Skocz do zawartości

Karma 16 z dnia urodzenia - NASZE DOŚWIADCZENIA


Tefigi

Polecane posty

Witajcie, chciałam się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat 16 z dnia urodzenia, sama jestem właśnie taką 16.

16.08. los nie szczędzi no zmartwień w sferze rodzinnej i miłości, jakoś nigdy nie miałam szczęścia do facetów, kilka "poważnych" związków rozpadło się tak o, bez żadnej większej przyczyny, kilka przelotnych miłości, kilka niespełnionych milosci, raczej ten który mi się podobał nie był mną zainteresowany i na odwrót ja nie zainteresowana tymi ,"zakochanymi". Wyszłam za mąż w wieku 31 lat w 2 rocznicę ślubu dowiedziałam się że maz mnie zdradza, na 4 liczę na rozwód, co dalej... Niedawno ktoś mi wróżył i powiedział że swoją karmę przerobiłam.... W rodzinie też się ciągle żre z mamą i bratem.

Znam kilkoro osób z tą datą dokładnie ta co ja 16.08

Kolega - w długoletnim, nieszczęśliwym związku, właściwie fikcyjnym na boku naręcze kobiet co impreza to inna...

Koleżanka E. - praktycznie brak związków, wyszła za mąż w wieku 32 lat, za faceta, którego znała bardzo krótko, jak im się układa nie wiem...

Koleżanka i siostra 16.07

Koleżanka wyszła za mąż za pierwszego faceta z jakim się związała, bo nie pije, nie jest szczęśliwa ale lepszy rydz niż nic, w rodzinie ojciec pił i bił dlatego pierwszy niepijących jest super.

Siostra - 28 lat, 2 długie związki zakończone ślubem pana z inną. Obecnie samotna....

Koleżanka 16.06 - związków sporo ale krótkie, kilka długich ale toksycznych, ta to ma tendencję do pakowania się w związku z żonatymi albo zajętymi w inny sposób, została sama z dzieckiem, facet gdy się dowiedział o ciąży uciekł.

Siostra 16.01. wyszła za mąż młodo, jest już prawie 10 lat po slubie, ale co to za małżeństwo, żrą się na potęgę, już nie raz myślała o rozwodzie.

Znacie kogoś z 16 z dnia urodzenia, kto ma łatwiej w życiu w sprawach miłosnych, chętnie poczytam, że to nie reguła.

Pozdrawiam

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tefigi świetny temat! Można poczytać i podzielić się własnymi doświadczeniami. Jeszcze tak na marginesie: to czy przerobiliśmy karmę, czy jeszcze nie i ile jej zostało jest bardzo trudne do określenia. Nawet w kartach. Bo nie znamy dokładnie tego tematu, nie wiemy co konkretnie składa się na karmę i w ogóle jak wygląda cały jej proces. Stąd nie zawsze to co wyjdzie na ten temat, jest bliskie prawdzie. W tym temacie byłabym bardzo ostrożna i chyba najlepiej samemu to "odkryć", po analizie swojego życia, wydarzeń, które się pojawiły, czy nadal pojawiają. Po prostu trzeba nabrać świadomości odnośnie swojego życia i tego jak ono wygląda. Bo jeżeli sami do czegoś nie dojdziemy, nie poznamy prawdy, to i obcy nie będą w stanie wiele pomóc.

Wracając do głównego tematu. Również znam osoby z 16 z dnia urodzenia. I rzeczywiście niektóre nie są szczęśliwe w miłości, nie założyli rodzin itd., ale znam i takie osoby, które pomimo tej 16 świetnie sobie radzą na płaszczyźnie uczuciowej. Więc i tutaj nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Tefigi napisał:
Witajcie, chciałam się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat 16 z dnia urodzenia, sama jestem właśnie taką 16.

