- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Awatar użytkownika
przez nitka
a jaki polecacie na miłość? tylko na przyciągniecie tej dobrej prawdziwej miłości , bo jak wiemy czasem jednak przyciąga sie osoby nie do konca te z którymi jesteśmy później szczęśliwi ,jak przyciągnąć te właściwą miłooc?
Awatar użytkownika
przez Ismena
Nie jestem zwolenniczką talizmanów i amuletów, co jednak nie oznacza, że w nie, nie wierzę. Uważam, jednak, że najlepszym talizmanem, aby przyciągnąć do siebie partnera jesteśmy my sami. To w nas, jest ukryta wielka siła, którą jeżeli właściwie pokierujemy, osiągniemy planowany sukces. Według mnie wiara w siebie, miłość do siebie i pozytywne myślenie, prawidłowe nastawienie do świata - potrafią zdziałać cuda. Jeżeli chcemy pokochać kogoś innego, najpierw pokochajmy siebie. Należy zaakceptować swoje wady, uśmiechać się i po prostu przebywać wśród ludzi.
Awatar użytkownika
przez nitka
Masz racje Ismeno , jakie to jednak trudne , pokochac siebie ...oraz przyciagnąc odpowiedniego partnera, .ja np nie mam szczescia , przyciagam facetów ale .... moje zwiazki sa nie udane ... ilez razy mozna próbowac ;( moze to kwestia moich złych wyborów? tak czy siak kieruje sie sercem i ide za miłoscia , ale puki co nie wyszło mi to na dobre
Awatar użytkownika
przez Ismena
"Jeżeli coś tracisz, to znaczy, że los szykuje dla Ciebie coś lepszego" takie lub podobne do tego powiedzenie jest, a więc może i u Ciebie, to się sprawdzi? Zastanów się, przeanalizuj co jest nie tak, w Twoich związkach, może cały czas kierujesz się jednym i tym samym schematem, zamiast wprowadzić jakieś nowe zmiany?
Możesz zrobić tez mapę marzeń lub w ogóle napisz sobie jakie cechy powinien mieć Twój partner, ale przy tym pamiętaj, aby nie oczekiwać/wymagać tego czego sama nie masz. Zastosuj afirmacje i w ogóle zacznij wierzyć, że spotkasz tego właściwego faceta, uwierz, że to jest możliwe.
przez Karokaro
Ja bardzo wierze w moc kamieni - zawsze mam przy sobie rozowy kwarc ( na pozytywne emocje) i ametyst - ten dosc mocno wplywa na intuicje i powiem szczerze ze niesamowicie dziala - na sama mysl w pewnych sytuacjach sciska mnie w zoladku i juz wiem ze cos jest nie tak i ze lepiej jednak w to nie brnać dalej a nawet sie wycofac.
Awatar użytkownika
przez Alicja
O różnych właściwościach kamieni czytam, co jakiś czas pojawiają się ciekawe informacje, ale kamieni nie posiadam. Wiem, że różowy kwarc, o którym piszesz, ma wiele właściwości. Może kiedyś z ciekawości go kupię i sprawdzę ;)
pomoc w interpretacji

Zadalam niedawno karta pytanie odnosie pracy w 201[…]

Witam Ponieważ nasza wiza niedługo sie kończy - […]

Prosba o pomoc w interpretacji

Kochane/ni, Mam maly problem. Podoba mi sie pewie[…]

Goraca prosba o wrozbe.

Przeczytaj zasady tego działu (niebieskie tło). To[…]

Skorzystaj z darmowych wróżb