Skocz do zawartości

Przesłanie od Twoich Aniołów


Suhaila

Polecane posty

Przesłanie od Twoich Aniołów

Doreen Virtue

 

Adriana

„Prowadzę Cię do odpowiedzi na Twoje pytania. Słuchaj uważnie i podążaj za wskazówkami, które Ci daję poprzez Twoją intuicję, myśli i sny.”

Dodatkowe przesłanie: „Usłyszeliśmy Twoje modlitwy i cieszymy się, że poprosiłaś/poprosiłeś nas o pomoc. Jak wiesz, możemy Ci pomóc tylko w tedy, gdy o tę pomoc poprosisz. Udzielamy Ci wskazówek, które prowadzą Cię do osiągnięcia wyższej świadomości.”

„Zwróć uwagę na powtarzające się myśli i odczucia lub też wyraźne wizje, sny lub usłyszane przekazy. Jest to właśnie moje przesłanie skierowane do Ciebie. Zachęcam Cię do podjęcia działań. Zadbam o Twoje bezpieczeństwo w trakcie realizacji bożych zaleceń. Wspólnie dołożymy wszelkich starań, aby Twoje modlitwy zostały wysłuchane.”

 

Akasha

„Jesteś nauczycielem duchowym. Posiadasz umiejętność wspierania innych swoją radą i budzenia ich talentów duchowych i boskich misji.”

Dodatkowe przesłanie: „Udało Ci się już pomóc wielu osobom służąc im radą, wskazówką i przesłaniem. Posiadasz naturalny talent posługiwania się odpowiednimi słowami i potrafisz pocieszyć i inspirować innych. Zachęcamy Cię, byś otworzyła/otworzył się także na innych ludzi.”

„Serce podpowie Ci, czy w Twojej pracy będziesz wykorzystywać pisanie i mówienie jako formę przekazu, czy też organizować będziesz warsztaty lub udzielać porad. A może będziesz spontanicznie pomagała/pomagał ludziom, których spotkasz w sklepie, szkole lub pracy. Musisz uwierzyć, że posiadasz wielkie kwalifikacje, by pomagać innym, a my, Anioły wspieramy Cię naszą pozytywną energią i życzliwym słowem. To jest właśnie Twój cel życiowy. Poproś nas o pomoc w nauczaniu, a zrobimy wszystko co w naszej mocy!”

 

Archanioł Gabriel

„Masz do spełnienia ważny cel życiowy, który wiąże się z komunikacją i sztuką. Nie pozwól by niepewność powstrzymała Cię przed osiągnięciem tego celu. Pomogę Ci w tym.”

Dodatkowe przesłanie: „Jestem przy Tobie jako jeden z Twoich Aniołów Stróżów. Możesz zastanawiać się dlaczego Archanioł jest przy Tobie. Pomagam wielu osobom jednocześnie i Ty jesteś jedną z nich. Pomagam tym których cel życiowy związany jest z komunikacją i sztuką. Pomogę Ci uwierzyć w Twoje naturalne zdolności. Otworzę przed Tobą drzwi, abyś mogła/mógł dawać wyraz swoim talentom w taki sposób by były one pomocne dla innych.”

„w Zamian za to potrzebuję Twojej szczerości i współpracy. Opowiedz mi o swoich niepokojach, nadziejach, niepewności i marzeniach. Poproś mnie o pomoc. A następnie skorzystaj z okazji, którą Ci daję. Jestem całkowicie po Twojej stronie! Mam być Twoim przewodnikiem i prowadzić Cię na Twojej drodze. Pamiętaj, że naciskam na Ciebie tylko dlatego, że potrzebujesz nieco pomocy z góry.”

 

Archanioł Michał

„Jestem z Tobą. Daję Ci odwagę, byś dokonała/dokonał ważnych zmian życiowych, które pomogą Ci osiągnąć Twój boski cel.”

Dodatkowe przesłanie: „Przychodzę do Ciebie, ponieważ poprosiłaś/poprosiłeś Boga o bezpieczeństwo i ochronę, i ponieważ zastanawiałaś/zastanawiałeś się nad swoim celem życiowym. W związku z tym, że jesteś wojownikiem światła, pomogę Ci w realizacji Twojego życiowego celu. Jesteś wojownikiem światła od długiego czasu i czułaś/czułeś, że jesteś inna/inny od wszystkich, czasami odizolowana/odizolowany. Możesz być pewna/pewny, że

nigdy nie byłaś/byłeś pozostawiona/pozostawiony sama/sam sobie i nigdy nie będziesz sama/sam.”

„Kiedy czujesz się zmuszona/zmuszony do dokonywania zmian w pracy i w domu, może to być moja „zasługa”. Zachęcam Cię w ten sposób do osiągnięcia Twojego celu życiowego. Mogę zmienić Twój harmonogram i wspierać Cię w inny sposób, aby Twoja droga była prosta i harmonijna. Po porostu poproś mnie o pomoc, a ja Ci jej udzielę. Pomogę Ci także poczuć się bezpiecznie i wygodnie w trakcie przeprowadzania zmian.”

 

Archanioł Rafał

„Pomagam Ci leczyć siebie i innych. Tak jak ja, jesteś uzdrowicielką/uzdrowicielem.”

Dodatkowe przesłanie: „Jestem przy Tobie ponieważ jestem Archaniołem Uzdrawiania. Pomagam Ci leczyć własne ciało, ale także ciała innych. Otaczam fizyczne cierpienie moją leczniczą mocą w postaci szmaragdowo-zielonego światła, a energia ta jest wchłaniana tam, gdzie jest potrzebna.”

„Przemawiam do uzdrowicieli w ich myślach i uczuciach. Jeżeli Twoim przeznaczeniem jest zostać uzdrowicielem to pomagam Ci to dostrzec. Mogę pomóc Ci w wyborze dziedziny, którą powinnaś/powinieneś się zająć i poprowadzić Cię przez wszystkie zawiłości Twojej kariery uzdrowicielki/uzdrowiciela.