16.08. los nie szczędzi no zmartwień w sferze rodzinnej i miłości, jakoś nigdy nie miałam szczęścia do facetów, kilka "poważnych" związków rozpadło się tak o, bez żadnej większej przyczyny, kilka przelotnych miłości, kilka niespełnionych milosci, raczej ten który mi się podobał nie był mną zainteresowany i na odwrót ja nie zainteresowana tymi ,"zakochanymi". Wyszłam za mąż w wieku 31 lat w 2 rocznicę ślubu dowiedziałam się że maz mnie zdradza, na 4 liczę na rozwód, co dalej... Niedawno ktoś mi wróżył i powiedział że swoją karmę przerobiłam.... W rodzinie też się ciągle żre z mamą i bratem.

Znam kilkoro osób z tą datą dokładnie ta co ja 16.08

Kolega - w długoletnim, nieszczęśliwym związku, właściwie fikcyjnym na boku naręcze kobiet co impreza to inna...

Koleżanka E. - praktycznie brak związków, wyszła za mąż w wieku 32 lat, za faceta, którego znała bardzo krótko, jak im się układa nie wiem...

Koleżanka i siostra 16.07

Koleżanka wyszła za mąż za pierwszego faceta z jakim się związała, bo nie pije, nie jest szczęśliwa ale lepszy rydz niż nic, w rodzinie ojciec pił i bił dlatego pierwszy niepijących jest super.

Siostra - 28 lat, 2 długie związki zakończone ślubem pana z inną. Obecnie samotna....

Koleżanka 16.06 - związków sporo ale krótkie, kilka długich ale toksycznych, ta to ma tendencję do pakowania się w związku z żonatymi albo zajętymi w inny sposób, została sama z dzieckiem, facet gdy się dowiedział o ciąży uciekł.

Siostra 16.01. wyszła za mąż młodo, jest już prawie 10 lat po slubie, ale co to za małżeństwo, żrą się na potęgę, już nie raz myślała o rozwodzie.

Znacie kogoś z 16 z dnia urodzenia, kto ma łatwiej w życiu w sprawach miłosnych, chętnie poczytam, że to nie reguła.

Pozdrawiam

16mial mój były mąż

Drogę życia ma 26

Więc mocne przepracowanych.

Żeby było śmiesznie to jego nieslubne dziecko ma drogę życia 16

Coz jakoś tak się stało że poczynania w siódmym roku osobistym np zawieranie związków trwałych nie są sprzyjające.

Ja mam dwie siódemki w swoim początkowym okresie, mój ex mąż jedną.

Ja mam dwa rozwody, on jeden.

Moim zdaniem liczba dnia urodzenia jest ważna ale obliczenie punktów zwrotnych białych i czarnych szczytów jest moim zdaniem kluczowe.

Wtedy można sprawdzić czy i gdzie i w jakim okresie pojawiają się liczby 9,7,5 moim zdaniem ważne, zobaczyć w jakim jest sie lub było okresie roku osobistego postarać się o analizę liczb.

Uważam tak że liczby karmiczna czasami nie są złe, osobiście uważam że tutaj trzeba zagłębić się w temacie połączeń licz pazystych i niepazystych. Dla mnie 1 współgra z 6

Ale 7/16 kłóci się z naturą liczby 6.

Siodemka to taka stagnacja czasami jest ona przeciwnikiem, czasami kropka np jeśli jest zdrada lub rozwód.

Kończąc moje dywagacje nad liczba 16 która lubię może bez przesady za to nie cierpię kiedy widzę 7

A mam u siebie taki powroz bo drogę życia mam 27 czasami jest ciężko :)

Pozdrawiam serdecznie Batyam

;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tefigi napisał:
Batyam mam pytanie, jak zobaczyć rozwód z daty urodzenia? Ja tego nie kumam. Wytłumaczysz?

