Skocz do zawartości

Przepowiednia z płomienia świecy


Margita

Polecane posty

Przepowiednia z płomienia świecy.

 

swieca.gif

 

Można wykonać domowym sposobem wyrocznię, która będzie wskazywać nam niedaleką przyszłość. Potrzebna nam do tego będzie zwykła świeczka.

Przed wykonaniem całej wróżby trzeba dobrze zamknąć drzwi i kona w pomieszczeniu, gdzie będziemy wróżyć, aby nie było przeciągów.

Następnie stawiamy na stole wysoką białą świeczkę i zapalamy ją, obserwujemy jej płomień.

 

Duży jasny płomień- dzięki przychylności otoczenia zrealizujesz swoje przedsięwzięcie.

Na końcu knota widać jasny punkt- to szczęśliwy znak, spełni się Twoje marzenie.

Płomyk chwieje się- przed Tobą nieoczekiwana i udana podróż.

Z knota strzelają iskry- to ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem, uważaj na drodze i pilnuj dokumentów oraz torebki.

Płomień kręci się spiralnie- masz groźnego wroga.

Płomień rośnie, zmniejsza się i zwiększa na przemian- zbliżają się kłopoty…

Świeca nagle gaśnie- czekają Cię rozczarowania i trudności.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jakiś czas temu robiłam sobie tę wróżbę z czystej ciekawości, płomień najpierw zmalał a potem się zwiększył. Przestraszyłam się tych kłopotów, ale na szczęście nie było tak strasznie ;) Chyba, że najgorsze dopiero przede mną...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopoty- to nie oznacza trzęsienia ziemi, np. spóźnisz się do pracy, zgubisz bilet, czy zwyczajnie pójdzie Ci oczko w rajstopkach i już kłopot :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to są kłopoty? :D Dla mnie to codzienna rzeczywistość :P U mnie właśnie było lekkie trzęsienie ziemi w każdej niemal sferze. Więc i w domu rodzinnym problemy, w sprawach uczuciowych też, no i finansowo było kiepsko, ale ja już chyba mam coś w rodzaju znieczulicy, tzw. "wywalone na wszystko", więc nie robi to na mnie dużego wrażenia. Kłopoty były, są i dalej będą ale najważniejsze to umieć sobie z nimi radzić. A doświadczenia życiowe dają nam taką możliwość. Dzięki nim jesteśmy w stanie przyjąć kolejne ciosy i nie odczuwamy ich tak bardzo jak poprzednie. Tak czy inaczej wróżba z płomienia była trafna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopoty były, są i dalej będą ale najważniejsze to umieć sobie z nimi radzić. A doświadczenia życiowe dają nam taką możliwość. Dzięki nim jesteśmy w stanie przyjąć kolejne ciosy i nie odczuwamy ich tak bardzo jak poprzednie.

 

Dokładnie, ja to zawsze w ciższych chwilach mówię sobie "a teraz spuszczam czarną kotarę na to wszystko co było, otwieram nowe drzwi i tylko to się liczy" :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...