Skocz do zawartości

Sposoby na przyciągnięcie bogactwa


Sara

Polecane posty

macie jakieś własne sprawdzone sposoby na przyciągnięcie bogactwa?

Moim i skutecznym jest czerwony portfel, mówią, że posiadając ten kolor, pieniądze zawsze będą w środku i to jest prawda - potwierdzam ;)

Innym sposobem, to palenie zielonej świeczki, wcześniej rysując na niej symbole lub nominały pieniężne.

Macie inne? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To są sposoby, które działają, tylko jeśli się w nie wierzy. Równie dobrze takim sposobem na przyciągnięcie bogactwa byłoby noszenie przy sobie figurki ulubionego zwierzaka, czy palenie niebieskiej świeczki. Są mechanizmy, o których nie mamy pojęcia, a które cały czas "pracują". Czytając o jakimś przedmiocie, że jest skuteczny - kodujemy, że tak właśnie jest, wierzymy w to, a przy zastosowaniu mocne przekonanie i wiara powodują oczekiwane rezultaty. Reasumując każdy sposób, w który wierzymy będzie dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

O proszę :D

A tak się stało, że mój piękny mały czarny portfel się popsuł, nie mając za wiele pieniędzy, odgrzebałam piękny czerwony skórzany portfel który kiedyś dostałam od babci, i tak jakoś, został, mimo że jeden z zamków wymaga drobnej naprawy, to jakoś tak przy mnie trwa. :)

 

Nawet nie wiedziałam, że czerwony portfel może przyciągać pieniądze - ale jak teraz pomyśleć, coś w tym może być :)

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na pewno ten czerwony portfel będzie "Ci służył" ;)

 

Swoją drogą, takim [podobno] dobrym sposobem na przyciągnięcie pieniędzy, jest noszenie w portfelu chińskiego pieniążka. Dodając do tego wiarę, w to, że taki przedmiot działa, na pewno są jakieś rezultaty :) Nie wiem ile w tym prawdy, ale może ktoś z użytkowników wypróbował ten sposób i zechce się podzielić swoją opinią z innymi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
Teraz na pewno ten czerwony portfel będzie "Ci służył" ;)

 

Swoją drogą, takim [podobno] dobrym sposobem na przyciągnięcie pieniędzy, jest noszenie w portfelu chińskiego pieniążka. Dodając do tego wiarę, w to, że taki przedmiot działa, na pewno są jakieś rezultaty :) Nie wiem ile w tym prawdy, ale może ktoś z użytkowników wypróbował ten sposób i zechce się podzielić swoją opinią z innymi?

 

a może być jednodolarowa moneta ? <haha2> bo tak sie składa, że nawet nie będąc w portfelu się pomnożyła x2 <haha2>

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Teraz na pewno ten czerwony portfel będzie "Ci służył" ;)

 

Swoją drogą, takim [podobno] dobrym sposobem na przyciągnięcie pieniędzy, jest noszenie w portfelu chińskiego pieniążka. Dodając do tego wiarę, w to, że taki przedmiot działa, na pewno są jakieś rezultaty :) Nie wiem ile w tym prawdy, ale może ktoś z użytkowników wypróbował ten sposób i zechce się podzielić swoją opinią z innymi?

 

a może być jednodolarowa moneta ? <haha2> bo tak sie składa, że nawet nie będąc w portfelu się pomnożyła x2 <haha2>

Jeśli działa, to jak najbardziej <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, wizualizacje mogą mieć tutaj naprawdę wielkie znaczenie i mogą się jak najbardziej sprawdzać. Dlatego warto ich próbować.

<ok> W ogóle wizualizacje w stosowaniu prawa przyciągania, czy w spełnianiu marzeń są bardzo ważne! Im lepiej wychodzą nam wizualizacje i im częściej z nich korzystamy, przy okazji ćwicząc tym lepiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Oprócz tego bym wspomniała o pracy, czyli działanie :)

 

U mnie wizualizacje i fortuna na mapie marzeń jak na razie widnieje.

 

Wcześniej często (był okres, że co wieczór) wizualizowałam sobie bogactwo i śmiało mogę stwierdzić, że nie narzekałam na finanse. Od jakiegoś czasu to zaniedbałam i również w związku z tym zaobserwowałam spadek funduszy niestety. Nasuwa się, że czas najwyższy wrócić do starych nawyków :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mi się wydaje, że mocne przekonanie typu "Będę bogata i koniec kropka" to coś, co musi być. Zero wątpienia, zero negatywnych myśli tylko jedno mocne przekonanie i tworzenie wokół niego pozytywnych wibracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w moim czerwonym(oczywiscie) portfelu luske karpia ze swiat i lisc laurowy slyszalam ze to zatrzymuje pieniadze w portfelu... cos w tym jest ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w moim czerwonym(oczywiscie) portfelu luske karpia ze swiat i lisc laurowy slyszalam ze to zatrzymuje pieniadze w portfelu... cos w tym jest ;)

O liściu laurowym nie słyszałam, ale o łuskach karpia tak - jednak nie próbowałam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...