 

Postaram się wytłumaczyć na swojej dacie

23.02.1973

Wpisujesz najpierw miesiac

2 po tem sumę z liczby dnia urodzenia

23/5

Suma z roku urodzenia 1973/20/2

1 cykl życia

. . . . . . . . . . . . . 22/4 starość od ok 56 r zycia

. . . . . . . . . . . 14/5 od ok 45 roku zycia

21. . . . . 7. . . . . . . . . . . 7 od 36 roku zycia

2. . . . . . . . . 5. . . . . . . . . . 20/2. Mlodosc

Czarne szczyty obliczamy

2. . . . . . . . . . . 5. . . . . . . . 2

(5-2)=3. . . . . . . . . ((5-2)=3

. . . . . . . Wyzwanie glowne

. . . . . . . (3-3)=0 a więc każda dowolna

Jak widzisz u mnie od 21 do 36 r życia są 7

Popatrz sobie na interpretacje lat osobistych

U mnie idealnie 2 liczby 7 dwa rozwody.

Teraz będę pod wpływem 5 od ok 45 roku życia więc i małżeństwo ostrożnie tutaj to chyba trzeba zgrać indywidualne daty moim zdaniem.

No i jak widzisz zbudowanie liczne miesiąca w którym się urodziłam z liczba roku 1973/20/2

Dalo mi 4 lub jak kto woli 22

Czarne szczyty to negatywne nasze cechy.

Popatrz proszę nad interpretacja podliczby one moim zdaniem są bardzo ważne

Dopiero później można uprościć

Jak mój rys będzie mało czytelny napisz datę chętnie pomogę

Popatrz też na datę meza.

A powracając do liczby 16

Widzialas podpis Agnieszka Gołębiewska

88/16/7

To bardzo mocny podpis i obawiam się że dla mnie 88 czasami destrukcja. W sumie to ratuje mnie ta 16.

Pozdrawiam serdecznie Batyam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałaś 16.08.bez roku

. Miesiąc ur+ rok = wezwanie glowne

. . Suma 6+?

(8+7)=15. . (7+rok)=?

8. . . . . . 7. . . . . . Rok(suma)

to jest ten okres dzieciństwa plus, mius zaczyna sie ok 28/29rok życia ale u niektórych może być do 25roku życia

 

Czarne twoje szczyty

8. . . . . . . 7. . . . . . Rok

(8-7)=1. . . . . (7- rok)

. . . . . . 1 - .? Pokaże liczbę wezwania twojego

III szczytu

To są o tyle dobre obliczenia że można zobaczyć punkty zwrotne i liczby jakie dają nam energię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tefigi napisał:
Rok 1982 czyli 2

16.08.1982

Jest jedną 7 czyli 1 rozwód. Właśnie jestem po.

. . . . . . . . . . . . . . . . 1

. . . . . . . . . . . . . . . . .6

. . . . . . . . . . 6. . . . . . . . . 9

. . . . . 8. . . . . . . . 7. . . . . . . . . 2

 

. . . . . . . . . . 1. . . . . . . . 5

. . . . . . . . . . . . . . . 4

Zrobilam sobie swoje wyliczenia i moja interpretacja jest ćwiczeniom sama ocenisz jak ja to widzę.

Jesteś 44/8

To czy obralas drogę 44 czy 8 hm moim zdaniem jeszcze nie.

Twoimi planami w pierwszym okresie życia było kształcenie ale obronie drogi kształcenia by osiągnąć cel materialny, założenie rodziny.

Wydaje mi się że ta liczba siedem nie jest przyczyną rozwodu.

Ta liczba siedem w pierwszym cyklu oznacza moim zdaniem to że bacznie wybierając osobę na założenie rodziny ale ja tutaj nie widzę małżeństwa, może to oznaczać że rozliczać ci się zwiazek który był poważny w twoich planach.

Drugi okres mam tutaj 6 i 9 jako twoje cykle życia.

I myślę że po 28 roku życia do 36 roku życia weszłam w związek, i go zakończylas.

Dziwne jest dla mnie to. Że znowu weszłam w związek z wibracja 6.

