Skocz do zawartości

Afirmacje


Mala_Mi

Polecane posty

Mam pytanie jak powinno się afirmować? Jak ułożyć taką afirmację, np na bogactwo czy pieniądze? W innym temacie przeczytałam, że źle ułożona afirmacja może sporo szkód narobić. Wie ktoś jak powinno się taką afirmację układać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afirmacja powinna być ułożona w formie dokonanej. Jeżeli chcesz wygrać w lotto, to afirmujesz coś w stylu "wygrałam, ... (kwotę), jestem bogata". Poprzez takie hasła uczysz swoją podświadomość, że to wydarzenie już miało miejsce, a im częściej, więcej, to powtarzasz tym masz szansę na szybsze osiągnięcie zamierzonego efektu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Tylko afirmować trzeba systematycznie, a nie raz na tydzień ;) oraz afirmowanie nie może być zakłócane negatywnymi komunikatami, np. jeśli rano afirmujesz "wygrałam, ... (kwotę), jestem bogata", to wieczorem nie możesz wyobrażać sobie, że jak tak dalej pójdzie, to odwiedzi Cię komornik, popadniesz w długi i zostaniesz z niczym. Bo tego typu myśli, wyobrażenia, wpływają na afirmację i po prostu zakłócają ją. Afirmacja nie będzie skuteczna, aby była, musi być harmonia i przyjęty jeden punkt, bez żadnych rozbieżności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Można praktykować w czasie teraźniejszym : "Jestem piękna, jestem kochana, jestem szczęśliwa" możemy to powtarzać kiedy chcemy i ile razy chcemy, priorytetem jest to czyste przekonanie - pewność - tak jest i ja taka jestem, i to dostaje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...