Skocz do zawartości

Relacje karmiczne - kiedy mówi się o związku karmicznym?


Ismena

Polecane posty

RELACJE KARMICZNE

Żadne spotkanie ludzi tu na ziemi nie jest przypadkowe. Każde dzieje się po coś lub dla czegoś. Co z resztą jest prawidłem w ogóle w naszym życiu. Nic nie dzieje się przypadkiem, nic nie dzieje się bez sensu. Dlatego wszystkie relacje międzyludzkie są w pewnym sensie relacjami karmicznymi.

Oglądając datę urodzenia dwójki ludzi, i nie jest to istotne czy to jest układ partnerski, czy to jest zależność rodzice-dziecko, czy to jest jakaś zależność rodowa, rodzinna. Można zauważyć pewne prawidła, które wskazują na to, że jest tu silna spuścizna karmiczna.

Pierwszą podstawową informacją to jest sytuacja, kiedy dzień urodzenia pokrywa się z wibracją drogi życia lub I pz pokrywa się z wibracją drogi życia dwójki osób, które rozpatrujemy.

Np. ktoś ma drogę życia 6 i pojawia się w jego życiu osoba o wibracji z dnia urodzenia 6 lub I pz 6 – to jest to związek szczególny.

Jeśli pewne wibracje powtarzają się w piramidzie życia jednej i drugiej osoby wiadomo już, że jest to relacja, która jest relacją głęboko karmiczną, czyli relacją, która jest szczególnie po coś.

Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że dzień urodzenia pokrywa się z realizacją drogi życia innej osoby to bardzo często jest to wskazanie, że osoba ta jest w naszym życiu, bo w pewnym sensie ma nam pomóc, umożliwić, to nie znaczy, że ma za nas coś zrobić, ale zrealizować plan naszej drogi życia.

Natomiast jeżeli występują wibracje mówiące o głębokich związkach uczuciowych, emocjonalnych, to na pewno będą to wibracje z tego poziom: 6ki, 2ki i 11ki – wtedy również pokrywają się i bardzo często może być tak, że np. dzień urodzenia danej osoby pokrywa się z miesiącem urodzenia innej osoby, czyli w pewnym sensie jedna osoba dojrzewała dokładnie w takich warunkach, kształtowały ją warunki zewnętrzne w taki sposób, aby mogła ofiarować i zaspokoić potrzebę tej drugiej osoby poprzez stworzenie ze swojej osobowości, ze swojej obecności w życiu taki szczególny moment.

Co jeszcze jest istotne przy takich rozważaniach karmicznych?

Jeżeli patrzymy na układ związków partnerskich to można zobaczyć połączenie karmiczne poprze zsumowanie dróg życia obydwu partnerów. Wtedy np. jeżeli wychodzą wibracje, które są tzw. wibracjami trudnymi dla związku to wiadomo, że związek jest obciążony karmicznie, że związek ma coś do przepracowania, że nie koniecznie ten związek ma trwać całe życie, że tu w tym wcieleniu to połączenie tej dwójki ludzi ma zamknąć pewien cykl karmiczny.

Takie wibracje, które wskazują po zsumowaniu dróg życia wskazują, że jest to szczególnie trudna relacja karmiczna to będzie na pewno 11ka, 7ka, bo 7 mówi o głębokim dojrzewaniu wewnętrznym, więc związek będzie przechodził pewnego rodzaju transformacje, ale na poziomie głębi emocjonalnej i głębi mentalnej, a nie na poziomie fizyczności.

Tu też występuje takie przesłanie, że ta 7ka rozbije ten związek gdzieś, na którymś poziomie i wtedy w piramidzie życia szuka się u partnerów, gdzie występuje ten zakręt, czy można coś zrobić, i jak bardzo rozchodzą się cele życiowe tej dwójki ludzi i czy można jakiś wspólny mianownik złapać. Bo ten wspólny mianownik, mając pewną wiedzę możemy wyprodukować.

Jeżeli suma dróg życia dwóch osób jest np. wibracją 9, to już wiemy, że to związek, który jest lekcją dla obojga partnerów, że jest to związek, w którym partnerzy jakby trwając będą musieli wykazać się w pewnym sensie dużą dojrzałością emocjonalną, dużą odpowiedzialnością, ktoś będzie musiał ponieść koszt tego związku po to, żeby on się nie rozpadł i wtedy również szuka się w układzie piramidy życia wibracji np. odpowiadających za silną koncentrację rodzinną.

