Skocz do zawartości

Linia małżeństwa


Marika

Polecane posty

Oska napisał:
Chyba mi pisane są dwa związki małżeńskie hehe

Ciekawe kiedy :P

Bo czas leci, a nawet jednego na koncie brak hehehe

Wygląda na to, że wszystko przed Tobą <luzik>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sapsal napisał:
Tak mnie to zaciekawiło, że spojrzałam na swoje linie. Nie wiem czy dobrze patrzę, ale pod najmniejszym palcem mam dużo takich krótkich kreseczek i 2 dłuższe, bardzo widoczne. Z tym, że te dłuższe zachodzą na boczną część dłoni, więc może to nie o nie chodzi. O ile dobrze patrzę, te krótkie kreseczki ciągną się przez całą długość ręki, aż do przegubu. Dziwne... A może to zmarszczki? :D

Te dwie dłuższe mogą symbolizować Twoje związki - takie na poważnie. Te krótsze to albo przelotne znajomości lub ogólnie mężczyźni, którzy pojawią się w Twoim życiu (może trudność w wyborze odpowiedniego partnera?).

Nie bierz pod uwagę tych wszystkich kreseczek, a tylko te, które są pomiędzy małym palcem, a linią serca. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

U mnie to wygląda tak : na lewej dłoni mam jedną mocną, grubą i długą linię ale do tego są jeszcze dwie mniejsze i krotsze (nad i pod tą grubszą). A na prawej dłoni mam dwie identyczne takie powiedzmy średniej grubości :)

Dodam,że jestem po rozwodzie.

Czy mogłabym prosić o analizę?? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marika napisał:
Sapsal napisał:
Tak mnie to zaciekawiło, że spojrzałam na swoje linie. Nie wiem czy dobrze patrzę, ale pod najmniejszym palcem mam dużo takich krótkich kreseczek i 2 dłuższe, bardzo widoczne. Z tym, że te dłuższe zachodzą na boczną część dłoni, więc może to nie o nie chodzi. O ile dobrze patrzę, te krótkie kreseczki ciągną się przez całą długość ręki, aż do przegubu. Dziwne... A może to zmarszczki? :D

Te dwie dłuższe mogą symbolizować Twoje związki - takie na poważnie. Te krótsze to albo przelotne znajomości lub ogólnie mężczyźni, którzy pojawią się w Twoim życiu (może trudność w wyborze odpowiedniego partnera?).

Nie bierz pod uwagę tych wszystkich kreseczek, a tylko te, które są pomiędzy małym palcem, a linią serca. :)

 

Uff a już się wystraszyłam, że będę mieć kilkudziesięciu chłopaków :D  Ale wcale niepocieszający jest fakt, że we wskazanym przez Ciebie obszarze, na który mam zwrócić uwagę, dalej jest sporo tych maleńkich kreseczek, w tym oczywiście jedna długa i bardzo wyraźna, druga trochę krótsza ale też mocno wyraźna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ja jakbym zadnej nie miala....

Czy to znaczy ze nigdy nie wyjde za maz?

Jeżeli będziesz tak myśleć, to pewnie tak się stanie... nie ma co do tego przykładać aż tak wielkiej wagi, ani tym bardziej robić samospełniającej się przepowiedni. Trzeba żyć, cieszyć się tym co się ma i iść na przód, a linie i inne tego typu informacje traktować jako dodatek i/lub z przymrużeniem oka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MalaMi28 napisał:
Witam!

U mnie to wygląda tak : na lewej dłoni mam jedną mocną, grubą i długą linię ale do tego są jeszcze dwie mniejsze i krotsze (nad i pod tą grubszą). A na prawej dłoni mam dwie identyczne takie powiedzmy średniej grubości :)

Dodam,że jestem po rozwodzie.

Czy mogłabym prosić o analizę?? :)

To może na lewej dłoni, ta mocna, gruba linia, to Twój poprzedni związek małżeński, a te dwie mniejsze to związki, które jeszcze pojawią się w Twoim życiu? Zarówno na jednej jak i na drugiej dłoni są dwie linie, więc każda z tych znajomości może przerodzić się w coś bardzo poważnego. Jeśli tylko na to pozwolisz i oczywiście jeżeli potencjalny kandydat na partnera będzie miał takie chęci.

Ale uprzedzam, że moja "interpretacja", to luźne myśli. Piszę po prostu jak ja to widzę, a wcale nie musi tak być. Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji, to poczytaj na ten temat, może trafisz na jakąś ciekawą książkę <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

A na mojej lewej dłoni jest jedna wyraźna linia, która w połowie się rozwidla , natomiast na prawej mam dwie mocne linie a pomiędzy nimi jedną słabo widoczną, to co to oznacza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Na mojej lewej dłoni są 2 linie równoległe do siebie. A na prawej dłoni jedna jest długa i mocna ta nad małym palcem, a pod nią kruciutka bardziej wchodzi na dłoń zewnętrzą niż na dłoń z liniami.

