Skocz do zawartości

Karmiczne warunki wcielenia


Marika

Polecane posty

W numerologii o karmie w tym życiu mówią wibracje długów karmicznych, wibracje Mistrzowskie a także warunki wcielenia, jest to suma cyfr miesiąca i dnia urodzenia. Jeśli jest ona wibracją karmiczną to całkiem możliwe, że nie mieliśmy prawa wyboru daty narodzin a zastała ona dla nas specjalnie przydzielona. Jeśli warunki wcielenia są mistrzowskie to mamy przed sobą istotę wewnętrznie - intuicyjnie świadomą swego powołania dla służby ludzkości. Warunki wcielenia udzielają informacji o tym dlaczego jesteśmy tu i właśnie teraz.

 

Sposób obliczeń:

Dodajemy do siebie dzień i miesiąc urodzenia. Na przykład jeśli mamy datę 12.03.1982, to dodajemy 12+3=15 1+5=6 (lub 1+2+3=6) Dla osoby urodzonej 12.03.1982 warunkami wcielenie będzie wibracja 6

 

Warunki wcielenia w wibracji 1 są charakterystyczne dla osób poszukujących nowości. Decydują się na takie warunki osoby, które mają potrzebę wzmocnienia wewnętrznego poczucia własnej wartości i rozwinięcia zdolności adaptacji do zmian. Są one skutkiem przeszłości w której przewodziliśmy grupie ludzi, co zaowocowało talentem przywódcy.

 

Warunki wcielenia w wibracji 2 są potrzebą takiej pracy w zespole, aby dążyć do wspólnego celu z zachowaniem swojej niezależności. Zawsze chodzi tu o ukształtowanie zdolności współpracy poza apodyktycznością, poza poddaństwem i obojętnością. Te warunki wcielenia wymuszają naukę współpracy, są wynikiem wybitnie indywidualnej i introwertycznej postawy w jednym z poprzednich żywotów.

 

Warunki wcielenia w wibracji 3 są charakterystyczne dla artystycznie przeżytych wcześniej inkarnacji, powstają w skutek braku komunikacji. Sygnalizują potrzebę nauczenia się sztuki mówienia i słuchania. Dają łatwość wyrażania własnych emocji. Wnoszą potrzebę artystycznego wyrażenia swoich potrzeb i idei.

 

Warunki wcielenia w wibracji 4 sygnalizują konieczność systematycznej i metodycznej pracy. Pojawiają się w skutek inkarnacji wygodnickich, leniwych i opieszałych. Uczą wartości pracy i tego iż wszelkie ograniczenia są pozorne i nigdy nie są ostateczne. Warunki te uczą szacunku do pracy cudzej i własnej oraz zdolności do rozpoczynania na nowo.

 

Warunki wcielenia w wibracji 5 charakteryzują ludzi o ogromnej pasji życia i potrzebie podróży. Są wynikiem takiego poprzedniego życia gdzie nadmiernie ryzykowaliśmy życiem swoim i pchała nas do działania brawura, a wskutek takiego egocentrycznego nastawienia nie szanowaliśmy wolności i inności otoczenia. Teraz uczymy się korzystania ze swojej wolności bez ranienia bliskich.

 

Warunki wcielenia w wibracji 6 powstały w skutek zaniedbania rodziny i odpowiedzialności. Są nauką wywiązywania się ze zobowiązań i podporządkowania harmonii w rodzinie własnych potrzeb i aspiracji. Jest to lekcja wartości rodziny, często przejawia się przez wpływ silnego autorytetu kobiety opiekunki.

 

Warunki wcielenia w wibracji 7 powstały przez życie w rodzie wysoko arystokratycznym lub królewskim i mamy tu do czynienia z introwertykiem poszukującym duchowej głębi życia. Osoby z tymi warunkami posiadają wewnętrzne wysokie poczucie własnej godności są poszukiwaczami intuicyjnego poznania świata.

 

Warunki wcielenia w wibracji 8 są rezultatem życia wojownika lub szamana. Mamy do czynienia z osobą szczególnie silną i niezależną, która wie czego chce i nigdy nie zgodzi się na to, by ktoś kierował jej życiem. Uczy się wartości pieniądza, tego że jest on symbolem nieustającej wymiany energetycznej we wszechświecie.

