Skocz do zawartości

Oczyszczanie aury


Brigan

Polecane posty

Warto pilnować aury przez cały dzień, gdyż jest narażona na różne rodzaje zanieczyszczenia. Może to być pobyt w towarzystwie niechętnego nam człowieka, może to być parapsychiczny atak lub „tylko” skażenie. Zanieczyszczona aura daje o sobie znać na polu fizycznym, np. poprzez niespodziewaną zmianę nastroju czy irracjonalny niepokój, który nie ma żadnych podstaw. Jest kilka prostych metod na dbanie o aurę.

 

Tarcza

Jeżeli czujesz, że w czyimś towarzystwie zaczyna brakować ci sił, jesteś rozdrażniona/y lub po prostu „coś” ci nie pasuje, możesz uruchomić srebrzystą tarczę energii, która znajdzie się pomiędzy tobą a daną osobą. Wizualizuj ją i spraw, by zamknęła dopływ energii pochodzącej od innej osoby lub z innego miejsca. Wyobraź sobie, ze tarcza blokuje niechciane wibracje.

 

Łyk powietrza

Jeżeli czujesz, że twoja aura jest zanieczyszczona i chcesz pozbyć się negatywnych wibracji, sięgnij do pokładów czystej energii. Stań w rozkroku tak, by stopy pewnie opierały się na podłożu. Zamknij oczy i oczyma duszy zobacz swoją aurę. Dostrzeż pływające w niej zanieczyszczone cząsteczki i szczątki energii. Przy wdechu wyobraź sobie, że wszystko się zatrzymuje. Przy wydechu pomyśl, że obca negatywna energia zostaje wypchnięta z pola i wraca do atmosfery. Następnie wypełnij aurę czystą, pełną miłości energią i domknij srebrną tarczą. Możesz poczuć się lżejsza/y i spokojniejsza/y.

 

Alarm

Jeśli czujesz, że ktoś dokonał swoistego ataku na twoje pole energetyczne nie czekaj. Stań pewnie w rozkroku, zamknij oczy i wyobraź sobie, ze stoisz w pięknej, różowej bańce. Wypełnij ją złocistym światłem a następnie poproś anioły lub przewodników, by usunęli z aury wszelką negatywną energię skierowaną przeciwko tobie lub pozostawioną przez kogoś. Niech zastąpią niechcianą energię złocisto białym światłem i czystą miłością.

Jeżeli znasz osobę, która tego dokonała, zwróć się do duszy tej osoby, nakazując jej opuścić twoje wibracje i wyobraź sobie, że odłączasz od swojej aury wszystko, co do niej przywarło. Kiedy nie znasz przyczyny, wyobraź sobie, że twoi aniołowie i przewodnicy odczepką od aury wszystko, co się do niej przywiązało, bez względu na źródło. Niech twoja aura wypełni się następnie światłem i miłością.

Następnie wyobraź sobie, jak odcinasz się od wszelkiego przywiązania do innych, za które jesteś sam/a odpowiedzialna/y. Zwróć swoją świadomość na własną energię i aurę. Zrób wdech i otocz aurę kryształowo jasnym światłem. Powoli otwórz oczy.

 

Na podstawie: S. Choquette, Jak rozbudzić swoją duszę?

  • Lubię! 1

Im więcej wiemy, tym silniejsza jest nasza intuicja. ( Christina Stead)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Brigan napisał:

 

Tarcza

Jeżeli czujesz, że w czyimś towarzystwie zaczyna brakować ci sił, jesteś rozdrażniona/y lub po prostu „coś” ci nie pasuje, możesz uruchomić srebrzystą tarczę energii, która znajdzie się pomiędzy tobą a daną osobą. Wizualizuj ją i spraw, by zamknęła dopływ energii pochodzącej od innej osoby lub z innego miejsca. Wyobraź sobie, ze tarcza blokuje niechciane wibracje.

Tak, polecam tę metodę! Bardzo łatwa w wykonaniu i bardzo skuteczna <ok>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest chyba najpopularniejsza

Ja jak czuje nadmiar zanieczyszczeń wizualizuje sobie, że wyrzucam je w głab ziemi i odcinam wszelkie dopływy. Dla mnie działa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...