Skocz do zawartości

Wróżba z obrączki


Ismena

Polecane posty

Za pomocą obrączki można określić wiek, w którym zmienimy swój stan cywilny, ilość dzieci, a nawet ich imiona oraz imię, nazwisko przyszłego partnera/partnerki. W tym celu potrzebna jest obrączka, pierścionek się tutaj nie sprawdzi, bo będzie schodził na bok i w rezultacie będzie podawał nieprawdziwe informacje. Najlepiej obrączka. Zawieszamy ją na nitce, bierzemy szklankę z wodą i 3 razy wkładamy obrączkę do szklanki, ale tak aby się nie zamoczyła, za 3 razem liczymy ile razy obrączka stuknie w szklankę, jeżeli się zatrzyma i już nie obija się o brzeg, to znaczy, że tyle ile razy stuknęła tyle będziemy mieć lat kiedy weźmiemy ślub.

Z dziećmi jest podobnie - można sprawdzić ilość w taki sam sposób, natomiast płeć, to tutaj już jest inny sposób, w sumie spotkałam się z kilkoma metodami np. obrączkę przepuszczamy między kciukiem a palcem wskazującym 3 razy a następnie patrzymy jak zacznie się kręcić - jeżeli kółka = dziewczynka, jeżeli wykonuje ruch lewa,prawa = chłopczyk. A z imionami, to jest tak, że bierzemy obrączkę i tak jak w przypadku kiedy liczyliśmy wiek w którym weźmiemy ślub, robimy tak samo tylko teraz z każdemu stuknięciu przyporządkowujemy literę z alfabety czyli od A do Z, jeżeli przejdziemy cały alfabet, a obrączka nadal stuka, to idziemy jeszcze raz od początku, kiedy stanie np. na G to szukamy drugiej litery i wykonujemy cala czynność od początku, aż mamy imię a obrączka przestaje się kręcić i tym samym nie chce nic więcej pokazywać.

 

Powiem szczerze, że w przypadku mojej siostry, to się sprawdziło. Ilość dzieci wyszła taka jaką ma obecnie, dlatego czemu nie, można spróbować i wykonać taką wróżbę :)

  • Lubię! 3
  • Gratuluję! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Nie wiem czemu ale ja mam tak, że podczas liczenia w jakim wieku wyjde za maż to obraczka postuka kilka razy, pozniej sie zatrzyma, znowu rozbuja i mi uderza o scianki ze az liczyc sie odechciewa ;p nie wiem czy to moja wina...Pamietam, że ktoś (chyba na tym forum) wlasnie wrożył z obraczki z jakies okazji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, za każdym razem?

Może, te wystukane kilka razy, oznacza nie w jakim wieku, ale konkretnie za ile lat wyjdziesz za mąż.

Albo, być może będziesz planować ślub właśnie za te kilka wystukanych razy ale do niego nie dojdzie, dlatego też za jakiś czas możesz ponownie rozmyślać o zmianie stanu cywilnego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

zlota-obraczka-z-cyrkoniami.jpg

 

Chcesz odgadnąć, co przyniesie jutro? Wcale nie musisz iść do wróżki. Wiele może powiedzieć Ci… zwykła obrączka. Chcesz wiedzieć jak dzięki niej sprawdzić co Cię czeka? Powróż sobie z obrączki. Wróżby z obrączki odkryją przed Tobą przyszłość.

 

1. Chłopiec czy dziewczynka? Nawlecz obrączkę na długi włos lub nitkę i przepuść ją 3 krotnie między palcami lewej ręki zaczynając od kciuka. Następnie skieruj dłoń wnętrzem do góry i zatrzymaj nad nią obrączkę. Ruch wahadłowy oznacza, że będziesz mieć chłopca, ruch kołowy zwiastuje dziewczynkę. Ilość obrotów obrączki symbolizuje ilość dzieci.

 

2. Kiedy wyjdę za mąż? Podnieś nitkę z obrączką nad lewą dłonią, wnętrzem do góry, 5 razy. Następnie umieść obrączkę w pustej szklance. Zatrzymaj nitkę i licz uderzenia – ich ilość oznacza wiek, w którym wyjdziesz za mąż.

 

3. Ilu będę mieć partnerów? Przygotuj szklankę do połowy wypełnioną wodą. Zanurz obrączkę w wodzie, zadaj pytanie, a następnie wyjmij ją i licz uderzenia o brzeg szklanki. Wynik jaki uzyskasz oznacza liczbę partnerów w Twoim życiu.

