- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Awatar użytkownika
przez nitka
#1346
a jaki polecacie na miłość? tylko na przyciągniecie tej dobrej prawdziwej miłości , bo jak wiemy czasem jednak przyciąga sie osoby nie do konca te z którymi jesteśmy później szczęśliwi ,jak przyciągnąć te właściwą miłooc?
Awatar użytkownika
przez Ismena
#1371
Nie jestem zwolenniczką talizmanów i amuletów, co jednak nie oznacza, że w nie, nie wierzę. Uważam, jednak, że najlepszym talizmanem, aby przyciągnąć do siebie partnera jesteśmy my sami. To w nas, jest ukryta wielka siła, którą jeżeli właściwie pokierujemy, osiągniemy planowany sukces. Według mnie wiara w siebie, miłość do siebie i pozytywne myślenie, prawidłowe nastawienie do świata - potrafią zdziałać cuda. Jeżeli chcemy pokochać kogoś innego, najpierw pokochajmy siebie. Należy zaakceptować swoje wady, uśmiechać się i po prostu przebywać wśród ludzi.
Awatar użytkownika
przez nitka
#1380
Masz racje Ismeno , jakie to jednak trudne , pokochac siebie ...oraz przyciagnąc odpowiedniego partnera, .ja np nie mam szczescia , przyciagam facetów ale .... moje zwiazki sa nie udane ... ilez razy mozna próbowac ;( moze to kwestia moich złych wyborów? tak czy siak kieruje sie sercem i ide za miłoscia , ale puki co nie wyszło mi to na dobre
Awatar użytkownika
przez Ismena
#1393
"Jeżeli coś tracisz, to znaczy, że los szykuje dla Ciebie coś lepszego" takie lub podobne do tego powiedzenie jest, a więc może i u Ciebie, to się sprawdzi? Zastanów się, przeanalizuj co jest nie tak, w Twoich związkach, może cały czas kierujesz się jednym i tym samym schematem, zamiast wprowadzić jakieś nowe zmiany?
Możesz zrobić tez mapę marzeń lub w ogóle napisz sobie jakie cechy powinien mieć Twój partner, ale przy tym pamiętaj, aby nie oczekiwać/wymagać tego czego sama nie masz. Zastosuj afirmacje i w ogóle zacznij wierzyć, że spotkasz tego właściwego faceta, uwierz, że to jest możliwe.
przez Karokaro
#63107
Ja bardzo wierze w moc kamieni - zawsze mam przy sobie rozowy kwarc ( na pozytywne emocje) i ametyst - ten dosc mocno wplywa na intuicje i powiem szczerze ze niesamowicie dziala - na sama mysl w pewnych sytuacjach sciska mnie w zoladku i juz wiem ze cos jest nie tak i ze lepiej jednak w to nie brnać dalej a nawet sie wycofac.
Awatar użytkownika
przez Alicja
#63109
O różnych właściwościach kamieni czytam, co jakiś czas pojawiają się ciekawe informacje, ale kamieni nie posiadam. Wiem, że różowy kwarc, o którym piszesz, ma wiele właściwości. Może kiedyś z ciekawości go kupię i sprawdzę ;)
pomoc w interpretacji

Zadalam niedawno karta pytanie odnosie pracy w 201[…]

Witam Ponieważ nasza wiza niedługo sie kończy - […]

Prosba o pomoc w interpretacji

Kochane/ni, Mam maly problem. Podoba mi sie pewie[…]

Goraca prosba o wrozbe.

Przeczytaj zasady tego działu (niebieskie tło). To[…]

Skorzystaj z darmowych wróżb