Skocz do zawartości

Rok osobisty 2018 a rok osobisty 5778


Batyam

Polecane posty

Ćwiczenie dla chętnych.

Kto ma ochotę zapraszam.

Oblicz swój rok osobisty z kalendarzem hebrajskim.

 

Rok hebrajski obecnie wibruje szczególną cyfrą 27

 

data 5778 obecny rok z kalendarza hebrajskiego.

Wibracja całego roku 27/9

 

Wpisz swój dzień urodzenia i miesiąc dodając obecny rok 5778= suma roku osobistego

Następnie

Porownaj ta cyfrę do swojego osobistej cyfry roku osobistego z kalendarza w którym my Europejczycy się posługujemy obecny rok 2018

Dokonując obliczenia

Dzień urodzenia + miesiac+ 2018 =suma

 

To ćwiczenie ma Ci pokazać jakie cyfry będą wibrowaly w Twoim obecnym roku

Jak też pokażą Ci że można mieć dwie cyfry w roku osobistym oby wibrowaly podobnie.

 

Jest takie powiedzenie

Są liczby i są liczby ukryte....... Odkryj je.

 

Zapraszam chętnych do wyliczenia i podania swojej analizy. <czas>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Batyam to ja pierwsza spróbuję. Moje wyliczenia.

16+8+5778=6/42/15

16+8+2018=8/26

6 rok osobisty to przede wszystkim rodzina, miłość, życie domowe, umacnianie więzi. Ogólne e dobry rok dla poświęcenia się rodzinie dzieciom, w finansach powinno być stabilnie, pod warunkiem że nie bierze się kredytów, raczej powinno starczyć kasy nawet na jakiś większy zakup rodzinny.

8 rok osobisty - no to trudny rok, raz lepiej raz gorzej, raz pod górkę raz z górki. Początek podsumowań cyklu 9 letniego. Sprawy finansowe powinny być glownymi. Jeśli chodzi o dom i rodzinę to tutaj też wzloty i upadki.

Batyam a co Ty o tym myślisz. Połączenie 6 i 8 nie powinno być takie najgorsze. Chyba całkiem nie źle?

Dodam, że rok 2018 jako mój numerologiczny rok to 1 więc tu też sprawy rodzinne na pierwszym miejscu. Z zestawienia tych trzech liczb nie powinno być źle,bardzo myślę że nawet całkiem fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że jestem numerologiczna 8/26 więc ten rok jest jakby mój. Ta 26 może mnie skłonić do pracy nad sobą, nad swoją "figura" chociaż ty może być różnie moja figura na pewno się zmieni jestem w ciąży co by się zgadzalo z 6. Nie jestem ekspertem w numerologi więc bardzo proszę o spostrzeżenia Batyam i Marikę wy dziewczyny wiecie najlepiej ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Batyam to ja pierwsza spróbuję. Moje wyliczenia.

16+8+5778=6/42/15

16+8+2018=8/26

6 rok osobisty to przede wszystkim rodzina, miłość, życie domowe, umacnianie więzi. Ogólne e dobry rok dla poświęcenia się rodzinie dzieciom, w finansach powinno być stabilnie, pod warunkiem że nie bierze się kredytów, raczej powinno starczyć kasy nawet na jakiś większy zakup rodzinny.

8 rok osobisty - no to trudny rok, raz lepiej raz gorzej, raz pod górkę raz z górki. Początek podsumowań cyklu 9 letniego. Sprawy finansowe powinny być glownymi. Jeśli chodzi o dom i rodzinę to tutaj też wzloty i upadki.

Batyam a co Ty o tym myślisz. Połączenie 6 i 8 nie powinno być takie najgorsze. Chyba całkiem nie źle?

 

Dla mnie rewelacja

 

sama odkryłas co jest priorytetem i na co liczby zwracają uwagę

1 to ja czyli Ty :)

5 czyli ruch inicjatywa ale też kreacja pomysły różne energia to wszystko ma służyć 6 Twoim potrzebom dotyczących twojego wyobrażenia o twojej rodzinie 6 liczba osobista dla ósemki super.

26= 8

 

Tefigi świetnie ;*

 

RODZINA TO ZBIÓR znasz liczby wspierające 26twój rok osobisty i liczby wymagające 15

Oj bardzo energiczny rok......

 

Tylko nie powiększ rodziny.....

Albo powiększaj ;*

Batyam ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że jestem numerologiczna 8/26 więc ten rok jest jakby mój. Ta 26 może mnie skłonić do pracy nad sobą, nad swoją "figura" chociaż ty może być różnie moja figura na pewno się zmieni jestem w ciąży co by się zgadzalo z 6. Nie jestem ekspertem w numerologi więc bardzo proszę o spostrzeżenia Batyam i Marikę wy dziewczyny wiecie najlepiej ;*

 

Gratuluję. Uśmiałam się.......

Piszę Ci o...... Możliwości powiekszenia rodziny a po tem kiedy wysyłam wiadomość to odczytałam..... Twoja druga wiadomość....

