeśli kocha, to szczerze i do grobowej deski - i to zazwyczaj tylko jedną osobę przez całe życie. Dlatego, jeśli jesteś zainteresowana/y jedynie krótkim, wakacyjnym romansem, skieruj swoje uczucia ku innej osobie.

CZWÓRKA potrafi zaskoczyć kochaną osobę inwencją zarówno w sypialni, jak i poza nią. Musi jednak mieć stuprocentową pewność, że partner będzie jej wierny.

Na pierwszych spotkaniach nie oczekuj od CZWÓRKI namiętnych wyznań. Jest dość wstydliwa i może się obawiać odrzucenia lub ośmieszenia. Daj jej czas na oswojenie się z własnymi uczuciami, a z pewnością zyskasz jej aprobatę.

CZWÓRKA zazwyczaj wybiera sobie partnerów spośród DWÓJEK i SZÓSTEK, choć pociąga ją też szaleństwo TRÓJEK i PIĄTEK, a także powaga SIÓDEMEK.

 

PIĄTKA - wolny ptak

Nie staraj się jej zmusić do uczucia, to i tak nic nie da. PIĄTKA jest wolnym ptakiem i sama decyduje, z kim spędzi resztę życia. Kocha zmiany i improwizację (szczególnie w sypialni), dlatego w jej obecności zapomnij o rutynie i nudzie. PIĄTKA jest dość nieodpowiedzialna, ale za to pełna uroku, którym zdobywa rzesze przyjaciół i znajomych.

W sypialni PIĄTKA jest namiętna i często sama inicjuje grę miłosną. Jej żądzę może jeszcze bardziej rozbudzić odpowiedni kochanek (kochanka). Musi on jednak pamiętać o stworzeniu odpowiedniego nastroju i oprawy miłosnej nocy.

PIĄTKĘ najłatwiej zdobyć, okazując jej dużo uczucia i akceptacji. Ponieważ lubi się ona otaczać ludźmi pogodnymi, szczerymi i nietuzinkowymi, postaraj się zaimponować jej w jakiejś dziedzinie, a z pewnością zdobędziesz jej sympatię.

PIĄTKI zazwyczaj lubią się wiązać z pogodnymi TRÓJKAMI i SZÓSTKAMI. Fascynują je jednak SIÓDEMKI i DZIEWIĄTKI. Niezależnie od liczby, każdy partner PIĄTKI musi jednak mieć nie lada cierpliwość, aby znosić jej kapryśną naturę.

 

SZÓSTKA - smakosz życia

Lepiej pogódź się z faktem, że SZÓSTKĘ zawsze będzie otaczał tłumek wielbicieli. Jako dziecko Wenus, potrzebuje ona czuć, że jest kochana. Okazuj jej więc czułość przy każdej okazji, a z pewnością szybko zdobędziesz jej akceptację, niekoniecznie jednak zaufanie. SZÓSTKA lubi czuć się bezpiecznie i pewnie w związku, dlatego jej zaufanie można zdobyć tylko lojalnością i szczerością.

Seks SZÓSTKI cenią sobie wysoko i są jego smakoszami. Instynktownie wybierają odpowiednich dla siebie partnerów, którzy będą mogli sprostać ich subtelnym oczekiwaniom.

SZÓSTKI, choć kochają być adorowane, tak naprawdę źle się czują, jeśli są traktowane tylko jako obiekt seksualny. Marzą o domu, zgodnej i bezpiecznej rodzinie, dlatego szukając partnera, kierują się dość prostymi zasadami. Chcą mieć przy sobie stuprocentowego mężczyznę lub kobietę. Jednak tylko one same wiedzą, co kryje się pod tajemniczym określeniem: "sto procent".

SZÓSTKI, jako liczby najbardziej harmonijne, dogadują się praktycznie z każdą inną liczbą, ale zazwyczaj preferują JEDYNKI, PIĄTKI i DZIEWIĄTKI.

