Skocz do zawartości

Linia małżeństwa


Marika

Polecane posty

LINIA MAŁŻEŃSTWA

 

linia.jpg

 

Linia małżeństwa jest krótką, wychodzącą ze skraju dłoni i biegnącą w kierunku centrum wzgórza Merkurego. Na podstawie linii małżeństwa przepowiadamy liczbę możliwych związków partnerskich.

Linia małżeństwa nie musi dotyczyć tylko i wyłącznie związku małżeńskiego. Czasem może oznaczać trwały choć nie zalegalizowany związek uczuciowy. Linia małżeństwa może wystąpić także na dłoniach osób, które z wyboru nigdy nie zdecydowały się na zawarcie małżeństwa. Dlatego też dodatkowo oznak potwierdzających zawarcie małżeństwa należy szukać na linii losu i jej odnogach.

 

Jedna linia małżeństwa - mocna - Spotkasz się z niezawodnością i stałością w jednym związku małżeńskim

 

Jedna linia małżeńska słaba - Możesz mieć jeden związek małżeński, ale może nie spełniać Twoich oczekiwań.

 

Dwie mocne linie małżeństwa - Możliwe dwa związki małżeńskie.

 

Zaraz pod mocną linią małżeństwa druga, równoległa, słabsza - Utrzymywanie podwójnego związku . jednego małżeńskiego i drugiego na tzw. boku - przyjacielskiego.

 

Wiele słabych linii małżeństwa - Możesz mieć trudności w wyborze partnera, ciągłe wątpliwości i wielość związków.

 

Krzyż na końcu linii małżeńskiej - Możliwe wdowieństwo.

 

Linia małżeńska na końcu rozwidlona - Może być rozejście lub rozwód.

 

Przerwana linia małżeństwa - Oznacza rozłąkę lub separację.

 

źródło: Chirologia - linie na dłoni - chomikuj.pl

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Często obok linii małżeńskiej pojawiają się drobne linie, które nie muszą wcale pokazywać kilku partnerów, lecz (uwaga) nasze zwierzaczki, z którymi byliśmy silnie związani ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Luna słuszne spostrzeżenie, przygotuję obrazki tych linii i poproszę Ismenę, aby wstawiła :)

Ale tak orientacyjnie, to jest lub czasami są, krótkie linie, pod małym palcem. Własnie tam znajduje się wzgórze Merkurego, a palec nazywany jest palcem Merkurego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak ;)

Lewa dłoń jest ważniejsza w chiromancji, ponieważ zawiera przede wszystkim te informacje, na które nie mamy wpływu. Mówi więc o naszym genetycznym posagu, opisuje nasze zdrowie oraz talenty, zdradza iloraz inteligencji i uzdolnienia, przewiduje liczbę potomstwa, a także pozwala uzyskać informacje o zdrowiu naszych rodziców, a także dziadków. Natomiast prawa dłoń opisuje nasze życie, które sami kształtujemy. Opowiada o karierze życiowej, o naszych partnerach, przyjaźniach, finansach i podróżach, bezlitośnie zdradza nasze grzeszki przeciwko zdrowemu trybowi życia.

źródło: horoskop.wp.pl

 

A inaczej lewa, to przeznaczenie, a prawa, to los :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Lewa, czyli przeznaczenie - dawniej idąc do wróżki, gdy jeszcze wróżby online nie były tak rozpowszechnione, przekładało się talię lewą ręką, cyganki też wróżyły z lewej, więc jednak wydaje mi się, że ta dodana przeze mnie wersja jest bardziej prawdopodobna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
lola2016 napisał:
Bardzo ciekawe ja mam dość mocną tą linię ale na końcu jest dość dziwna przechodzi jakby w dwie inne :)

Skoro przechodzi w dwie inne, to może będąc w związku małżeńskim, czekają na Ciebie jakieś pokusy? :D Albo tak jak w opisie, może chodzić o dwa związku małżeńskie ;)

Tylko jeszcze zależy na którą dłoń patrzysz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lewej ręce zaczyna się bardzo wcześnie (zachodzi na drugą stronę dłoni), jest jedna i dość mocno widoczna a na prawej są dwie ledwo dostrzegalne i pod nimi jeszcze kilka malutkich rysek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to wygląda nie wiem czy widać ona jest dość mocna ale na końcu tak jakby przechodzi w dwie inne ale tak że te dwie inne są ledwo widoczne może każdy tak ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manna napisał:
na lewej ręce zaczyna się bardzo wcześnie (zachodzi na drugą stronę dłoni), jest jedna i dość mocno widoczna a na prawej są dwie ledwo dostrzegalne i pod nimi jeszcze kilka malutkich rysek.

Przyjmując, iż na lewej dłoni odczytujemy przeznaczenie, czyli coś na co "nie mamy wpływu", a na prawej los - coś co nie jest stałe, jest zmienne i często odzwierciedla nasze pragnienia, to u Ciebie możliwy jest jeden związek małżeński z prawdziwej miłości (linia dość mocno widoczna).

Patrząc na prawą dłoń, możesz mieć w swoich myślach kilku mężczyzn, z którymi chciałabyś związać swoją przyszłość. Z niektórymi będąc w związku, mogłaś planować wspólną przyszłość, ślub, dzieci. Z innymi, te plany były tylko w Twoich marzeniach.

