Skocz do zawartości

REIKI


Hollywood

Polecane posty

Kochani,

 

temat na pewno tak wielki jak nie jeden OCEAN. Czy ktos z Was poddawal sie zabiegom Reiki i moze podac nam swoja opinie, odczucia, zmiany jakie nastapily? A moze mamy tutaj na forum kogos, kto jest ekspertem w tej dziedzinie i sam oferuje takie zabiegi?

 

Ja sama wielokrotnie sie poddawalam zabiegom Reiki i moge powiedziec, ze w swoim zyciu zaczelam widziec wiele pozytywow...wszystko zaczelo zmieniac barwy...nabierac ksztaltow...zaczelam przyciagac do siebie rzeczy ktorych pomyslalam, ludzi, jakies sytuacje...wow bardzo duzo tego mozna wymieniac....Ok jesli mysli sie o czyms negatywnym to jeszcze szybciej to mozna przyciagnac i zadne Reiki nie sa tutaj nam potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie stosowałam Reiki, ale znam osoby, które poddały się takim zabiegom. Cóż opinie są podzielone, ale to chyba zawsze tak jest. Jedni są zadowoleni, a inni wręcz przeciwnie <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ja stosowałam ReiKi i jestem Nauczycielką ReiKi ;) choć życie dało mi przerwę w tym temacie to jednak uważam, że jest to wspaniała energia :) jak macie pytania to pytajcie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam ReiKi i jestem Nauczycielką ReiKi ;) choć życie dało mi przerwę w tym temacie to jednak uważam, że jest to wspaniała energia :) jak macie pytania to pytajcie ;)

Szizi może zbrechcesz się podzielić szerszymi informacjami na ten temat? Byłoby miło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
1 godzinę temu, Lakszmi napisał:

Tak ze jak ktoś chętny to mogę wysłać .

A gdzie lub u kogo się uczyłaś? Bo rozumiem, że proponując tą usługę jesteś po jakiś kursach :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Syrena napisał:

A gdzie lub u kogo się uczyłaś? Bo rozumiem, że proponując tą usługę jesteś po jakiś kursach :)

Nie żadnych kursów nie mam .Kiedys się tym zainteresowałam i spodobało mi się to .szukalam wszystkiego aż któregoś dnia znalazłam i ostatnio znajomej robiłam która mieszka w Grecji to twierdziła ze poszli do niej jak z Pl do Grecji jazda autobusem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lakszmi napisał:

Nie żadnych kursów nie mam .Kiedys się tym zainteresowałam i spodobało mi się to .szukalam wszystkiego aż któregoś dnia znalazłam i ostatnio znajomej robiłam która mieszka w Grecji to twierdziła ze poszli do niej jak z Pl do Grecji jazda autobusem 

Więc zdajesz sobie sprawę, że możesz komuś krzywdę zrobić? 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Syrena napisał:

Więc zdajesz sobie sprawę, że możesz komuś krzywdę zrobić? 

Tak zdaje sobie sprawę ze tym można komuś krzywdę zrobić nie mając pojęcia o tym .Ja tego nie robie tak o tylko chciałabym się przekonać czy to działa 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lakszmi napisał:

Tak zdaje sobie sprawę ze tym można komuś krzywdę zrobić nie mając pojęcia o tym .Ja tego nie robie tak o tylko chciałabym się przekonać czy to działa 

No to proszę nie oferuj tego typu usług ludziom :)

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...