 

Warunki wcielenia w wibracji 9 są rezultatem nagłego i nieoczekiwanego zakończenia poprzedniego życia. Są czasem danym na zakończenia starych spraw i związków. Chodzi o to, aby uwrażliwić się na innych i aby dostrzegać potrzeby innych ludzi.

 

Warunki wcielenia to informacje o motywach podjęcia aktualnego wcielenia właśnie teraz. Poprzez poznanie i zrozumienie świadome, naszych własnych motywacji, leżących u progu naszego aktualnego życia, możemy w nim więcej osiągnąć. Więcej się nauczyć, bowiem nie uczymy się czegoś domniemanego, a ściśle określonego numerologiczne programu. Taka wiedza o sobie samym pozwala świadomie realizować urodzeniowy program tego życia, korzystając z naszego ciała, które jest przecież idealnym dla nas instrumentem nauki duchowej jedności.

 

Źródło: Numerolog.net

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synonimy:

 

Warunki wcielenia = Klucz wcielenia = I Spełnienie lub Dekoracja lub Punkt Zwrotny lub Szczyt (I CYKL + II CYKL) = I Warunek Życia ew. Warunek zewnętrzny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki wcielenia w wibracji 7 powstały przez życie w rodzie wysoko arystokratycznym lub królewskim i mamy tu do czynienia z introwertykiem poszukującym duchowej głębi życia. Osoby z tymi warunkami posiadają wewnętrzne wysokie poczucie własnej godności są poszukiwaczami intuicyjnego poznania świata.

 

Tak mi wyszło i co z tego wunika oczywiście prócz tego co przeczytałam, to znaczy jaka jest moja droga świadoma czy nie?

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 jest najlepszą wibracją. Szczególnie pociąga posiadacza do interesowania się tym co tajemnicze, nieznane, do ezoteryki.

Według mnie, Margito podążasz swoją ścieżką w pełnej świadomości, masz do tego predyspozycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsza wibracja jest wibracja liczby 3.Najwieksi farciarze.Moja przyjaciólka jest 3 i nie dosc , ze nawiazuje z łatwoscia kontakty to sa to kontakty z ludzmi wysoko postawionymi, ktorzy pozniej jej w zyciu wiele pomagają.Aczkwliek ciezko jej zagrzac miejsce przy jednym meżczyznie, zmieniaja sie jak w kalejdoskopie ,choc ona jak mowi chcialaby juz kogos na stale to jednak mysle ze nawet jak znajdzie kogos takiego to bedzie go zdradzac ;) Z kolei 4 maja pod gorkę i nic im nie przychodzi latwo, jak cos przyjdzie to tak ledwo skapnie i jest okupione ciezką pracą , wysilkiem(niekoniecznie fizycznym).Jestem niestety 4.Jesli chodzi o 6 (karma miłosci) to znam kobiete numerologiczna 6, ktora pierwsza miłośc jaka miala to byla milosc do zonatego mezczyzny.Trwala w tym zwiazku dopoki nie zaszla w ciaze wtedy zostala przez owego mezczyzne porzucona.Jej kolejna wielka milosc do faceta, ktory jest z nia tylko dla jej pieniedzy,Nie kocha jej,nawet juz nie udaje milosci a mimo to ona trwa przy nim...Tyle chyba moich refleksji na temat numerologii.Ta tematyka nie za bardzo do mnie przemawia , gdyz wiele w niej niejasnosci i niedociagniec...Ja np jestem z 3.03.1978 jak Magda Mielcarz-slynna modelka i jakos nie widze aby jej zycie bylo "pod gorke" wrecz przeciwnie.Kolejna osoba to znajoma ktora jest numerologiczna 33 a to wcielony diabeł jest <myśli> Podobnie z latami osobistymi-sprawdzil mi sie tlko 9 i 1 rok osobisty.Teraz jestem w 3 i niby najleszy rok z calego cyklu ,a ja juz dawno nie mialam takiej stagnacji w kazdej dziedzinie zycia..masakra po prostu...Tak więc na numerologie patrze z przymruzeniem oka...ot taka ciekawostka, czasem cos sie srawdzi czasem nie.. <luzik>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edith tylko że temat dotyczy karmicznych warunków wcielenia, a nie drogi życia :) a to dwa różne odnośniki.

