Skocz do zawartości

Rytuał: Spraw, aby ON zwrócił na Ciebie uwagę!


Alicja

Polecane posty

Do miłości zmuszać z pomocą magii nie wolno. Ale sprawić, by ktoś zwrócił na ciebie uwagę... da się!

 

Od lat podoba mi się pewien mężczyzna/pewna kobieta. Czuję, że jesteśmy sobie pisani, jednak nie mam śmiałości, żeby zwrócić na siebie jego/jej uwagę. On/a chyba nawet nie wie, że istnieję. Codziennie rano mijamy się na schodach/w autobusie/w sklepie/w pracy, i nic... Co zrobić, by wreszcie odważyć się podejść i choćby zamienić z nim/nią kilka słów? Może wtedy wreszcie mnie dostrzeże...

 

Brzmi znajomo? Jeśli też brak ci śmiałości, żeby go/ją zaczepić, skorzystaj z rytuału miłosnego, który pomaga przyciągnąć zainteresowanie obiektu!! Ale czy on/ona pokocha? To już inna sprawa. Sami będziecie się musieli o to postarać, w naturalny sposób.

 

Do miłości – czy magią, czy innymi sposobami – zmuszać nie wolno, bo wychodzą z tego tylko same kłopoty. A jeśli ten ktoś, jak twierdzicie, jest wam przeznaczony, to wystarczy sprawić, by nas zauważył. W tym magia pomoże, a na pewno nie zaszkodzi!

 

Do rytuału potrzebujesz:

dwóch świec (zielonej i białej) oraz flakonika ulubionych perfum.

 

Wykonanie:

☛ Ustaw świece na podłodze tak, żeby móc obejść dookoła każdą z nich. Zieloną po lewej stronie, białą po prawej.

☛ Między świecami, nieco z przodu, postaw flakonik ulubionego zapachu.

☛ Zapal zieloną świecę i trzykrotnie obejdź ją zgodnie z ruchem wskazówek zegara, za każdym razem powtarzając: Przywołuję prawdziwą miłość, by objawiła się w moim życiu i po kres mojego czasu.

☛ To samo zrób ze świecą białą.

☛ Weź flakonik z perfumami i skrop nimi najpierw przeguby obu dłoni, potem okolicę serca, a na koniec czoło między brwiami. Za każdym razem powtarzaj: Siła tego zapachu otworzy dla mnie serce (tu podaj jego/jej imię i przywołaj w wyobraźni jego/jej twarz).

☛ Odstaw flakonik i dmuchnij lekko na płomień białej świecy (nie gasząc jej) i powiedz: Spełnij się ogniem miłości, jak płonie ta świeca. Zgaś świecę, a potem to samo zrób z zieloną świecą.

 

Kilka uwag:

Rytuał powtarza się przez trzy dni - więc musisz zacząć na trzy dni przed spotkaniem z obiektem Twoich westchnień – np. imprezą towarzyską czy zawodową. Za każdym razem posłuż się tymi samymi świecami. Zapal je chwilę przed zachodem słońca, który jest najlepszym czasem, by odeszło wszystko co niechciane w Twoim życiu i co dotąd nie dopuszczało do Twojego szczęścia.

Po odprawieniu rytuału zgaś świece. Ponownie je zapal przed wschodem słońca. Wówczas moc magicznego płomienia przejmie światło dnia, kiedy zaczną się spełniać twoje pragnienia.

 

UWAGA: powyższy rytuał możesz wykonać w każdym dniu tygodnia i miesiąca, ale tylko raz na 30 dni.

 

źródło: opracowała Wróżka Berenika

Gwiazdy mówią, nr 16/2015

astromagia

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...