Skocz do zawartości

Talizman aniołów


karmen

Polecane posty

Talizman aniołów jest najpotężniejszym talizmanem świata. Działa w dziwny sposób - przynosi noszącemu go człowiekowi szczęście, przy czym często właściciel jest zaskoczony jego działaniem. Otóż nie otrzymujemy tego, co według nas miałoby zapewnić nam szczęście, tylko to, co naprawdę nas uszczęśliwi. Anioły, znając nasze najgłębsze, często nieuświadomione pragnienia, wiedzą lepiej od nas, czego nam potrzeba.

 

Chce się jeszcze podzielić, że sama mam ten cudowny talizman, jego działania, oraz energia anielska jest bardzo silna. A, przede wszystkim jest ochrona.

 

imagesnn.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam! Proszę o pomoc! Ja wiem, że "dostanę" go w prezencie na gwiazdkę. :) Jak mam go oczyścić?! Wyczytałam, żeby zostawić go na minimum 6 godz w osolonej wodzie a później oczyścić pod bierzącą zimną wodą. Później zapalić świece i zaprogramować... Proszę napiszcie co wiecie na ten temat bo nie chcę pościągać na siebie jakiegoś swiństwa... <stres>

" Nie wolno się bać. Strach zabija duszę. To mała śmierć ale wielkie unicestwienie. [...]"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. Czy odczuwacie jakąś różnicę odkąd nosicie ten talizman?? :)

" Nie wolno się bać. Strach zabija duszę. To mała śmierć ale wielkie unicestwienie. [...]"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie posiadam takiego talizmanu. Ja wolę pentagramy :P A czyszczenie dokładnie takie jak napisałaś albo według swoich wierzeń.

"Uważaj, co do siebie mówisz, bo może się okazać, że słuchasz.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam kiedyś swój ulubiony pentagram.Biegałam atedy w glanach, gorsetach i sukniach z trenem :D Pewnego dnia zapadł się pod ziemię więc wzięłam to za znak, że już nie jest mi potrzebny. Talizman aniołów zamierzam traktować nie jako źródło magii samo w sobie. Raczej jako przypomnienie, że mam być "grzeczną dziewczynką" ;) i szukać siły w sobie. Taki wspomagacz mentalny bo kto próbował pracować sam nad sobą ten przyzna, że to do prostych i przyjemnych zadań nie należy ;/<papa>

" Nie wolno się bać. Strach zabija duszę. To mała śmierć ale wielkie unicestwienie. [...]"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, bo tak jest :) Pentagram zawsze odchodzi, gdy go już nie potrzebujemy :) Tak jest z talizmanami. :)

"Uważaj, co do siebie mówisz, bo może się okazać, że słuchasz.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...