Skocz do zawartości

Karma i związek karmiczny


Milka

Polecane posty

Mam takie zagadnienia do skonsultowania.

Czym jest karma? Tak dokładnie nie wiem, ale mnie się wydaje, że to doświadczenia, które musimy "przerobić" żeby zaczęło się nam układać układać w życiu. O tej karmie często mówi się w kontekście poprzednich wcieleń człowieka. Czym jest właściwie ta karma?

Druga kwestia, to czym są związki karmiczne? Czemu one służą i jak wpływają na nasze życie? Z kim można mieś tego typu związek? Można mieć np. z rodzicem.

Mi kiedyś wróżka powiedziała, że mam z kimś związek karmiczny i dopóki go nie rozwiążę to nie zbuduję właściwego szczęśliwego związku. Szczerze powiem, że z biegiem lat i doświadczeń jakoś nie mam szczęścia do mężczyzn. Bardzo się boje skrzywdzenia i zranienia. Jakoś tak odtrącam ich od siebie i trzymam na dystans, boję się zaufać. Może na takie nastawienie do mężczyzn mają wpływ moje toksyczne relacje z ojcem, który bardzo mnie krzywdził, a teraz nie mam z nim kontaktu dla własnego dobra. Czy ja mogę mieć związek karmiczny z ojcem?

Proszę o fachową pomoc i poradę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Mam takie zagadnienia do skonsultowania.

Czym jest karma? Tak dokładnie nie wiem, ale mnie się wydaje, że to doświadczenia, które musimy "przerobić" żeby zaczęło się nam układać układać w życiu. O tej karmie często mówi się w kontekście poprzednich wcieleń człowieka. Czym jest właściwie ta karma?

Niekoniecznie, aby zaczęło się nam układać w życiu, bo karma może być różna i różnych spraw dotyczyć i może być różnie postrzegana. Najczęściej jest to prawo przyczyny i skutku. W każdym wcieleniu można pracować na karmę - to co wysyłamy, zbieramy. Stąd tak ważne jest choćby pozytywne myślenie, czy czynienie dobra, względem innych osób. Jeżeli chodzi o karmę z poprzednich wcieleń - jeżeli ktoś wyrządził nam zło, to najprawdopodobniej kiedyś on będzie cierpiał.

Druga kwestia, to czym są związki karmiczne? Czemu one służą i jak wpływają na nasze życie? Z kim można mieś tego typu związek? Można mieć np. z rodzicem.

Takie związki możemy mieć z każdą osobą, rodzicem, ciotką, kuzynką, czy nawet z sąsiadką. Z reguły jednak nie mamy o tym pojęcia, nie wnikamy w to bo i po co? Najczęściej pod analizę poddaje się związki partnerskie i tam doszukuje się karmy. W numerologii tę karmę wyznaczają liczby, gdy pewne liczby się pojawią możemy mówić, że jest to związek karmiczny. Czyli taki, w którym coś trzeba odpracować, poprawić, zmienić itp. Ale odrzucając numerologię, to każdy związek można nazwać karmicznym, ponieważ w każdym coś trzeba zmienić, przepracować. Nie ma związków idealnych, kłótnie, płacz, rozpacz itp. to są przykre doświadczenia, ale uczą najwięcej. Każdy człowiek wnosi coś do naszego życia, nawet jeżeli nam się wydaje inaczej albo jeśli nie patrzymy na relację pod tym kątem.

 

 

Mi kiedyś wróżka powiedziała, że mam z kimś związek karmiczny i dopóki go nie rozwiążę to nie zbuduję właściwego szczęśliwego związku.

To nie jest tak, że związek karmiczny, to najgorsze co nas mogło spotkać... to są tylko takie mity tworzone nie wiem na potrzeby biznesowe? Każdy związek po pewnym czasie może się rozpaść i wcale nie trzeba w nim szukać karmy... po prostu należy na to popatrzeć inaczej, a mianowicie tak jak już wyżej pisałam - ludzi spotykamy po coś. Po coś również wchodzimy i tworzymy związki partnerskie, nawiązujemy nowe znajomości, przyjaźnie itp. Część z ludzi w naszym życiu odgrywa w nim bardzo ważną rolę lub dopiero odegra, a część to osoby, dzięki którym np. coś toczy się dalej lub nastąpi jakaś zmiana np. inny punkt widzenia itd.