Jeśli potrzebujesz takiej Pomocy, wezwij mnie, a przybędę natychmiast.”

 

Archanioł Uriel

„Twoje uczucia są uzdrowione, co pozawala Ci otworzyć się na większą miłość. Pomogę Ci pozbyć się gniewu i braku wybaczenia z Twojego serca i umysłu.”

Dodatkowe przesłanie: „Nazywany jestem <>, ponieważ pomagam oczyścić ludzkie myśli i emocje. Posiadam szczególną moc w radzeniu sobie z gniewem i brakiem wybaczania. Jestem z Tobą teraz, aby zwalczyć te problemy. Chciałbym także wesprzeć Cię w pomaganiu innym ludziom w zwalczaniu blokad emocjonalnych i psychologicznych.”

„Zawsze pracuję subtelnie. Nigdy nikogo do tego nie zmuszam. Podobnie jak Ty uważam, że najlepiej jest zaczekać, aż ktoś sam poprosi o pomoc i wskaże swój problem. Wtedy w sposób prosty i czuły proszę tę osobę o znalezienie w sobie chęci do wyrzucenia problemu z umysłu i serca. Jeżeli ta osoba tego pragnie, tak właśnie się stanie. W ten sposób osoba odzyskuje swoją godność i kontrolę oraz pozbywa się negatywnych energii.”

 

Arielle

„Nowe doznania psychiczne i duchowe zmieniają Twój sposób postrzegania świata i siebie. Odkryj swoje duchowe talenty przez naukę, modlitwę i medytację.”

Dodatkowe przesłanie: „To nie Twoja wyobraźnia. Naprawdę jesteś medium i łączysz się ze światem duchów. Te mistyczne doznania są wynikiem Twojej zwiększonej otwartości na sprawy duchowe i prośby o wskazanie boskich opiekunów i drogi życiowej. Jestem z jednym z Aniołów przeznaczonych do pomocy osobom, które posiadają zdolności parapsychologiczne. Zapewniamy Ci dodatkową pomoc na Ziemi w postaci Przewodników Duchowych, książek i zajęć, które pozwolą Ci dalej rozwijać swoje możliwości.”

„Nie obawiaj się swoich umiejętności. Pomimo tego, że byłaś/byłeś wytykana/wytykany lub karana/karany za bycie medium w dzieciństwie lub młodości, pomożemy Ci zwalczyć wszelkie obawy dotyczące medium. Poproś tylko nas o pomoc, a będzie Ci udzielona.”

„Ziemia potrzebuje Twojej pomocy już teraz. Prosimy abyś kierowała/kierował boską miłość i światłość będące w Tobie ku tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Po prostu zechciej wysyłać

przesłanie boskiej miłości ku miejscu, roślinie, zwierzęciu, człowiekowi lub sytuacji, i tak się stanie. Dziękujemy Ci za pomoc Aniołom na Ziemi.”

 

Astara

„Zasługujesz na najlepsze! Sięgnij gwiazd swoimi marzeniami, i nie zgadzaj się na kompromisy.”

Dodatkowe przesłanie: „W przeszłości otrzymywałaś/otrzymywałeś mniej niż pragnęłaś/pragnąłeś. Ale koniec z tym. Jestem tu, aby podwyższać Twoje standardy. Jestem tu także, aby pokazać Ci, że nie musisz cierpieć w żaden sposób. Pragnienie lepszego życia nie jest samolubne. Im więcej dostajesz, tym więcej będziesz mogła/mógł dać innym. Kiedy pozwalasz nam sobie pomóc, otrzymujesz także wszelkie niezbędne narzędzia, aby wypełnić swoje życiowe przestrzenie. Pokazując, że wybór duchowej ścieżki zapewnił Ci wszelką potrzebną pomoc, inspirujesz innych.”

„Bóg i Aniołowie chcą, abyś cieszyła/cieszył się swym życiem. Szczęście jest częścią Twojej boskiej misji. Jeśli możemy zrobić coś, aby zapewnić radość i spokój w Twoim życiu, poproś o to. Zauważyliśmy Twoją niechęć do proszenia o pomoc. Być może poczułaś/poczułeś, że nie zasługujesz na dobro, lub że pomoc udzielona Tobie będzie odebrana innym. Tylko Bóg zna swoją szczodrość a tylko ludzie wierzą, że jest ona ograniczona. Ta karta przypomina, że Bóg i Aniołowie mogą interweniować tylko wtedy, gdy ktoś o to poprosi.”

 

Atena

„Siła daje bezpieczeństwo. Wiesz jak być silną/silnym i kochającą/kochającym, co przynosi korzyści Tobie i innym.”

Dodatkowe przesłanie: „Bałaś/Bałeś się własnej siły. Obawiałaś/Obawiałeś się, że inni zniechęcą się do Ciebie lub Cię opuszczą, jeżeli pokarzesz im swoją prawdziwą siłę. Martwiłaś/Martwiłeś się także o to, że możesz nadużyć swojej siły i wówczas Twoja męska energia nie będzie zrównoważona. Jestem tu po to, aby pomóc Ci odkryć Twoją siłę tak, by wpłynęła ona pozytywnie na stosunki z innymi, samoocenę i cel życiowy.”

„Twoja siła pochodzi z miłości, od Boga. Ty stworzona/stworzony na obraz i podobieństwo Stwórcy, masz w sobie w tej chwili nieograniczoną siłę. Nie jesteś w stanie nadużyć swojej siły ponieważ czakra Twojego serca otworzyła się niczym rozkwitnięty kwiat. Pomyśl o osobie, którą podziwiasz, która jest silna i jednocześnie równoważy w sobie kobiecą i męską energię. Taka siła jest piękna. Zwiększa ona także Twoje umiejętności lecznicze i psychologiczne. Jesteś mocną/mocnym i potężną/potężnym wojowniczką/wojownikiem światła i Bóg chce, abyś odkryła/odkrył i zaakceptowała/zaakceptował swoją siłę.”