 

4. Jak będzie mieć na imię mój przyszły wybranek? Podobnie jak we wróżbie na ilość partnerów, umieść obrączkę na dnie szklanki z wodą i zadaj pytanie. Wyjmij obrączkę i policz uderzenia a następnie sprawdź, która to litera alfabetu, np. 5 uderzeń oznacza E, a 10 – J, itp. Gdy obrączka zatrzyma się, włóż ją do wody, wyjmij, i powtórz wszystkie czynności aż otrzymasz imię swojego wybranka serca.

 

Wypróbuj nasze wróżby a wreszcie dowiesz się, ilu będziesz mieć partnerów w przyszłości i w jakim wieku wyjdziesz za mąż!

 

polki.pl

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzien dobry,

wielokrotnie wrozylam z obraczki, jesli chodzi o liczbe uderzen, to wlasciwie zawsze wychodzilo tak samo. Ale czy mozna przy uzyciu obraczki otrzymac odpowiedz "tak"- "nie"? Mam wrazenie, ze moge zasugerowac odpowiedz, ktora chcialabym dostac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mozna. Obrączka to po prostu proste wahadełko. W przypadku otrzymania odpwedzi tak/nie, najpierw trzeba ustalić na jakich ruchach obrączka będzie wskazywac na tak, a na jakich na nie. Poxniej poćwiczyć na przeszłości, wydarzeniach które miały już miejsce. Jest to świetny sposób żeby zobaczyć czy rzeczywiście wskazywane jest to co było. Później można poćwiczyć na kimś z rodziny i jego wydarzeniach, które już były a o których Ty nie wiesz. Tu już nie ma mowy o zasugerowaniu, wyjdzie tak lub nie i weryfikacja potwierdzi czy dobrze wskazało. Dopiero po serii takich ćwiczeń można spróbować na siebie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam jestem tu nowa i w sumie cieszę się, że trafiłam na to forum. Kiedyś sama wróżyłam z obrączki, mam kilka swoich sprawdzonych sposobów. Najczęściej wróżę wykorzystując szklankę do połowy napełnioną wodą, obrączkę zawieszoną na nitce opuszczam 3 razy za szklanką z prawej strony, następnie wkładam do szklanki tak aby nie zanurzyła się w wodzie, zadaję pytanie- i tu mam dowolność, bo pytam w taki sposób aby uzyskać odpowiedź w formie tak lub nie, np. czy zdam jutrzejszy egzamin, tak- 2 razy, nie- raz- za każdym razem umawiam się z obrączką jak ma stukać na odpowiedź twierdzącą a jak na przeczącą, z tym że jak używam też tak- 1 raz, nie- 2 razy, to o dziwo obrączka również prawidłowo pokazuje. Zadaję też pytania dotyczące np. czasu, ilości, np. za ile lat wyjdę za mąż, ile będę miała dzieci, wtedy liczę stuknięcia obrączki. Miałam złotą obrączkę, chociaż była nieślubna to wróżby, które na niej wykonywałam sprawdzały się, czasem pytałam czy ten mężczyzna zaprosi mnie na randkę, czy się z nim spotkam, pokazywała np. tak, po czym zadawałam pytanie, za ile dni się z nim spotkam i ona stukając podawała mi ilość, przeważnie się sprawdzało, no czasem było ten 1-2 dni do przodu lub do tyłu, jeśli chodzi o dokładność. Niestety nie mam już tej obrączki, zamiast tego kupiłam sobie drugą zwykłą, pozłacaną ze stali chirurgicznej i wydaje mi się, że nie działa tak jak tamta. Pokazuje mi coś, odpowiada na moje pytania ale mam wrażenie, że dostaję odpowiedź taką jakiej oczekuję a nie o to w tym powinno chodzić. Moje pytanie jest więc takie czy ma jakieś znaczenie to czy obrączka jest złota czy pozłacana ze stali, czy ślubna czy nieślubna? Wiem, od znajomej, która również wróży, że złoto ma w sobie energię, podobnie jak woda, dlatego następuje połączenie i wymiana tej energii z energią człowieka. Dodam też, że coś złego się ze mną dzieje jak sobie trochę powróżę. Traktuję to z przymrużeniem oka, jako zabawę, czasem może trochę poważniej, jako nadzieję, ale zauważyłam że tracę energię, robię się słabsza, mam wahania nastrojów i prześladuje mnie pech, nic mi się nie udaje. Czy może robię coś nie tak? Czy to może być od wróżenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to czy jest to obrączka ślubna, czy nie, nie ma żadnego znaczenia. Chodzi o sam kształt. Obrączka, to idealnie wyważona ozdoba, nadająca się najlepiej do tego typu spraw. Zdecydowanie lepiej jest posługiwać się obrączką czy choćby pierścionkiem w kształcie obrączki niż pierścionkiem z oczkiem. W pierwszym przypadku jest pewność, że nie będzie żadnych przeciążeń, czyli na przykład podczas wróżenia nitka nie będzie uciekać sama na boki ze względu na nierównomiernie rozłożony cieżar. W przypadku wróżb za pomocą obrączki nie ma tego problemu.