Co to może znaczyć, że się rozwiode będę z kim w związku.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sapsal napisał:
Marika napisał:
Sapsal napisał:
Tak mnie to zaciekawiło, że spojrzałam na swoje linie. Nie wiem czy dobrze patrzę, ale pod najmniejszym palcem mam dużo takich krótkich kreseczek i 2 dłuższe, bardzo widoczne. Z tym, że te dłuższe zachodzą na boczną część dłoni, więc może to nie o nie chodzi. O ile dobrze patrzę, te krótkie kreseczki ciągną się przez całą długość ręki, aż do przegubu. Dziwne... A może to zmarszczki? :D

Te dwie dłuższe mogą symbolizować Twoje związki - takie na poważnie. Te krótsze to albo przelotne znajomości lub ogólnie mężczyźni, którzy pojawią się w Twoim życiu (może trudność w wyborze odpowiedniego partnera?).

Nie bierz pod uwagę tych wszystkich kreseczek, a tylko te, które są pomiędzy małym palcem, a linią serca. :)

 

Uff a już się wystraszyłam, że będę mieć kilkudziesięciu chłopaków :D  Ale wcale niepocieszający jest fakt, że we wskazanym przez Ciebie obszarze, na który mam zwrócić uwagę, dalej jest sporo tych maleńkich kreseczek, w tym oczywiście jedna długa i bardzo wyraźna, druga trochę krótsza ale też mocno wyraźna.

W sumie wszystko jest możliwe ;) Zaznaczam, że ja piszę tylko swoje odczucia, a one nie zawsze mogą znaleźć miejsce w Waszym życiu. Jeśli chodzi o maleńkie kreseczki, spójrz na to w inny sposób, mianowicie na pewno większość osób ma ich w tym miejscu wiele  :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta81 napisał:
A na mojej lewej dłoni jest jedna wyraźna linia, która w połowie się rozwidla , natomiast na prawej mam dwie mocne linie a pomiędzy nimi jedną słabo widoczną, to co to oznacza?

Przyjmując, iż na lewej dłoni odczytujemy przeznaczenie, czyli coś na co "nie mamy wpływu", a na prawej los - coś co nie jest stałe, jest zmienne i często odzwierciedla nasze pragnienia, to u Ciebie lewa dłoń wskazuje na stały związek. Linie na prawej mogą wskazywać na znajomości, które albo są przed Tobą albo chciałabyś, aby były (np. marzenia o związku z jakimś panem X). Nasze życie składa się z ogromnej ilości wyborów, nie bez znaczenia są też osoby, które spotykamy, ich decyzje wybory, a przede wszystkim wolna wola. Jeżeli miałabym coś napisać o tej słabo widocznej linii, to możliwe, że oznacza bliską relację lub nawet związek, ale to nie jest tak do końca pewne. Okoliczności mogą się zmienić lub Ty albo ten mężczyzna dojdziecie do wniosku, że w przyszłości nie widzicie się razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Na mojej lewej dłoni są 2 linie równoległe do siebie. A na prawej dłoni jedna jest długa i mocna ta nad małym palcem, a pod nią kruciutka bardziej wchodzi na dłoń zewnętrzą niż na dłoń z liniami.

Co to może znaczyć, że się rozwiode będę z kim w związku.

Pozdrawiam

Linie z lewej dłoni, mogą wskazywać na jeden związek, ale na dwóch poziomach - tym jaki powinien być i tym jaki jest w rzeczywistości. Nie wiem dlaczego, ale moje myśli skupione są według jakichś obietnic i wyborów, które niby zostały ustalone, ale nie zrealizowały się. Związek tak jakby jest "w zawieszeniu".

Linia na prawej, to Twój główny związek. Druga jest krótsza, czyli słabsza od tej pierwszej. Może ona oznaczać np. Twoje chęci do innego życia, zmiany w Twoim związku lub jakąś bliską relację z innym męźczyzną, która raczej nie powinna mieć żadnych poważnych konsekwencji, może po prostu przyjaźń?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję :)

Teraz nasz związek jest w zawieszeniu, mamy nadzieję że to minie. Natomiast lewa dłon: zawsze chcislam mieć przyjaciela oby się spełniło.

Pozdrawiam koniczynka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
koniczynka napisał:
Bardzo dziękuję :) 

Teraz nasz związek jest w zawieszeniu, mamy nadzieję że to minie. Natomiast lewa dłon: zawsze chcislam mieć przyjaciela oby się spełniło.

Pozdrawiam koniczynka :)

Powodzenia <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Linii małżeństwa  szuka  się i czyta  na tej dłoni którą się posługujemy na co dzień w np. pisaniu, bo to ona wskazuje na siłę sprawczą w życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...