Skocz do zawartości

Afirmacje anielskie


Mada

Polecane posty

"Jestem w pełni obecna / obecny tu i teraz. Osiągam stan najwyższego skupienia."

 

"Utożsamiam się z moją Duszą. Przejawiam moją prawdziwą i jedyną duchową naturę, a dzięki temu jestem spełniona / spełniony i szczęśliwa / szczęśliwy."

 

"Jestem świadoma / świadomy tkwiącego we mnie potencjału. Wiem, że mogę stworzyć dla siebie świat wypełniony miłością, pokojem i obfitością i teraz decyduję się na to, by współtworzyć z Bogiem nową, doskonałą rzeczywistość zgodnie z wolą Boga i Jego Boskim Planem oraz dla Najwyższego Dobra mojego i innych ludzi."

 

"Z łatwością pozbywam się ograniczających przekonań, które do tej pory nie pozwalały mi cieszyć się bogactwem i nie pozwalały odnosić sukcesów. Dziękuję tym starym przekonaniom, błogosławię je i pozwalam im odejść. Witam nowe, pełne mocy przekonania. Otwieram się i w pełni przyjmuję nowe przekonania, dzięki którym bez wysiłku odnoszę sukces i każdego dnia bogacę się coraz bardziej. Koduję w mojej podświadomości ideę bogactwa, pomyślności i spełnienia. Wierzę w to, że mogę być bogata / bogaty i wierzę, że zasługuję na sukces. Przyzwalam sobie na moje powodzenie. Przyzwalam sobie na sukces i na obfitość. Bezpiecznie i korzystnie jest być osobą bogatą. Pieniądze z łatwością napływają do mnie. Wszystko, co tworzę jest doskonałe i cieszy sie powodzeniem. Będąc bogatą / bogatym pomagam sobie i innym ludziom. Będąc bogatą / bogatym wypełniam swoją misję. Będąc bogatą / bogatym przejawiam moje prawdziwe Boskie Ja. Dziękuję za cuda obecne w moim umyśle, sercu i w moim życiu."

 

"Jestem umiłowanym dzieckiem Boga. Jestem doskonałą Boską Istotą. Stale pamiętam o moim Boskim pochodzeniu, Boskim dziedzictwie i z łatwością przejawiam to Kim-W-Istocie jestem."

 

"Świadomie sięgam do Źródła mojego talentu, a Źródłem tym jest Bóg. Czerpię z niego bez żadnych ograniczeń i z łatwością, lekko i radośnie pozwalam, by mój talent przejawiał się i przynosił doskonałe owoce."

 

"Świadoma / świadomy potęgi moich myśli, słów i czynów używam ich zawsze ku chwale Boga. Intencjonalnie używam moich myśli, słów i czynów, by stwarzać dla siebie najdoskonalszą rzeczywistość."

 

"Świadoma / świadomy faktu, iż Bóg przejawia się tak we mnie jak i w każdej innej żywej istocie z głębi mego serca szanuję i kocham wszystkie przejawy Boskiej egzystencji. Jestem Jednością z całym Boskim stworzeniem."

 

"Jasno i wyraźnie określam swoje pragnienia i wierzę w możliwość ich spełnienia."

 

 

źródło: anielskiswiat.blox.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 11 months later...

Może i wymysł, ale jeśli samo słowo "anielska" komuś pomaga i działa zachęcająco, to czemu ma nie spróbować?

Niektóre z tych wymienionych powyżej, nie nadają się na afirmacje, są po prostu za długie. Afirmacja powinna być prosta do zapamiętania, a te powyżej temu nie sprzyjają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...