 

SIÓDEMKA - dumna i niedostępna

Niełatwe przed Tobą zadanie. Mało kto tak naprawdę jest w stanie rozpalić serce SIÓDEMKI. Z pozoru dumna i niedostępna, z trudem odkrywa swą prawdziwą naturę. Tylko ciepły, tolerancyjny i opiekuńczy partner potrafi wyzwolić w SIÓDEMCE jej emocje i uczucia. Ale jeśli komuś się to uda, będzie mieć przy sobie wspaniałą osobę, pełną ciepła i opiekuńczych uczuć.

SIÓDEMKI są zazwyczaj bardzo wierne i tego samego oczekują od wybranka. Są bardzo wrażliwe, a więc trudno znoszą wszelkie rozstania lub porażki uczuciowe. Miej to na uwadze, chcąc wiązać się z SIÓDEMKĄ. Czasem bywają szorstkie w kontaktach z otoczeniem, ale to tylko pozory, rodzaj samoobrony przed flirciarzami. Tylko wytrwałością i szczerością zdobędziesz jej względy.

Chcąc być z SIÓDEMKĄ, w sypialni zapomnij o kłopotach dnia codziennego i przenieś się w mistyczny świat rozkoszy. Największe szanse na udany związek z SIÓDEMKĄ mają właśnie SIÓDEMKI, a także DWÓJKI i DZIEWIĄTKI. Dużo pracy będą wymagały związki SIÓDEMKI z JEDYNKĄ i ÓSEMKĄ.

 

ÓSEMKA - wulkan energii

ÓSEMKI są bardzo wybredne. Cenią siebie wysoko, a więc i od partnera sporo wymagają. Są bardzo energiczne, a przez to dość niecierpliwe. Jeżeli ktoś im "wpadnie w oko", to chcą jak najszybciej zdobyć jego lub jej względy. Osoba zainteresowana związkiem z ÓSEMKĄ musi mieć mnóstwo wyrozumiałości i być tolerancyjna. Czasem trudno zrozumieć motywy jej postępowania, nagłe zmiany nastroju - cóż, tak to jest z indywidualnościami. Nie tylko jest trudno zdobyć względy ÓSEMKI, ale jeszcze trudniej jest je utrzymać. Może dlatego, że same określają zasady związku i rolę, jaką ma w nim pełnić druga osoba. ÓSEMKA potrafi dać zarówno wiele radości, jak i przysporzyć wiele zmartwień. Ludzie, którzy nie radzą sobie z różnymi obowiązkami, szybko wyprowadzają ją z równowagi. Potrafi narzucić szybkie tempo życia, ale przy odpowiednim partnerze potrafi zwolnić i odpowiednio się dostosować. U jej boku musi jednak stać człowiek o silnym charakterze, który - w razie potrzeby - ustąpi jej lub będzie potrafił narzucić swój sposób postępowania.

ÓSEMKI lubią wyzwania, dlatego od czasu do czasu daj się zniewolić, ale nie bądź zbyt uległa/y - to je szybko nudzi.

ÓSEMKI dość dobrze czują się wśród TRÓJEK, PIĄTEK i SZÓSTEK, a także DWÓJEK, choć te je trochę nudzą. Za to z DZIEWIĄTKAMI mogą się wiecznie kłócić.

 

DZIEWIĄTKA - miłośnik tajemnic

Koniecznie zwracaj baczniejszą uwagę na to, co mówisz. DZIEWIĄTKI to mistrzowie retoryki, a więc dla nich ważne jest nie tylko to, co mówisz, ale także: w jaki sposób to robisz. Kochają być chwalone i hołubione. Cenią ludzi inteligentnych, ale i uczciwych. W wyborze partnera posługują się wyczuciem i intuicją. Jeśli chcesz zdobyć ich serce, to postaraj się wydobyć z siebie odrobinę mistycyzmu. One kochają wszystko, co tajemnicze i nieodgadnione. Lubią też wyzwania. Im partner jest trudniejszy do zdobycia, tym lepiej. Oczywiście, od czasu do czasu muszą poczuć, że ich trud się opłaca, a czynione przez nie wysiłki są doceniane.