 

Aurora

„Wznosisz się w tej chwili wysoko, co może przestraszyć innych. Jednak nie obniżaj swoich lotów, bo wkrótce inni pójdą za Twoim przykładem.”

Dodatkowe przesłanie: „Twoje zamierzenia sprawiły, że w swoim życiu pniesz się do góry. Na Twojej drodze pojawiają się możliwości, a w Twoim wnętrzu i fizyczności widać ten pozytywny wzrost. Możesz martwić się tym, że inni będą zazdrościć Ci twoich obecnych i przyszłych sukcesów, więc będziesz ostrożna/ostrożny w mówieniu o swoich osiągnięciach. Możesz martwić się także o swoją przyszłość i o to dokąd prowadzi Cię ścieżka Twojego życia. Możesz potrzebować zapewnienia o przyszłych sukcesach.”

„Jestem tu, aby pomóc Ci cieszyć się chwilą obecną i nadchodzącą przyszłością. Uwierz, że każda chwila dba o siebie. Bóg zawsze się Tobą opiekował i zawsze będzie. Poproś mnie o pomoc na skupieniu się na chwili, która trwa i o wyzbycie się zwyczaju martwienia się, abyś mogła/mógł cieszyć się darami, które otrzymujesz. Teraz niezbędna jest wdzięczność ... aby utrzymać wysoki poziom na którym obecni jesteś.”

 

Azure

„Twoje pragnienia spełnią się w najbliższej przyszłości. Miej wiarę i bądź cierpliwa/cierpliwy i nie próbuj walczyć, aby to przyspieszyć.”

Dodatkowe przesłanie: Tak, Twoje pragnienie zostanie spełnione. Jednakże w tej chwili potrzebne są cierpliwość i pozytywne myślenie. Poproś mnie o pomoc w podtrzymaniu swojej wiary tak, aby nie popaść w negatywne myślenie. Możesz przyspieszyć proces wysłuchiwania Twoich modlitw po przez niezachwianą wiarę w ich spełnienie. Niewiara, wątpliwości lub zmartwienia o to, jak Twoje modlitwy zostaną wysłuchane, opóźni ich spełnienie.”

Pamiętaj że sposób spełniania modlitw pozostaje w boskiej mądrości Stwórcy. Pomimo poczucia pilności, a nawet paniki o swoje modlitwy, uwierz w to, że gdzieś tam Aniołowie pilnie pracują, aby Ci pomóc. Wszystkie obawy i lęki oddawaj Bogu i Aniołom. Im bardziej skupisz się na wierze, tym łatwiej jest nam nieść Ci pomoc.”

 

Bethany

„Kiedy bardzo dbasz o siebie, wszyscy na tym korzystają. Pozwól sobie dziś na coś relaksującego np. masaż, kąpiel w soli morskiej lub pedicure.”

Dodatkowe przesłanie: „Obdarowujesz innych i Bóg kocha cię za to. Nadszedł czas, by dać coś sobie. Pomagam Ci duchowo otworzyć Twoje ciało poprzez relax fizyczny. Jak sama/sam widzisz, relax jest niezbędny w tym procesie.”

„Im więcej pozwolisz dać sobie, tym więcej będziesz mogła/mógł ofiarować innym. Twoja dusza poprosiła Niebo o odpoczynek i relax. Pracowałaś/Pracowałeś bez wytchnienia i pomagałaś/pomagałeś wielu innym osobom. Nadszedł czas Twojej Nagrody. To jest polecenie z Nieba: zajmij się sobą i nie pozwól odwieść się od tego ważnego zadania. Już teraz podejmij kroki, aby zapewnić sobie czas na relax. Poczujesz się szczęśliwsza/szczęśliwszy i zyskasz spokój umysłu, co pozytywnie wpłynie na wszystkich w Twoim otoczeniu.”

 

Bridgette

„Zachowaj ostrożność. Przyjrzyj się dokładniej tej sytuacji zanim pójdziesz dalej.”

Dodatkowe Przesłanie: „Poprosiłaś/Poprosiłeś Niebo o dodatkowe wskazówki i otrzymałaś/otrzymałeś je. Obecna sytuacja nie jest dla siebie korzystna. Pewne ważne informacje są ukryte i musisz szukać głębiej i zadawać więcej pytań osobom w to zaangażowanym. Zaufaj swojemu instynktowi, ponieważ w ten właśnie sposób się z Tobą komunikuje.”

„Proszę nie martw się tym, że to Twoja jedyna szansa. To nieprawda! Czekają Cię jeszcze lepsze rzeczy, ale najpierw musisz się uwolnić. Pamiętaj, że „natura nie znosi próżni”. Więc musisz stworzyć próżnię, a wtedy pojawi się nowa możliwość. Pozostawienie sprawy, którą byłaś/byłeś żywo zainteresowana/zainteresowany wymaga odwagi i wiary. Możesz poczuć się rozczarowana/rozczarowany i zdradzona/zdradzony. Dlatego musisz poprosić mnie i inne Anioły o pomoc w pozostaniu silną/silnym i wierną/wiernym sobie. Zasługujesz na wielkie uczucie i nie musisz zadowalać się czymkolwiek innym.”

 

Caressa

„Dobiegasz końca pewnego etapu w swoim życiu. Poproś swoje Anioły o pocieszenie i przewodnictwo w kolejnym etapie. Szczęście czeka teraz na Ciebie.”

