- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Awatar użytkownika
przez Sapsali
justynaeg pisze:a ktoś z forum próbował autohipnozy kim był?

Ja próbowałam, ale nie u profesjonalisty a tak na własną rękę, za pomocą nagrań. W Internecie jest tego pełno. Niestety nie udało mi się dowiedzieć w 100% kim byłam, mam pewne podejrzenia, ale za to poczułam to, czego doświadczyłam w chwili swojej śmierci. Prawdopodobnie zostałam postrzelona w głowę, z lewej strony. Dużo też śniłam na temat wojny. Więc może właśnie w poprzednim wcieleniu żyłam w czasach II Wojny Światowej. Powiem tylko, że to było bardzo nieprzyjemne doświadczenie i chciałam je powtórzyć, by dowiedzieć się czegoś więcej, ale strach i wspomnienia tego bólu jaki czułam, skutecznie mi to uniemożliwiły. Może tak miało być, może miałam dowiedzieć się tylko tyle. Jakoś mnie teraz nie ciągnie do tego, by poznać kim byłam w poprzednim wcieleniu. To jedno doświadczenie wystarczyło by mnie do tego zniechęcić.
Awatar użytkownika
przez Marika
Sapsali pisze:Prawdopodobnie zostałam postrzelona w głowę, z lewej strony.

Z ciekawości zapytam, masz może na ciele w tym miejscu jakiś znak lub znamię?
Awatar użytkownika
przez Sapsali
Mariko nie zauważyłam żadnych znaków czy znamion, chociaż mam w tym miejscu takie wgniecenie w czaszce, dość głębokie, tłumaczę to tym, że widocznie mama mnie źle trzymała jak byłam noworodkiem.
Prosba na bylego partnera

Witam. Mam problem. Moj byly partner mimo ze ze mn[…]

Chętnie dodam :) W nadchodzącym tygodniu swoją wi[…]

Zwierzęce ćwiczenia

Serce - może to była papuga albo papugi ;)

1. Statek 2. ryby 3. Słońce Odpowiedź nr trzy ;)

Skorzystaj z darmowych wróżb