Z obecną obrączką musisz poćwiczyć, ustalić jak ma pokazywać odpowiedź "tak", a jak odpowedź "nie". Zadawaj różne pytania, najlepiej te, dotyczące Twojej przeszłości - będziesz mogła szybko zweryfikować i zobaczyć, czy to co wyszło pokrywa się z tym co było. Niestety, najpierw musisz "nawiązać porozumienie" z obrączką, a dopiero później oczekiwać w miarę wiarygodnych odpowiedzi. Poprzednia obrączka była już zaprogramowana, pracowałaś z nią kilkakrotnie, więc nie ma co się dziwić, że działała inaczej niż ta, którą masz teraz.

Wymiana energii następuje zawsze. Jeżeli źle się czujesz, robisz się słabsza, to odłóż wróżenie na bok. Ty to traktujesz jako zabawę, ale to nie jest zabawa. Tak samo jak i karty, to nie są narzędzia, które służą do zabawy. Być może ponawiasz pytania, często pytasz o to samo, zakłócasz pierwszą odpowiedź, kolejną lub następną. Wszystko ma swoje zasady i jest także BHP wróżenia. Zaglądania w przyszłość, nie można nazwać zabawą, szczególnie, gdy korzysta się z narzędzi, które to umożliwiają. A obrączka na nitce, czy rzemyku, to nic innego jak po prostu wahadełko.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam. Jestem tu nowa. Zainteresował mnie wątek wróżenia z obrączki. Może dlatego że wcześniej już sobie wróżyłam(inaczej niż tu są podane sposoby) a może dlatego że jest to-dla mnie- bardzo szybki sposób na wykonanie wróżby. Mój sposób nie zawsze się sprawdzał, podany przez was póki co się sprawdza...nie rozumiem tylko jednego: czy jest różnica w tym że szklanka jest napełniona wodą czy jest pusta. Czy ma znaczenie zanurzanie obrączki w wodzie? Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cassilda, wydaje mi się, że jeśli obrączka dotknie wody - trzeba przerwać i albo robić od nowa albo w tym dniu już nie wróżyć. Właśnie po to jest ta woda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Wróżę z obrączki i mam pewne wątpliwości. Otóż przeszłość sprawdza się idealnie, ale teraźniejszość różnie, raz tak raz nie.

Natomiast mam pytania dot konkretnej sprawy w przyszłości i zawsze odpowiedź jest jednakowa. Obojętnie jak zadam pytanie, czy o rok, wiek, miesiąc zawsze się zgadza.

Jak myślicie dlaczego tak się dzieje. Teraźniejszość różnie a na konkretne pyt z przyszłości zawsze odp jest jednakowa? Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przeszłość już znasz... natomiast to co dzieje się teraz i niedaleka przyszłość, jest trudna do określenia, nic nie da Ci stu% gwarancji, że będzie tak, a nie inaczej.

Poczytaj o mechanizmie wahadełka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub teraźniejszość w zależności od tego czy w danej chili wpływasz na wahadełko, czy nie, pokazuje albo TAK albo NIE.

A jeszcze odnośnie tej przyszłości i jednakowej odpowiedzi - zastanów się, czy czasami, to Ty nie panujesz nad tym całkowicie poprzez chęci i oczekiwania, że własnie taka, a nie inna odpowiedź się pojawi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Moja mama wszystko wprobowala i zgadza się , mi na początku tez nie wychodziło ;) musisz skupić się na wróżbie i na pytaniu ,powodzenia :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Claudi123 napisał:
Moja mama wszystko wprobowala i zgadza się , mi na początku tez nie wychodziło ;) musisz skupić się na wróżbie i na pytaniu ,powodzenia :-)

A to co wyszło, sprawdziło się? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam tą wróżbę z wyższą szkołą jazdy - żeby wystukała mi imię i nazwisko mojego męża/ partnera/ miłości życia i zaczęła mi wystukiwać imię mojego byłego chłopaka <dobani> Dlatego w to nie wierzę, siła podświadomości odgrywa tutaj priorytetową rolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłam sobie wróżbę z obrączki o datę ślubu i gdy nadchodzi nic z tego a obrączka pokazuje nową datę i znowu nic. Ostatnio zrobiła to po raz trzeci i czekam ponoć do trzech razy sztuka, czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego się tak dzieje? <bezradny> bo jak chodzi o ilość dzieci to się zgadza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...