Skocz do zawartości

Moc Miłości


Suhaila

Polecane posty

Moc miłości

Są to karty z energia miłości , afirmacjami ,podpowiedziami- przekazami od niebiańskich istot.

 

Bardzo ważną rolę odgrywają tu Przekazy i Afirmacje. Myślę ,że nie będę opisywała w całości kart ale cząstkę .

 

1 karta AKCEPTACJA

PRZEKAZ

Miłość przychodzi przez akceptację życiowych doświadczeń . Wszystko płynie , dlatego już czas aby pożegnać przeszłość trzymająca nas w objęciach starych przekonań.

Problemy świadczą o potrzebie zmian w naszym życiu . To sygnały mówiące ,że nasze postępowanie prowadzi do dysharmonii.

AFIRMACJA

Uwalniam się od przeszłości , przez akceptację tego kim jestem teraz.

 

2 karta BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

PRZEKAZ

Cieszymy się błogosławieństwem miłości , mówmy głosem swojego serca i idźmy właściwa drogą .

Kiedy związek oparty na miłości jest błogosławiony , okazujemy swojemu ukochanym nasza uwagę i troskę , niech świeże kwiaty mówią o naszej miłości.

AFIRMACJA

Wszystkie moje działania płynące z serca otacza błogosławieństwo miłości.

 

3 karta BYCIE I DZIAŁANIE

PRZEKAZ

Warto być sobą reszta jest nieważna. Żyjmy swoim rytmem gońmy za swoimi marzeniami , bo miłość jest byciem sobą w każdym działaniu.

Przestańmy spełniać oczekiwania innych , mamy prawo do spełniania swoich marzeń.

AFIRMACJA

Jestem sobą we wszystkich moich działaniach ,jestem spełnionym marzeniem miłości.

 

4 karta CIERPLIWOŚĆ

PRZEKAZ

Pamiętajmy ,że cierpliwość nie ejst czekaniem , lecz działaniem wypełnionym pewnością w doskonałym rezultacie . Niecierpliwe oczekiwanie miłości jedynie ją oddala .

Jak mamy znaleźć miłość w swoim życiu? Mamy przestać jej szukać. Nie ma przypadkowych spotkań i zdarzeń , wszystko płynie [ panta rhei] w harmonii z całym wszechświatem.

AFIRMACJA

Jestem w harmonii z całym wszechświatem ,pozwalam miłości wejść do mojego życia.

 

5 karta CUDA

PRZEKAZ

Będziemy teraz doświadczać przemiany samotności we wspólnotą , słabością w moc , smutku w radość .Magia miłości odmieni nasze życie .Kochajmy siebie ,bo zasługujemy na wielka miłość.

Zacznijmy dostrzegać wokół siebie małe rzeczy , być może niewidoczne na pierwszy rzut oka ;troskę naszych przyjaciół i wewnętrzny głos mówiący o mocy miłości.

AFIRMACJA

Jestem cudem miłości przez który uzdrawiam swoje życie.

 

6 karta DOM

PRZEKAZ

Otrzymujemy wspaniałą wiadomość dokonaliśmy wielkiego postępu w drodze do źródła miłości -domu naszej duszy.

Teraz widzimy z jasnością owoce naszego postępowania . Stwórca i anioły cieszą się razem z nami , jesteśmy świadomi mocy dobrych myśli ,słów i działań płynących z intencji dobra.

AFIRMACJA

Jestem w mocy miłości cieszę się swoją druga połową.

 

7 karta DRUGA POŁOWA

PRZEKAZ

Jesteśmy gotowi do spotkania z wielką miłością .Uwolnijmy się od poszukiwania za wszelka cenę naszej drugiej połowy .Aby energia miłości mogła swobodnie płynąć potrzebne jest bycie w przyszłości lub przyszłości.

Wiedzmy że związek z bratnia duszą jest spotkaniem równoprawnych całości szanujących siebie nawzajem. Równowaga w byciu i działaniu prowadzi do szczęścia zjednoczonych w miłości dusz.

AFIRMACJA

Otworzyłem się na miłość i odnalazłem swoją bratnią duszę .

 

8 -karta DZIECI

PRZEKAZ

Stawanie się dzieckiem to narodziny świadomości mocy, która płynie z wiary w siebie. Nie ma potężniejszej energii od ufności dziecka , wolnej i prawdziwej miłości bezwarunkowej.

