- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Z okazji WALENTYNEK, 10 lutego będzie można skorzystać z darmowych wróżb i zabaw! W tym dniu dostęp do tego działu mają WSZYSCY, nawet osoby niezarejestrowane na forum. Zapraszamy i życzymy miłej zabawy! :)
Awatar użytkownika
przez Vivre
Zuzanna30 pisze:A czy ja mogę poprosić o takie przesłanie? Bo prosiłam Cię o wróżbę na sferę uczuciową i nie wiem czy mogę prosić o takie przesłanie?

Pozdrawiam

"Frywolność. Odtworzenie romantyzmu w związku wymaga od Ciebie pozwolenia na ponowne rozbłyśnięcie Twojej młodzieńczej skłonności do zabaw.”
Romantyczne Anioły to cherubiny, które cieszą się ze wszystkiego, co spotkają na swojej drodze, obdarzają miłością wszystko i wszystkich włącznie z samym sobą. Pragną, abyś i Ty przypomniała sobie, że zabawa i radość z najmniejszych rzeczy codziennych jest niezbędna do życia. Wprowadź w swój harmonogram dnia czas na odrobinę rozrywki, niekoniecznie musi być coś płatne. Rób to, co lubisz i co sprawia Ci prawdziwą radość. Wszystko to sprawi, że odnowisz swoje zasoby energetyczne i poprawisz nastrój. Pamiętaj, iż to co jest w Tobie rozsyłasz w świat i to samo odbierasz z powrotem. Będąc szczęśliwa i czasami frywolna napotkasz też na szczęśliwość losu, który ześle Ci pozytywne zdarzenia lub miłych i interesujących ludzi także nową miłość.
Awatar użytkownika
przez Vivre
LADYIZ pisze:Witaj. ;) Ja też poproszę. Izabela

"Odrzuć nawyk kontrolowania. Pozwól tej sytuacji rozwijać się w naturalny sposób."

Romantyczne Anioły pragną przypomnieć Ci o tym, iż kontrolowanie sytuacji lub innych osób nie prowadzi o niczego dobrego. Przysporzy Ci tylko frustrację oraz blokadę energetyczną. Jeszcze będą okazje do kontrolowania, ale ta akurat nią nie jest. Pamiętaj, że wynik może odbiegać od wymarzonego przez Ciebie rezultatu. Jeżeli będziesz zbytnio skupiać się na wszelkich Twoich oczekiwaniach i zapewnieniach, możesz przegapić moment, w którym to miało się stać. Zaufanie i cierpliwość to fundament Twojego sukcesu. Poproś Anioły o to, aby obdarzyły Cię większym zaufaniem i daj się ponieść ku lepszemu.
Awatar użytkownika
przez Vivre
paulina929 pisze:Witam, Czy ja również mogłabym prosić o takie przesłanie?
Paulina

"Romantyczne uczucia. Twoje uczucia są właściwe i warte dalszego pogłębiania."

Pożądanie przepływające przez Twoje serce symbolizuje pieśń romantyzmu, która Cię przyzywa w tej właśnie chwili. Niniejsza karta przybyła do Ciebie jako przewodnictwo wskazujące, byś podążyła tą ścieżką tych właśnie uczuć. Być może spotkałaś kogoś, kto przyspieszył bicie Twojego serca i zastanawiasz się nad tym, czy warto udać się w pogoń za tą osobą. Ta karta ma utwierdzić Cię w przekonaniu, że warto. Zacznij z tą osobą flirtować, zaproś ją na randkę bądź po prostu zdradź swoje uczucia.
Jeśli w ostatnim czasie poszukiwałaś większej ilości romantyzmu w swoim życiu, karta ta stanowi jasny sygnał, byś wzięła sprawy w swoje ręce. Możesz sama wprowadzić siebie w romantyczny nastrój poprzez skorzystanie z luksusowego masażu bądź zabiegu pedicure, kupienie sobie prezentów lub obejrzenie romantycznego filmu.
Możesz również w sposób aktywny przyciągnąć romantyzm do swojego życia. Pierwszym krokiem jest afirmowanie, że jest ona już w Tobie obecna. Partner tylko wynosi te uczucia na powierzchnię. Musisz pamiętać, że początkowo musi ona jednak tkwić w Tobie. Im więcej będziesz afirmować: „Jestem kochany w sposób pełen romantyzmu”, tym bardziej będziesz wprowadzać ten stan - zarówno wewnątrz siebie, jak i w Twoim związku.
W niektórych przypadkach mogłaś otrzymać tę kartę jako sygnał, że jesteś już gotowa na nowy związek. W takim wypadku stanowi ona przewodnictwo nakłaniające Cię do podęcia działań takich jak wyczulenie się na obecność ludzi, którzy mogą być potencjalnymi przyszłymi partnerami, oraz przebywanie w miejscach, w których jest spore prawdopodobieństwo spotkanie nowej miłości (mogą być to miejsca bądź zdarzenia związane z Twoim hobby i zainteresowaniami).
Awatar użytkownika
przez Vivre
wangrafka pisze:To i ja poproszę o anielskie przesłanie na miłość. Iwona

"Narzeczeństwo. Twoje życie uczuciowe osiąga wyższy poziom wzajemnych zobowiązań.”

Ta karta mówi o tym, że jest Ci pisane małżeństwo. Jednak zanim to się stanie lub żeby małżeństwo było lepsze (to też tyczy się wszelkich relacji międzyludzkich) powinnaś zwrócić uwagę na związek sama z sobą. Przemyśl wszelkie aspekty swojego życia, podejmij decyzje co chcesz osiągnąć oraz nakreśl granice swojej akceptacji (czyli co potrafisz tolerować, a co nie w danej sferze życia). Gdy to uczynisz będzie Ci łatwiej określić to, czego oczekujesz i co Ci się nie podoba w zachowaniu drugiej osoby. Masz szanse na to, aby dana relacja przeszła na wyższy etap, pamiętaj o zobowiązaniach wobec drugiej osoby, ale przede wszystkim nie zapominaj o tym, co należy się Tobie.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Jaki jest twój ukochany?

Witaj, Jaki będzie mój przyszły partner? Numer 19[…]

Bardzo dziękuję :-)

wróżba na relację

Powiedziała Pani prawdę. Teraz sie zaliczyliśmy i […]

pomoc w interpretacji