W łóżku są bardzo namiętne, ale rzadko pozwalają sobie na całkowite zapomnienie (oczywiście bywają wyjątki). Potrafią być bardzo czułe, jednak czasem również dość opryskliwe. W sypialni inicjatywy oczekują zazwyczaj od partnera, choć szybko przejmują dowodzenie i realizują swoje własne fantazje i marzenia. Jako jedne z niewielu, świetnie dogadują się z SIÓDEMKAMI, bardzo pociągają je również PIĄTKI oraz TRÓJKI, choć nie zawsze mogą nadążyć za ich zmiennym charakterem. Idealni partnerzy dla DZIEWIĄTEK to DWÓJKI i SZÓSTKI.

 

źródło: gwiazdy.com.pl

  • Lubię! 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Mogę napisać z własnego doświadczenia, że opis dziewiątki i siódemki - prawie w całości się zgadza. Zaś piątki - tylko częściowo ;)

A jak u Was? ;)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Ja 6tka i ten tłumek wielbicieli gdzieś znikł 😂

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Dziewiątek w związku z Piątkami i Szóstkami to prawda, duża chemia :) z Siódemkami porozumienie duchowe, z Dwójkami - najlepsi kumple.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Essa napisał:

Co do Dziewiątek w związku z Piątkami i Szóstkami to prawda, duża chemia :) z Siódemkami porozumienie duchowe, z Dwójkami - najlepsi kumple.

A z szostkami.... Tak super o ile to 👵 babcia czy rodzina 👪 lub liczba 16 

Ja 9 pisze ✍️ o sobie z

7 super pod warunkiem że nie wynika z liczby 43 /34 że względu na czwórki.... 

Z liczby 16. Jak najbardziej na tak. 

Z dwojkami..... Fajne luźne związki takie na.... Ekscesy.... 

5 to wyzwania 

32. Lub 41...... Super dla mojej liczby 27 

Mnie miała się 8. 

I czasami śmiać mi się chce..... Bo jeśli 8 nie ma polotu i inteligencji brak jej socjaliści i tylko idzie w związku na zysk...... To idzie katastrofa. 

Ale 8 bardzo często wchodzą że mną w interakcje..... Jakoś w życiu. 

A jedynki wogole sobie ze mną nie radzą no chyba że to 19. To nic połączenia jest na polu wymagań. 

@Essa. Nie wiedziałam że jesteś dziesiątka.... Czego ty fundacji na otworzysz..... Masz taki super horoskop.... I te Panny. 

Dziewczyny a może założymy stowarzyszenie....????? 

Otwieram temat..... w głowie. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Batyam napisał:

7 super pod warunkiem że nie wynika z liczby 43 /34 że względu na czwórki.... 

A czemu te czwórki nie?

Cytat

I czasami śmiać mi się chce..... Bo jeśli 8 nie ma polotu i inteligencji brak jej socjaliści i tylko idzie w związku na zysk...... To idzie katastrofa. 

Ale 8 bardzo często wchodzą że mną w interakcje..... Jakoś w życiu. 

Dobrze się dogaduję z większością 8-ek. Mamy wspólne cele i podobne ambicje. Emocjonalnie trochę się rozmijamy, ale da się to przegadać.

Cytat

@Essa. Nie wiedziałam że jesteś dziesiątka.... Czego ty fundacji na otworzysz..... Masz taki super horoskop.... I te Panny. 

Kiedyś już pisałyśmy odnośnie mojej DŻ (9 z 54). Póki co mam wystarczający zajob w pracy. Ale myślę o otworzeniu czegoś własnego, z tymże myślałam o poradni. Myślimy z dwoma koleżankami, żeby to zrobić. 

Horoskop mam taki sobie, kwadratury i opozycje... no ale trzeba cały czas pracować, co nie? Dobre aspekty rozleniwiają hehe. Pewnie chodzi Ci o moją ilość planet w Domu 7 i 11. No tak, jestem społecznikiem, ale już nie za wszelką cenę. Uczę się dbać o siebie. Chyba właśnie potrzebuję 8mki na otworzenie biznesu :)

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Essa

Dla liczby 27 liczba 43 lub 34. Trudna siódemka 

Ale ty jesteś 54 

Moim daniem 34. Jest ok. Mniej ok 43 

Ale to dla ciebie 7 

Mojej liczbie 27. Widzisz nie.... I co z tego że jest trójka... Jak ta trójka idzie na smyczy..... 

