Skocz do zawartości

Przywołanie Aniołów


Suhaila

Polecane posty

Przywołanie

 

Przywołuję teraz Wielkiego Archanioła Michała, aby stanął po mojej prawej stronie. Napełnij mnie proszę odwagą, siłą i spraw, aby moje dążenia przyniosły pozytywne efekty. Odetnij swoim mieczem wszystkie moje sznury i przywiązania, które wpływają na mnie w negatywny sposób. Otocz mnie swoją ciemnoniebieską ochronna szatą, aby tylko najwyższe energie i najjaśniejsze światło mogły wniknąć do mojej aury. Dziękuję Ci.

 

Przywołuję teraz Wielkiego Archanioła Gabriela, aby stanął po mojej lewej stronie otoczony swoim czysto białym promieniowaniem. Napełnij moją aurę swoją czysto biała energią i pokaż mi przewodnictwo dotyczące mojego następnego kroku lub dalszej drogi. Proszę rozjaśnij i aktywuj teraz symbole mojej życiowej misji. Wnieś do mojego życia radość, łaskę, klarowność, zrozumienie, hojność, porządek. Dziękuję Ci.

 

Przywołuję teraz Wielkiego Archanioła Uriela, aby stanął przede mną. Napełnij moją aurę swoim purpurowym i złotym promieniowaniem mądrości i pokoju. Złagodź wszystkie konflikty w moim życiu i zastąp je pogodą ducha oraz poczuciem jedności. Zerwij proszę moje mentalne i emocjonalne łańcuchy oraz uwolnij mnie od wszystkich lęków. Dziękuję Ci.

 

Przywołuję teraz Wielkiego Archanioła Rafaela połączonego ze szmaragdowym promieniem, aby stanął przede mną. Proszę sprowadź na mnie uzdrowienie i obfitość. Chroń mnie w czasie podróży i natchnij mnie sprawiedliwością i prawdą i wizją. Dziękuję Ci.

 

Przywołuje teraz Wielkiego Archanioła Chamuela, związanego z energią różowego promienia, aby powiększył płomień miłości w moim sercu. Proszę pomóż mi znaleźć współczucie i wybaczenie dla mnie samej i dla wszystkich innych ludzi, których kiedykolwiek świadomie bądź nieświadomie skrzywdziłam. Spraw teraz proszę, aby moje serce otworzyło się zarówno na poziomie osobistym jak i kosmicznym. Dziękuję Ci.

 

Przywołuję teraz Wielkiego Archanioła Jofiela, aby wlał przez moją czakrę Korony, swoje złote światło mądrości i oświecenia. Pozwól, aby twoja mądrość rozświetliła i zainspirowała mój umysł, pomagając mi uczyć się i nauczać na najwyższym poziomie. Napełnij teraz światłem i aktywuj we mnie symbole mądrości, które zgromadziłam na przestrzeni wszystkich moich inkarnacji. Dziękuję Ci.

 

Przywołuję teraz Wielkiego Archanioła Zadkiela współpracującego z fioletowym promieniem miłosierdzia, radości, transformacji, aby napełnił nim moją aurę. Uwolnij mnie proszę od tego, co we mnie negatywne i rozpuść to wszystko, zastępując radością , dyplomacją i tolerancją. Dziękuję Ci.

 

Jesteś teraz napełniona energią Archanielską i jesteś połączona ze swoją esencją , ze swoim Jam Jest. Udzielono Ci błogosławieństwa.

 

źródło: anilalah.wordpress.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List-Napisz

 

Do Moich Kochanych Aniołów i do Wszystkich Aniołów Wspomagających!

 

Proszę o spełnienie moich próśb, tak szybko jak to możliwe,

bezproblemowo jak to możliwe i dla największego pożytku i dla dobra

wszystkich z tym związanych.

 

Pragnę aby.....(np. abym zdała egzamin z chemii 1 lutego 2008 roku) -

WASZ PROBLEM

 

Pragnę aby...(np. rozwiązały się moje problemy gotówkowe) - WASZ

PROBLEM

 

Pragnę aby... (np. abym została przyjęta na tym a tym oddziale jako

lekarz patomorfolog)

 

Tu piszecie inne swoje prośby.możecie tez w kilku zdaniach napisać

czego pragniecie,opisać jakąś sytuacje i poprosić o jej rozwiązanie.

 

Dziękuje Bogu i moim Kochanym Aniołom biorącym udział w

zorganizowaniu tej pomocy

z miłością wasza/wasz....

miejsce i data

 

ten list napisać na białej kartce własnoręcznie.Pisząc go należy

myśleć o tym wszystkim najlepiej po medytacji,aby być spokojna

zrelaksowana. Poprosić Anioły aby były obecne przy pisaniu tego

listu...Generalnie chodzi o to żeby żadne złe moce wam nie

przeszkadzały w pisaniu. Musicie zaufać swoim Aniołom i pisząc ten

list być pewnym ze one pomogą. Gwarantowane ze w przeciągu paru

tygodni wszystko zacznie się powolutku realizować.List najlepiej

nosić przy sobie lub wkładać pod poduszkę i spać z nim.

Taka forma przekazu jest bodźcem i sygnałem dla Aniołów,z tego co mi

wiadomo to chętniej pomagają gdy ktoś jasno im przedstawi to czego

oczekuje,można tez narysować jakiś obrazek dla nich informujący o

waszych pragnieniach-ważne żeby było to namacalna i miało w sobie

wasza energie. :)

 

źródło: soliet.bloog.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Przywołaj Anioły na pomoc

 

Zanim Bóg ukształtował świat i ludzi, do bytu powołał Anioły. Stworzył je z czystego światła i czystego ducha, nie posługując się żadną materią.

