- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Z okazji WALENTYNEK, 10 lutego będzie można skorzystać z darmowych wróżb i zabaw! W tym dniu dostęp do tego działu mają WSZYSCY, nawet osoby niezarejestrowane na forum. Zapraszamy i życzymy miłej zabawy! :)
Awatar użytkownika
przez Ismena
MIŁOSNE ODPOWIEDZI Z KSIĄŻEK

Chcesz wiedzieć jak w tym roku będzie wyglądać Twoje życie uczuciowe? Sprawdź to już teraz! Zadaj swoje pytania albo poproś o ogólną wróżbę oraz podaj liczbę od 2 do 432. Nie potrzebuję żadnych danych. Można się wpisywać od 10 do 14 lutego <serca> Jednocześnie przypominam, że to jest tylko zabawa i tak właśnie proszę traktować otrzymane odpowiedzi.

Zapraszam :)

Obrazek
Awatar użytkownika
przez Ismena
Vivre pisze:Poproszę o wrozbe ogólną. Numer 8 :)

"[...] - Och, Reed. - Serce Felicity stopniało. Reed nie był wściekły. Był po prostu zraniony. Wyciągnęła rękę i położyła dłoń na jego ramieniu. Wzdrygnął się, ale nie odsunął. Chcąc go pocieszyć, przysunęła się i przytuliła go. - Tak mi przykro - powiedziała miękko.
Reed przez chwilę stał sztywno, a Felicity przestraszyła się, że przekroczyła niedozwoloną granicę. Zaraz jednak otoczył ją ramionami i oparł podbródek na czubku jej głowy. Felicity zamknęła oczy. Dobrze było być tak obejmowaną, nawet jeżeli był to tylko uścisk luźnych znajomych. Wiele już czasu upłynęło, od kiedy przytulał ją mężczyzna, którego szanowała. Zwłaszcza tak atrakcyjny jak Reed.
Westchnęła, odsunęła się lekko i spojrzała w górę, nie wiedząc co jeszcze może powiedzieć, żeby my pomóc.
- Reed... - zaczęła.
Spojrzał w dół.
Kiedy ich spojrzenia się spotkały, oboje poczuli coś elektryzującego i niezaprzeczalnego. I wtedy stało sę coś, nieoczekiwanego: Reed opuścił głowę i przywarł ustami do jej warg. [...]"

Obrazek
Awatar użytkownika
przez Ismena
virgo pisze:ja też poproszę ogólnie- 22

"[...] Kawa rozjaśniała jej w głowie. A teraz właśnie potrzebowała skupienia i precyzyjnego wyrażania swoich myśli. Szykowała się do poważnej rozmowy ze swoim mężem. Przykro jej było, że nie chciał dotknąć jej brzucha. O ciąży nie wspomniał słowem. Owszem, rzucił parę zdań, w których przypominał jej, że musi teraz o siebie dbać, lecz to były zaledwie komunikaty, ogólniki pozbawione choćby odrobiny czułości.
— Damian, musimy porozmawiać — zwróciła się do niego ciepłym, ale zdecydowanym tonem.
— Owszem — potwierdził i aż zacisnął żuchwę ze zdenerwowania.
Byli jak dwaj stojący naprzeciwko siebie rywale, którzy nie wiedzą, co ich zaraz czeka.
— Nie wiem, na czym stoję, a co za tym idzie, nie wiem, jak się mam zabrać za swoje życie
— zaczęła, a jej niebieskie oczy zaświeciły się niepokojem.
— Chodź do mnie — zaproponował Damian.
Wyciągnął rękę i zaprosił ją, by usiadła koło niego na sofie. Wziął ją na kolana, jakby była kilkuletnią dziewczynką. Spojrzał w jej szafirowe oczy. Tak samo jak ona, nie wiedział, z czego zacząć stawiać fundamenty, mające stanowić podstawę wspaniałego gmachu, jakim powinien być ich związek. Pragnął mieć ją wyłącznie dla siebie, lecz obawiał się, że znowu go zawiedzie. Ten strach był potężny; większy nawet niż pragnienie bycia razem z nią. [...]"

Obrazek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
pomoc w interpretacji

Zadalam niedawno karta pytanie odnosie pracy w 201[…]

Witam Ponieważ nasza wiza niedługo sie kończy - […]

Prosba o pomoc w interpretacji

Kochane/ni, Mam maly problem. Podoba mi sie pewie[…]