Magda Mielcarz żyje pod publikę, to co naprawdę dzieje się w jej życiu, problemy rozterki zatrzymuje dla siebie. Trochę wychodzi, ale na pewno większość nie.

Tylko tak rok osobisty ma związek z rokiem numerologicznym, drogą życia i także tym w którym obecnie jesteś cyklu czy punkcie zwrotnym, wszystko w pewnym stopniu na siebie wpływa. Dlatego też nie każda osoba urodzona w tym samym dniu, miesiącu, roku ma takie samo życie. Dodatkiem jest godzina urodzenia, a nawet miejscowość to też można brać pod uwagę.

W gruncie rzeczy numerologia nie jest taka prosta, jest skomplikowana, ale wiele prawd ze sobą niesie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do odpowiedzi Mariki, by coś więcej wyłuskać w numerologii trzeba by rozłożyć na czynniki pierwsze całą datę, imiona i nazwiska, miejsce urodzenia i godzinę a nawet podpis osobisty i to ja Cię nazywają najbliżsi. Jeśli chodzi o niuanse tutaj też bardzo pomocna jest astrologia i horoskop urodzeniowy. Astrologia też pokazuje, ile zależy od miejsca urodzenia i godziny urodzenia. Jednak żadna analiza nie rozwiążę za nas trudności, jakie przed nami stają. Jeśli Magda Mielcarz podejmuje inne decyzje niż inna Magda o podobnych wibracjach, być może jest już dalej w rozwoju osobistym i pozornie się może wydawać, że ma "lepiej", bo po prostu więcej przerobiła, a nie unikała wyzwań. Natomiast sądzić po pozorach, jak pisze Marika, jest wysoce wątpliwym rozwiązaniem;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki wcielenia w wibracji 5 charakteryzują ludzi o ogromnej pasji życia i potrzebie podróży. Są wynikiem takiego poprzedniego życia gdzie nadmiernie ryzykowaliśmy życiem swoim i pchała nas do działania brawura, a wskutek takiego egocentrycznego nastawienia nie szanowaliśmy wolności i inności otoczenia. Teraz uczymy się korzystania ze swojej wolności bez ranienia bliskich.

 

a mnie wyszło tak czyli jestem 5 czy moja droga jest świadoma czy nie jak myślicie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alya, ale klucz wcielenia, to nie droga życia :)

Klucz wcielenia, to jest coś innego. To są inaczej I Warunki Życia, które trwają od urodzenia do określonego wieku.

 

Co do świadomości, poczytaj opis, pasuje do Ciebie? tak się mogłabyś opisać czy zdecydowanie nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alya, ale klucz wcielenia, to nie droga życia :)

Klucz wcielenia, to jest coś innego. To są inaczej I Warunki Życia, które trwają od urodzenia do określonego wieku.

 

Co do świadomości, poczytaj opis, pasuje do Ciebie? tak się mogłabyś opisać czy zdecydowanie nie?

 

 

Właśnie pasuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki wcielenia w wibracji 7 powstały przez życie w rodzie wysoko arystokratycznym lub królewskim i mamy tu do czynienia z introwertykiem poszukującym duchowej głębi życia. Osoby z tymi warunkami posiadają wewnętrzne wysokie poczucie własnej godności są poszukiwaczami intuicyjnego poznania świata.

 

Tak mi wyszło i co z tego wunika oczywiście prócz tego co przeczytałam, to znaczy jaka jest moja droga świadoma czy nie?

 

No i mam tak samo jak Ty, Margito :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Warunki wcielenia w wibracji 6 powstały w skutek zaniedbania rodziny i odpowiedzialności. Są nauką wywiązywania się ze zobowiązań i podporządkowania harmonii w rodzinie własnych potrzeb i aspiracji. Jest to lekcja wartości rodziny, często przejawia się przez wpływ silnego autorytetu kobiety opiekunki.

 

 

Wyglada na to , ze w tym wcieleniu również dalam plame.Szkoda. <dobani> moze uda sie w nastepnym <myśli><czas>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dlaczego od razu tak negatywnie? Choćby nawet, to może właśnie tak miało być?

Czasami w kilku wcieleniach pracujemy nad jednym i tym samym, różnie planami i misjami jest. Są sytuacje, gdy trzeba więcej czasu, żeby coś zrozumieć, uświadomić sobie, ostatecznie przerobić, wyciągnąć wnioski.

