Skocz do zawartości

Autohipnoza


Syrena

Polecane posty

Czy próbowaliście autohipnozy za pomocą nagrań swoich czy innych? Sama mam w planach spróbować, ale chciałabym poznać też zdanie innych na ten temat

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja też chętnie bym się czegoś dowiedziała. Niedawno ten temat trochę bardziej zagłębiłam ale osobiście boję się spróbować. Chcialabym się dowiedzieć jakie odczucia temu towarzyszą, jak to ogólnie wygląda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autohipnozy nie próbowałam. Mam kolegę co sam się kiedyś hipnotyzował i mówił, że super sprawa. Podobnie moja koleżanka.

 

A tak to kilka razy zahipnotyzował mnie inny kolega. Super sprawa. Dawno nie byłam tak odstresowana!

"Uważaj, co do siebie mówisz, bo może się okazać, że słuchasz.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bałam. Jakieś zaufanie mam. Od razu weszłam. Chociaż przychodziły mi na myśl różne, śmieszne rzeczy :D

 

A poza tym wpadasz w stan tak głęboki, na ile jesteś w stanie zaufać. Ja czułam "czujność" mojej podświadomości. Cząstka mnie obserwowała z boku na poczynania kolegi.

"Uważaj, co do siebie mówisz, bo może się okazać, że słuchasz.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Apropos autohipnozy, bardzo polecam trening autogenny. Jest to naprawdę prosta i szybka metoda na osiągnięcie głębokiego stanu hipnotycznego (o wiele łatwiejsza niż stosowanie jogi czy też medytacji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...

Myślę, że można jak najbardziej, ale sama nie ufam obcym próbom mnie jakoś zaprogramować, czyli nagraniom. Natomiast guided meditations próbowałam, wrażenia są raczej pozytywne. Byłam też hipnotyzowana przez innych podczas regresji (miałam 3), ciekawe doświadczenie, no i bardzo mi pomogło. Cześć wspomnień przyszła rzeczywiście bardzo naturalnie i zaskakująco, niektóre jakby trochę były zmyślone zgodnie z moja osobowością.

Wracając do autohipnozy bez wideo/nagrań i tak dalej, to przyznam, że bardzo szybko i naturalnie wchodzę w trans, w odmienny stan świadomości. Da się... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...