Dodatkowe przesłanie: „Możesz czuć smutek, jakby Twoje serce pękało z powodu nadchodzącego końca. Pozwól sobie na płacz i smutek, ale pamiętaj, że my Anioły jesteśmy teraz blisko Ciebie. Kiedy będziesz gotowa/gotowy, delikatnie ukażemy Ci, jak ten koniec przyniesie Ci nowe błogosławieństwo. Ale w tej chwili smutek, który odczuwasz, może otworzyć przed tobą nowe horyzonty. Może to zainspirować Cię do zakończenia projektu, z którym zwlekałaś/zwlekałeś lub do zatroszczenia się o siebie.”

„Ważne jest, abyś w czasie tej przemiany wyrażała/wyrażał swoje uczucia. Możesz prowadzić dziennik, rozmawiać z bliskimi przyjaciółmi, dołączyć do grupy wsparcia lub rozmawiać o tym z nami Aniołami. Im więcej wyrzucisz z siebie, tym bardziej wolna/wolny się poczujesz. Strzeż się skłonności autodestrukcyjnych, które mogą wyniknąć z poczucia winy. Pomogę Ci doskonale się sobą zająć w czasie tej przemiany, jeżeli mnie o to poprosisz. Kiedy tylko poczujesz potrzebę przytulenia się do kogoś, wystarczy że poprosisz, a natychmiast poczujesz, jak obejmują cię moje skrzydła.”

 

Celeste

„Zbliża się radosny moment przeniesienia się do nowego domu lub miejsca pracy

Zmiana ta doda Ci nowej pozytywnej energii.”

Dodatkowe przesłanie: „Tak nadszedł czas na zmianę. Pracuję z innymi Twoimi Aniołami, abyś miała/miał siłę duchową i energię w czasie tych zmian. Pomimo iż wydaje się, że zmiana ta wymaga ogromnego wysiłku, współpracując ze mną i z innymi Aniołami mogą to być dla Ciebie radosne chwile. Pomogę Ci znaleźć nowe miejsce i wesprę w zadbaniu o szczegóły. Pomogę też członkom Twojej rodziny przygotować się do tej zmiany. Wystarczy poprosić!”

„Wszystko czego wymagam to zaufanie. Uwierz w to, że Bóg i Aniołowie są w stanie znaleźć odpowiednie miejsce dla Ciebie. Jeżeli zdecydujesz się na coś i okaże się, że to się nie udało, stało się tak tylko dlatego, że znaleźliśmy dla Ciebie coś lepszego. Oczekuj na cud, który sprawi że będzie Cię stać na taką zmianę. Myśl pozytywnie i nie ulegaj iluzjom lub myślom o braku możliwości. Wyprostujemy Twoje ścieżki i pomożemy Ci spotkać ludzi, którzy wskażą Ci drogę.”

 

Chantall

„Nadchodzi nowy romans – z nową osobą lub namiętność na nowo zaiskrzy w Twoim obecnym związku.

Bądź otwarta/otwarty na dawanie i otrzymywanie miłości.”

Dodatkowe przesłanie: „Pragnęłaś/Pragnąłeś więcej romantyzmu i namiętności, więc Twoje modlitwy zostały wysłuchane. Jestem Aniołem Romansu i jestem tu, aby Ci pomóc. Nadchodzi nowa miłość i możesz otworzyć się na nią poprzez otwarcie swojego serca. Im bardziej otworzysz się na nową miłość, tym bardziej będzie ona romantyczna. Oznacza to także, że musisz być bardziej romantyczna/romantyczny w swoim obecnym związku. Bądź szczera/szczery w swych uczuciach i zamiarach. Bądź radosna/radosny (jak my Anioły!). a przede wszystkim, otwarcie okazuj miłość swojemu/swojej partnerowi/partnerce, ponieważ jest to sposób na rozbudzenie w nim większej namiętności.”

„Poprowadzę Cię przez tę ścieżkę i zachęcę do czynów, które wydają się nie mieć związku z romantyczną miłością, ale ja namówię Cię do ćwiczeń, uczestnictwa w dodatkowych zajęciach, spotkania z nowymi ludźmi. Jestem Aniołem, który tchnie w Twoje serce niezwykle silne uczucie i otaczam je ciepłem, tak jak bym Cię mocno przytulała. Im lepiej wysłuchasz moich wskazówek, tym szybciej spotkasz na swej drodze miłość.”

 

Crystal

„Miej wiarę i nadzieję, ponieważ coś pozytywnego i nowego pojawi się na horyzoncie, chociaż jeszcze tego nie widzisz.”

Dodatkowe przesłanie: „Nasiona które posiałaś/posiałeś, zaczynają kiełkować. Może nie jesteś jeszcze świadoma/świadomy tych zmian, ponieważ są one wciąż w fazie początkowej. Teraz bardziej niż kiedykolwiek musisz zachować optymizm oraz jasny obraz Twoich pragnień i intencji. Unikaj sceptyków i tych, którzy emanują negatywną energią.”

„Codzienne czynności – nawet jeśli są to maleńkie kroki – są niezbędne do realizacji Twojego celu. Rozmowa telefoniczna, list lub lektura odpowiedniego materiału pozwoli Ci zachować wysoki poziom energii i zamanifestować chęć przemiany. Każdego dnia dokonuj pozytywnych afirmacji tego, co już osiągnęłaś/osiągnąłeś lub w jaki sposób zbliżyłaś/zbliżyłeś się do swojego marzenia. A co najistotniejsze, proś o pomoc Aniołów na każdym kroku.”

 

Daniel

„Jestem Aniołem związków małżeńskich i właśnie teraz jestem przy tobie.”

Dodatkowe przesłanie: „Wzywałaś/Wzywałeś Boga by pomógł Ci w kwestiach małżeńskich, a On posłał mnie, bym stał po Twojej stronie. Jestem tu, by pomóc Ci w sprawach udanego małżeństwa. Bóg i ja chcemy bezzwłocznie odpowiedzieć na Twoje modlitwy. Po pierwsze, pomogę Ci wyleczyć wszelkie rany z przeszłości związane z małżeństwem. W chwilach wyciszenia proszę, abyś powierzyła/powierzył mi wszelkie cierpienia związane z Twoimi rodzicami. Wyrzuć z siebie negatywne uczucia na temat małżeństwa, które nabyłaś/nabyłeś w okresie dzieciństwa.”

