Skocz do zawartości

Osoba zmarła we śnie?


Anika

Polecane posty

Czy śnią się Wam wasi dziadkowie, rodzice, znajomi, którzy odeszli z tego świata?. Przychodzą Wam coś przekazać, ostrzec? Czy w innym sensie? Mi jak śni się dziadek to na kłopoty rodzinne. Chociaż rzadko mnie odwiedza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli śnią mi się zmarli to w większości chcą mi coś przekazać lub ostrzec przed czymś. Przychodzą we śnie również tuż po śmierciu - tak jakby sygnalizowali, że umarli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rzadko, a nawet bardzo rzadko. Ale znam osoby, którym się śnią zmarli rodzice albo dziadkowie i oni mają już ustalone co ten sen oznacza. Na przykład, kiedy przyśni się babcia, to otrzymają ważny list.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dość często śni się zmarła babcia, z która cale życie nie miałam za ciepłych relacji. W tych snach również nie jest dobrze nastawiona, ale nie zauwazylam zeby coś się potem działo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie. Zmarli śnią mi się bardzo rzadko, ale jak już, to zawsze z jakimś przesłaniem lub informacją. Takie sny zwykle zapamiętuję, choć to naprawdę sporadyczne. Podam dwa przykłady.

Moja zmarła ciocia przyśniła mi się dwa razy: za pierwszym razem krótko po jej odejściu, żeby powiedzieć, iż wszystko jest dobrze i jest szczęśliwa oraz niedawno, żeby powiedzieć mi o chęci powrotu na ziemię w obrębie rodziny ( Teraz tak z ciekawością czekam, kto będzie niedługo w ciąży). ;)

Zmarły dawno temu dziadek przyśnił mi się bodaj raz, żeby przedstawić mi pewną osobę- ale to byłaby już opowieść na temat życia po życiu.

Im więcej wiemy, tym silniejsza jest nasza intuicja. ( Christina Stead)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brigan jeśli chcesz opowiedz, chętnie poczytam :)

 

Anja nie zauważyłaś żadnego powiązania z tymi snami i sytuacjami w życiu rzeczywistym? Nie wiem ale może one coś znaczą, babcia coś przekazuje? A może tylko jej słowa czy zachowanie trzeba brac pod interpretację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jak mi sie śni zmarły np. Ojciec dziadek czy sąsiad i jest szczęśliwy to jest ok, ale gdy mówi do mnie to na smierć lub ciężka chorobę lub ostrzega przed czymś złym. Od dziecka tak miałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja byłam bardzo silnie związana z moim dziadkiem, dlatego też w pewien sposób uważam go za takiego anioła, który nade mną czuwa... dość często pojawiał się w moich snach, teraz odwiedza mnie, kiedy dawno nie odwiedzam go na cmentarzu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie częstą też się śnią zmarli bliscy, jednak najbardziej jestem poddenerwowana jak mnie ktoś woła po imieniu przez sen i budzę się nagle lub jak przez sen słyszę dzwonek do drzwi, budzę się, a tam nic. Wtedy wiem, że będzie jakaś nowina, informacja, czegoś się dowiem i to nie koniecznie dobrego...

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brigan jeśli chcesz opowiedz, chętnie poczytam :)

 

Anja nie zauważyłaś żadnego powiązania z tymi snami i sytuacjami w życiu rzeczywistym? Nie wiem ale może one coś znaczą, babcia coś przekazuje? A może tylko jej słowa czy zachowanie trzeba brac pod interpretację?

 

Jak do tej pory włas nie nie zauwazylam zadnego powiazania, nic szczegolnego po tych snach sie nie dzieje...ostatnio znów mi się śniła dwa razy i cały czas wtych snach wystepuje przeciwko mnie i chce mi zaszkodzic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi czasami też śni się babcia żeby mi przypomnieć o wizycie na cmentarzu, nie zauważyłam by mialo to jakieś inne znaczenie. Natomiast długo po śmierci mojego kuzyna śnił mi się jakby chciał mi przekazać ze wszystko u niego w porządku, zmarł bardzo niespodziewanie. Czasami w trudnych sytuacjach proszę ich o pomoc, jakaś wskazówkę i z reguły po jakimś czasie po prostu wiem co zrobić jakby mnie olśniewająco... :)

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

bardzo często śnią mi sie zmarli ,babcia która śniła mi sie codziennie przez 10 lat ,prowadziłam z nią rozmowy jak za życia przy stole ,myśle ze odwiedzała mnie .Teraz już mniej raz w miesiącu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Brigan jeśli chcesz opowiedz, chętnie poczytam :)

 

Anja nie zauważyłaś żadnego powiązania z tymi snami i sytuacjami w życiu rzeczywistym? Nie wiem ale może one coś znaczą, babcia coś przekazuje? A może tylko jej słowa czy zachowanie trzeba brac pod interpretację?