Mi wystarczająco smycz zakłada 7 z liczby 27 

Więc dla mnie takie osoby to nie na związek a np na pracę.... Tylko wiesz.... 34 jest bardziej stabilna niż 43.do 43. Musiałabym..... W związku wola jeszcze mieć..... Tzn... Brak ekspresji. Magii. 

Mówimy o związku. 

A co do poradni czy poradnictwa. 54

W twoich znakach @Essa. Strzał strzał strzał ale jak nie w tym roku to za dwa lata i jeszcze jedno przed urodzinami 52 dni przed urodzinami nie podejmujemy decyzji obojętnie jaki to osobisty rok. 

To jest taki okres.... Jak pod wpływem Neptuna. 

Super.... Zrob to koniecznie 

 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Essa. 8 na otworzenie biznesu mówisz o teraźniejszych roku.... Tak. To ten rok bo w księżycu masz szóstkę. Zobacz jeszcze jaki ksiezyc będzie przy podpisywaniu umowy.... Do pełni przybierajacy. 

I ustawie sobie dobrze liczby wspierające oby jak najmniej 4, 8,1 może liczba dwa...albo 6  Zobacz jak będzie grała że wspolniczkami.... Tak mi przyszło do głowy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Batyam napisał:

@Essa. 8 na otworzenie biznesu mówisz o teraźniejszych roku.... Tak. To ten rok bo w księżycu masz szóstkę. Zobacz jeszcze jaki ksiezyc będzie przy podpisywaniu umowy.... Do pełni przybierajacy. 

I ustawie sobie dobrze liczby wspierające oby jak najmniej 4, 8,1 może liczba dwa...albo 6  Zobacz jak będzie grała że wspolniczkami.... Tak mi przyszło do głowy 

Dobrze, ale to na pewno jeszcze nie teraz, nie ten rok :)  dam znać, jak będę się przymierzać :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także sie wypowiem w tym temacie, gdyż na przestrzeni ostatnich lat przyszła do mnie ta sama wibracja a mianowicie 32 czyli 5.

Dwóch mężczyzn pod działaniem tych liczb, jeden wręcz chodził za mna lub krążył niczym sep czyhając kiedy się ostatecznie złamie i w końcu spotkamy.

Obydwoje kłopoty w sferze finansowej.

Pierwszy o tyle, o ile pracował na siebie to z czasem tyle kredytów mu sie nawarstwiło, ze praktycznie cala wyplata na raty maści wszelakiej i co najgorsze nie mógł sie opamiętać. Kupil Iphona bo koledzy kupili, juz z karty kredytowej - od jego bezmyślności macki opadały.

Drugi to juz Nygusek Śmierdzący , książkowy wręcz, roszczeniowy bo mial ciężkie dzieciństwo i teraz każdy ma mu to wynagradzać. Szuka sugar mamy i mysli

ze przyrodzeniem zawojuje wszechświat ( mojego nie bo potrzebuje mózgu w swoim).

Naciąga ludzi wręcz pasożytując na ich dobroci.

Obydwoje mnóstwo znajomych, których nazywaja przyjaciółmi. Ludzie Ci maja na nich bardzo duzo wpływ, sa łatwo zewnątrz-sterowni.

Duzo życia nocno-barowego, zabawy. Chęć przygody, poszukiwanie adrenaliny, intensyfikacja emocji (szczególnie w przypadku Skorpiona jeszcze).

Jako koledzy na wypady weekendowe - idealny zestaw cech.

I ta liczba związku 71.....

Obserwuje za to osoby z wibracja 1 i z nimi mam super połaczenie, jak juz mamy plan to pchamy dalej, ich dynamika i moja kreatywność- super zestaw.

