- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Regulamin forum: DZIAŁ "PROŚBY O WRÓŻBĘ" koniecznie przeczytaj zanim założysz temat ze swoim pytaniem:
1. Cały REGULAMIN znajdziesz tutaj: viewtopic.php?f=193&t=15
2. Nowy Użytkowniku Forum, dział jest dla Ciebie otwarty, ale mimo wszystko byłoby nam bardzo miło, gdybyś najpierw PRZYWITAŁ się z nami oraz napisał kilka postów w innych działach na forum.
3. Dział PROŚBY O WRÓŻBĘ ma m.in., charakter ćwiczeniowy. To znaczy, iż wszystkie osoby, które zdecydują się na zostawienie swojego pytania mogą otrzymać nawet kilka różnych odpowiedzi. Pytanie, będzie potraktowane tak jak ćwiczenie.
4. W tym dziale, udzielić odpowiedzi, czyli wykonać dla Ciebie wróżbę może KAŻDY użytkownik forum, który ma karty lub posługuje się innymi technikami. Bez względu, czy jest on początkującą osobą, czy zaawansowaną w wykonywaniu wróżb.
5. Tworząc nowy temat można zamieścić maksymalnie trzy konkretne pytania, dotyczące spraw na 2018 rok (wcześniej na 2017). Jednak założenie tematu i zamieszczenie w nim prośby nie zawsze równa się z otrzymaniem odpowiedzi.
6. Dodanie weryfikacji jest obowiązkowe, można weryfikować na bieżąco odnosząc się do uzyskanych odpowiedzi. Za brak weryfikacji są ostrzeżenia i/lub zbanowanie konta.
7. Każdej osobie, która zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie należy podziękować.
8. Proszę nie ponawiać pytań, ani nie pytać o to samo (na tym forum oraz w innych miejscach...) w krótkim odstępie czasu.
9. Pamiętajcie o cierpliwości, życzliwości i szacunku w stosunku do innych użytkowników forum.
10. Z racji, iż dział otwarty jest dla wszystkich użytkowników, ekipa forum dołoży wszelkich starań, aby panował w nim porządek, a zasady zawarte w Regulaminie były przestrzegane.
Awatar użytkownika
przez cooco
Witam Was bardzo serdecznie.
Przychodzę z nietypową raczej prośbą. Przedstawię w jak najłatwiejszy sposób moją sytuację, gdyż może to jakoś ułatwi Wam ~
Moja mama miała siostrę, która mieszkała w Niemczech wraz ze swoim mężem Niemcem i dwójką synów. Ciocia zmarła i cóż... Po tym wszystkim kontakt się urwał. Jeśli z wujem Olafem nie byłam jakoś zżyta specjalnie i z kuzynem Danielem, tak z kuzynem Sebastianem byłam. Całkiem możliwe, że jest pod wpływem wuja, albo wstydzą się po tym wszystkim z Nami skontaktować, ale chciałam spróbować i jakoś z Nimi się skontaktować - co jest trudne, bo nie mieszkają już tam gdzie mieszkali, nie mam żadnego numeru kontaktu i nie mają żadnych profili na takim Facebooku.
Moje pytanie, czy jest szansa, że skontaktuje się z Nimi w jakiś sposób? Naprawdę myślę nad szukaniem różnych sposobów by ich znaleźć, ale jest trudno, bo nie mam już całkowicie pomysłów.

Anna, 10 kwietnia 1993 rok.
Awatar użytkownika
przez Marika
Patrzę jak to będzie wyglądać ogólnie w 2018 roku i moim zdaniem, kontakt z tamtą rodzina nawiążesz. Ogólnie pojawiają się tutaj dwie kobiety, które mogą w tym pomóc. Może oprócz Ciebie ktoś jeszcze szuka z nimi kontaktu? Albo oni również "przypomną" sobie o Waszym istnieniu.
Prosba na bylego partnera

Witam. Mam problem. Moj byly partner mimo ze ze mn[…]

Chętnie dodam :) W nadchodzącym tygodniu swoją wi[…]

Zwierzęce ćwiczenia

Serce - może to była papuga albo papugi ;)

1. Statek 2. ryby 3. Słońce Odpowiedź nr trzy ;)

Skorzystaj z darmowych wróżb