 

Niezle są te liczby......

Super.....

Taka karma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny :)

To moze i ja spróbuje - ale z interpretacja u mnie gorzej ;)

Co mi wyszło

 

1+10+5778 - 2/11/29

 

1+10+2018- 4/13

 

Tak wiec

Drugi rok osobisty to Cyt... Selekcja, Dostrzeganie wad, Otwarcie na drugiego człowieka, Współpraca, Partnerstwo, Związki z innymi ludźmi.

W poprzednim roku, mogło pojawić się wiele pomysłów, marzeń, celów do realizacji. Z tego też powodu możemy mieć poczucie chaosu [ zamętu] gdyż wiele chcemy realizować, lecz nie mamy takich możliwości, aby to zrobić.

Ten rok wręcz wymusza na nas dokonania selekcji i wybrania tego, co naprawdę jest ważne

 

A co do 4

 

Praca, Gospodarność, Porządek, Granice, Plany, Dostrzeganie potrzeb innych ludzi.

Rok wibracji 4 jest w pewnym sensie powtórzeniem roku o wibracji jeden lecz na wyższym poziomie.

Jest to rok próby skonfrontowania tego, co założyliśmy w roku o wibracji 1 z realiami życia oraz rozwoju społecznego.

Jeśli założenie nie było właściwe, mamy możliwość naprawienia błędów popełnionych w przeszłości i zacząć jeszcze raz.

 

 

Ale znalazłam tez coś takiego

(2) Będziesz mniej aktywny, zwolnisz tempo. Rok ten może wydać Ci się trochę nudny, w porównaniu z rokiem poprzednim. Wiele spraw, które rozpocząłeś w roku ubiegłym, ulegnie zahamowaniu. To będzie rok wyciszenia i adaptacji do nowych warunków, jakie przyniósł rok pierwszy.

A

(4)

To rok wytężonej pracy i inwestycji we własny rozwój. To ile pracy włożysz w tym roku, będzie rzutować na lata następne i zwróci Ci się z nawiązką, gdyż rok czwarty to rok siewu.

 

Wiec troszkę rozbieżne ;)

 

Batyam a ty co o tym sadzisz- jakieś uwagi, rady ?

Miłej niedzieli życzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny :)

To moze i ja spróbuje - ale z interpretacja u mnie gorzej ;)

Co mi wyszło

 

1+10+5778 - 2/11/29

 

1+10+2018- 4/13

 

Tak wiec

Drugi rok osobisty to Cyt... Selekcja, Dostrzeganie wad, Otwarcie na drugiego człowieka, Współpraca, Partnerstwo, Związki z innymi ludźmi.

W poprzednim roku, mogło pojawić się wiele pomysłów, marzeń, celów do realizacji. Z tego też powodu możemy mieć poczucie chaosu [ zamętu] gdyż wiele chcemy realizować, lecz nie mamy takich możliwości, aby to zrobić.

Ten rok wręcz wymusza na nas dokonania selekcji i wybrania tego, co naprawdę jest ważne

 

A co do 4

 

Praca, Gospodarność, Porządek, Granice, Plany, Dostrzeganie potrzeb innych ludzi.

Rok wibracji 4 jest w pewnym sensie powtórzeniem roku o wibracji jeden lecz na wyższym poziomie.

Jest to rok próby skonfrontowania tego, co założyliśmy w roku o wibracji 1 z realiami życia oraz rozwoju społecznego.

Jeśli założenie nie było właściwe, mamy możliwość naprawienia błędów popełnionych w przeszłości i zacząć jeszcze raz.

 

 

Ale znalazłam tez coś takiego

(2) Będziesz mniej aktywny, zwolnisz tempo. Rok ten może wydać Ci się trochę nudny, w porównaniu z rokiem poprzednim. Wiele spraw, które rozpocząłeś w roku ubiegłym, ulegnie zahamowaniu. To będzie rok wyciszenia i adaptacji do nowych warunków, jakie przyniósł rok pierwszy.

A

(4)

To rok wytężonej pracy i inwestycji we własny rozwój. To ile pracy włożysz w tym roku, będzie rzutować na lata następne i zwróci Ci się z nawiązką, gdyż rok czwarty to rok siewu.

 

Wiec troszkę rozbieżne ;)

 

Batyam a ty co o tym sadzisz- jakieś uwagi, rady ?

Miłej niedzieli życzę

 

Hej Monia 250

 

To Ty w tym roku i twoje potrzeby będą najważniejsze

 

Wychodzisz za mąż? Czy podejmiesz decyzję

 

Z kim się polaczysz moim zdaniem

Moze też oznaczać biznes może to jakaś współpraca.

Ale masz rok który będzie charmonijny moim zdaniem bo jedyne co mi podpowiada moja intuicja i liczby to ważne jest w osiągnięciu celu działanie nie w pojedynkę a przynajmniej w grupie dwóch osób.

