Skocz do zawartości

Cygańskie zaklęcie na miłość


maleficent

Polecane posty

Ja chyba też spróbuję. Tylko zastanawiam się, czy powinnam wcześniej sprawdzić fazę księżyca, tzn. może takich rzeczy nie powinno się robić, kiedy księżyc maleje, jest w retrogradacji albo w jakimś tam znaku...

 

Jesteśmy powiązani z rytmem natury, zatem rytm, faza Księżyca jest bardzo ważna w pracy z energią. <ok>

Jeśli chcemy coś zyskać robimy rytuał od nowiu do pełni, ponieważ wtedy energia rośnie, a to, co posialiśmy np.rytuałem zacznie przybierać na sile. Jeśli chcemy pozbyć się czegoś, oczyścić to pracujemy z tematem od pełni do nowiu. Wtedy energia maleje i pociąga za sobą to, czego chcemy się pozbyć.

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zawinęłam wszystko dzisiaj w ten papierek i spale 2 stycznia (pełnia w znaku raka). Rak to raczej bardzo rodzinny i uczuciowy znak, więc termin chyba dobry. Tylko, że jak spale to wtedy, to wyjdzie po 8 dniach, a nie po 9. Nie wiem na ile to ważne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energia pełni Księżyca działa 3 dni - dzień przed, w dzień pełni i dzień po.

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Wykonałam to zaklęcie na początku stycznia (w pełnię w znaku raka) - dziewięć miesięcy temu. Po jakimś miesiącu od wykonania zaklęcia poznałam chłopaka, z którym jestem teraz w związku. Nie wiem czy to magia, czy przypadek, ale jak widać warto próbować. 

Wcześniej byłam osobą, która przyciągała dziwnych ludzi i znajomości kończyły się szybciej niż zdążyły się rozwinąć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...