- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Regulamin forum: DZIAŁ "PROŚBY O WRÓŻBĘ" koniecznie przeczytaj zanim założysz temat ze swoim pytaniem:
1. Cały REGULAMIN znajdziesz tutaj: viewtopic.php?f=193&t=15
2. Nowy Użytkowniku Forum, dział jest dla Ciebie otwarty, ale mimo wszystko byłoby nam bardzo miło, gdybyś najpierw PRZYWITAŁ się z nami oraz napisał kilka postów w innych działach na forum.
3. Dział PROŚBY O WRÓŻBĘ ma m.in., charakter ćwiczeniowy. To znaczy, iż wszystkie osoby, które zdecydują się na zostawienie swojego pytania mogą otrzymać nawet kilka różnych odpowiedzi. Pytanie, będzie potraktowane tak jak ćwiczenie.
4. W tym dziale, udzielić odpowiedzi, czyli wykonać dla Ciebie wróżbę może KAŻDY użytkownik forum, który ma karty lub posługuje się innymi technikami. Bez względu, czy jest on początkującą osobą, czy zaawansowaną w wykonywaniu wróżb.
5. Tworząc nowy temat można zamieścić maksymalnie trzy konkretne pytania, dotyczące spraw na 2017 rok. Jednak założenie tematu i zamieszczenie w nim prośby nie zawsze równa się z otrzymaniem odpowiedzi.
6. Dodanie weryfikacji jest obowiązkowe, można weryfikować na bieżąco odnosząc się do uzyskanych odpowiedzi. Za brak weryfikacji są ostrzeżenia i/lub zbanowanie konta.
7. Każdej osobie, która zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie należy podziękować.
8. Proszę nie ponawiać pytań, ani nie pytać o to samo (na tym forum oraz w innych miejscach...) w krótkim odstępie czasu.
9. Pamiętajcie o cierpliwości, życzliwości i szacunku w stosunku do innych użytkowników forum.
10. Z racji, iż dział otwarty jest dla wszystkich użytkowników, ekipa forum dołoży wszelkich starań, aby panował w nim porządek, a zasady zawarte w Regulaminie były przestrzegane.
przez Kasiaczek8585
Tefigi pisze:Kasiu jeszcze dodam, że numerologiczne tworzycie liczbę związku 7, jest to relacja karmiczną, która często prowadzi do rozpadu związku, należało by przeanalizować dokładnie wasze piramidy życia i poszukać sposobu czy też przyczyny rozpadu.

Teligi czy umiesz tworzyć te piramidy życia ?
Awatar użytkownika
przez Marika
Kasiaczek8585 pisze:
Tefigi pisze:Kasiu jeszcze dodam, że numerologiczne tworzycie liczbę związku 7, jest to relacja karmiczną, która często prowadzi do rozpadu związku, należało by przeanalizować dokładnie wasze piramidy życia i poszukać sposobu czy też przyczyny rozpadu.

Teligi czy umiesz tworzyć te piramidy życia ?

Kasiaczek8585 tutaj znajdziesz wszystko co jest potrzebny do utworzenia piramidy viewtopic.php?f=97&t=981
Awatar użytkownika
przez Tefigi
Kasiu w wolnej chwili przelicze wasze daty, nie mam programu liczę sama.
Awatar użytkownika
przez Tefigi
Kasiu wasze obliczenia
Kasia
Droga życia 1/10/28
Icykl 1/10
IIcykl 4
III cykl 5
I pz 5
II pz 9
III pz 5/14
IVpz 6/24
I wz 3
II wz 1
GL wz 2
Piotr
Droga życia 6
Icykl 6
II cykl 2
III cykl 7
IPZ 8
IIpz 9
IIIpz 8
IVpz 4
I wz 4
IIwz 5
Gwz 1
Liczba związku 7
Kasiu Ty jesteś teraz w 2 roku numerologicznym i 6 osobistym
Piotr w 7 numerologicznym i 9 osobistym
Poczytaj sobie, mam nadzieję że pomogłam. <buziak>
Trzymaj się cieplo
przez Madlen
Dziękuję Tefigi za czas który poświęciłas. Niestety nie mam problem z zalogowaniem się więc zmieniłam nazwę użytkownika :)
Czytając opisy bardzo duzo się zgadza niestety. Mimo że chciałbym żeby wszystko nam się ułożyło na nowo tak jak mi tu wrozono to boje się ze to będzie koniec:(
Awatar użytkownika
przez Tefigi
Kasiu, pamiętaj że koniec jednego jest początkiem czego nowego, może lepszego, wszystko co się dzieje w naszym życiu jest po coś, wiem, że rozwód rozstanie jest bardzo ciężką sprawa, szczególnie jeśli są jeszcze dzieci, jak wiesz jestem w podobnej sytuacji. Też bym chciała nie rozwalać rodziny , bo to ja wniosłam pozew o rozwód, ale ja myślę że tak będzie lepiej, że czeka mnie coś lepszego, zasługuje, ja i moje dzieci na coś, kogoś lepszego. Głowa do góry i spróbuj zmienić nastawienie.
przez Kasiaczek8585
Moja weryfikacja. Tak jak napisała Tefigi , były i są tylko kłótnię i obciążenie psychiczne. Co do rozwodu była o nim mowa , byc może został już złożony . Jednak sprawy rpzwpdpwej jeszcze nie było.
Związek/ powrot

hej:) rozłożyłam karty ( As buław, As mieczy, Król[…]

Zabawa w skojarzenia

Hot-dogi - musztarda

] Witaj kochana Ismeno. Na razie nie jestem w s[…]

Związek

hej:) Spojrzałam w karty: 9 buław + Królowa Mieczy[…]

Skorzystaj z darmowych wróżb