Skocz do zawartości

Zwierzęta i duchy


Ismena

Polecane posty

Czy zwierzęta widzą duchy? Mówi się, że jest to możliwe i prawdopodobnie ze wszystkich zwierząt, to psy mają najbardziej rozwiniętą tą umiejętność.

 

Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno widzą, ale też słyszałam o kotach, które silnie odczuwają obecność duchów. Ja osobiście zauważyłam jak mój piesek potrafi się obudzić w środku nocy i dłuższy czas patrzeć się w jedną stronę jakby tam ktoś był. Chyba coś w tym jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Uważam, że jak najbardziej tak. Zwierzęta nie tylko widzą duchy, ale wyczuwają ich obecność. Mój pies miał zwyczaj spoglądać w jedno miejsce na naszym starym mieszkaniu i obszczekiwać je, jakby stała tam żywa osoba. Natomiast koty prychały i uskakiwały na bok, albo przeciwnie z zaciekawieniem przyglądały się i obwąchiwały. ;)

Im więcej wiemy, tym silniejsza jest nasza intuicja. ( Christina Stead)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja ogolnie wierze w takie rzeczy, swego czasu mieszkajac jeszcze w swoim rodzinnym miescie zauwazylam dziwne zachowanie mojego psa. Czasami szczekal na sciane albo nagle sie zrywal, obserwowal jeden punkt  warczal....podobna sytuacje zauwazylam kiedys u taty w domu z jego psem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Ja będę utrzymywać, że zwierzęta to takie same żyjące istoty jak my, z duszą i różnymi zachowaniami podobnymi do naszych. One jedynie nie potrafią nam przekazać słownie tego, ale jak dobrze znamy swojego pupila to będziemy wiedzieć, że nam pokazuje. Jak najbardziej moim zdaniem widzą duchy, nawet częściej niż my. Nie mają napakowanych głów milionami informacji, więc może i bardziej otwarte są na takie "widzenie" od nas 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...