Co to oznacza. Jeśli jako dominującą spotkasz osobę dominującą i nie dacie sobie wolności, to będziesz miała drogę ciężkiej pracy 4.

Musisz zawsze brać pod uwagę 1 to człowiek co czuje (empatia) 6 miłość (tylko co to jest miłość i jak ona się objawia.

Daj też wolność swoim członkom rodziny szanuj ich zdanie i niezależność np myśli.

To pokazują liczby 7. . . 2

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .5

 

założenie rodziny wychodzi mi na to że potwornie w jakimś okresie swojego życia ja espressowo założyłas.

Dziwne ale albo byłaś kiedyś zraniona i twoje 44 cię nie zatrzymały potworna ambicja 44/8.

Pojawił się ktoś strzał pioruna diecezja jak na giełdzie i chyba weszłam w związek który jest pod wibracja liczby 6.

8z 7 nigdy w związku rodzinnym nie będą tak dobrze elektryczne jak mogą być kiedy mają romans np.

Wyzwanie życia masz 1.

I to chyba na własne życzenie sorry ale mam wrażenie że nie do końca zamknęła etap i znowu jesteś w związku w 6.

A jak weszłam z odpowiedzą to wyszła mi 22/4

Moja droga była mądra z ciebie babka. Bo mocny charakter. 5 miesza ci czasami w życiu bo espressowo decyzję to mogą być dobre decyzję pod warunkiem że nie popełniają starych błędów.

16 moim zdaniem to mówi że trudno ci ocenić czy dobrze dokonujemy wyboru partnera. Moim zdaniem to że jesteś po rozwodzie to znaczy obecnie tyle że znowu jesteś w związku z mężczyzną podobnym bardzo do poprzedniego.

A poważnych związków miałaś np 2

Trzymaj się liczb przyszłych 2 taka liczba daje ci pole do rządzenia. ALE JEŚLI SZUKASZ PRZECIWNIKA TAK MOCNEGO JAK TY TO 4 BĘDZIE SIĘ UAKTYWNIALO W TYM SENSIE ŻE NIE WIEM CZY BĘDĄ TU WYGRANE DLA OBOJGA CZY PORAŻKI.

1 DLA CIEBIE TEŻ JEST FAJNA LICZBA.

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ CI FAJNYCH DWOREK I SPEŁNIENIA 44

POZDRAWIAM SERDECZNIE BATYAM

;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególne twoje lata

2002

2006

2014

2021

2026

 

Dodam je byś pomyślała co się w nich działo i bys na kolejne zwróciła uwagę.

I co myślisz o moim spojrzeniu.

Pozdrawiam serdecznie Batyam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem w szoku tego co przeczytałam. Wszystko się zgadza. Rozwiodłam się 2 miesiace temu ale nadal jestem że swoim byłym mężem. Chcemy poukładać to co nie grało. Czy będziemy razem "zawsze" czas pokaże.co do szybkiego ślubu to też strzał w dziesiątkę. Piorun, zakochane, szał, szybki ślub, szybko 2 dzieci, rok po roku, rozwód wszysto w 4 lata. <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem w szoku tego co przeczytałam. Wszystko się zgadza. Rozwiodłam się 2 miesiace temu ale nadal jestem że swoim byłym mężem. Chcemy poukładać to co nie grało. Czy będziemy razem "zawsze" czas pokaże.co do szybkiego ślubu to też strzał w dziesiątkę. Piorun, zakochane, szał, szybki ślub, szybko 2 dzieci, rok po roku, rozwód wszysto w 4 lata. <bezradny>

 

Tefigi jesteś tak mądra babka że nie pytaj.... Ja to czuję.

 

44 idź za tą liczba z mądrością. 4i2 zobaczysz będzie Ci dobrze.

Postaw na rozwój swój

W biznesie i jako kobieta przez duże k.