Jeśli np. związek jest obłożony wibracją 9 i jedna z osób ma dużą ilość 6ek w swoim portrecie, to w pewnym sensie jest to informacja, że ta osoba poniekąd będzie musiała zmierzyć się z takim dążeniem do tego, aby ta harmonia rodzinna, aby ta rodzina jako jednostka utrzymana została w całości.

Jeżeli związek obłożony jest wibracją 11 to jest to związek skazany na porażkę w wymiarze ludzkim, bo my jako ludzie mamy ten system przywiązywania się do tego co posiadamy i bardzo trudno przychodzi nam zrozumienie dlaczego coś ma się nam nie udać skoro zostało nam to już raz dane. A przecież nic w życiu nie zostało nam dane na zawsze.

Nie jest w naszym życiu z niczym tak, że dostajemy i możemy przestać o to dbać i to już zawsze, zawsze będzie do nas należało.

Jeżeli uznamy, że coś jest nasze, że mamy do tego prawa własności i nie musimy już o to dbać to mentalne mole to napoczną i zjedzą i tak właśnie ta 11 jest informacją o pewnym rozdźwięku, o sytuacji, gdzie dwie osoby nie są do końca w stanie zaakceptować swojego indywidualizmu. Niestety 11 niesie te utraty, więc tu czasami jest taka informacja, że jest to związek obłożony doświadczeniem np. wdowieństwa jednej ze stron. Przy tym oczywiście w piramidzie życia również takie przesłania muszą się pojawić, bo tu trzeba brać pod uwagę wszystkie składowe i zanim coś się zdeterminuje w ludzkim wymiarze porażką to trzeba naprawdę uważać, żeby kogoś nie zaprogramować.

Kolejna sytuacja, która jest jako łącząca związek to jest np. związek obłożony wibracją 6. jeżeli mamy tę 6kę jako suma dróg życia obojga partnerów to nie ma już najmniejszej wątpliwości, ze ci ludzie pojawili się w swoim życiu po to, żeby stworzyć tę rodzinę. To jest wręcz zobowiązanie małżeńskie.

Jeśli pojawia się wibracja sumująca 4, ale obłożona np. wibracją karmiczną, to też jest informacja, że w tym związku będą występowały pewnego rodzaju transformacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Program Tarocistki Danuty 23.08.2008

  • Lubię! 2
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Mam pytanie:

jeżeli występują wibracje mówiące o głębokich związkach uczuciowych, emocjonalnych, to na pewno będą to wibracje z tego poziom: 6ki, 2ki i 11ki

 

Czy ta 6, 2, 11 dotyczy tylko wspólnej drogi partnerów? Czy moze tez sie przejawiać, jesli np. suma dni ur. lub miesiecy urodzenia też jest tą liczba? Co to wtedy oznacza? Ze te wibracje pojawia się tylko na jakims etapie relacji?

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
jeżeli występują wibracje mówiące o głębokich związkach uczuciowych, emocjonalnych, to na pewno będą to wibracje z tego poziom: 6ki, 2ki i 11ki

 

Czy ta 6, 2, 11 dotyczy tylko wspólnej drogi partnerów? Czy moze tez sie przejawiać, jesli np. suma dni ur. lub miesiecy urodzenia też jest tą liczba? Co to wtedy oznacza? Ze te wibracje pojawia się tylko na jakims etapie relacji?

 

Pozdrawiam

Nie, nie tylko wspólnej drogi życia, mogą być te inne opcje, o których piszesz. A to co oznacza, to już cóż, trzeba analizować, interpretować i później weryfikować żeby się przekonać, o co może chodzić. <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Witaj czy moj związek z partnerem jest karmiczny? Oboje mamy 6 z dnia...ja-06-12-1990, on 24-11-1993. Ktos pomoże?

Patrycja patrząc na związki jako nieprzypadkowe spotkania, to każdy związek jest karmiczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Witaj czy moj związek z partnerem jest karmiczny? Oboje mamy 6 z dnia...ja-06-12-1990, on 24-11-1993. Ktos pomoże?

Związek, w który trzeba będzie włożyć wiele pracy, aby "coś" z niego było. Samo branie nie wystarczy, trzeba wykazać się niezwykłą cierpliwością, odpowiedzialnością i wytrwałością. Partner może mieć skłonność do dzielenia się swoim życiem z innymi ludźmi. Może lubi otaczać się wiankiem swoich "fanów", tzn., kolegów, pięknych kobiet i to zdecydowanie mocniej go interesuje niż budowanie związki i wyrzeczenia. Ty natomiast z drogi życia masz 19, karma władzy. Wiedz, że siłą, niczego nie osiągniesz, a jedynie zburzysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ismeno w numerologi partnerskiej u mnie i u męża powtarzają się 1, 6 i 7 ( 6- wspólna liczba związku, klucz wcielenia/ 1 punkt zwrotny u mnie i u meza-6; u mnie 3 pkt zwrotny

7- u mnie 2 cykl produkcyjny u męża droga życia

1- u mnie 4 punk zwrotny u męża 3 punkt zwrotny.)