„Następnie położę moja rękę na Twoim sercu i poproszę, byś głęboko oddychała/oddychał. Chcę, abyś pozbyła/pozbył się skrywanego głęboko bólu lub złości w stosunku do Twojej pierwszej miłości. Jeśli uwolnisz swe serce od tych toksycznych uczuć, poproszę Cię abyś pozbyła/pozbył się bólu związanego z byłymi kochankami. Pozwól, bym wyleczył Twoje serce z zabliźnionych ran, abyś mogła/mógł cieszyć się małżeństwem. Musimy rozliczyć się z przeszłością, by uniknąć ciągłego powtarzania bolesnych błędów. Chcę uwolnić Twoje serce, byś mogła/mógł w pełni cieszyć się miłością małżeńską.”

 

Desiree

„Nie, obecne warunki nie są sprzyjające. Poczekaj, albo poszukaj innych opcji i poproś Anioły o pomoc, wskazówki i pocieszenie.”

Dodatkowe przesłanie: „Istnieje powód, dla którego poprosiłaś/poprosiłeś o opinię Niebios w tej kwestii. W głębi serca wiesz, że czegoś Ci brakuje. Jestem tu, by pomóc uwierzyć Ci w mądrość płynącą z Twojego serca. Chociaż skok w nieznane może wydać się romantyczny, takie posuniecie może okazać się niebezpieczne. Ponieważ jestem jednym z Twoich Aniołów Stróżów, Twoje szczęście jest moją główną misją. Ta sytuacja, na chwilę dzisiejszą, nie przyniesie Ci radości, której szukasz.”

„Przed Tobą pojawią się nowe opcje. Jedna z nich to oczekiwanie. Pozwoli Ci to z pewnością na lepszy ogląd, ponieważ z jednej strony uzyskasz więcej informacji lub poczekasz na korzystniejszy rozwój wypadków. Po drugie, możesz podążyć za zaistniałą sytuacją. Posiadasz wolną wolę, więc możesz dokonać odpowiedniego kroku. Bądź pewna/pewien, że pozostanę przy Tobie niezależnie od tego, czy posłuchasz mojej rady, czy też nie.”

 

Fiona

„Skoro poprosiłaś/poprosiłeś Anioły o pomoc, bądź gotowa/gotów na przyjęcie bożych wskazówek i pomocy. Zasługujesz na pomoc od Boga.”

Dodatkowe przesłanie: „Jestem bardzo szczęśliwa, że poprosiłaś/poprosiłeś Boga i Anioły o pomoc. Bądź otwarta/otwarty na nasze wsparcie. Czasami widzę, jak borykasz się z sytuacjami, które łatwo byłoby rozwiązać, gdybyś pozwoliła/pozwolił sobie pomóc. Czekam na sygnał od Ciebie – modlitwę lub myśli wzywające pomocy – tak, abym mogła być bardziej zaangażowana w poszukiwanie rozwiązań.”

„Teraz poprosiłaś/poprosiłeś mnie o pomoc, a ja chętnie Ci jej udzielę. Tylko pozwól sobie pomóc, ponieważ bywały sytuacje, gdy zamykałaś/zamykałeś się na moje wsparcie. Uwierzyłaś/Uwierzyłeś, że nie zasługujesz na moją pomoc, lub że dokonywanie przemian może być zbyt niebezpieczne. Pamiętaj, że jestem tu, by uwolnić Twoje myśli. Chcę, żebyś mi zaufała/zaufał.”

„Zwróć uwagę na silne wciąż powtarzające się wrażenie, które przychodzi do Ciebie w myślach, odczuciach i spostrzeżeniach. Są to prawdziwe myśli skierowane od Pana Boga, przeze mnie do Ciebie.”

 

Francesca

„Czego teraz pragniesz? Wizualizuj to, a spełni się. Negatywne myśli zahamują Twój rozwój.”

Dodatkowe przesłanie: „Prosiłaś/Prosiłeś Boga i Anioły o pomoc. Co mnie czeka? Tak, czekaliśmy, abyś sama/sam podjęła/podjął tę decyzję! Dlatego ostatnio tak często czułaś/czułeś, że tkwisz w jednym miejscu. Ten impas pojawił się, ponieważ bałaś/bałeś się podjąć złą decyzję. Pomożemy Ci podjąć decyzje, lecz kolejny rozdział w Twoim życiu zależy od Ciebie. Jest to okres w twoim życiu, do którego nie sposób się przygotować.”

„Twoje pragnienia są jak obrazy, które malujesz na płótnie życia. Niczym artysta, musisz zdecydować o wyglądzie swojego obrazu. Przeznacz trochę czasu na przemyślenia, modlitwę i rozważanie ważnej decyzji. Bądź kreatywna/kreatywny i sama/sam wyznacz sobie pewne standardy. Pamiętaj jednak, jeśli nie podejmiesz decyzji oznacz to, że zgadzasz się, by wszystko pozostało bez zmian.”

 

Grace i Antoinette

„By pomóc uzdrowić sytuację, weź pod uwagę opinię innej osoby.”

Dodatkowe przesłanie: „To nieporozumienie jest wynikiem błędnej oceny motywów i charakteru innej osoby. Aby uzdrowić tę sytuację, musisz pozbyć się osądów. Zamiast postrzegać kogoś w kategoriach dobra i zła znajdź w sobie współczucie i wiedz, że każdy robi wszystko, co w jego mocy. Zamiast użalać się nad kimś, spróbuj dopatrzeć się wewnętrznej siły i boskości w takiej osobie. W ten sposób zachęcisz światło, by dało energie Tobie i innym.”

