Skocz do zawartości

Łączenia kart


llenadefe:)

Polecane posty

co Ty mówisz? Jaki to rozkład i do kogo się zgłosić?

W sumie to coś w tym jest, że przyciągam takich facetów. Np. nawiązałam kontakt z pierwszą miłością i mówił mi, że nie dorósł do tego, że się przestraszył dlatego odszedł, że przez te wszystkie lata nie mógł zapomnieć (i rzeczywiście szukał kontaktu, ale ja byłam śmiertelnie obrażona)

A Król D. zawsze za mną obczajał na ulicy, cieszył pod nosem (choć wydawało mi się, ze to śmiech szyderczy), zresztą zauważyłam że przy mnie sam na sam jest zupełnie inny, niż w towarzystwie.

To cichy człowiek, za wiele nie mówi, a jak byliśmy sami to nie dość że rozmawiał, to jeszcze na poważne tematy. Powiedziałabym, że on pragnie uczuć, ale się ich boi, poza tym sprawy materialne mu je przysłaniają.

Niestety pociąg już pojechał, bo nie widzimy się wcale, jeszcze mu czegoś nagadali o tym, a facet jak to facet - kolegom zawsze uwierzy :/

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ja zadałam pytanie kartom, czy jutrzejsza rozmowa o pracę przebiegnie pozytywnie i z korzyścią dla mnie/czy dostanę tę pracę i finansowo się dogadamy i czy będę z niej zadowolona. Wyciągłam kałpłankę + diabła i rydwan...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...