Pisalas ze wspólna 7 może prowadzić do rozwodu? Co może znaczyć e naszym przypadku, rozwód właśnie,?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ismeno w numerologi partnerskiej u mnie i u męża powtarzają się 1, 6 i 7 ( 6- wspólna liczba związku, klucz wcielenia/ 1 punkt zwrotny u mnie i u meza-6; u mnie 3 pkt zwrotny

7- u mnie 2 cykl produkcyjny u męża droga życia

1- u mnie 4 punk zwrotny u męża 3 punkt zwrotny.)

Pisalas ze wspólna 7 może prowadzić do rozwodu? Co może znaczyć e naszym przypadku, rozwód właśnie,?

Tefigi to nie ja jestem autorką tego tekstu, ja go tylko tutaj wkleiłam ;) Rozwód może być w każdej wibracji, nie tylko u siódemek, ale tak jak wspomniano w tym tekście, związki m.in., o tej wibracji są tak jakby "wyjątkowe", inne niż pozostałe, więc możliwe, że tutaj jakby ryzyko jest większe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Np. ktoś ma drogę życia 6 i pojawia się w jego życiu osoba o wibracji z dnia urodzenia 6 lub I pz 6 – to jest to związek szczególny.

 

Tak mnie teraz zastanawia jeżeli takie wibracje występują u dwóch koleżanek. Czy wtedy mówimy o relacji karmicznej między tymi paniami? Czy tylko lekcje dotyczą związków pan/pani?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. ktoś ma drogę życia 6 i pojawia się w jego życiu osoba o wibracji z dnia urodzenia 6 lub I pz 6 – to jest to związek szczególny.

 

Tak mnie teraz zastanawia jeżeli takie wibracje występują u dwóch koleżanek. Czy wtedy mówimy o relacji karmicznej między tymi paniami? Czy tylko lekcje dotyczą związków pan/pani?

Tak, wtedy również można mówić o relacji karmicznej. Nie tylko miedzy koleżankami, ale rodzicami, rodzeństwem, kuzynami itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. ktoś ma drogę życia 6 i pojawia się w jego życiu osoba o wibracji z dnia urodzenia 6 lub I pz 6 – to jest to związek szczególny.

 

Tak mnie teraz zastanawia jeżeli takie wibracje występują u dwóch koleżanek. Czy wtedy mówimy o relacji karmicznej między tymi paniami? Czy tylko lekcje dotyczą związków pan/pani?

Tak, wtedy również można mówić o relacji karmicznej. Nie tylko miedzy koleżankami, ale rodzicami, rodzeństwem, kuzynami itd.

 

Hm dzisiaj mam nastrój analizujący wszystko na czynniki pierwsze ;) to zastanawiam się czy ta numerologia ma sens? bo pewnie jakbym zaczęłam sprawdzać każdą osobę, którą znam to wyszłoby, że z połową mam związek karmiczny i jaka tutaj logika? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anika tak właśnie jest, z każdym możemy mieć związek czy relację karmiczną :) Zapewne, ja i Ty też taki mamy. W końcu spotkania ludzi nie są przypadkowe, w tym także biorąc pod uwagę osoby tworzące różne fora, czy grupy tematyczne. Takie osoby rzadko się znają i jeszcze mniejsze szanse na to, że kiedykolwiek się poznają, a mimo wszystko można mówić o jakiejś karmie. Nawet bez sprawdzania w numerologii. Wydaje mi się, że numerologia tutaj, pełni rolę pomocniczą, możną określić typ relacji, wyodrębnić liczby karmiczne i opisać pewne znaczenia tych liczb. Za pomocą numerologii dostajemy pewne narzędzia i wiedzę, a następnie możemy liczyć, sprawdzać i analizować.

 

Tak na marginesie, pojawił się u mnie pomysł na fajną zabawę numerologiczną ;) Możemy sprawdzić pomiędzy użytkownikami, czy mamy jakąś karmę, czy wiążą nas jakieś numerologiczne więzy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Przeczytałam na wdechu ponieważ moja data to 11-11-1977 , a jeszcze męża 29-01-1984 i chyba faktycznie jesteśmy skazani na porażkę....Aż ciężko uwierzyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...