Skocz do zawartości

Związki karmiczne.


narbhflaith

Polecane posty

Czy wie ktoś, jak obliczyć związki karmiczne z numerologii? :D

"Uważaj, co do siebie mówisz, bo może się okazać, że słuchasz.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodając do siebie Drogę Życia swoją i partnera. Wtedy wychodzi wspólna droga życia i teraz tak, jeżeli są w obliczeniach liczby karmiczne (13,14,16,19,26), można mówić o karmie.

Oprócz takiej metody, patrzy się także na to, czy na przykład I punkt zwrotny albo dzień urodzenia jest taki sam jak Droga Życia partnera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Czy jeśli u mojego partnera pojawia się taka liczba w dacie urodzenia, to jest to związek karmiczny ?

 

Wybrana data :2-12-1983

Numerologiczna: 26/8/ - 8

 

I cykl = 3 - formujący

II cykl = 2 - produktywny

III cykl = 3 - żniwny

 

I punkt zwrotny(spełnienie) = 5

II punkt zwrotny(spełnienie) = 5

III punkt zwrotny(spełnienie) = 1

IV punkt zwrotny(spełnienie) = 6

 

I wyzwanie (czarny szczyt) = 1

II wyzwanie (czarny szczyt) = 1

wyzwanie główne (czarny szczyt) = 0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooow właśnie sprawdziłam liczby moich poprzednich związków i naprawdę trafia w sedno :o

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli u mojego partnera pojawia się taka liczba w dacie urodzenia, to jest to związek karmiczny ?

 

Wybrana data :2-12-1983

Numerologiczna: 26/8/ - 8

 

I cykl = 3 - formujący

II cykl = 2 - produktywny

III cykl = 3 - żniwny

 

I punkt zwrotny(spełnienie) = 5

II punkt zwrotny(spełnienie) = 5

III punkt zwrotny(spełnienie) = 1

IV punkt zwrotny(spełnienie) = 6

 

I wyzwanie (czarny szczyt) = 1

II wyzwanie (czarny szczyt) = 1

wyzwanie główne (czarny szczyt) = 0

 

Moja piramidka w skrócie.

 

Wybrana data :13-4-1978

Numerologiczna: 33/6/ - 6

 

I cykl = 4 - formujący

II cykl = 4 - produktywny

III cykl = 7 - żniwny

 

I punkt zwrotny(spełnienie) = 8

II punkt zwrotny(spełnienie) = 2

III punkt zwrotny(spełnienie) = 1

IV punkt zwrotny(spełnienie) = 2

 

I wyzwanie (czarny szczyt) = 0

II wyzwanie (czarny szczyt) = 3

wyzwanie główne (czarny szczyt) = 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mogą być komplikacje, bo 14 to karma wolności, a więc niechęć do jej tracenia, swobodne życie i robienie tego wszystkiego, na co akurat ma się ochotę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem....myślę że w naszym wypadku wychodzi to na duże poszanowanie naszej niezależności.I w tym wypadku tej wolności jest zbyt dużo, ciężko jest złapać kontakt partnerski bo przecież " Ty nic nie musisz". Pytanie jest jak ma się do tego jego karma z DZ 8/26 ?Czy ta 26 ma wpływ na nasz wspólny dług? Czy ja jako 6/33 mam być tym przewodnikiem ,który pozwoli mu na odpracowanie tego długu?Bo rozumiem że 26 jako tako nie dotyczy jednostki ale ma tez wpływ na osoby które są w jej otoczeniu.Czyli reasumując oboje mamy się czegoś nauczyć, coś wspólnie osiągnąć i tu wydaje mi się że wspólna 14 jest informacją w jaki sposób to zrobić i co należy " przeskoczyć" aby osiągnąć cel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej relacji nauka przebiega obustronnie, bez względu na rodzaj karmy. Każda ze stron czegoś się uczy, nawet jeśli to często są bolesne doświadczenia.

Zostając w numerologii, to liczby karmiczne w drogach życia praktycznie cały czas dają o sobie znać. Cały czas trzeba pracować nad sobą, tak, aby tę lekcję przerobić, dlatego one będą mieć wpływ na Waszą relację. Droga Życia, to główny filar, partner wchodzi z całym tym dorobkiem w relację. Ty jako 33, może nie tyle co przewodnik, ale osoba wyróżniająca się m.in. cierpliwością, wyrozumiałością, tolerancją, odpowiedzialnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariko.

Muszę przyznać że co raz bardziej wkręca mnie numerologia, a im dłużej w tym siedzę tym więcej otwiera się przede mną drzwi dotyczących mojego życia.Drzwi do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Nigdy wcześniej nie przyglądałam się temu uważnie, dopiero parę dni temu odczytałam piramidkę mojego byłego partnera - wibracja związku 7.I stało się tak jak " miało" się stać.Rozwód,rozstanie,nie łączy nas nic...