Ale też mamy co ja tutaj widzę że możesz mieć pomysł na...... Coś......

Twórczy rok..... Coś wymyślisz.....

I ten związek.... Możesz się określić

 

Masz tyle wibracji jedynki że nic tylko otulic ja w grupie lub z grupą osób ci bliskich.

 

Weszlas z pytaniem w podliczba 27

Fajnie bo to oznacza dla mnie ze wchodząc z pytaniem wiesz już co chcesz rozwijać i dobrze Monia 250

Patrz i 2 i 4 idą. W parze a. Z moich dziwnych wyliczeń wynika

Że...... Teraz nie myślisz ja......

Tylko w tym roku myślisz My......

 

I idziecie w jednym kierunku.

 

Zobacz jeszcze jaka liczba jesteś z drogi zycia i zobacz w piramidzie która liczba Ci świeci

Buziaki na sobotę

Pozdrawiam serdecznie Batyam <buziak>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny :)

To moze i ja spróbuje - ale z interpretacja u mnie gorzej ;)

Co mi wyszło

 

1+10+5778 - 2/11/29

 

1+10+2018- 4/13

 

Tak wiec

Drugi rok osobisty to Cyt... Selekcja, Dostrzeganie wad, Otwarcie na drugiego człowieka, Współpraca, Partnerstwo, Związki z innymi ludźmi.

W poprzednim roku, mogło pojawić się wiele pomysłów, marzeń, celów do realizacji. Z tego też powodu możemy mieć poczucie chaosu [ zamętu] gdyż wiele chcemy realizować, lecz nie mamy takich możliwości, aby to zrobić.

Ten rok wręcz wymusza na nas dokonania selekcji i wybrania tego, co naprawdę jest ważne

 

A co do 4

 

Praca, Gospodarność, Porządek, Granice, Plany, Dostrzeganie potrzeb innych ludzi.

Rok wibracji 4 jest w pewnym sensie powtórzeniem roku o wibracji jeden lecz na wyższym poziomie.

Jest to rok próby skonfrontowania tego, co założyliśmy w roku o wibracji 1 z realiami życia oraz rozwoju społecznego.

Jeśli założenie nie było właściwe, mamy możliwość naprawienia błędów popełnionych w przeszłości i zacząć jeszcze raz.

 

 

Ale znalazłam tez coś takiego

(2) Będziesz mniej aktywny, zwolnisz tempo. Rok ten może wydać Ci się trochę nudny, w porównaniu z rokiem poprzednim. Wiele spraw, które rozpocząłeś w roku ubiegłym, ulegnie zahamowaniu. To będzie rok wyciszenia i adaptacji do nowych warunków, jakie przyniósł rok pierwszy.

A

(4)

To rok wytężonej pracy i inwestycji we własny rozwój. To ile pracy włożysz w tym roku, będzie rzutować na lata następne i zwróci Ci się z nawiązką, gdyż rok czwarty to rok siewu.

 

Wiec troszkę rozbieżne ;)

 

Batyam a ty co o tym sadzisz- jakieś uwagi, rady ?

Miłej niedzieli życzę

 

Hej Monia 250

 

To Ty w tym roku i twoje potrzeby będą najważniejsze

 

Wychodzisz za mąż? Czy podejmiesz decyzję

 

Z kim się polaczysz moim zdaniem

Moze też oznaczać biznes może to jakaś współpraca.

Ale masz rok który będzie charmonijny moim zdaniem bo jedyne co mi podpowiada moja intuicja i liczby to ważne jest w osiągnięciu celu działanie nie w pojedynkę a przynajmniej w grupie dwóch osób.

Ale też mamy co ja tutaj widzę że możesz mieć pomysł na...... Coś......

Twórczy rok..... Coś wymyślisz.....

I ten związek.... Możesz się określić

 

Masz tyle wibracji jedynki że nic tylko otulic ja w grupie lub z grupą osób ci bliskich.

 

Weszlas z pytaniem w podliczba 27

Fajnie bo to oznacza dla mnie ze wchodząc z pytaniem wiesz już co chcesz rozwijać i dobrze Monia 250

Patrz i 2 i 4 idą. W parze a. Z moich dziwnych wyliczeń wynika

Że...... Teraz nie myślisz ja......

Tylko w tym roku myślisz My......

 

I idziecie w jednym kierunku.

 

Zobacz jeszcze jaka liczba jesteś z drogi zycia i zobacz w piramidzie która liczba Ci świeci

Buziaki na sobotę

Pozdrawiam serdecznie Batyam <buziak>

 

Moniu jeszcze chce coś dodać moim zdaniem istotnego dla ciebie

 

Jeśli będziesz mieć jakikolwiek cel...... I podzielisz się z nim np z partnerem przykład to jeśli druga strona będzie mieć inny cel nie powinnaś działać jak jedynka.

 

Cos mi podpowiada że jak już Weszlas z pytaniem to wiesz jaki jest twój cel....

