Skocz do zawartości

Odszukaj w kartach wielką miłość


Alicja

Polecane posty

Stara francuska wróżba odpowie Ci na pytanie, co Cię czeka w Twoim życiu uczuciowym.

 

Z talii kart wyjmij pięć kart, od asa do dziesiątki. Muszą być w tym samym kolorze (same kiery lub piki), ale wszystko jedno, w jakim. Potasuj je i potrzymaj w dłoni, by nasyciły się Twoją energią.

Rozłóż je w rzędzie, od lewej do prawej, koszulkami do góry. Zadaj pytanie i odkryj jedną kartę (tę, która przyciągnie Cię jak magnes), a gdy sprawdzisz, jakie ma znaczenie, dołącz ją do pozostałych, ponownie potasuj, rozłóż je jak poprzednio i znów wyciągnij jedną kartę. I tak po kolei, aż uzyskasz odpowiedź na pięć pytań.

 

1. Jak przeszłość wpłynęła na moją sytuację?

As Zawiodłaś się w miłości. Twoje uczucie pozostało nieodwzajemnione albo zły związek czy przelotne przygody pozostawiły po sobie rozgoryczenie i niesmak.

Król Twój związek ucierpiał, ponieważ byłaś nadmiernie krytyczna w stosunku do partnera. Wygłaszałaś niekorzystne i nieuzasadnione opinie na jego temat, co prowadziło do nieporozumień i kłótni. Wciąż brakuje Ci trzeźwego osądu sytuacji.

Dama Cierpisz z powodu zakłamania i intryg. Na Twojej drodze pojawiła się podstępna rywalka, a może złych rad udzielił Ci ktoś, kto tylko udaje przyjaciela. W Twoim otoczeniu wciąż przebywają zawistne i zazdrosne osoby.

Walet Cechuje Cię bierność, niechęć do działania, bujanie w obłokach. Nie jesteś w stanie dążyć do celu ani nawet prawidłowo ocenić sytuacji. Brakuje Ci rozsądku. Zbyt często kierujesz się w życiu emocjami.

Dziesiątka Swoje działania opierasz na fałszywych podstawach. Lekkomyślnie polegasz na pomyłkach wynikających z niedomówienia, przejęzyczenia albo kłamstwa.

 

2.Jak wygląda aktualna sytuacja?

As Ważą się Twoje losy. Możesz pozbyć się kłopotów, ale tylko z czyjąś pomocą. W sprawach sercowych nastąpi poprawa, lecz musisz postępować ostrożnie.

Król Otaczają Cię fałszywi przyjaciele. Jeśli odradzają Ci związek z kimś, na kim Ci zależy, nie robią tego ze szlachetnych pobudek. Słuchaj tylko serca.

Dama Twoje uczucia znalazły chyba nie najlepszego adresata. Rozejrzyj się wokół siebie. Może ktoś bardziej wartościowy wzdycha do Ciebie nieśmiało?

Walet Sprawy układają się po Twojej myśli, nawet jeśli jeszcze tego nie odczuwasz. Uwierz, zaczyna się nowy, piękny rozdział Twojego życia!

Dziesiątka Jeśli coś się nie układa, to tylko z Twojej winy. Uważaj na emocje. Wybuchy gniewu mogą wszystko zrujnować. Oceniaj fakty, a nie swoje życzenia.

 

3.Co mnie czeka w najbliższej przyszłości?

As Spełnią się skryte życzenia. Znajdzie się rozwiązanie problemów. W Twoim życiu pojawi się ktoś wartościowy.

Król Pogodzisz się z kimś bardzo dla Ciebie ważnym. Możesz też otrzymać atrakcyjną propozycję związaną z wyjazdem. Poznasz wtedy kogoś, kto jest Ci przeznaczony.

Dama Uważaj, jeśli nie dopilnujesz swoich spraw, sercowe plany runą w gruzach! Z powodu zdrady może dojść do rozstania.

Walet Otrzymasz dobrą wiadomość. Wyruszysz w niezapomnianą podróż. Zawrzesz interesującą znajomość albo zejdziesz się

z dawnym partnerem.

Dziesiątka Czekają Cię kłótnie, nieporozumienia, rozczarowanie, złe wieści, ale na szczęście wszystko dobrze się skończy. Nie trać głowy, sytuacja tylko wygląda dramatycznie.

