Skocz do zawartości

Piękne Anioły warto zobaczyć :)


Suhaila

Polecane posty

Podzielę się z Wami pięknymi Aniołami ,które malują cudowne istoty :)

Pierwsza z nich to Kashart -kashaja Tak maluje Kasia Mierzejewska

jeratel_by_kashaja9-d78ggxp.jpg

self_healing_by_kashaja9-d5mmqow.jpg

cały link

 

http://kashaja9.deviantart.com/gallery/?offset=24

 

A tak maluje Ania Ślusarska :) WRAZ ZPRZESŁANIAMI

P1110622.JPG

Jestem Aniołem Uważności

 

Zwracam waszą uwagę na to, że wszystko, każda wasza myśl, słowo czy uczynek niesie za sobą konsekwencje nie tylko dla was, ale i dla całego Wszechświata. Podobnie jak kamień wrzucony do wody zostawia krąg, tak wszystko co robicie odbija się echem w waszym świecie. Im bliżej was, tym mocniejsze działanie, im dalej działanie słabnie, niemniej jednak ono istnieje nadal. Bądźcie zatem uważni co wysyłacie w świat. Swoim działaniem bowiem, możecie stworzyć i tornado i delikatny wiosenny zefirek. Od was zależy co wybieracie. Ja jestem po to, by wam o tym przypomnieć, by uświadomić wam, że jesteście TWÓRCAMI RZECZYWISTOŚCI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://obrazyintuicyjne.files.wordpress.com/2015/04/p1180104.jpg?w=540&h=720

Jeśli czujesz w sercu ciężar, jeśli blokujesz w sobie jakieś informacje, jeśli trudna prawda gniecie Cię w środku, skup się na mojej energii i poproś mnie o wsparcie. Pomogę Ci rozplątać ten supeł, pomogę Ci pozbyć się tego ciężaru. Razem poruszymy energie ukryte głęboko w ciele. W delikatny i subtelny sposób wydobędziemy ją na światło dzienne. Razem sprawimy, że prawda zacznie wypływać z Ciebie z miłością, nikogo przy tym nie raniąc. Razem dokonamy tego, co do tej pory wydawało Ci się niemożliwe. Zaufaj mi, razem tego dokonamy.

 

Ten sobie zapożyczyłam na avatara :)

 

 

p1180096.jpg?w=540&h=715

Energia Serca jest wszechobecna, wszechogarniająca, przenikająca wszystko i wszystkich. Nie zdołasz się przed nią ukryć, bo to tak jakbyś próbował uciec przed samym sobą. Jedyne co możesz zrobić to zamknąć serce tak, by nie pozwolić jej się wydostać. Jednak otwarte serce emituje ją nieustannie i nieustannie sprawia, że inne serca dzięki niej pomału się otwierają, pomału zaczynają dojrzewać do tego, że świat jest bezpiecznym miejscem i można zaufać…można pozwolić sobie na czucie, można pozwolić sobie na miłość, można pozwolić sobie na to by pokochać siebie. Wejdź w tą energię i pozwól sobie POCZUĆ <3

 

 

a tu link do Ani strony

https://obrazyintuicyjne.wordpress.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kolorowe, a zarazem inne, magiczne. Miło jest spojrzeć na te aniołki. Gdybym miała jakie takie zdolnosci to chętnie sama bym takie malowała :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 10 months later...
  • 4 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...