 

Ale on jest twoim celem

 

Dlatego analizując twój osobisty rok musisz dążyć do nie wymuszenia na innych działania w twoim celu.

 

Mójm zdaniem każdy cel jaki przyjdzie Ci do głowy osiągnąć jak znajdziesz sprzymierzeńca który z serca podziela twój cel to doprowadzi to do dobrego końca co byś sobie nie wymyśliła.

 

Jeśli jednak z cudownym wdziękiem osiągniesz cel jednak za pomocą sprytu....

 

A druga osoba stanie przed faktem i będzie musiała wdrożyć się z tobą w osiągnięcie celu to Góra za dwa lata wyprzedaje się z za przegu.

I że swoim celem możesz zostać sama.

 

Masz fajny rok......

Poważnie

 

No teraz mogę iść na lody.....

Pozdrawiam Monia 250

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Batyam

 

Kilka odpowiedzi :

Mężatka jestem już od dłuższego czasu

Jestem 2 /20( droga życia)

 

Nie rozumiem kilku rzeczy ;)

 

Po pierwsze : co miałaś na myśli pisząc ...Weszlas z pytaniem w podliczba 27

Fajnie bo to oznacza dla mnie ze wchodząc z pytaniem wiesz już co chcesz rozwijać i dobrze

 

I co z ...zobacz w piramidzie która liczba Ci świeci .

 

Albo jeszcze to

Masz tyle wibracji jedynki że nic tylko otulic ja w grupie lub z grupą osób ci bliskich.

 

Musze jeszcze trochę poczytać - bo nie wszystko rozumiem :)

Dziękuje za odpowiedz i miłego tygodnia życzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Batyam

 

Kilka odpowiedzi :

Mężatka jestem już od dłuższego czasu

Jestem 2 /20( droga życia)

 

Nie rozumiem kilku rzeczy ;)

 

Po pierwsze : co miałaś na myśli pisząc ...Weszlas z pytaniem w podliczba 27

Fajnie bo to oznacza dla mnie ze wchodząc z pytaniem wiesz już co chcesz rozwijać i dobrze

 

I co z ...zobacz w piramidzie która liczba Ci świeci .

 

Albo jeszcze to

Masz tyle wibracji jedynki że nic tylko otulic ja w grupie lub z grupą osób ci bliskich.

 

Musze jeszcze trochę poczytać - bo nie wszystko rozumiem :)

Dziękuje za odpowiedz i miłego tygodnia życzę

 

Witaj Moniu 250

 

Kiedy wchodzimy z pytaniem i odpowiedzią to pojawia się data i godzina

 

Ja np zawsze na to sobie patrzę.

To są dla mnie podpowiedzi.

U Ciebie wyszła mi liczba 27/9

 

I stąd napisałam że jesteś osobą która zna już swoje cele....... Np na ten rok.

 

Ja tylko rozbudowanym twoja interpretacje o to byś szła że swoimi celami nie w pojedynkę tylko przynajmniej w parze, grupie.

A to że wibracja mi dla ciebie jedynki wyszło mi z moich wyliczeń roku osobistego twojego w którym jesteś.

 

Piramida numerologiczna ta ogólna dla twojej daty urodzenia zawiera liczby.

Zawiera też poziomy.

To są wyzwania

Więc......

Jeśli zobaczysz w którym miejscu jesteś w swojej piramidzie, które jest to wyzwanie pod działaniem jakiej liczby to będziesz mieć cel.

 

Ja ci tylko podpowiedzialam jak w tym roku będzie Ci go łatwiej osiągnąć.

 

Czasami jesteśmy Zosiami Samosiami to takie jedynki

 

Tutaj podzielilam się z tobą tym co ja zauważyłam.

 

Dla twojego roku osobistego.

 

Buziaki Pozdrawiam

Batyam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dziękuje za odpowiedz - numerologia zaczęłam interesować sie niedawno i dużo jeszcze musze sie nauczyć

Nie wiem czy dobrze odczytałam ale obecnie jestem w IIpz - gdzie wychodzi 1 ;)

 

Licząc rok osobisty

01+10+2018 =1+1+0+2+0+1+8=13=4

Ale można tez policzyć inaczej

01+10=11

2+0+1+8= 11

11+11=22=4

 

Czyli 4 z mistrzowskiej 22- która jest utworzona z dwóch mistrzowskich 11- czy to ma jakieś znaczenie ??

A co do celów :) jest ich trochę - mam nadzieje ze uda mi sie je zrealizować - jesli nie wszystkie to chociaż 3 główne ;)

Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie porady <kwiatek>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dziękuje za odpowiedz - numerologia zaczęłam interesować sie niedawno i dużo jeszcze musze sie nauczyć

Nie wiem czy dobrze odczytałam ale obecnie jestem w IIpz - gdzie wychodzi 1 ;)

 

Licząc rok osobisty

01+10+2018 =1+1+0+2+0+1+8=13=4

Ale można tez policzyć inaczej

01+10=11

2+0+1+8= 11

11+11=22=4

 

Czyli 4 z mistrzowskiej 22- która jest utworzona z dwóch mistrzowskich 11- czy to ma jakieś znaczenie ??

