Skocz do zawartości

Wybierz sobie dobrego męża


Ismena

Polecane posty

Mąż koziorożec - ba, były mąż..... Coś strasznego, a do tego zupełne przeciwieństwo tego z opisu ;-) Przepraszam, skłamałam, miewał skoki w bok, ale zawsze wracał jak bumerang...... paskudny dyktator i człowiek życiowo niezaradny...... Chyba ktoś mu coś w akcie urodzenia pomieszał ;-) O tym, że ma żonę i dzieci przypomniał sobie jak wniosłam pozew o rozwód.... No i się zaczęła jazda rozwodowa, która trwała 4 lata.... Analizując swój przykład, nie zgodzę się z opisem ex-męża koziorożca (styczniowego koziorożca) ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, nie generalizujmy i nie demonizujmy ! Na to jaki dany człowiek jest ma wpływ szereg czynników, nie tylko znak zodiaku. To są wróżby z przymrozeniem oka... troszkę dystansu i więcej uśmiechu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Popieram maleficent, to jest tylko zwykła zabawa, której nie należy traktować poważnie. Nie każdy znak zodiaku będzie u każdego realizował się tak samo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bliżniak sie zgadza- nie wiem dlaczego na mojej drodze bardzo często stają bliżniaki czy to damskie czy męskie a ja jestem rakiem - może dlatego że lubię gadać haha :D

Co do skorpionów też się zgadzam zwłaszcza jak chodzi o flirty na boku - i to że jest świetnym przyjacielem oczywiście do czasu gdy ktoś mu nie nadepnie na odcisk wtedy jest bardzo ciężko bo jest cholera pamiętliwa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

moj Byk niestety nie jest zazdrosny (albo tego nie okazuje- lub nie mial okazji ani powodow by ja okazac)- sam przyznal ze nigdy nie mial zamiaru mnie sprawdzac, tak samo nie zgadza sie - co do poflirtowania - to troche prawdy tym jest- ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mój mąż koziorożec, ale z tą odpowiedzialnością o żonę i dzieci to bym nie przesadzala, owszem bierze dodatkową pracę ale raczej żeby go w domu nie było a nie by więcej zarobić. Taki dyktator- terrorysta, siła argumentu " bo ja tak mówię". Z tego co czytam to mąż koziorożec to najczęściej exmaz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...