Z siódemka sex. Albo sama odpuscisz

Ale życie będzie dawało ci Express w działaniu tu zawsze działaj jak 2,4,8

 

9, 6

teraz oznacza rozwój docen to. I korzystaj.

Ty porostu musisz być spełniona w każdym polu. Dla mnie twój rozwod do..... Zwycięstwo początek dla nowej ciebie niech liczba 9da ci dużo okazji do twojej realizacji.

A kiedy taka liczbę spotkasz w życiu tak jak 7 to się z nią nie ścigają wyruszają to co ci daje i wymiana doświadczeń.

Czasami tak jest ze mistrz ustawia się w pozycji ucznia nie dlatego że jest gorszy ale dlatego że daje innym szansę na tworzenie pomysłów które mistrz obróci w czyn.

Zatem dziękuję

sama jestem początkiem nauki liczb i ich różnych wpływów.

I wolę się ustawiać w pozycji ucznia, z prostej przyczyny uczeń może pozwolić sobie na błąd, mistrz nie.

Trzymaj się tej zasady 8 ósemko a zostaniesz 44

 

Pozdrawiam serdecznie Batyam

;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawością czytam te posty. Dlaczego?? bo też jestem z 16:))) i też 16.08. I też po rozwodzie... rocznik 1985.

 

To moja piramida...

 

4/13/31

9/27

6/15.....3/12

8......7/16......5/23

1. 2

1

 

Droga życia 2/12/38

 

Nie jestem zbyt mocna w interpretacji. Ale jeśli ktoś zechciałby zerknąć byłabym wdzięczna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawością czytam te posty. Dlaczego?? bo też jestem z 16:))) i też 16.08. I też po rozwodzie... rocznik 1985.

 

To moja piramida...

 

4/13/31

9/27

6/15.....3/12

8......7/16......5/23

1. 2

1

 

Droga życia 2/12/38

 

Nie jestem zbyt mocna w interpretacji. Ale jeśli ktoś zechciałby zerknąć byłabym wdzięczna :)

 

wchodzaca w młodym wieku związki ta 11/2 z liczby 38troche cię oslabia. Coś poradzimy.

Napisz mi godz urodzenia,

Popatrzę wieczorem.

Jeśli masz pytanie na aspekt życia napisz z datą.

Patrzę też na liczby pod kątem twojej osoby.

Pozdrawiam serdecznie Batyam

Do później :)

;* numerologia dotyczy okresu ale bierze się pod uwagę drogę życia 3 i 8 z liczby 38

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batyam a jeszcze mam pytanie o mój związek. Tak jak pisałam wcześniej jesteśmy po rozwodzie ale razem. Wiem że mamy razem karmę jak według Ciebie potoczy się dalej ten związek, wytrwamy razem? Czy czeka nas wspólna przyszłość. Podaje daty moja 16.08.1982 męża ( nadal tak o nim mówię) ;) 30.12.1981. jak będziesz potrzebowała innych danych pytaj ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz pytanie na aspekt życia napisz z datą?

Nie rozumiem o jaki aspekt życia chodzi? Sferę uczuciową i datę partnera?

 

Ja mogę popatrzyc kim jesteś i jaki był plan.

Jesteś moim zdaniem mocna osobowością to może znaczyć tyle że cechy negatywne charakteru często się uaktywnia.

 

Ambitna ale........

Moim zdaniem plan wobec ciebie był trochę inny niż sama go sobie stworzyłas.

Miałaś zdobywać zdobywac, zdobywać umiejętności takie jak nauka kształcenia. Kontakty na przyszłość w biznesie lub do pracy.

Charles być niezależna finansowo....... I co się stało ano to że pomyślałaś sobie ze ja się silnie jako żona.

 

Myślę że zostałaś z błędem sama na zasadzie to jakie poświęcam. Poswiecilam a zostałam sama. Szkoda że zapomniałaś że to był twój pomysł będę trochę bezczelny za dwie osoby.