A co do celów :) jest ich trochę - mam nadzieje ze uda mi sie je zrealizować - jesli nie wszystkie to chociaż 3 główne ;)

Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie porady <kwiatek>

 

Brawo

Monia brawo.

 

Liczba 4 z liczby 22

Moim zdaniem powinna być czytana jako ta wspierająca czyli liczbę cztery wspierają dwójki ( a właśnie ile w tych dwójka h jedynek)

Sama pokazałas na swoich obliczeniach.

 

Jesteśmy tylko ludźmi mistrz to mistrz

Więc i nasze ułomności wibruja liczbami zredukowanymi.

Ale każda jedenastka ma dwie jedynki

Co daje liczbę dwa.

 

Moim zdaniem Monia czujesz liczby.

I tak ten rok jest dla ciebie wspierany liczbami głównie jeden

Ale i są podróże 5

Tworzenie. 3

Zespol 2

I ty czyli nasza jedynka.

 

Monia mam nadzieję że i inni którzy lubią liczby analizują sobie może też dodadzą coś od siebie czego my jeszcze nie widzimy.

A może będą głosy inne, to zawsze twórcze.

 

Zachęcam was wszystkich do numerologii jak też tego by skłaniać się rozwijać własne działania

Ja w tym ćwiczeniu chciałam pokazać

i rok 2018

I rok 5778

 

liczby działające wspierajace nasz rok osobisty.

 

 

Batyam ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Batyam

Takie tylko jedno pytanie czy rok osobisty nie liczy sie od urodzin do urodzin - tak wiec ja w 4 rok osobisty wejdę dopiero w październiku a teraz jestem jeszcze w 3 roku osobistym-

Dziękuje za odpowiedz

Miłego tygodnia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Batyam

Takie tylko jedno pytanie czy rok osobisty nie liczy sie od urodzin do urodzin - tak wiec ja w 4 rok osobisty wejdę dopiero w październiku a teraz jestem jeszcze w 3 roku osobistym-

Dziękuje za odpowiedz

Miłego tygodnia

Tak Moniu 250

Od dnia urodzin wchodzisz w cykl swojego roku osobistego i tutaj są wyzwania u ciebie liczby drogi zycia do ew przerobienia poprawienia przepracowania lub wezwań związanych z dwójką u ciebie

 

Ale już jesteśmy od września (2017) roku pod wibracja roku 2018

 

Pamiętaj też że mogą być pewne przesunięcia tylko dzień urodzin jest początkiem drogi zycia

A jak go przepracujemy i ile razy będziemy wracać do wyzwań drogi zycia zależy od nas samych.

 

Mam nadzieję że troszkę pomogłam.

Pozdrawiam serdecznie Batyam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie zrobiłam <cwaniak>

 

Wyszło mi że rok osobisty z kalendarzem hebrajskim to u mnie 6/33

 

W tym roku powinniśmy wiedzieć kim jesteśmy i jakie są nasze możliwości. Tak więc w tym roku kończymy etap społecznego rozwoju i przechodzimy od swojego ''ja'' do ''my'' wyrażamy swoje ''ja'' dla ludzi i wśród ludzi. Stajemy się jednostkami społecznymi i zaczynamy rozumieć, że współżycie społeczne jest życiową koniecznością każdego z nas, gdyż przynależymy do innych ludzi, wymieniamy z nimi myśli, doświadczenia, uczucia oraz potrzebujemy od nich pomocy.

 

Liczba trzydzieści trzy odzwierciedla ideał miłości uniwersalnej, ogarniającej wszystkich ludzi. Miłość taka równoznaczna jest z oddaniem, poświęceniem się i współodczuwaniem, to miłość, która rodzi pragnienie służenia najwyższym ideałom i która nie waha się poświęcić wszystkiego w ich obronie.

 

A rok osobisty mam 7 chociaż, wyszło mi w tych obliczeniach 8 (ale w ten rok wejdę dopiero w listopadzie)

 

Refleksja, Duchowość, Kontemplacja, Doskonalenie, Rozwój, Nauka, Indywidualna praca twórcza.

Odnajdujemy prawdziwe wartości i gromadzimy życiową mądrość. Zaczynamy też inaczej patrzeć na świat i rozumieć, że każdy poprzez życiowe doświadczenia sam odnajduje swoją życiową drogę oraz sam dociera do Boga, nie ma więc sensu narzucać innym swoich poglądów ani przekonań.

