Skocz do zawartości

Ćwiczenia - OPIS CHARAKTERU


Syrena

Polecane posty

Zapraszam Was do ćwiczenia, które ma na celu szlifowania umiejętności wyczytywania z kart Tarota charakteru danej osoby. Ćwiczenie będzie polegało na tym, iż ja wskazuję osobę, a Wy opiszecie jej charakter, ale w sensie takim w jakim ja widzę daną osobę. Serdecznie zapraszam do ćwiczenia.

 

Proszę, abyście opisali moje spostrzeżenia na temat mojej koleżanki A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc - jest tajemnicza, powściągliwa, zmienna, ale i kreatywna. Zdolna do poświęceń i jakichś większych czynów, wrażliwa na krzywdę innych ludzi (terapeutka, psycholog). Może być uduchowiona, mieć dobrą intuicję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za udział:)

 

Odbieram ta osobę jaką ciepłą, otwartą i pomocną dla ludzi. Jest niezwykle pracowita i dość mocno stąpająca po ziemi, chociaż nie brakuje jej wariactwa i poczucia humoru. Z pewnością ma dobrą intuicję i jest niezwykle uduchowiona. Jest przykładem dobrej i uczynnej koleżanki.

 

Aniko, Twoja interpretacja jest daleka od mojego spostrzeżenia tej osoby, ale dziękuję Ci za udział.

 

Mariko,Twwoja interpretacja była bardzo bliska temu co odczuwam, więc gratuluję. Zadaj nam następna zagadkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cesarz - Osoba zajmująca poważne stanowisko, może dyrektor w jakiejś firmie albo wójt, burmistrz, prezydent miasta? Ktoś odpowiedzialny, konsekwentny, elokwentny, cierpliwy. Dba i utrzymuje porządek, jest godny zaufania. To też może być dla wielu osób wzór do naśladowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnęłam kartę 7 mieczy może to jakiś urzędnik, policjant? Osoba, która musi coś zataić ukryć jest inteligentny,racjonalny może wydawać się trochę taki chłodny, albo osoba która dużo przeszła i nie potrafiła sobie z czymś poradzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Głupiec - uważam, że Twoja koleżanka jest niezwykle żywiołową osobą. Lubi poznawać nowych ludzi, bywać w różnych sytuacja, smakować życia. Jest otwarta na nowości, ale jest również skłonna do robienia różnych głupotek. Mi zawsze ta karta kojarzy się z takim podlotkiem i beztroską i tak odbieram Twoją koleżankę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 Pucharów - osoba po bolesnych doświadczeniach, dużo przeszła, sporo bólu doznała dlatego teraz może trzymać się na uboczu, traktować ludzi z dystansem. Mało towarzyska, może mieć smutne spojrzenie, które wyraża cały jej ból. Zamknięta na pomoc z zewnątrz. Może świadomie wybrała samotność? Z takich cech, określiłabym, że jest cierpliwa, wie kiedy powiedzieć "Nie", spokojna i opanowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Głupiec - uważam, że Twoja koleżanka jest niezwykle żywiołową osobą. Lubi poznawać nowych ludzi, bywać w różnych sytuacja, smakować życia. Jest otwarta na nowości, ale jest również skłonna do robienia różnych głupotek. Mi zawsze ta karta kojarzy się z takim podlotkiem i beztroską i tak odbieram Twoją koleżankę

 

Myślę, że już nikt nie weźmie udziału. Gratuluję Syreno <brawo> najtrafniej opisałaś moją znajomą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pustelnik - niechętnie rozmawia o swoich uczuciach, jest bardzo niezależny, może samotny z wyboru? Domator, ale chętnie nabywa nową wiedzę, jest inteligentny, oczytany można z nim porozmawiać na wiele tematów. Jest świetnym obserwatorem, dostrzega to co dla innych jest niezauważalne, potrafi słuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 buław - towarzyski, wesoły, otwarty na zawieranie nowych znajomości albo wspólne imprezowanie. Lubi gdy się dużo dzieje i jest w centrum zainteresowania. Jest bardzo energiczny, pewny siebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za udział. Jest to osoba trochę wyniosła, zbyt pewna siebie i uważa, że wszystko co jego dotyczy jest najlepsze. Bardzo go denerwuje, jeśli komuś lepiej się wiedzie niż jemu samemu, nie przyjmuje, że ktoś może mieć inne spojrzenie na pewne sprawy niż on sam. Prawdą jest, że lubi rzeczywiście imprezować, aż za bardzo - nie jest alkoholikiem, ale uwielbia jak "woda ognista" się leje:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie:

 

Poproszę o opis charakteru mojego dobrego znajomego A.

 

 

Rydwan- myślę, że jest osobą zdecydowaną, otwartą, konkretną, szybko działającą. Osobą, która potrafi zapanować nad swoimi emocjami i realnie ocenić sytuację.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie:

 

Poproszę o opis charakteru mojego dobrego znajomego A.

 

Zapraszam do wzięcia udziału w ćwiczeniu :)

 

Wylosowałam 10 mieczy tak skojarzyło mi się z osobą, która umie podnieść się po porażce albo osoba, który powie wszystko co myśli, nie owija powie nawet najgorszą prawdę nic nie ukrywa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...