 

Coz czasami myślimy że nasze pomysły są dobre.

Trochę za szybko

Malo tego myślę że dodaj pory masz wyobrażenie że to ty się poswiecilas.

Twój plan poświęcenia był w pierwszym okresie super bo nastawiony na ciebie dla ciebie i bys ty z tego sama samoistnie czekała zyski. Ale...... Materialne.

Ambitnie nie zmieniasz się,

Energetyczna z wyobraźnia weszłam w związek myślę że jest silny emocjonalnie

Bardzo silny.

23 27 to bardzo silne liczby

 

Ty jesteś 38 i zawsze będziesz odczuwać cechy tych liczb oby dobre.

Dwa nie lubi. 7,ale nie 6 z liczby 16

Dwa nie lubi 9 ale nie 2 z liczby 27

Dwa ma cechy artystki, i handlowca

Ambitnego

Realizuje się jako człowiek poważnie

Postaw na swój biznes.

Rodzina super ale nie toksyczny zwiazek nawet sex nie może być z toksyczny człowiekiem.

Napisz na kartce porażki i co sama zrobiłaś by się stały porazkami.

 

Pomożesz i sobie i innym.

Człowiek ty twórca pomysł na siebie bez mężczyzny. I praca

Będziesz spełniona 38 jak powtórzyła lekcje z przeszłości to wrócisz i znów od początku będziesz zaczynać

Popatrz na podpis swój........ 2,8,6, 20,60.80.

62,

Pozdrawiam serdecznie Batyam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batyam a jeszcze mam pytanie o mój związek. Tak jak pisałam wcześniej jesteśmy po rozwodzie ale razem. Wiem że mamy razem karmę jak według Ciebie potoczy się dalej ten związek, wytrwamy razem? Czy czeka nas wspólna przyszłość. Podaje daty moja 16.08.1982 męża ( nadal tak o nim mówię) ;) 30.12.1981. jak będziesz potrzebowała innych danych pytaj ;)

 

Na zwiazek popatrzę i na niego jako czlowiek

i biznes z tobą bo jest to możliwe

datę ślubu i rozwodu poproszę

Tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batyam DZIĘKUJĘ za interpretację. Przetrawię ją jeszcze na spokojnie. Pytałaś o aspekt życia. Proszę zerknij na moją stronę uczuciową z osobą urodzoną 16.12.1972 godz. urodzenia 17:00. Co interesującego tam widzisz?

 

Odbierz wiadomość prywatną <buziak><buziak>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batyam a jeszcze mam pytanie o mój związek. Tak jak pisałam wcześniej jesteśmy po rozwodzie ale razem. Wiem że mamy razem karmę jak według Ciebie potoczy się dalej ten związek, wytrwamy razem? Czy czeka nas wspólna przyszłość. Podaje daty moja 16.08.1982 męża ( nadal tak o nim mówię) ;) 30.12.1981. jak będziesz potrzebowała innych danych pytaj ;)

 

 

Na zwiazek popatrzę i na niego jako czlowiek

i biznes z tobą bo jest to możliwe

datę ślubu i rozwodu poproszę

Tyle

 

Odpowiadam

 

On 25 ty 44

Wychodzi liczba 89 tu jest walka o miłość, czy o pieniądze nie odpowiadaj.

89 /17/8

Walka wasza przedstawia się tak jestem pewna że pracuje tam ma powazanie, i zgrzyt jest kiedy ty o nim nie myślisz jak o szefie, przewodniku.

 

Ty działasz dla rodziny. On dla rodziny też ale..... Myślę że skok w bok był z jego strony tylko i wyłącznie sprawdzenie się i potwierdzeniem w czyichś oczach tego że jest samce.

Psychologia.

