- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Awatar użytkownika
przez DeliquiumLunae
Spotkaliście kiedyś takie połączenie, jak Śmierć + Słońce? Wróże bez kart odwróconych, więc dla mnie Słońce ma wydźwięk pozytywny. Śmierć to u mnie w prostych sprawach/krótkich pytaniach oznacza jednoznaczne "nie", a gdy niesie za sobą głębsze przesłanie, to trudne i bolesne przemiany, często długotrwałe, takie co wydaje się, że to się już nigdy nie skończy ;) albo trzeba swoje przecierpieć, aby potem było lepiej. Czyli tak bym to interpretowała, że właśnie takie trudne i bolesne zmiany i jak się przez nie przebrnie to promyczek szczęścia.
Chyba, że już jest jakaś ustalona interpretacja, ale nie znalazłam takiej. :/
Awatar użytkownika
przez free.hugs
Też bym pomyślała, że coś się zakończy, będzie boleśnie ale w dłuższej perspektywie wyjdzie na plus.
Awatar użytkownika
przez Essa
Bez sformułowanego pytania to można mnożyć możliwości :)
- zamknięcie się na relacje, transformacja pod wpływem relacji, praca nad wewnętrznym dzieckiem
- blokada, w której pokonaniu pomoże przyjaciel
- osoba w trakcie przemian, które wyjdą na lepsze - np. nowa relacja, zmiana nastawienia do świata itd.
- coś się na razie nie zadzieje, ale potem przyjdzie ulga, radość itd. Obecne trudności są tymczasowe i niezbędne dla dalszego rozwoju.
Awatar użytkownika
przez Anika
śmierć + słońce skojarzyło mi się ze zmianami na lepsze, coś nowego zawita dla osoby pytającej
Awatar użytkownika
przez Margita
Anika pisze:śmierć + słońce skojarzyło mi się ze zmianami na lepsze, coś nowego zawita dla osoby pytającej

Mnie też, na zasadzie- coś umarło, by narodzić się mogło coś :)
Awatar użytkownika
przez Vivre
A co sądzicie o połączeniu I Mag i VI Kochankowie przy ogólnym pytaniu na uczucia w ciągu najbliższego roku?
Awatar użytkownika
przez Alicja
Moje pierwsze skojarzenie, to że w uczuciach będzie jakaś manipulacja, przebiegłość.
Awatar użytkownika
przez Vivre
Dziękuję. Spotkałam się też z opinią, że to może oznaczać nowy związek albo konieczność wyboru między dwiema osobami.
Awatar użytkownika
przez erato
A połączenie Księżyca, Kapłanki i Wieży w pytaniu o pracę i dostanie posady/wrażenie na rozmowie ?

OKAZJA DO PRZEBACZENIA „Ta sytuacja przynosi oka[…]

Zabawa w skojarzenia

spontaniczność-przygody

Paraliż senny

Kiedyś z 10 może 8 lat temu miałam podobna sytuacj[…]

Czas - interpretacja

Dziękuję <kwiatek>

Skorzystaj z darmowych wróżb