Skocz do zawartości

przeznaczenie-wieza, pomoc w interpretacji


pati191932

Polecane posty

Hej robie rozkład jednemu panu i w pytaniu o jego przeznaczenie mam kartę wieży. Jak mam zinterpretować ta kartę? Jego przeznaczeniem sa nagle drastyczne zmiany. Zniszczenie tego co sobie człowiek wypracował... Bardzo trudna karta w kontekście tego pytania, jak mam patrzeć na ta kartę? Jak wy byście ja zinterpretowały?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzić o zdolność do poświęcania się, podnoszenia po upadku i na nowo rozpoczynania. Różne wydarzenia mogą się pojawić, niektóre mogą być bolesne, ale najważniejsze, aby się nie pooddawać i nie rezygnować z wcześniej obranych celów. To też umiejętność szukania innych rozwiązań, jak się tak nie udaje, to może inaczej będzie łatwiej/lepiej? Pogodzenie z tym co nieuniknione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To rozwój poprzez trudne doświadczenia, trochę jak 9 numerologiczne z podliczby 36... nieraz wydawać by się mogło, że już siły nie ma, a potem powstaje taka osoba niczym feniks z popiołów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując jeszcze do numerologii z pewnością ta osoba będzie miała coś do przerobienia na polu uczuć (to taki karmiczny dług) - może mieć problemy rodzicielskie bądź związkowe. Będzie musiała się wyzbyć egoizmu, zazdrości, współzawodnictwa, by zbudować coś trwałego / za: N. Czarmińską :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ma problemy ze zwiazkami i to nie male. Nie tylko ze zwiazkami ale i w zyciu osobistym. Ta osoba poprzez swoja lekkomyslnosc doprowadza do drastycznych sytuacji,jednym slowem przynosi ludziom pecha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta 16tka byłaby w dacie urodzenia, to może świadczyć, że ta osoba w poprzednich wcieleniach właśnie coś zaniedbała na tym polu i teraz np. płaci za to. Jeśli jest to w Tarocie Wieża jako przeznaczenie, to jest to forma ostrzeżenia/rady, żeby zaczął nad tym pracować, bo może płacić za swój egoizm w przykry sposób i jego bliscy również.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...