 

Przywołaj anioły na pomocNie wszystkie Anioły są anonimowe - ich imiona ukryte są w Biblii. Są nieodłącznymi towarzyszami ludzi w ich ziemskiej wędrówce, pomagają wypełniać zadania, do których jesteśmy powołani.

 

Wśród niezliczonej rzeszy Aniołów, szacowanej w miliardach i więcej, istnieją imiona 72 Aniołów Stróżów oraz 9 Archaniołów. Każdy anioł opiekuje się 5 dniami. Pojawienie się Anioła zawsze zapowiadało jakieś wydarzenie.

 

Judaistyczna nauka o Aniołach zbliżona jest do chrześcijańskiej, gdyż zarówno jedna religia, jak i druga są ściśle ze sobą powiązane. Jednak mistyka żydowska skrywa tajemną wiedzę, zwaną Świętą Kabałą, w której symbolika odgrywa rolę znaczącą. Tora (Pięcioksiąg) jest dla Żyda świętością. Wtajemniczeni wiedzą, że Biblia zawiera kod informacyjny - zapis dziejów świata lub ich przepowiednię. Kabaliści jednak zajmują się odczytywaniem liter i znaków w świętym imieniu Boga oraz symboli odnoszących się do świata Aniołów i jego hierarchii.

 

 

Hymn Aniołów - uwielbienie Boga

 

Nieodłącznym elementem wznoszenia próśb do Boga za pośrednictwem Aniołów jest znany wszystkim Anielski Hymn. Wśród niebiańskich chórów występują hierarchie. Pierwszy Zastęp, składający się z Serafinów, Cherubinów i Tronów, otacza tron Boga i jako najbliższy wielbi Go nieustannym śpiewem. Dowodzą tego objawienia proroków i świątobliwych mężów. Izajasz, Eliasz, Ezechiel - wszyscy oni mówią o niebiańskich dźwiękach i towarzyszącej im radości.

 

W Księdze Izajasza (roz. 6 wer. 1, 2, 3) Anioł recytuje tekst pieśni mówiąc: "I wołał jeden do drugiego: Święty, Święty, Święty jest Pan Zastępów. Cała ziemia pełna jest Jego chwały."

 

W Apokryfach Starego Testamentu rabbi Iszmael opisuje, że gdy został wzięty do Nieba, mógł osobiście przekonać się, jak brzmią anielskie śpiewy. Gdy się w nie włączył, nagle otoczyło go mnóstwo Aniołów, odpowiadając mu śpiewem na jego głos. Oznacza to że gdy człowiek rozpoczyna Hymn Aniołów, zostaje włączony do chóru, zdobywając tym samym ich względy.

 

Wiedzą dobrze o tym kapłani sprawujący liturgię Mszy Świętej, gdzie między Ofiarowaniem a Podniesieniem śpiewa się Anielski Hymn: "Święty, święty, święty, Pan Bóg Zastępów, pełne są niebiosa i ziemia chwały Twojej. Hosanna na wysokości. Błogosławiony, który idzie w Imię Pańskie. Hosanna na Wysokości." W tym momencie następuje zejście Aniołów na ziemię, do tych, którzy wielbią Majestat Pana nie tylko ustami, ale i sercem. Niebiańskie Moce zanoszą nasz Hymn przed Najwyższy Tron Boga.

 

Świadomie śpiewając "Hymn Aniołów", łączymy się z nimi w Niebie. Anioły zstępują nie tylko podczas odprawiania Mszy Świętej, ale są wszędzie tam, gdzie ich potrzebujemy. Mówi się, iż ten, kto śpiewa, modli się dwa razy, gdyż śpiew bardziej akcentuje intencję i powzięty zamiar. Potraktujmy go zatem jako "wejściówkę" do niebieskich bram, po przedłożeniu której natychmiast otwierają się jej wrota.

 

"Wołaj do mnie, a odpowiem ci" - mówi Bóg w Księdze Jeremiasza (roz. 33 wer. 1-3). I nie ma takiej rzeczy, której nie mógłby uczynić, jeśli właściwie poprosimy.

 

Potęga nowenny

 

Nowenna do wybranego Anioła trwa 9 dni - dokładnie tyle, ile jest chórów w anielskiej hierarchii. Pierwszego dnia łączymy się z I Chórem Serafinów, drugiego dnia z Chórem Cherubinów, potem - Tronów, Panowań, Mocarstw, Potęg, Księstw, Archaniołów i Aniołów.

 

Dziewiątka jest również ostatnią cyfrą w numerologii, więc kończy i zamyka pewien cykl.

 

Nowennę praktykowali apostołowie, gdy po zmartwychwstaniu Jezusa wraz z Maryją spotykali się w Wieczerniku, przez 9 dni, na modlitwach. Nikt z nich nie przypuszczał, że po tym czasie zstąpi na nich wielka siła w postaci Ducha Świętego.

 

Pielgrzymi, na 9 dni przed świętem Wniebowzięcia NMP, wyruszają w drogę do świętych miejsc. Również brzemienna kobieta nosi w swoim łonie dziecko, by po dziewięciu miesiącach wydać je na świat. Moc Nowenny zawarta jest i w prawach kosmicznych. W naszym Układzie Słonecznym istnieje 9 planet rozpiętych przez samego Stwórcę.

 

 

Rafael Or-El

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...