 

Chociaż patrząc co się teraz dzieje w moim życiu, to jakbym dopadła mnie karma, dużo smutku, przygnębienia, jakoś tak niepomyślnie rok się zaczął, ale mam nadzieję, że ta zła passa minie <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie zrobiłam <cwaniak>

 

Wyszło mi że rok osobisty z kalendarzem hebrajskim to u mnie 6/33

 

W tym roku powinniśmy wiedzieć kim jesteśmy i jakie są nasze możliwości. Tak więc w tym roku kończymy etap społecznego rozwoju i przechodzimy od swojego ''ja'' do ''my'' wyrażamy swoje ''ja'' dla ludzi i wśród ludzi. Stajemy się jednostkami społecznymi i zaczynamy rozumieć, że współżycie społeczne jest życiową koniecznością każdego z nas, gdyż przynależymy do innych ludzi, wymieniamy z nimi myśli, doświadczenia, uczucia oraz potrzebujemy od nich pomocy.

 

Liczba trzydzieści trzy odzwierciedla ideał miłości uniwersalnej, ogarniającej wszystkich ludzi. Miłość taka równoznaczna jest z oddaniem, poświęceniem się i współodczuwaniem, to miłość, która rodzi pragnienie służenia najwyższym ideałom i która nie waha się poświęcić wszystkiego w ich obronie.

 

A rok osobisty mam 7 chociaż, wyszło mi w tych obliczeniach 8 (ale w ten rok wejdę dopiero w listopadzie)

 

Refleksja, Duchowość, Kontemplacja, Doskonalenie, Rozwój, Nauka, Indywidualna praca twórcza.

Odnajdujemy prawdziwe wartości i gromadzimy życiową mądrość. Zaczynamy też inaczej patrzeć na świat i rozumieć, że każdy poprzez życiowe doświadczenia sam odnajduje swoją życiową drogę oraz sam dociera do Boga, nie ma więc sensu narzucać innym swoich poglądów ani przekonań.

 

Chociaż patrząc co się teraz dzieje w moim życiu, to jakbym dopadła mnie karma, dużo smutku, przygnębienia, jakoś tak niepomyślnie rok się zaczął, ale mam nadzieję, że ta zła passa minie <ok>

 

Cześć Aniko

 

Siódmy rok osobisty europejski kalendarz obecnie przechodzisz po urodzinach, 8 rok osobisty.

hebrajski 5 rok osobisty teraz po urodzinach 6 rok osobisty W 2018

 

Będzie dobrze głową do góry

5pedzi a siódemka ja stopuje.

 

A może ktoś z tych dwóch liczb wyczytałem dla Anki coś jeszcze innego

Pozdrawiam Batyam ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie zrobiłam <cwaniak>

 

Wyszło mi że rok osobisty z kalendarzem hebrajskim to u mnie 6/33

 

W tym roku powinniśmy wiedzieć kim jesteśmy i jakie są nasze możliwości. Tak więc w tym roku kończymy etap społecznego rozwoju i przechodzimy od swojego ''ja'' do ''my'' wyrażamy swoje ''ja'' dla ludzi i wśród ludzi. Stajemy się jednostkami społecznymi i zaczynamy rozumieć, że współżycie społeczne jest życiową koniecznością każdego z nas, gdyż przynależymy do innych ludzi, wymieniamy z nimi myśli, doświadczenia, uczucia oraz potrzebujemy od nich pomocy.

 

Liczba trzydzieści trzy odzwierciedla ideał miłości uniwersalnej, ogarniającej wszystkich ludzi. Miłość taka równoznaczna jest z oddaniem, poświęceniem się i współodczuwaniem, to miłość, która rodzi pragnienie służenia najwyższym ideałom i która nie waha się poświęcić wszystkiego w ich obronie.

 

A rok osobisty mam 7 chociaż, wyszło mi w tych obliczeniach 8 (ale w ten rok wejdę dopiero w listopadzie)

 

Refleksja, Duchowość, Kontemplacja, Doskonalenie, Rozwój, Nauka, Indywidualna praca twórcza.

Odnajdujemy prawdziwe wartości i gromadzimy życiową mądrość. Zaczynamy też inaczej patrzeć na świat i rozumieć, że każdy poprzez życiowe doświadczenia sam odnajduje swoją życiową drogę oraz sam dociera do Boga, nie ma więc sensu narzucać innym swoich poglądów ani przekonań.

 

Chociaż patrząc co się teraz dzieje w moim życiu, to jakbym dopadła mnie karma, dużo smutku, przygnębienia, jakoś tak niepomyślnie rok się zaczął, ale mam nadzieję, że ta zła passa minie <ok>

 

Cześć Aniko

 

Siódmy rok osobisty europejski kalendarz obecnie przechodzisz po urodzinach, 8 rok osobisty.

hebrajski 5 rok osobisty teraz po urodzinach 6 rok osobisty W 2018

 

Będzie dobrze głową do góry

5pedzi a siódemka ja stopuje.