Popatrzylam na jego liczby

 

. . . . . . . . . . . . . 4

. . . . . . . . . . . . . .1

. . . . . . . . 6. . . . . . . 4

. . . . 3. . . . . . 3. . . . . . . 1

. . . . . . . 0. . . . . . . 2

 

. . . . . * . . . . . 2

 

Co to oznacza

On teraz pracuje na to co Eddie w przyszłości, jego słaba strona jest to że od czasu do czasu musi mieć atrakcje........

Jest trochę działający egoista cenie dla mnie musi być dobrze tak działa.

Liczby 3 i 5 może mieć wiedzę w jakiejś dziedzinie Zainteresowania które Ci zaimponowaly, umie jak chce zdobywać dobra materialne.

Ale brak mu systematyczności.

Co cię może denerwować.

 

 

Dla mnie liczba 25 on jest rodzinnym człowiekiem ale ta jego liczba 5

To taka liczba ekspresji, wulkanu w emocjach, myślę że jest dlugo Ooo spokojny ale jak wybuchnie to żar.

 

U ciebie ta 6 teraz ratujecie oboje zwiazek, mało tego ty ten związek ratuje i będziesz ratować a może tworzyć od nowa teraz..... 45 rok życia do okresu po 56 r życia.

Ale u niego jest inny scenariusz

Jest związek ciężka praca ale ok 45 roku życia coś zacznie od nowa jest początek.

 

Intuicja mi mówi że dla ciebie papier to kara.

Dla niego oby ten papier nie byl możliwością tego że po 45 roku życia zacznie coś odnowa.

A ty też masz po swoim okresie rozkwitu ok 56/60rok życia etap początku.

 

Gromadz dobra materialne z myślą o sobie, ważne.

Jeśli macie działalność teraz zadbaj o siebie byś była zabezpieczona.

On i tak ma karmę pracy, rodziny i związku. Myślę że jak ten aspekt zaniedbania to rozejdziecie się ale jeśli ten aspekt zbuduje na nowo tylko czy ty zapomnisz a on nie powiem będzie błędów.

Według mnie karmy związku nie ma. Według mnie 89 to może się udać odrzuca tylko ty i on źle negatywne emocje z liczby 5i 9

Poczytaj proszę negatywne cechy liczby 5,9,25,

7

Oblicz imię i nazwisko swoje i męża.

Zobacz jakie wyjdą liczby. Pamiętaj że nieparzyste liczby są silniejsze w oddziaływaniu więc 89 a liczba 7 zgrywania się z 9 osiem z twoimi 44/8

Mentalnie jest twoim mężem i emocjonalnie nadal a ja twój rozwod traktuje jako karę teraz. I oby ta kara poskutkowala bo jeśli nie wyjdzie ie z kryzysu ciebie czeka kolejny zwiazek, jego początek solo.

Dla niego dobre są 4 a ty jesteś 44,

Teraz jesteś 8 ale ster finansowy bierz w swoje ręce tak byś grała na siebie i na swoją przyszłość. Niezależność

8 pozornie wybacza

44 wybacza

Pozdrawiam Pozdrawiam serdecznie Batyam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu podaję piramidę osoby, o której wcześniej zapytałam:)

 

4/31

9/63. (Od 45)

1/28. 8/35

3/12. 7/16. 1/19

4. 2 /6. (Od 40)

2. /2

 

 

Witam serdecznie.

kbyk

Moja odpowiedź dla osoby urodzone 16.08.1985 była zerknij proszę

 

Moje wyliczenia są trochę inne troszkę się pomylilas zdarza się.

Powróć do mojego wpisu dla ciebie jest chyba na drugiej stronie.

Kolejna data 16.12.1972

I nie wiem czy dobrze zrozumiałam chodzi ci o zwiazek......

Czy biznes......

Jeśli o biznes to nie masz szansy z tym człowiekiem w razie rozstania wygrać moim zdaniem.

Profesjonalista merytorycznie bo dobrze przygotowany ma wiedzę w temacie do którego wchodzi.