„Masz tendencję do patrzenia na ludzi przez pryzmat własnej osoby. Ta sytuacja jest więc pretekstem, by uporać się z kwestią własnego ja. Powtarzaj po prostu afirmacje: „Chcę uwolnić tę część mnie, która sprawia, że czuję się poirytowana/poirytowany gdy myślę o Tobie.” My Aniołowie skutecznie pomożemy uzdrowić tę sytuację. Wszyscy zapomną wkrótce o całym zajściu i zaczną zachowywać się właściwie. Kluczem do tego jest umiejętność współczucia innym.”

 

Indriel

„Jesteś wojowniczką/wojownikiem światła. Bóg potrzebuje Cię byś roztoczyła/roztoczył swoje boskie światło nad Ziemią i wszystkimi jej mieszkańcami.”

Dodatkowe przesłanie: „Tak jesteś wojowniczką/wojownikiem światła. I jako taka/taki, masz w sobie to palące pragnienie, by pomagać innym i samej/samemu sobie. Jest to głęboki wewnętrzny głos, który daje o sobie nieustannie znać. Często wzywa Cię, gdy zajmujesz się codziennymi sprawami, np. robieniem zakupów. W tej chwili Twoja misja polega na rozwoju i dotarciu do największej liczby odbiorców. Będzie to wymagało wprowadzenia pewnych zmian w życiu i dowiesz się o nich wsłuchując się w swoje wnętrze.”

„Jesteś niezwykle wyczulona/wyczulony na emocje innych ludzi. Po każdym niesieniu pomocy oczyść swoją aurę. Możesz wezwać Archanioła Michała lub inne Anioły, które pomogą Ci pozbyć się toksyn. Jesteśmy Aniołami na ziemi i chętnie udzielamy Ci dziś pomocy. Jeśli tylko o nią poprosisz.”

 

Isabella

„Tak, to dobra chwila na nowe wyzwania. Twoje oczekiwania spełniają się.”

Dodatkowe przesłanie: „w odpowiedzi na Twoje pytanie, tak, ta sytuacja jest taka, jaką sobie wymarzyłaś/wymarzyłeś. Oczywiście, wciąż należy mieć oczy szeroko otwarte i modlić się o pomoc Aniołów. Nawet idealna sytuacja wymaga pewnego dopasowania. Jednak my, Anioły sprawujemy pieczę nad niezakłóconym przebiegiem zdarzeń.”

„Okazja jest tym bardziej korzystna ze względu na czas. Kilka elementów układanki zaczęło do siebie pasować. Zyskałaś/Zyskałeś też niezwykle korzystną wiedzę, która przygotowała Cię do zmian. Twoja cierpliwość opłaciła się i nadszedł czas zebrać plon. Krocz śmiało naprzód wsłuchując się w mądre wskazówki i swoje serce.”

 

Isaiah

„Nadszedł dobry czas na nowe pomysły i sytuacje w twoim życiu. Czuwam nad Tobą, prowadzę Cię i chronię w trakcie tych zmian.”

Dodatkowe przesłanie: „Jesteś już gotowa/gotowy sprostać nowym wyzwaniom i czujesz potrzebę, by iść do przodu. Ukochana/Ukochany, nowe i ekscytujące zmiany są nieuniknione. Nie ma odwrotu! Zamiast zachowywać ostrożność, zdecydowałaś/zdecydowałeś się iść naprzód. Dlatego jestem z Tobą, by zapewnić Ci dodatkowy przypływ odwagi i komfort, którego potrzebujesz.”

„Jednakże nie ma powodu do pośpiechu. Jest to czas rozwoju, gdy natura pozwala wszystkiemu rosnąć w naturalnym rytmie. Bądź pewna/pewien, że zmiany w Twoim życiu nastąpią, kiedy będziesz na to gotowa/gotowy! Tymczasem bądź pewna/pewien, że Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą. Jesteś bezpieczna/bezpieczny i bardzo kochana/kochany. Gratuluję Ci wejścia w ten kolejny etap Twojego życia.”

 

Leila

„Spędź trochę czasu samotnie na łonie natury, medytując o pragnieniach i zamiarach. Poproś Anioły, pomogły Ci spojrzeć na to optymistycznie.”

Dodatkowe przesłanie: „Ostatnio w Twoim życiu wiele się zmieniło i potrzebujesz ucieczki w miejsce naturalnego ukojenia. Jest to czas samotności na łonie natury, chociaż przez krótką chwilę. Nie potrzebujesz pozwolenia innych, aby w ten sposób zadbać o swoją duszę. Po prostu zaplanuj swój pobyt i trzymaj się tego planu.”

„Kiedy już znajdziesz się sama/sam na łonie natury, pozwól swojemu umysłowi wędrować dokąd tylko zechce. Przyjrzyj się swoim myślom i uczuciom, możesz je spisać. Po jakimś czasie, przemów (na głos lub w myślach) do Aniołów natury, które Cię otaczają. Poproś je o oczyszczenie Twojego ciała i aury z wszelkiego stresu, którego mogłaś/mogłeś doznać. Później medytuj i módl się o swoje pragnienia i zamiary. Modlitwa jest wzmocniona przez siłę natury i kiedy wrócisz do domu poczujesz się bardzo wypoczęta/wypoczęty.”

 

Maya

„Kształcenie, nauka i edukacja pomagają Ci osiągnąć życiowy cel i rozwijać się w tej chwili. Poprowadzą Cię i pomogą Ci w tym Anioły.”

Dodatkowe przesłanie: „Zdecydowanie doradzamy Ci kontynuację nauki, gdyż dodatkowo zdobyte informacje i doświadczenie pomogą Ci realizować Twój cel życiowy. Możesz mieć obawy, czy wystarczy środków, aby kontynuować swoje kształcenie, ale zapewniamy Cię, że niczego Ci nie zbraknie na tej drodze.”