A poza tym edith tutaj jest omówiony tylko klucz wcielenia, czyli I Warunki życia, od urodzenia do xx lat życia. To nie jest obraz całego życia, a zaledwie cząstka. Nawet jeśli masz 6 w I warunkach, to tylko w czasie kiedy one trwają może/mogła ona na Ciebie oddziaływać i wtedy problemy w sferze rodzinnej (jeśli o to chodzi) były/są widoczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki wcielenia w wibracji 9 są rezultatem nagłego i nieoczekiwanego zakończenia poprzedniego życia. Są czasem danym na zakończenia starych spraw i związków. Chodzi o to, aby uwrażliwić się na innych i aby dostrzegać potrzeby innych ludzi.

 

Mam mieszane uczucia co do ostatniego zdania... Pewnie dlatego, że jest zbyt empatyczna, a co za tym idzie staje chodzącym odbiornikiem ludzkich emocji, uczuć etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Warunki wcielenia w wibracji 7 powstały przez życie w rodzie wysoko arystokratycznym lub królewskim i mamy tu do czynienia z introwertykiem poszukującym duchowej głębi życia. Osoby z tymi warunkami posiadają wewnętrzne wysokie poczucie własnej godności są poszukiwaczami intuicyjnego poznania świata.

 

Tak mi wyszło i co z tego wunika oczywiście prócz tego co przeczytałam, to znaczy jaka jest moja droga świadoma czy nie?

 

No i mam tak samo jak Ty, Margito :)

 

Mi też 7 wyszła <haha2>

 

Dlatego też nie każda osoba urodzona w tym samym dniu, miesiącu, roku ma takie samo życie. Dodatkiem jest godzina urodzenia, a nawet miejscowość to też można brać pod uwagę. .

 

Np. blizniaki tez nie będa mialy takiego samego zycia, rozni ich kilka min w godz urodzenia, imiona i podpis. Znam takie i roznia sie diametralnie jak ogien i woda jak aniol i diabel-doslownie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Mam 9 a mój partner ma 7 - on jest bardzo zamknięty w sobie dużo myśli i nie czuje potrzeby by dużo mówić. A ta 9 u mnie? jak to się ma do związków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki wcielenia w wibracji 8 są rezultatem życia wojownika lub szamana. Mamy do czynienia z osobą szczególnie silną i niezależną, która wie czego chce i nigdy nie zgodzi się na to, by ktoś kierował jej życiem. Uczy się wartości pieniądza, tego że jest on symbolem nieustającej wymiany energetycznej we wszechświecie.

 

To ja szaman :D Rzeczywiście nie lubię jak ktoś mną kieruje, ale czasem się na to godziłam. Czas przeszły ;) Wartości pieniądza to ja się uczę - póki co kiepskim uczniem jestem, więcej długów niż włosów ;) Ale pod wymianę energetyczną wszechświata bym go nie podpięła Ooo

 

Pozdrawiam ;*

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaman lub ogólnie osoba, która "wie więcej" ;) Może dopiero zaczęłaś tę naukę, w sensie, że to jest pierwsze ze wcieleń, w którym się tego uczysz i dlatego na razie idzie ciężko i efektów nie widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...

U mnie 6, u mojego męża 6, dobrego liczba związku 6. Ja z dnia urodzenia 16/7 sama karma rodziny i miłości. Chyba w tym wcieleniu też daje plamę bo rozwodzę się z mężem, rozwalam rodzinę, on zresztą też daje plamę to jego kontakty z innymi kobietami doprowadziły do tej sytuacji. Nigdy nie miałam szczęścia do mężczyzn, on do kobiet też; (;tak mi teściowa powiedziała w dniu ślubu) <dobani>

Syn 11/2, córka 9. Są jeszcze za mali aby stwierdzić czy się zgadza, oboje urodzili się przez CC więc nie mieli możliwości wybrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tefigi, jeżeli jesteśmy przy liczbach, to wspólnie macie 3/12, a ta trójka to właśnie m.in., obecność i wtrącanie się innych osób w związek. To ludzie, którzy zachowują się tak, jakby wiedzieli najlepiej co dla nas najkorzystniejsze lub jakieś ich nieszczere gierki, intrygi albo czasami "żyją" równocześnie z nami, tworząc relację, czyli właśnie tak jak piszesz, mogą to być inne kobiety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...