Zacznijmy odnajdywać siebie przez zabawę , wtedy zobaczymy naszą istotę promieniującą miłością. Jesteśmy dziećmi wszechświata , owocem miłości Boga.

AFIRMACJA

Jestem dzieckiem miłości, jestem dzieckiem mądrości. Jestem który Jestem/

 

9-karta JEDNOŚĆ

PRZEKAZ

Stwórca doświadcza siebie obdarzając nas życiem dlatego możemy osiągnąć z nim jedność. Prawdziwe Ja jest częścią Stwórcy w nas i przez nie jesteśmy połączeni ze źródłem życia. Pamiętajmy o tym zarówno w chwili mocy jak i słabości.

Przyszliśmy na ziemię ,aby doświadczać mocy miłości przez jedność. Wybieramy bycie w radości oraz bycie w nieszczęściu ;możemy patrzeć na siebie oczami duszy lub oczami ofiary.

AFIRMACJA

Jestem jednością ze źródłem miłości , jestem sobą.

 

10-karta KREACJA

PRZEKAZ

Nie ma złego losu jest tylko miłość .Uwierzmy w siebie tak jak uwierzyły w nas anioły bezwarunkowo.

Codziennie róbmy jedną rzecz z uczuciem miłości ,aż każda chwila będzie nią wypełniona. Człowiek staje się potężna istotą , gdy odkrywa moc miłości w każdym aspekcie istnienia.

AFIRMACJA

Codziennie stwarzam świat przez dobre myśli , słowa i działania.

 

11-karta MOC MIŁOŚCI

PRZEKAZ

Bądźmy pewni , otacza nas światło mocy miłości , dokonaliśmy właściwego wyboru . Bóg i anioły cieszą się naszym szczęściem i błogosławią nasz związek.

Największe moce świata duchowego są teraz razem z nami , źródło życia jest dla nas otwarte. Największą tajemnicą miłości jest to ,że my sami nią jesteśmy.

AFIRMACJA

Jestem w mocy miłości tworzę swoje życie w doskonałej harmonii.

 

12-karta MOŻLIWOŚCI

PRZEKAZ

Anioły przypominają nam, że możliwości wyboru jest wspaniałym darem Stwórcy dla wszystkich istot ludzkich.

Każdy nowy dzień niesie nowe możliwości , choć możemy w to wątpić to od nas zależy czy dzisiaj będziemy się cieszyli odkrywaniem twórczej mocy miłości.

AFIRMACJA

Każdego dnia otwieramy bramy ogrodu miłości.

 

13-karta NOWE SIŁY

PRZEKAZ

Człowiek posiada niewyczerpane siły, gdyż jest częścią Stwórcy .Jeżeli czujemy się bezsilni to znak ,że zapomnieliśmy o tym .Miłość jest źródłem sił dla wszystkich istot we wszechświecie

Choć możemy tego nie widzieć , otaczają nas anioły miłości , odetchnijmy głęboko bo wkrótce odnajdziemy swoją moc , która rozjaśni nasze życie.

AFIRMACJA

Jestem istotą miłości pełną sił i wiary.

 

14 -karta NOWY ZWIĄZEK

PRZEKAZ

Pozwólmy sobie na przyjmowanie i akceptację uczuć , które pojawiają się w naszym sercu. Prośmy o prowadzenie aby powstał nowy związek oparty na miłości.

Nowy związek wymaga zupełnie nowego spojrzenia na siebie . Nie słowa ale uczucia są naprawdę ważne , dlatego uczymy się siebie po przez uczucia, którymi emanujemy i które przyjmujemy.

AFIRMACJA

Przyjmuję i akceptuję uczucia które pojawiają sie w moim sercu.

 

15-karta OCZYSZCZENIE

PRZEKAZ

Ogród miłości kwitnie w pełni gdy poświęcamy swoją uwagę każdemu kwiatu. Jeśli zaniedbamy nawet najmniejszą cześć ogrodu , zniknie harmonia i pojawi się chaos . Wejrzyjmy w swój ogród i zróbmy porządek.

Zanim wejdziemy do nowego związku lub odnowimy obecny związek jesteśmy proszeni przez anioły o zakończenie wszystkich spraw w prawdzie mówionej miłości.Jedynie przez prawdę dokonujemy oczyszczenia i możemy przyjąć miłość , która jest najgłębszą i najczystszą wibracją wszechświata .

AFIRMACJA

Tworzę piękny związek w świetle prawdy .Jestem oczyszczony.

 

CD. NASTĄPI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...