Skocz do zawartości

Mapa Marzeń


Mada

Polecane posty

Shafio stworzyłaś mapę? ;)

 

Dawno temu czytałam, że zawartymi np., na mapie marzeń marzeniami nie powinniśmy się dzielić z innymi osobami, tym bardziej robienie map w kilka osób też nie jest dobrym pomysłem. Każdy własne marzenia powinien zachować tylko dla siebie. Być może dlatego, że chodzi po prostu o zazdrość, zawiść <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, bo przedłużył mi się długi weekend i nie miałam kiedy jej zrobić. Ale w najbliższym czasie nadrobie.

Czyli ona tez nie może wisieć np.w kuchni na lodówce bo sporo osób przez taką kuchnie się przewija.

Argument o zazdrosci i zawiści ludzkiej trafia do mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapę dobrze zatrzymać dla siebie aby uniknąć takich nawet nieświadomych komentarzy, złośliwości ze strony innych ludzi. Nawet jeśli nie mają nic złego na myśli paroma słowami potrafią wzbudzić w nas uczucia typu nie dam rady, po co mi to, a może to nieważne w życiu itp. Każdy ma inne marzenia, to co dla nas jest gwiazdką z nieba, dla osób na innym etapie życiowym może wydać się błahostką i tacy ludzie mogą wyśmiać nasze pragnienia, co zazwyczaj niezbyt motywuje.

Ja rozpeplałam paru osobom niektóre z moich celów w mapie marzeń i naprawdę za każdym razem spotkałam się albo z uśmiechem czy komentarzem typu 'a po co ci to', 'to głupie', 'to oklepane', 'raczej ci się nie uda' itp. Teraz trzymam język za zębami, w końcu to moje marzenia i niech mi nikt nie mówi, że nie są ważne.

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam o tych mapach w internecie i prawie wszędzie jest wspomniane, żeby robić ja w nowiu.... Ja chyba jednak poczekam do czerwca ze zrobieniem. Jak juz zrobię to niech ma jak największą moc :) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi, to być nów, może być dzień imienin, urodzin czy po prostu jakiś zwykły dzień. Najlepszy jest ten termin, który Ty wybierzesz i czujesz, że będzie odpowiedni. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam o tych mapach w internecie i prawie wszędzie jest wspomniane, żeby robić ja w nowiu.... Ja chyba jednak poczekam do czerwca ze zrobieniem. Jak juz zrobię to niech ma jak największą moc :) :)

Wybierz taki dzień, który dla Ciebie jest najlepszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Moja mapa marzeń powoli zaczyna się spełniać, widać już niektórych spraw zalążki, niektóre doszły do skutku, więc dla mnie działa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To może dziś, niektórzy wykonają swoją mapę marzeń? Szczególnie, jeżeli chcą zmian w sferze uczuciowej. Dzień na miłość szczególny, bo przecież przypada Noc Kupały. Także działajcie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Moja wielozadaniowa mapa chyba starczy mi do końca życia... zrobiłam ją na domy astrologiczne, w każdym domu jest to na czym najbardziej mi zależy i jak dotąd tylko jedno życzenie doszło do realizacji a i tak nie do końca. I nie zanosi się na poprawę sytuacji z realnego i logicznego punktu widzenia rzecz biorąc. Ale zobaczymy, jeszcze nie poległam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mapę zrobiłam tak jak chciałam, tzn. według mojej własnej koncepcji. Ale widzę, że tutaj - w tym wątku Mada napisała, że mapę można robić na planie astrologicznym :) co mnie ucieszyło, że nie wyrwałam się ze swoją wizją jak Filip z konopii ;)

Ale tak myślę, że jeśli robi się tak duże plany - bo to jest 12 dziedzin życia - to albo trzeba skoncentrować się na tym, co jest realne w konkretnym czasie albo trzeba ograniczyć zapotrzebowanie do niektórych tylko domów.

Bo jeśli np. chcę uzyskać stopień specjalizacji, to nie nastąpi to wcześniej, niż przewidziany dla tego typu stopnia termin. Z kolei plany finansowe nie zrealizują się w całości, o ile nie ma takiej możliwości w życiu danego człowieka, tzn. nie trafi się szóstki w lotto, ale można trafiać mniejsze (np. akurat potrzebne) sumy - tu mapa po prostu nie zadziała.

Wspominam tu o tym, ponieważ różne rzeczy można przyciągnąć, ale główna wygrana w grach losowych nie podlega "prawu przyciągania", nie da się przewidzieć numerków, które padną (wyliczać czy wahadełkować można do upadłego xD) a jeśli już się je przewidzi, to zawsze coś stanie na przeszkodzie wygranej (słynny przykład p. L.Zawadzkiego).

No i doszłam do wniosku, że skoro zrobiłam sobie mapę wielozadaniową, to ona - jeśli zadziała - to na zasadzie planu pięcioletniego w PRLu :D

Ot, nauczka na przyszłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłam swoją mapę na pulpit dokładnie w Wigilię( nie było wtedy nowiu, księżyc przybywał, ale akurat miałam czas).

