Skocz do zawartości

Kto to jest?


Ismena

Polecane posty

Aniko dziękuję :)

Dodam nowe pytanie:

Dzisiaj miałam okazję rozmawiać z pewna osobą, która znam. Kto to jest? Jakieś charakterystyczne cechy tej osoby itp., To co wyczytacie :)

Zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płeć- 8 kielichów- mężczyzna?

Charakterystyczne cechy tej osoby- Paź Kielichów- myślę, że ta osoba może wyglądać młodo jak na swój wiek, osoba uśmiechnięta, koleżeńska, dobry przyjaciel. Może facet o delikatnej, wrażliwej, artystycznej duszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giermek buław - myślę, że jest to mężczyzna w młodym wieku.

 

umiarkowanie w poz. odwróconej - ja myślę, że jest to osoba po jakiś przejściach lub z jakimiś problemami. myślę też, że może sam sobie komplikować życie błędnymi i nieprzemyślanymi decyzjami, taki człowiek trochę destrukcyjny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 buław - mężczyzna - „czymś” się wyróżnia - dziwny strój, może zarost nietypowy, fryzura, śmiesznie porusza się itp.

osoba bardzo oryginalna, ma temperament i lubi dominować, może być pyskata, awanturnicza, przebojowa, trudna do „życia na co dzień” Człowiek o silnych, wewnętrznych przekonaniach, samodzielny, nie liczy na innych. Średni lub wysoki , ciemna karnacja ponad 30 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko, Syreno, Tatiano dziękuję :)

Chyba już nikt nie weźmie udziału, więc weryfikuję:

Chodziło o kobietę, około 45 lat. Znam ją "z widzenia", raczej nigdy nie miałam okazji dłużej z nią porozmawiać. Nosi okulary, jest raczej średniego wzrostu, włosy farbuje na rudo. Jest bardzo zaangażowana w sprawy kościelne, należy do jakichś grup, udziela się itd. Jest to osoba spokojna, przyjacielska, rodzinna.

Najbliżej poprawnego opisu była Anika, dlatego to ją wyznaczam do dodania nowego pytania <ok><brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dzisiaj zadzwoniła do mnie osoba. Kto to był? :)

Kto to jest - 7 Mieczy - mężczyzna

Cechy charakterystyczne - ciężko pracuje, ma bardzo mało czasu dla siebie, sporo obowiązków. Może uważać, że tylko on zrobi wszystko najlepiej, unika pomocy ze strony innych ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dzisiaj zadzwoniła do mnie osoba. Kto to był? :)

Kto to jest - 7 Mieczy - mężczyzna

Cechy charakterystyczne - ciężko pracuje, ma bardzo mało czasu dla siebie, sporo obowiązków. Może uważać, że tylko on zrobi wszystko najlepiej, unika pomocy ze strony innych ludzi.

 

Dziewczyny dziękuje za wzięcie udziału Ismeno cechy charakterystyczne opisałaś bardzo trafnie, tylko że była to kobieta, ale wszystko się zgadza. Gratuluję <brawo><brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję :)

 

Moje pytanie:

Z kim dzisiaj spędziłam większą część dnia?

 

Zapraszam do wzięcia udziału :)

 

Paź mieczy-z młodą osobą albo wyglądająca młodziej niż w rzeczywistości. Może z kobietą o blond włosach i niebieskich oczach?inteligentna, zorganizowana, dużo myśli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mariko dziękuję:)

Weryfikacja: Większą część dnia spędziłam z moją ciotką. Aniko Twój opis idealnie pasuje. Rzeczywiście moja ciotka nie wygląda na swoje lata, a dużo młodziej, ma blond włosy, niebieskie oczy. Tak, dużo myśli i jeszcze więcej mówi ;)

Aniko dodasz nowe pytanie?

 

Paź mieczy-z młodą osobą albo wyglądająca młodziej niż w rzeczywistości. Może z kobietą o blond włosach i niebieskich oczach?inteligentna, zorganizowana, dużo myśli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerz kielichów i Pustelnik

Osoba ta to Twoja koleżanka lub kolega,ale bardziej skłaniam się do płci żeńskiej z uczelni lub liceum.

Po chwili zastanowienia mam jeszcze inną opcję, że jest to ktoś znany np. jakaś pisarka, dziennikarka, aktorka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lirith i Anika dziękuję :)

Rozmawiałam z kobietą (około 55 lat), mieszkamy w tej samej miejscowości, ale ona bardzo rzadko rozmawia z innymi mieszkańcami, a jeśli już to bardzo krótko. Zdziwiłam się, bo ze mną rozmawiała dłuższy czas i była bardzo miła.

Uważam, że kolejne pytanie należy się lirith

:)

Rycerz kielichów i Pustelnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...