Odnosząc się do tego co napisałaś zastanawiam się na jak długo mi tej cierpliwości i wyrozumiałości wystarczy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wibracje związku 7, to inaczej związki obłożone, konkretnymi lekcjami karmicznymi, podobnie jest z wibracją związku 9. Tutaj już nie mówimy tylko o liczbach karmicznych i w zależności, czy one są, czy nie, nie określamy związku karmicznego lub jego braku. W przypadku 7 i 9 sprawa wygląda inaczej, jeszcze w wibracji 2 jest podobnie. Są to typowe relacje, w których bez dokładnej analizy można stwierdzić, że partnerzy mają coś do przerobienia. Te dwie osoby po prostu musiały się spotkać, tu nie ma mowy nawet o najmniejszym przypadku. Najczęściej między nimi są bardzo trudne, skomplikowane, a czasami wręcz destrukcyjne relacje. Są próby, różnego rodzaju wybory. Niekiedy pomimo ogromnej miłości, zakochani nie mogą być razem, bo coś lub ktoś staje na drodze do ich szczęścia. Wszystko, to tylko dlatego, aby jak najwięcej doświadczyć i, aby to co kiedyś się wydarzyło, teraz zostało na dobre zakończone. Tylko, że to zakończenie wcale nie musi przyjść od razu, bywa, że relacja się teoretycznie rozpada, ale za jakiś czas/za kilka lat następuje kontynuacja. To trwa, do momentu, aż między partnerami zostanie wszystko wyjaśnione, uregulowane. Gdy, to nastąpi, wbrew pozorom i przekonaniom, relacja może trwać dalej, ale już będzie wyglądać inaczej. Nie musi wcale przebiegać tak jak wcześniej, a znacznie spokojniej, w większej harmonii, zgodzie, zaufaniu. Partnerzy sami mogą zauważyć, że jest inaczej niż wcześniej i są zadowoleni, że dali sobie drugą szansę.

To czy relacja się całkowicie zakończy (nie ważne, czy była ona relacją karmiczną, czy nie), tylko i wyłącznie zależy od decyzji partnerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

U mnie niedawno się zakończył związek o wibracji 7 - dzieliła nas odległość, ale rozstaliśmy się z innego powodu. Czułam ogromne przyciąganie między nami, trochę jak uzależnienie - czasem czułam się jak "na haju" (dosłownie), ale też była wieczna masa przeszkód by się spotkać, dużo nieporozumień, jakieś zazdrości o znajomych, podejrzenia bezpodstawne, a na koniec oskarżenia. Z czasem byłam coraz bardziej zmęczona, ale trwałam w tej relacji, ciężko mi było odejść. Jedna sytuacja (kolejna kłótnia) spowodowała, że urwałam to ostatecznie i odcięłam drogi powrotu.

Na pewno była to relacja karmiczna. Gdybyśmy oboje nad nią pracowali w równym stopniu (nad sobą zwłaszcza), to pewnie by przetrwała, choć miejscami było trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo zaciekawił mnie ten temat, też bym chciała sprawdzić czy pewne 2 relacje były związkiem karmicznym, tylko nie bardzo wiem jak to zrobić. Do pewnego momentu było tak, jakby przeznaczenie działało, było czuć to przyciąganie, nie wiem takie wrażenie, że wszystko jest na swoim miejscu, że to jest to, jednak w ciągu jednej chwili wszystko się nagle zakończyło, co było głębokim szokiem, bo najpierw wszystko było ładnie pięknie a potem bach i koniec, zupełnie tak jakby coś przeszkadzało tym relacjom, jakby coś zabraniało się im rozwinąć. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Bardzo bym prosiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niedawno się zakończył związek o wibracji 7 - dzieliła nas odległość, ale rozstaliśmy się z innego powodu. Czułam ogromne przyciąganie między nami, trochę jak uzależnienie - czasem czułam się jak "na haju" (dosłownie), ale też była wieczna masa przeszkód by się spotkać, dużo nieporozumień, jakieś zazdrości o znajomych, podejrzenia bezpodstawne, a na koniec oskarżenia. Z czasem byłam coraz bardziej zmęczona, ale trwałam w tej relacji, ciężko mi było odejść. Jedna sytuacja (kolejna kłótnia) spowodowała, że urwałam to ostatecznie i odcięłam drogi powrotu.

Na pewno była to relacja karmiczna. Gdybyśmy oboje nad nią pracowali w równym stopniu (nad sobą zwłaszcza), to pewnie by przetrwała, choć miejscami było trudno.

Można przyznać numerologii rację, rzeczywiście 7 i 9, w życiu realnym pokazują się jako naprawdę ciężkie związki. Tak jak piszesz, jest ogromne zainteresowanie sobą, przyciąganie, ale... z jakichś powodów zakochani nie mogą być ze sobą.