„Proces edukacji przyniesie Ci wspaniałe korzyści. Pomoże Ci lepiej zrozumieć Twoją duchową siłę i skieruje Twoją pamięć i motywację na Twój życiowy cel. Poprowadzimy Cię do nauczycieli, podręczników, funduszy, planów i wszelkich niezbędnych zasobów, które są dla Ciebie teraz łatwo dostępne.”

 

Merlina

„Jesteś zdezorientowana/zdezorientowany i niezdecydowana/niezdecydowany, ponieważ nie masz dość informacji. Przeprowadź badanie lub zasięgnij porady eksperta przed podjęciem decyzji.”

Dodatkowe przesłanie: „Poczułaś/poczułeś się jak byś goniła/gonił swój ogon, patrząc raz na jedną, raz na inną opcję. To niezdecydowanie wyczerpuje Cię moja/mój droga/drogi! Powodem Twojego zdezorientowania jest brak odpowiedniej ilości informacji do podjęcia dobrej decyzji. Wszystkie opcje wydają się zbyt do siebie podobne, ale jeżeli tylko przeprowadzisz dodatkowe badania, wybór stanie się bardziej oczywisty.”

„Po pierwsze, poproś Boga i Anioły o pojawienie się w Twoich snach i udzielenie dodatkowych informacji. Potem spróbuj znaleźć wskazówki w swoich odczuciach. Wyobraź sobie jakim uczuciem było by podjęcie takiej decyzji. Później wyobraź sobie jakim uczuciem byłoby podjęcie innej decyzji. Zastanów się głęboko nad tym, jak Twoje ciało reaguje, gdy podejmujesz różne decyzje. Jeżeli twoje gardło lub żołądek są zaciśnięte oznacza to, że coś jest nie tak. Jeżeli Twoje serce przepełnia się ciepłem, jest to znak, że jesteś na właściwej drodze. Przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultuj ja z mądrymi przyjaciółmi, których doświadczenie i intuicja pomogą Ci wybrać odpowiednią opcję.”

 

Mystique

„Podążaj wciąż naprzód i nie przyjmuj odmowy. Oczekuj cudownych rozwiązań”

Dodatkowe przesłanie: „Jesteś na właściwej ścieżce! Mimo, że może się wydawać, iż wymaga to wiele czasu i Wysiłku, rób dalej swoje. Zdecydowanie dążysz do wyznaczonego celu. Czasami musisz być elastyczna/elastyczny w dążeniu do celu. Ale w tej chwili musisz twardo trzymać się swojego przekonania. Kompromis pomoże tylko pielęgnować boski plan, który realizujesz”

„Nie poddawaj się chęci ulegania innym lub zaspakajania ich zachcianek. Ostatecznie inni będą zadowoleni z efektu końcowego. Podążasz boską ścieżką i inni mogą być nieświadomi wizji, za którymi podążasz. Spróbuj przekazać innym te wizje najlepiej jak potrafisz, ale nie czuj potrzeby bronienia swojego stanowiska. Spójrz na mój wizerunek. Wychodzę z ciemności do światła. To samo dzieje się z Tobą. Wiesz co robisz i my w Niebie jesteśmy po to, aby Cię wspierać.

 

Oceana

„ Podejmij Działanie. W tej sytuacji jesteś wierna/wierny prawdzie. Musisz zaufać swojej intuicji i uwierzyć w siebie”

Dodatkowe przesłanie: „ Idź na całość! Nie musisz już tracić czasu na kolejne badania. Możesz zaufać swoim odczuciom. Poprowadzę Cię przez działania, które są w tej sytuacji niezbędne.

Twoim głównym zadaniem jest unikanie za wszelką cenę zwłoki. Podziel działania na mniejsze etapy, żebyś nie poczuła/poczuł się przytłoczona/y. Następnie, wypełnij te zadania w regularnych odstępach czasu.”

„Już wiesz co robić w tej sytuacji i zdecydowałaś/zdecydowałeś się na podjęcie działania. Jestem tu po to, by utwierdzić Cię w Twoim postanowieniu. Chociaż czeka Cię niekiedy ciężka praca lub zawirowania emocjonalne, chwile te wkrótce zastąpione zostaną przez dni przepełnione duchowością i światłem unoszonym lekką bryzą.”

„Czasami będziesz miała/miał wrażenie, że emocje biorą górę i nie możesz podjąć właściwych działań. Dzieje się tak dlatego, że nie jesteś pewna/pewny swoich racji. Zwykle nieuzasadnione poczucie winy może pozbawić nas energii i szczęścia. Wtedy właśnie należy wezwać na pomoc Anioły, by podbudowały naszą wiarę. Zauważ, jak lekko otwierają się drzwi przy każdym Twoim ruchu. To kolejny dowód na to, że podjęłaś/podjąłeś najlepszą decyzję z możliwych”

 

Omega

„Zwycięstwo! Pragniesz dążyć do obfitości. Tak Trzymać!”

Dodatkowe przesłanie: „Gratulacje! Zdecydowałaś/Zdecydowałeś się podążyć za wskazówkami Boga i wszechświat naturalnie akceptuje Twoją decyzję. Kiedy słuchasz tego, co podpowiada Ci serce, płyniesz w naturalnej harmonii z prądem swojego życiowego celu. Bądź zrelaksowana/zrelaksowany i pewna/pewny siebie i idź naprzód z radością i gracją.”

„Jeżeli na swojej drodze napotkasz problemy, zatrzymaj się i skoncentruj. Jeżeli pojawią się problemy oznacz to po prostu, że chwilowo straciłaś/straciłeś synchronizację ze wszechświatem. Nie ma powodu tego analizować lub wstydzić się tego. Po prostu módl się lub medytuj, oddychaj głębiej i zaczekaj dopóki poczujesz się pewna/pewny swojego kolejnego ruchu. Twoje zwycięstwo jest w tej chwili niepodważalne, więc nie musisz się martwić chwilowym niepowodzeniem. Wszystko co się dzieje ma się wydarzyć, a kiedy się to zdarza, jest to odpowiedni czas. Pozostaw swoje troski Niebu i odpoczywaj w przekonaniu, że czeka Cię szczęśliwe zakończenie.”