I powiem szczerze, że mam wrażenie, że ona działa na odwrót. Napisałam, że zarabiam xxx w firmie w której pracuje. I generalnie tyle zarabiałam wcześniej, ale u mnie jest system prowizyjny, więc chciałam "podtrzymać" to szczęście. I nagle sru, wysypało się, że pensja o połowę mniejsza. Napisałam również o wakacjach, że wyjadę w konkretne miejsce i to był prawie pewnik, kwestia dogadania terminu. I dziś okazało się, że wszystko się rozsypało zupełnie niespodziewanie.

Jakoś nabrałam negatywnego podejścia chyba do tej mapki przez to i nie wiem czy jej nie usunąć :/

Ktoś miał podobną historię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ercil tak już doczytałam, ale najczęściej spotykam się z można napisać, tradycyjną formą mapy. A w gruncie rzeczy to nawet niekiedy nie ma mowy o tej ustalonej formie, bo każdy robi tak jak chce i jak jest najwygodniej. Tak też nie jest źle, w sumie jakby nie zrobić tak będzie dobrze <ok> Tak właśnie sobie pomyślałam, że taka mapa na 12 domów, musi być bardzo pracochłonna, nawet jeżeli ograniczymy się tylko do niektórych pragnień. Może nie będzie tak źle i zacznie się realizować wcześniej? albo zawsze możesz mapę udoskonalić i wprowadzić zmiany :)

 

Lucky20 może lepiej, gdybyś dodała, że zarabiasz "minimum" tyle i tyle. Przykładowo, pisząc zarabiam 2000 tys. skupiasz się na konkretnej kwocie, a co jeżeli Wszechświat chce żebyś zarabiała więcej, ale Ty nie chcesz? :D

Z reguły, w pierwszym terminie realizuje się to co dla nas jest najlepsze, później dopiero kolejne marzenia, a często zdarza się tak, że to co zapisaliśmy nie realizuje się, bo realizuje się coś innego i to też jest wynikiem tego, że pierwszeństwo ma wszystko to co będzie dla nas najlepsze. Niekoniecznie muszą to być te cele, które zapisaliśmy, a inne, poniekąd z nich wychodzące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marika no właśnie zapisałam, że zarabiam minimum kowta "x". Czyli dałam minimalny próg, ale wiadomo lepiej by było jakby było więcej. No nic poczekam jeszcze, zobaczymy jak to wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marika napisał:
Ercil tak już doczytałam, ale najczęściej spotykam się z można napisać, tradycyjną formą mapy. A w gruncie rzeczy to nawet niekiedy nie ma mowy o tej ustalonej formie, bo każdy robi tak jak chce i jak jest najwygodniej. Tak też nie jest źle, w sumie jakby nie zrobić tak będzie dobrze <ok> Tak właśnie sobie pomyślałam, że taka mapa na 12 domów, musi być bardzo pracochłonna, nawet jeżeli ograniczymy się tylko do niektórych pragnień. Może nie będzie tak źle i zacznie się realizować wcześniej? albo zawsze możesz mapę udoskonalić i wprowadzić zmiany :)

 

Mariko, ja prawie nigdy nie robię tak jak jest w "ezoterycznej instrukcji obsługi", aczkolwiek podstawy (korzenie) zachowuję. Są oczywiście pewne dziedziny, których się nie zmienia a przynajmniej nie powinno, gdyż z jednej strony działają najlepiej na raz ustawionych wzorcach a z drugiej, jeśli są to działania magiczne, których istoty nie rozumiemy i nie wiemy, z jakimi energiami mamy do czynienia, to się formuł nie zmienia. Ale już np. karty, czy mapa nie są takie restrykcyjne ;) Ale także wymagają myślenia :)

Fakt, taka mapa jest pracochłonna - wymaga dokładnego przemyślenia, by się nie umieściło tam symboli, które mogą zadziałać odwrotnie do zamiarów, albo - jak u mnie - o ile się chce spełnienia czegoś "szybko", to nie umieszczę się życzenia, które z natury swej szybko spełnić się nie może. A mi to się przydarzyło :( - no nic, poczekamy - zobaczymy.

No i kolejna sprawa - tutaj naprawdę jest trudno o przedstawienie rzeczy, które są natury niematerialnej, szczególnie przy domach trudnych, jak np. 8 albo 12. Ale poradziłam sobie, tym bardziej, że nie robię wycinanek, tylko od początku do końca jest zrobiona własnoręcznie, za pomocą rysunków i oczywiście własnej wyobraźni i wiedzy astrologicznej.

Zmian nie chcę wprowadzać, bo... bo mi zależy na takim a nie innym wydarzeniu, chociaż wczoraj właśnie wprowadziłam poprawkę do jednego z domów - tam gdzie dopuszczam inny scenariusz ;)

Ale nie ma się co przejmować, moja mapa jeść nie woła, niech sobie stoi i działa w czasie, a jak nie zadziała to dziury w moim niebie nie będzie, bo też jest sam w sobie ciekawy eksperyment <mag>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...