 

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Batyam a czy do mnie jakies liczby pasuja (39)? najlepsze chwile przeżyłam bedac sama lub z przyjaciolmi i w tej samotnosci najlepiej sie znajduje <plotki>

sprawdzalam ostatnio kogos kto mnie interesuje i kolejne 32, to chyba jakas klatwa !!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MIMESIS napisał:

@Batyam a czy do mnie jakies liczby pasuja (39)? najlepsze chwile przeżyłam bedac sama lub z przyjaciolmi i w tej samotnosci najlepiej sie znajduje <plotki>

sprawdzalam ostatnio kogos kto mnie interesuje i kolejne 32, to chyba jakas klatwa !!

A jaka liczba jesteś.... Czy 39. Bo trzydzieści dziewięć moim zdaniem pasuje do twojego ego.... 

9 stawia usytuowanie na innych.... 3 kreacja... A 39 

@MIMESIS. Zapomniałam jaka liczba ty jesteś z drogi zycia 

Co do 32. 

Powiem z własnego doświadczenia 

32 jest liczba BB bardzo energetyczna. 

Ja mam partnera z  liczbę 23(odwrotnosc)   mam z dnia urodzenia. 

I tak uważam że 39nie jest równa żadnej 39 

Powód odesłanie do horoskopu natalnego kiedyś miałam przyjemność pisać z @SowAna. Dawno dawno temu tu jest odczyt wyzwań tu jest odczyt harakter

A cechy liczb energia to energia i tak jest podkręcania w interakcji z drugą liczba.  

Wracając do 32 

To jest to liczba której nie nagniesz ona jak palenisko się sama spala.... Ja gdybym taka liczbę spotkała w wieku np 20/30 lat to nie widzę szansy żadnej na związek żadnej. 

Ale ja ta liczbę spotkałam w innych okolicznościach..... Na innym etapie.... I te etapy dalej są energetyczne lecz to co mają wspólne to cel marzenia. Nie opuszczają celu i marzeń, robią błędy. Polecam takiego faceta ale jak ma 50/60. Lat dla liczb 9. 

"wypalona " 3 2" nigdy nie jest wypalona ale ze dostała po głowie inaczej już się zachowuje. 

Oczywiście nie zapominajmy o astrologii. 

A co pasuje do 39? 

Moze będę śmiało pisać ale 19,29,39,49,59,69,79. By liczba 9 była na końcu..... 

Tu chodzi moim zdaniem o empatie..... Bo jeśli partner nie ma tej cechy w sobie jak i na jakiej podstawie będzie tworzył zwiazek.... 

Ego1,  przyjaźni2, rycerza 3, bo tak trzeba babeczki mieć 4 romansu 5 spodziewać potomka 5,  partnerstwa w biznesie partnerstwa w hobby 7, biznes 8,  9 kompromis swoich ego 9 

I tak... Uważam że jeśli ktoś szuka partnera na życie to nie idzie do knajpy.... W knajpie to jest partner na noc... Ale życie jest niespodzianka mój partner 32 wrażliwość do piwnicy.... Szczęście i nieszczęście ironia losu.... I spotkał mnie 32+27=59. Ja mam dokładnie taki zwiazek. Jak energia tych liczb. 

Więc u Ciebie 39 +32=71 

Daje potrzebę 7i 1 jeśli idea ci się podoba wchodź. 

Dziewczyny każdy kto długo nie jest w związku... Jak to się mówi nie smakuje życia odchodzi od życia owszem tu nie chodzi o ex scesy ale o bycie z drugą osobą bo nie jest łatwo zaspokajać swoje potrzeby, a co dopiero innych. 

Tego człowiek się uczy... 😘 💕 buziaki 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem 39, wedlug teorii o redukcji 3.

Cwiczyc relacje mozna z kims kto je cwiczyc, w dobie tindera gdzie nie jest to koniecznie to do teamu prawdziwego ciezko kogos znaleźć...<myśli>

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój były 59, ja 54. Wydawało się, że związek idealny. A rozstanie nagłe. Nawet się nie pokłóciliśmy. Po prostu nagle wszystko się rozleciało i potem już nie było jak złożyć. On przestał się odzywać, a potem pisał, że nie chce, żeby znajomość została zakończona. Rozumiecie coś z tego? 