 

Opal

„Twoje dzieci na Ziemi i na Niebie są szczęśliwe i pod dobrą opieką Boga i Aniołów”

Dodatkowe przesłanie: „Twoja troska o dzieci przekazana w modlitwach została zauważona tu w Niebie. Rozumiemy Twoje zmartwienie, dlatego otaczamy dusze i ciała twoich dzieci troskliwą opieką. Nadszedł, czas, by polecić Twoje dzieci Bogu i zrozumieć, że to on jest ich prawdziwym ojcem. Bóg jest czystą miłością bez osądów lub złości. Nigdy nie mógł by opuścić Ciebie ani Twoich dzieci i nie chce tego.”

„Jako jeden z Aniołów Stróżów Twoich dzieci troszczę się o nie bez wytchnienia. Nigdy nie zamykam mojego czujnego oka skierowanego na Twoje dzieci, ponieważ kiedy patrzę na nie, widzę w nich boską aurę. Widzę ich doskonałość, dobroć i niewinność. Spójrz na swoje dzieci moimi oczami, a pozwoli Ci to w pełni wyrazić ich miłość i światłość. Kocham Ciebie, Kocham Twoje dzieci i Twoje dzieci kochają Ciebie.”

 

Patience

„Nadszedł czas, by kształtować się, uczyć się i zbierać informacje. Ciesz się z bycia uczennicą/uczniem, ponieważ w przyszłości wykorzystasz swoja wiedzę w działaniu.”

Dodatkowe przesłanie: „Mimo, że bardzo pragniesz rozpocząć nowy projekt, nie przyszedł na to odpowiedni czas. W tej chwili jesteś w fazie gromadzenia. Oznacza to, że zbierasz nowe informacje przez naukę, czytanie, medytację, ukierunkowanie, dodatkowe zajęcia, porady ekspertów i inne środki. W całym życiu jest czas gromadzenia i czas rozdzielania.”

„Jest jeszcze dla Ciebie za wcześnie, żeby decydować jak wykorzystać informacje, które gromadzisz. Możesz mieć jednak pewne pomysły i rozsądnie będzie je teraz spisać, aby można było wykorzystać je w przyszłości. Wkrótce zostaniesz wezwana/wezwany do działania i wykorzystania swojej wiedzy w odpowiedni sposób. Kiedy tak się stanie będziesz bardzo zajęta/zajęty i będziesz musiała/musiał ciężko pracować. Korzystaj więc z tej chwili niepewności i odpoczywaj. Bądź pustą barką, którą Niebo napełni zawartością swoich pokładów mądrości. Twój wyjątkowy talent wchłonie te mądrość i przekuje je nowe i ważne sposoby, by przynieść pokój światu.”

 

Raye

„Joga i ćwiczenia są niezbędne dla Twojego dobrego samopoczucia, spokoju umysłu i duchowego wzrostu”

Dodatkowe przesłanie: „Dostałaś/Dostałeś wyraźne wskazówki, aby zająć się jogą i innymi formami ćwiczeń i ta karta jest tego dodatkowym potwierdzeniem. Ćwiczenia fizyczne są niezbędne, aby realizować swoje marzenia pragnienia i zamiary. Dają Ci one energię i witalność, które pomogą rozpoczynać i wykończyć projekty. Otwiera Cię to na nowe, twórcze pomysły. Joga pozwala też wyciszyć się niespokojnej duszy, tak aby mogłaby ona medytować i usłyszeć głos Nieba.”

„Mimo, że w pierwszym momencie możesz poczuć się onieśmielona/onieśmielony przez jogę lub ćwiczenia, pomogę Ci znaleźć właściwą drogę. Jeżeli poprosisz mnie; pomogę Ci przygotować plan ćwiczeń dopasowanych do Twojego grafiku, zainteresowań i tężyzny fizycznej. Otrzymasz te wskazówki poprzez powtarzające się myśli i uczucia, a także przez informacje o jodze i ćwiczenia pochodzące jak gdyby z nikąd. Wiem, że jesteś zapracowaną osobą, ale dodatkowy przypływ energii jaki zapewnią Ci ćwiczenia, będzie dla Ciebie równoznaczne z dodatkowymi godzinami w ciągu dnia.”

 

Rochelle

„Kiedy słuchasz swojego serca i idziesz za jego głosem, zbliża się do Ciebie dobrobyt.”

Dodatkowe przesłanie: „Masz pełne poparcie Nieba i słyszeliśmy Twoje prośby o wsparcie finansowe. Bądź pewna/pewien, że widzimy pieniądze jako symbol obfitości, którą Bóg obdarza wszystkie swoje dzieci. Negatywne odczucia związane z pieniędzmi pochodzą wyłącznie z umysłów ludzi. W Niebie postrzegamy pieniądze jako środek wymiany. Wiemy, że potrzebujesz niezbędnych produktów. Jak każdy kochający rodzic Bóg chce, aby jego dzieci były dobrze sytuowane, bezpieczne i szczęśliwe. To jeden z powodów, dla których wysyła swoje Anioły.”

„Twoje finanse zostały w przeszłości zablokowane przez poczucie winy lub inne negatywne przekonania lub emocje. Pomogłem Ci uleczyć i odblokować wiele Twoich negatywnych skojarzeń z pieniędzmi. Miej świadomość tego, że jestem tu po to, aby pomóc Tobie, abyś Ty mogła/mógł pomóc innym. W najbliższej przyszłości będziesz miała/miał okazję, żeby przedstawić wszystkie swoje potrzeby. Tymczasem pozwól, że Ci pomogę poprzez niebiańską obfitość.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...