 

A może ktoś z tych dwóch liczb wyczytałem dla Anki coś jeszcze innego

Pozdrawiam Batyam ;*

 

A już rozumiem teraz jestem w 5 roku osobistym jeżeli chodzi o kalendarz hebrajski, ale ciekawostkę dodam, że w roku numerologicznym też jestem 5 to powinien być dynamiczny rok, może ta 7 tak na niego wpływa. Ja mam wrażenie, że przechodzę lekcję cierpliwości, chciałabym, żeby zaczęło się w końcu coś dziać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dużo racji Aniko

7 rok z moich obserwacji to dużo pokory z jednej strony chcemy coś szybko...... A niejednokrotnie życie pokazuje nam że nasze sprawy choć my coś zaczynamy stoją w miejscu. Więc pozostaje nam sumiennie wykonywać to co jest...... Praca nauka itd.....

 

Skoro wyliczenia Aniko dotyczą okresu przed Tobą tj okresu po twoich urodzinach, to niestety jesteś pod działaniem liczb 5 i 7

 

Ale chce dodać Ci otuchy i powiem że może zobacz jakie są podliczby to też są podpowiedzi skoro wynik wyszedł Ci 5 i siedem.

A w kolejnym roku po urodzinach wchodzisz w cykl 6 i 8

To może warto popatrzeć na podliczby.

A może przyjdzie Ci do głowy jakieś nowe ćwiczenie.

 

do Twoich urodzin bez deklaracji to nam pokazuje liczba pięć ale też jak ja ta liczbę i jej energię odczytuje to jej ruchliwosc i dynamizm może podróże.....

A może towarzyskie spotkania.

Tu można tworzyć.

 

Najważniejsze że wiemy pod jakim działaniem i jakich liczb jesteśmy.

 

weszlas ze swoją odpowiedzią w podliczba 34/7

To ta siódemka Ciebie lubi.... Oby to zabrzmiało obiecująco taka karma i niech nas otula pozytywnymi emocjami.

 

Batyam ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chce dodać Ci otuchy i powiem że może zobacz jakie są podliczby to też są podpowiedzi skoro wynik wyszedł Ci 5 i siedem.

 

Batyam sprawdziłam te podliczby, powiem, że im więcej zagłębiam tym gorzej to wychodzi ;)

 

32/5 Podliczba Trzydzieści Dwa (32/5), zwana posłańcem światła, wskazuje, że w naszym życiu konieczne są wysokie cele i niepoddawanie się wpływom, zwłaszcza, że będziemy otoczeni dużą liczbą przyjaciół. Nic powinniśmy doprowadzać do ekstremalnych sytuacji i nieporozumień i starannie kontrolować wszelkie transakcje handlowe. Uważnie musimy dobierać współpracowników (naszym atutem jest zaufanie) i unikać wywyższania się i zarozumialstwa, gdyż w innym wypadku nasi przyjaciele zmienią się we wrogów, pojawią się trudności zawodowe i napotkamy przeszkody, które opóźnią realizację naszych celów.

 

Podliczba Szesnaście (16/7) wyrażająca Długi Karmiczne, zapowiada regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliśmy czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają nas trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

 

Podliczba Trzydzieści Cztery (34/7) podpowiada, że powinniśmy się wystrzegać niecierpliwości, impulsywności. ryzyka, gdyż ograniczać będą naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzania w pole przeciwników. Grozić nam będzie oddalenie od ukochanej osoby, problemy zdrowotne, rozczarowanie miłosne, zerwanie, separacja, rozpad spółki, walka i procesy. Doświadczenia te dostarczą nam nauk i umożliwią poznanie samego siebie. Jeśli będziemy cierpliwi i zdyscyplinowani, otrzymamy pomoc kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Mimo gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru.

 

Trzeba postawić w tym roku, na naukę cierpliwości i pokory, inaczej tego roku chyba nie da się przejść, ale mam nadzieję, że ten rok nie będzie ciągle taki pasywny, monotonny cały czas <myśli> a może jak to odrobię to 7 to zacznie wibrować ta 5 i będzie się działo <cwaniak>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę wiele pozytywów.

Mogę tylko dodać

 

Popatrz na liczbę 16 tak......

Jedynka wybija się do liczby 6

 

Regeneracja poprzez klęskę to chyba dla mojego ex haha.... Ha.

To droga zycia.

A my jesteśmy przy obliczaniu roku osobistego.

 

Anika karma to też dobre rzeczy zauważyłam że wiele z nich napisałaś.

 

Sama rozpracowalas liczby

w tym liczbę ukrytą z kalendarza hebrajskiego.

Możemy się umówić na a jesieni i powoli zrobić weryfikację......

Pozdrawiam serdecznie Batyam ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę wiele pozytywów.

Mogę tylko dodać

 

Popatrz na liczbę 16 tak......

Jedynka wybija się do liczby 6

 

Regeneracja poprzez klęskę to chyba dla mojego ex haha.... Ha.

To droga zycia.

A my jesteśmy przy obliczaniu roku osobistego.

 

Anika karma to też dobre rzeczy zauważyłam że wiele z nich napisałaś.

 

Sama rozpracowalas liczby

w tym liczbę ukrytą z kalendarza hebrajskiego.