 

59/14/5 Impulsywność, obsesyjność, pochopne działania, tendencja do gwałtownych rozstań, to najbardziej przykre wpływy tej wibracji. Dlatego należy wprowadzić w swoje życie pewną dyscyplinę, która powstrzyma jego nadmierne tempo i ureguluje rytm, chroniąc nas tym samym od negatywnych konsekwencji naszego postępowania. Zwłaszcza, że jest w nas potencjał, by proponować i bronić wartościowych koncepcji i ideałów.

 

54/9 Łatwość dostosowania się do otoczenia, która może zaowocować karierą dyplomatyczną lub polityczną. Jeśli wyrażamy tę wibrację negatywnie, wywołujemy kłótnie rodzinne, dopuszczamy się oszustw, doprowadzamy do powstania spisków, gróźb pod naszym adresem, narażamy się na zniesławienie.

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2019 o 23:01, MIMESIS napisał:

sprawdzalam ostatnio kogos kto mnie interesuje i kolejne 32, to chyba jakas klatwa !!

Widać takie wibracje są dla Ciebie atrakcyjne :) ja też mam często tak, że jak mnie ktoś przyciąga energetycznie, to wychodzi że jest 5 z DŻ, niestety z tymi osobami mam krótkie choć bardzo intensywne kontakty romansowe (dla 5tek to zabawa i na tym się dla nich kończy, dla mnie wstęp do czegoś poważniejszego - ale do tego nie dochodzi). Piszę niestety, bo nie tego szukam, a tak przyciągam i wybierałam niestety marząc naiwnie, że "tym razem będzie inaczej". Obecnie z premedytacją oddalam się, jak podliczam 5tkę w dacie potencjalnego kandydata ;) szukam wibracji 6 i 9 w datach :) 

Tu na forum widać jak osoby trójkowe z piątkowymi się przyciągają do siebie (nawet nie chodzi o DŻ tylko wibracje w datach ogólnie), a osoby którym brakuje jedynek jak doenergetyzowują się w towarzystwie tych, którym jedynek nie brakuje w portrecie :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2019 o 11:29, MIMESIS napisał:

Tak, jestem 39, wedlug teorii o redukcji 3.

Nie wiem jak liczy to Batyam, ale skoro 39, to może 57, 17.

17/8 To wibracja opieki kosmicznej – na każdym poziomie naszego istnienia. Wnosi szczęście, nadzieję, siłę twórczą, intuicję i wyobraźnię. Zapewnia sukces w dziedzinach wymagających dużej koncentracji. Popycha nas na drogę rozwoju duchowego – wspiera uwalnianie się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza w nas zainteresowanie naukami ezoterycznymi, pozwalającymi przekraczać materialne struktury naszego życia. Szczęśliwa gwiazda. Opieka sił niewidzialnych. Nadzieja. Siła kreacji, wyobraźni, intuicji. Wskazuje często na posiadanie talentu muzycznego lub daru jasnowidzenia. Przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo dzięki szczęściu i talentom. Człowiek posiadający tę liczbę w swojej karcie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie, w jego odczuciu jego życie jest niełatwe.

57/12/3 Liczba zrozumienia, ale i kruchości naszych przekonań. Wystawia nas na walkę, dyskusje, kontrowersje, błędy, byśmy zamiast litować się nad sobą i czuć się zranionymi, nauczyli się zachowywać dystans i poczucie humoru. Zwłaszcza, że mamy możliwość pomagania innym dzięki własnemu doświadczeniu i umiejętności wyciągania wniosków. Nie dajmy się, więc zapędzić w samotność, gorycz i depresję. Nie rezygnujmy z siebie tylko, dlatego, by chronić kogoś innego. Nawet, jeśli ktoś poczuje się zraniony — być może jest mu to niezbędne dla jego własnego rozwoju.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mój nowy facet 4 ja 6. Jest super, mimo że to początki, jakże miła odmiana po 7... :D

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...