Szczerze powiem, że z biegiem lat i doświadczeń jakoś nie mam szczęścia do mężczyzn. Bardzo się boje skrzywdzenia i zranienia. Jakoś tak odtrącam ich od siebie i trzymam na dystans, boję się zaufać. Może na takie nastawienie do mężczyzn mają wpływ moje toksyczne relacje z ojcem, który bardzo mnie krzywdził, a teraz nie mam z nim kontaktu dla własnego dobra. Czy ja mogę mieć związek karmiczny z ojcem?
Moim zdaniem tak. Na pewno negatywne relacje z ojcem mogły wpłynąć na to jak teraz podchodzisz do relacji partnerskich. Boisz się i stąd ta blokada. Jeżeli chodzi o związek karmiczny z ojcem, to może przedstawię to tak. Owszem możesz mieć z nim taki związek, ale niewykluczone, że Twoja dusza właśnie takiego czegoś potrzebowała. Warto dodać, że przed zejściem na ziemię układane są dokładne plany na to wcielenie i dusze dogadują się między sobą i wybierają jakie doświadczenia chcą zdobyć i co mają w tym celu zrobić. W Waszym przypadku tak właśnie może być. Na pewno jako dusze, Twoja i ojca są dla siebie bliskie, bo znaleźliście się w jednym wcieleniu i to w bliskiej relacji, ale potrzebowaliście takich właśnie doświadczeń, aby się wzbogacić i rozwijać. Ale tutaj już należy brać pod uwagę lekcje, plany na dane wcielenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podepnę pod pytanie, czy badając profil numerologiczny obu osób, jesteśmy w stanie sprawdzić, nad czym w danym karmicznym związku powinniśmy pracować? Ktoś kiedyś pomógł mi w interpretacji (jako takiej) horoskopów i wyszło, że owszem karmiczny i że osoba, która mi to tłumaczyła nie wierzy, że my jeszcze jesteśmy razem bo istne tornado nie związek i jeszcze nigdy czegoś takiego nie widział (ja nie wiem, ja nie narzekam :D). Ale nie dowiedziałam się, jaką rzecz musimy wypracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erato napisał:
To ja się podepnę pod pytanie, czy badając profil numerologiczny obu osób, jesteśmy w stanie sprawdzić, nad czym w danym karmicznym związku powinniśmy pracować? Ktoś kiedyś pomógł mi w interpretacji (jako takiej) horoskopów i wyszło, że owszem karmiczny i że osoba, która mi to tłumaczyła nie wierzy, że my jeszcze jesteśmy razem bo istne tornado nie związek i jeszcze nigdy czegoś takiego nie widział (ja nie wiem, ja nie narzekam :D). Ale nie dowiedziałam się, jaką rzecz musimy wypracować.

Po pierwsze dla mnie dziwne są tego typu przekazy, w stylu "dziwne, że jeszcze jesteście razem" itd. W numerologii, czy w innych dziedzinach nie ma reguł i to, że coś wychodzi i pasuje do ogólnie przyjętych opisów, nie oznacza, że będzie się u każdego tak samo realizować lub, że u każdego będzie występować. To jest pewna możliwość, a tak naprawdę to co co się wydarzy zależy od choćby nawet podejścia partnerów do związku, ich charakterów, planów na przyszłość. Idąc dalej, nawet jeżeli horoskop, czy piramida numerologiczna pokazują jakieś sprzeczności, nie oznacza, że one naprawdę będą istnieć. Odnosząc się do pytania, w każdym związku zawsze nad czymś się pracuje, często nieświadomie... nie tylko w związkach karmicznych. Związki karmiczne, to nie jest najgorsze zło <ejej> Ale tak, w numerologii za pomocą m.in. liczb karmicznych można określić jaki problem w związku występuje i na tej podstawie można zastosować działania, które pomogą w rozwiązaniu tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, które dokładnie liczby w piramidzie mówią o problemie?

W zasadzie to wszystkie, bo każda z liczb ma własne znaczenie <myśli> a osoba, która zna się na numerologii jest w stanie bez problemu przygotować odpowiednią charakterystykę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...