 

Można zwracać uwagę, na te linie, bo one często ulegają zmianom, stają się krótsze, dłuższe lub niektóre całkiem zanikają ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lola2016 napisał:
tak to wygląda nie wiem czy widać ona jest dość mocna ale na końcu tak jakby przechodzi w dwie inne ale tak że te dwie inne są ledwo widoczne może każdy tak ma

Na której dłoni jest? Oczywiście, to jak w każdej dziedzinie ezoteryki, tak jak i w chiromancji, znaczenia są przykładowe i wskazują na pewne możliwości, które mogą znaleźć spełnienie w życiu, ale nie muszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marika napisał:
manna napisał:
na lewej ręce zaczyna się bardzo wcześnie (zachodzi na drugą stronę dłoni), jest jedna i dość mocno widoczna a na prawej są dwie ledwo dostrzegalne i pod nimi jeszcze kilka malutkich rysek.

Przyjmując, iż na lewej dłoni odczytujemy przeznaczenie, czyli coś na co "nie mamy wpływu", a na prawej los - coś co nie jest stałe, jest zmienne i często odzwierciedla nasze pragnienia, to u Ciebie możliwy jest jeden związek małżeński z prawdziwej miłości (linia dość mocno widoczna).

Patrząc na prawą dłoń, możesz mieć w swoich myślach kilku mężczyzn, z którymi chciałabyś związać swoją przyszłość. Z niektórymi będąc w związku, mogłaś planować wspólną przyszłość, ślub, dzieci. Z innymi, te plany były tylko w Twoich marzeniach.

 

Można zwracać uwagę, na te linie, bo one często ulegają zmianom, stają się krótsze, dłuższe lub niektóre całkiem zanikają ;)

generalnie wszystkie linie mam inne na prawej i lewej ręce, nie zgadza się ani jedna :P

 

kiedyś spor o tym czytałam, fajnie, że trafiłam na ten temat to sobie conieco poprzypominam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo one właśnie będą inne ;) Przyjęło się, że linie na lewej dłoni pokazują to co jest stałe i musi się wydarzyć. Na prawej zaś, to co może się wydarzyć, ale nie musi, zawarte także są tutaj nasze pragnienia, nadzieje. Dlatego, właśnie z tego powodu linie będą różnić się i to bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lola2016 napisał:
Na obu dłoniach wygląda tak samo

Więc można przyjąć, iż czeka Cię stały związek, zawarcie małżeństwa. Do tego dążysz i tego pragniesz. Te mniejsze linie mogą wskazywać na jakieś wydarzenia, np. będąc w związku możesz poznać jakiegoś atrakcyjnego mężczyznę, ale ta znajomość nie wpłynie na Twój związek.

To tylko moja, luźna interpretacja, także nie przykładaj do tego zbytniej uwagi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marika napisał:
Bo one właśnie będą inne ;) Przyjęło się, że linie na lewej dłoni pokazują to co jest stałe i musi się wydarzyć. Na prawej zaś, to co może się wydarzyć, ale nie musi, zawarte także są tutaj nasze pragnienia, nadzieje. Dlatego, właśnie z tego powodu linie będą różnić się i to bardzo.

 

Jeszcze dodam, że np na lewej dłoni mogą być inne linie, niż na prawej. Czyli lewa na przykład może mieć linię serca, a prawa nie i na odwrót. Dotyczy to także wzgórków i innych linii zawartych na dłoniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lola2016 napisał:
nie wiem zobaczymy jakoś nie mam szczęścia w miłośći :)  czas pokaże

Ale zostając przy chiromancji, wejdziesz w związek małżeński ;)

Czego zresztą bardzo Tobie życzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo w tym momencie nie mam kadydata dla siebie miałam takiego jednego ale okazał się psychopatą nęka mnie telefonicznie ,poznałam też innego ale jest rozwodnikiem a mi tak nie pasuje bo chcialabym kawalera tych których znam to są dziwni zdarzają się i tacy co chcą pieniadze od kobiety to temat rzeka faceci nie są tacy sami jak kiedyś wycwanili się chcieli by mieć młodą kobietą na stanowisku i najlepiej bogatą :( przynajmniej do tej pory miałam takie doświadczenia miałam już trochę związków ale na odległość a i tak Pan sobie znalazł taką co jest bogata i bliżej niego prawdziwe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ale kobiety także nie są takie same jak kiedyś. Każda płeć przeszła ogromną zmianę. Po części winę za to jacy są teraz mężczyźni, ponoszą kobiety i odwrotnie <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak mnie to zaciekawiło, że spojrzałam na swoje linie. Nie wiem czy dobrze patrzę, ale pod najmniejszym palcem mam dużo takich krótkich kreseczek i 2 dłuższe, bardzo widoczne. Z tym, że te dłuższe zachodzą na boczną część dłoni, więc może to nie o nie chodzi. O ile dobrze patrzę, te krótkie kreseczki ciągną się przez całą długość ręki, aż do przegubu. Dziwne... A może to zmarszczki? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi pisane są dwa związki małżeńskie hehe

Ciekawe kiedy :P

Bo czas leci, a nawet jednego na koncie brak hehehe

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...