 

4. Czy jest mi pisane powodzenie w miłości?

As Znajdziesz miłość, jeśli zmienisz podejście do płci przeciwnej. Brakuje Ci tolerancji i chęci zrozumienia partnera. Nie potrafisz przymknąć oczu na czyjeś drobne wady. Nie myśl jedynie o swoich oczekiwaniach, daj coś z siebie.

Król Zmień coś w wyglądzie, a pomoże Ci to uwierzyć w siebie. Zrezygnuj z ostrego języka, kąśliwymi uwagami ranisz innych.

Dama Miłość puka do Twoich drzwi, ale Ty jej nie zauważasz. Być może blokuje Cię nieudany związek albo zbyt duży krytycyzm w stosunku do siebie?

Walet Masz wiele uroku osobistego, przyciągasz płeć przeciwną jak magnes, tylko niepotrzebnie trzymasz adoratorów na dystans.

Dziesiątka Zmień taktykę uwodzenia, zastosuj nowe reguły gry. Te dotychczasowe się nie sprawdziły. Wtedy spełnią się Twoje marzenia.

 

5. Co mogę zrobić, by szczęśliwie się zakochać?

As Nie musisz się specjalnie starać, uczucie samo przyjdzie i to już niebawem. Spokojnie czekaj na uśmiech losu.

Król Przyda się zdecydowana inicjatywa. Nie pozwól, by szczęście wymknęło Ci się z rąk, zawalcz o nie. Osoba, na której Ci zależy, jest bardzo nieśmiała albo masz rywala w miłości.

Dama Przestań obawiać się uczucia, przyda się więcej otwartości. Jeśli poczujesz, że jesteś gotowa do związku, Twoja druga połowa sama się pojawi.

Walet Zachowaj ostrożność. Możesz pomylić zauroczenie z miłością i przyciągnąć kogoś niewiele wartego, kto chce Cię wykorzystać

Dziesiątka Pomyśl o ludziach z Twojego otoczenia. Może ktoś, kogo traktujesz po koleżeńsku, zasługuje na większą uwagę.

 

źródło: opracowała Kama

astromagia

  • Lubię! 2
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście bardzo ciekawa i szybka wróżba :)

ale nie wiem czy czegoś nie zrobiłam źle, bo przy każdym pytaniu wyciągałam Asa niezależnie od tego jak długo tasowałam karty :P

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exilium napisał:
rzeczywiście bardzo ciekawa i szybka wróżba :)

ale nie wiem czy czegoś nie zrobiłam źle, bo przy każdym pytaniu wyciągałam Asa niezależnie od tego jak długo tasowałam karty :P

Pewnie tak miało być <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

No to sobie powróżyłam:

 

1. Jak przeszłość wpłynęła na moją sytuację? ;(:(<bezradny>

As Zawiodłaś się w miłości. Twoje uczucie pozostało nieodwzajemnione albo zły związek czy przelotne przygody pozostawiły po sobie rozgoryczenie i niesmak.

 

2. Jak wygląda aktualna sytuacja? <myśli><haha2><szok>

Walet Sprawy układają się po Twojej myśli, nawet jeśli jeszcze tego nie odczuwasz. Uwierz, zaczyna się nowy, piękny rozdział Twojego życia!

 

3. Co mnie czeka w najbliższej przyszłości?<ejej><krzyk><szok>

Dziesiątka Czekają Cię kłótnie, nieporozumienia, rozczarowanie, złe wieści, ale na szczęście wszystko dobrze się skończy. Nie trać głowy, sytuacja tylko wygląda dramatycznie.

 

4. Czy jest mi pisane powodzenie w miłości? <myśli><milczek><foch><haha2>

Król Zmień coś w wyglądzie, a pomoże Ci to uwierzyć w siebie. Zrezygnuj z ostrego języka, kąśliwymi uwagami ranisz innych.

 

5. Co mogę zrobić, by szczęśliwie się zakochać? <myśli><psotnik><hejka><haha2><pocieszacz>

As Nie musisz się specjalnie starać, uczucie samo przyjdzie i to już niebawem. Spokojnie czekaj na uśmiech losu.

 

No całkiem ciekawe to co wyszło, wrócę za jakiś czas z weryfikacją :)

  • Haha 1

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...