Może to nie ten czas, a może po prostu wszystko co mieliście zadane, zostało już w trakcie tej relacji odrobione? I tylko tyle wystarczyło lub aż tyle, aby pożegnać karmę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo zaciekawił mnie ten temat, też bym chciała sprawdzić czy pewne 2 relacje były związkiem karmicznym, tylko nie bardzo wiem jak to zrobić. Do pewnego momentu było tak, jakby przeznaczenie działało, było czuć to przyciąganie, nie wiem takie wrażenie, że wszystko jest na swoim miejscu, że to jest to, jednak w ciągu jednej chwili wszystko się nagle zakończyło, co było głębokim szokiem, bo najpierw wszystko było ładnie pięknie a potem bach i koniec, zupełnie tak jakby coś przeszkadzało tym relacjom, jakby coś zabraniało się im rozwinąć. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Bardzo bym prosiła.

Wbrew temu wszystkiemu, to każdy związek jest związkiem karmicznym, ludzie nie spotykają bez przyczyny, zawsze mają coś do zrobienia.

Nadzieja, załóż temat w interpretacjach numerologicznych wraz z danymi, które tutaj zamieściłaś, to sprawdzę, to co Cię interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niedawno się zakończył związek o wibracji 7 - dzieliła nas odległość, ale rozstaliśmy się z innego powodu. Czułam ogromne przyciąganie między nami, trochę jak uzależnienie - czasem czułam się jak "na haju" (dosłownie), ale też była wieczna masa przeszkód by się spotkać, dużo nieporozumień, jakieś zazdrości o znajomych, podejrzenia bezpodstawne, a na koniec oskarżenia. Z czasem byłam coraz bardziej zmęczona, ale trwałam w tej relacji, ciężko mi było odejść. Jedna sytuacja (kolejna kłótnia) spowodowała, że urwałam to ostatecznie i odcięłam drogi powrotu.

Na pewno była to relacja karmiczna. Gdybyśmy oboje nad nią pracowali w równym stopniu (nad sobą zwłaszcza), to pewnie by przetrwała, choć miejscami było trudno.

Można przyznać numerologii rację, rzeczywiście 7 i 9, w życiu realnym pokazują się jako naprawdę ciężkie związki. Tak jak piszesz, jest ogromne zainteresowanie sobą, przyciąganie, ale... z jakichś powodów zakochani nie mogą być ze sobą.

Może to nie ten czas, a może po prostu wszystko co mieliście zadane, zostało już w trakcie tej relacji odrobione? I tylko tyle wystarczyło lub aż tyle, aby pożegnać karmę.

Zastanawiam się Mariko, bo często pisze się, że Dziewiątka z drugą Dziewiątką albo z Siódemką, tworzą udane związki, i dobrze się dogadują osoby o takich wibracjach Dróg Życia, a tymczasem tworzą związki z tymi Liczbami o wibracjach trudnych (7 i 9)... Może to jest powodem, że Dziewiątki tak długo szukają odpowiedniego związku? Dopiero jak odrobią całą karmę związkową to im się zaczyna wieść... czasem ma to miejsce dopiero przed 40stką... ach ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziewiątka z dziewiątką stworzy związek o wibracji dziewięć. Czasami taka mieszanka może być wybuchowa, bo nawet mając podobne cele, wartości, z Drogi Życia, nie jest łatwo przełożyć tego wszystkiego na relację tak aby zgodnie i beztrosko w niej funkcjonować. Może być dużo spięć, kłótni, sprzeczek itp., dlatego, że 9 łączy w sobie wszystkie inne wibracje. Osoba z Drogi Życia 9, jest już niejako doświadczona, bo ma za sobą cały cykl wędrówki od wibracji DŻ 1 do 9. A to doświadczenie nie zawsze może przekładać się w pozytywny sposób na tworzenie relacji. Wydaje mi się, że dziewiątki mają o tyle trudno, gdyż właśnie jako ostatnie wibracje mają intensywne życie. Dużo się u nich dzieje, jest mnóstwo niespodzianek i nieprzewidywalnych wydarzeń. Taki trochę rollercoaster ;)

Poza tym, jeszcze inne elementy piramidy numerologicznej mogą się przyczynić do tego jaki charakter przyjmuje relacja/związek. I to może obowiązywać w relacjach z każdą wibracją, bez względu czy chodzi o dziewiątki, czy piątki itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie wiedziałam, że jesteś 9 ;)

Bardziej miałam na myśli, że u 9 ogólnie życie może być ciężkie, wiele trudności się może pojawić. Nie wydaje mi się, żeby ogólnie osoby o tej wibracji były trudne ;) bardziej są optymistycznie nastawione do życia i z każdym problemem są w stanie sobie poradzić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...