 

Jak do tej pory włas nie nie zauwazylam zadnego powiazania, nic szczegolnego po tych snach sie nie dzieje...ostatnio znów mi się śniła dwa razy i cały czas wtych snach wystepuje przeciwko mnie i chce mi zaszkodzic.

We śnie chce Ci zaszkodzić, a może w ten sposób chce zwrócić Twoją uwagę na jakiś problem i ostrzec przed czymś co ma miejsce lub będzie mieć w Twoim życiu? Chyba, że ogólnie, w Twoim zachowaniu coś się jej nie podoba i stąd taki sen?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też sie śnią osoby zmarłe,ale nie wiem czemu prawie nie odpowiadają na moje pytania

Może jesteś zbyt ciekawski :D

A tak na poważnie, trzeba się zastanowić czy te osoby pojawiają się same, czy Ty ich przywołujesz? Jeżeli same, to jakiś głębszy przekaz w tym jest. Natomiast, gdy Ty ich przywołujesz, bo chcesz o coś zapytać, czegoś się dowiedzieć, to niekoniecznie może się im to podobać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo często śnią mi sie zmarli ,babcia która śniła mi sie codziennie przez 10 lat ,prowadziłam z nią rozmowy jak za życia przy stole ,myśle ze odwiedzała mnie .Teraz już mniej raz w miesiącu :)

Być może w tamtym okresie była Tobie potrzebna? Pojawiała się, bo może czułaś się samotna, cierpiałaś lub wydarzenia w Twoim życiu ułożyły się tak, że miałaś dość wszystkiego i babcia, próbowała "pomóc", choćby i tylko swoją obecnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama mówi że jeśli śni się nam zmarła osoba to będzie padać deszcz, tak mówila jej babcia, oraz inne starsze osoby, mi nie raz jak śnił się zmarły dziadek, to właśnie następnego dnia padał deszcz.

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama mówi że jeśli śni się nam zmarła osoba to będzie padać deszcz, tak mówila jej babcia, oraz inne starsze osoby, mi nie raz jak śnił się zmarły dziadek, to właśnie następnego dnia padał deszcz.

Każdy ma własne sprawdzone, wypróbowane znaczenie danego snu i właśnie bardzo dobrze. Sami najlepiej rozumiemy swoje sny i jesteśmy ich najlepszymi tłumaczami <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja chyba nie mam doświadczeń takich, bynajmniej sobie nie przypominam. Owszem duchy mi się śnią, ale nie znajome dusze. To żadna rodzina czy znajomi, po prostu jakieś dusze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Świetny temat. Mi tylko raz w zyciu snil sie dziadek. I byl to tak mocny sen po ktorym obudzilam sie ciagle placzac. Z dziadkiem bylam zwiazana bo jako dziecko rodzice oddali mnie pod opieke dziadkow. Dziadek byl czlowiekiem o duzym autorytecie. Pod koniec zycia mocno chorowal, rak krtani, treatochomia. Denerwowal sie gdy ludzie nie rozumieli co probuje im przekazac(aparat w tamtych czasach to byla droga rzecz). Gdy przyszedl do mnie w snie bylam w szoku. Po pierwsze dlatego ze mialam swiadomosc ze nie zyje. A po drugie dlatego ze w tym snie do mnie mowil. Tak mocno przezylam ten sen. Obudzilam sie zaplakana. Mysle ze dziadek chcial pokazac ze tam jest mu lepiej. Ze tam nie ma barjer, chorob i problemow. Ze jest w lepszym miejscu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, bo mnie się śnią dziadkowie tez na kłopoty albo jak mnie chcą ostrzec przed czymś złym i po snach za jakiś czas  coś się zawsze dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Dnia 2.12.2015 o 07:52, maleficent napisał:

Ja byłam bardzo silnie związana z moim dziadkiem, dlatego też w pewien sposób uważam go za takiego anioła, który nade mną czuwa... dość często pojawiał się w moich snach, teraz odwiedza mnie, kiedy dawno nie odwiedzam go na cmentarzu.

Ja byłam bardzo związana z moją babcią i też właśnie zawsze śni mi się gdy nie byłam zbyt długo na cmentarzu, jakby chciała o sobie przypomnieć .

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...