Możemy się umówić na a jesieni i powoli zrobić weryfikację......

Pozdrawiam serdecznie Batyam ;*

 

Batyam bardzo Ci dziękuję, za twoje wskazówki, jak najbardziej jestem za tym, że na jesieni wrócę z weryfikacją, dałaś mi jeszcze domyślenia z tą 1 to nowy strat, początki a 6 to liczba rodziny, może jakaś nowa miłość zajrzy :D takie skojarzenie ;) Jeszcze raz dziękuje i wszystkiego dobrego życzę <kwiatek>;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Dnia 25.01.2018 o 17:35, Batyam napisał:

Masz dużo racji Aniko

7 rok z moich obserwacji to dużo pokory z jednej strony chcemy coś szybko...... A niejednokrotnie życie pokazuje nam że nasze sprawy choć my coś zaczynamy stoją w miejscu. Więc pozostaje nam sumiennie wykonywać to co jest...... Praca nauka itd.....

 

Skoro wyliczenia Aniko dotyczą okresu przed Tobą tj okresu po twoich urodzinach, to niestety jesteś pod działaniem liczb 5 i 7

 

Ale chce dodać Ci otuchy i powiem że może zobacz jakie są podliczby to też są podpowiedzi skoro wynik wyszedł Ci 5 i siedem.

A w kolejnym roku po urodzinach wchodzisz w cykl 6 i 8

To może warto popatrzeć na podliczby.

A może przyjdzie Ci do głowy jakieś nowe ćwiczenie.

 

do Twoich urodzin bez deklaracji to nam pokazuje liczba pięć ale też jak ja ta liczbę i jej energię odczytuje to jej ruchliwosc i dynamizm może podróże.....

A może towarzyskie spotkania.

Tu można tworzyć.

 

Najważniejsze że wiemy pod jakim działaniem i jakich liczb jesteśmy.

 

weszlas ze swoją odpowiedzią w podliczba 34/7

To ta siódemka Ciebie lubi.... Oby to zabrzmiało obiecująco taka karma i niech nas otula pozytywnymi emocjami.

 

Batyam ;*

 

Hej Batyam już mogę napisać weryfikację, jeżeli chodzi o rok 5 tu były zmiany dokładniej  w sferze zawodowej. Zmieniłam pracę w nowej po pół roku, dostałam propozycję awansu. Pod tym względem dużo się zadziało. Natomiast jeżeli chodzi o 7 to czas był na rozwój siebie, mojego wnętrza. W sferze uczuciowej nic się nie zadziało, nikogo nie poznałam. No zobaczymy co przyniesie teraz ta 6 do urodzin już nie daleko. 

 

Z kalendarza hebrajskiego wejdę w rok osobisty 6/33

Z Europejskiego będę w 8/17

A rok numerologiczny od września weszłam też w 6 

Więc zobaczymy co przyniesie nowy rok 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Anika napisał:

 

Hej Batyam już mogę napisać weryfikację, jeżeli chodzi o rok 5 tu były zmiany dokładniej  w sferze zawodowej. Zmieniłam pracę w nowej po pół roku, dostałam propozycję awansu. Pod tym względem dużo się zadziało. Natomiast jeżeli chodzi o 7 to czas był na rozwój siebie, mojego wnętrza. W sferze uczuciowej nic się nie zadziało, nikogo nie poznałam. No zobaczymy co przyniesie teraz ta 6 do urodzin już nie daleko. 

 

Z kalendarza hebrajskiego wejdę w rok osobisty 6/33

Z Europejskiego będę w 8/17

A rok numerologiczny od września weszłam też w 6 

Więc zobaczymy co przyniesie nowy rok 

  Anika ja jak to przeczytałam to pierwsze co pomyślałam że teraz to tylko doktorat.... wiesz weż na spokojnie pomyśl bo to 33 odstaw liczbę jak to się mówi potocznie mistrza dodaj 33 + swoją liczbę drogi życia i zobacz co Ci wyjdzie jaka liczba ty znajdziesz klucz. I tak samo ha ha ha z 17 i znowu mamy naukę dodaj do 17 liczbę swojej drogi życia = 

 

W Nowy Rok Hebrajski byłam dokładnie w Jerozolimie 5779 to dla mnie 1 i dokładnie ta liczba idzie gdzieś za mną a widzę że za Tobą idą liczby rozwoju Aniko . Wiesz ja mam swoją teorie może ona jest inna ale uważam że jeśli życie i wyzwania chcą byś awansowała byś się uczyła to Twoją osobę stawia w wyższej lepszej perspektywie a więc ....może na tych wyżynach jest ktoś kogo spotkasz. Dodaj moja droga liczby popatrz też jakie liczby ustawiają się jako pierwsze i drugie jakie są parzyste i nieparzyste czy współgrają czy nie .....Mogę odpowiadać jak mam komputer mój telefon niestety nie daje mi takich szans więc przepraszam gdybym nie dawała znać. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...