 

. . . . . . . . . . . . 4. On ma poparcie liczby 22

. . . . . . . . . . . . 9

. . . . . . 1. . . . . . . . . 8

. 3. . . . . . . . 7. . . . . . . . . 1

. . . . . 4 . . . . . . . 6

. . . . . . . . . . 2

 

1osoba 38/11/2

2osoba 29/11/2

Zwiazek 67

A karma ciężkiej pracy z aspektem 13/4 człowieka twórcy który coś tworzy coś buduje i wymaga to pracy.

Karma jak się już tak bardzo upieram jest w potrzebie emocjonalnej bycia kochanym.

Dawania miłości ale wcześniej napisałam na was oboje działa liczba 6 z dnia urodzenia 6 to jest dobra liczba dla.

Dwójki,

Każda liczba nieparzyste jest silniejsza niż przystanku stąd a i pierwsza osoba nie jest mistrzem ani druga Wienie mentalności.

To was oslabia na polu związku.

 

Ale co ja widzę. Ktoś z datą 16.12.1972.

Miał ok 3 razy okazję by zaczynać od początku coś.

Silny charakter /stanowczy/ liczba 29 mówi mi że działa czasami impulsywnie pod wpływem 9 taryfa robi z niego silnego człowieka.

Czasami nieobliczalnego na plus czasami na minus.

 

On już jest i konczy jakiś etapy w swoim życiu.

To co wcześniej zgromadził ma.

To co musi uporządkować będzie robił i robi obecnie.

To taki stan że osiągnął coś i ma

Zaniedbań związki i niestety emocje.

Osoba która mi wcześniej przedstawiła jest dla niego teraz atrakcyjna coś wnosi do jego życia.

Ale..........

Nie chce mówić najpewniej bo nie wiem co osoba z dnia urodzenia 16.08.1985 u siebie zmieni o tym pisałam jeśli więc przyjmiemy optymistyczna wersję że zmiana nastąpi to

Nawet jak zwiazek się rozpadnie to dla niej będzie to twórczy początek, jak i nie zmieni to osoba z dnia 16.12.1972 zrobi biznes i będzie spokojna nawet jak zostanie sama.

Człowiek ma lekcje także musi brać pod uwagę dobro człowieka związku i nie emocjami działać.

Piątka nie składa deklaracji do pokrycia nigdy.

A jak składa tobą dwa dni może powiedzieć że nie pamięta.

Jeśli to ma być biznes nie wchodź.

Jeśli to ma być koło ratunkowe wchodź,

Jeśli to powietrze i ziemia to os ten związek musi karmić a karmi go woda.

To przenosnia ale to wy się znacie i wy musicie wiedzieć co emocjonalnie was przyciągną jakie wartości.

Emocje z 9 /z liczby 29 tutaj będą działać jak ogień spalać wypalić niszczyć.

67 dobra liczba z 29 one jakoś się dogadaja

67 liczba wymagająca kompromisu dla 38

Pozdrawiam serdecznie Batyam :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam o relację związkową:) a wysłana piramida była obliczona dla tej właśnie osoby.

 

Weryfikując to co napisałaś.

Jakiś czas temu były pomysły, żeby razem pracować. Nic z tego nie wyszło. Ja wolę działać samodzielnie niż w spółkach. Z tego co napisałam byłaby to słuszna decyzja.

 

Jeśli chodzi o oddziaływanie liczb, w ogóle siè nie znam. Nie mogę odnieść się do tego co napisałaś. Gdzieś słyszałam, że sama 11 nie dogada się z inną, choć w jakiś sposób się przyciągają:)

 

Koniec wypowiedzi...

Jeśli to ma być koło ratunkowe - wchodź, a stała relacja nie zaspokoi moich potrzeb.

 

Aktualnie relacja wymarła, a więc nie miała szans na wspólny finał, choć zapadła mi w pamięć skoro zapytałam :)

 

Dziękuję jeszcze raz za poświęcony czas.

 

Dobra robota!

 

Pozdrawiam :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...