Skocz do zawartości

Czy on jest docelowym partnerem? rozklad


Gość

Polecane posty

1 karta: Czy On bedzie moim partnerem na cale zycie?

 

2 karta: Czy pojawi sie ktos Inny w moim zyciu?

 

3 karta: Czy bede szczesliwa w Milosci?

 

 

Przykladowa interpretacja rozkladu:

 

1 karta: cesarz - tak, to docelowy partner

 

2 karta: ( w tym wypadku, gdy z pierwszej karty wynika ze twoj partner jest tym docelowym , nie odkrywaj karty na drugiej pozycji, chyba ze chcesz kusic los.. ;) )

 

3 karta: 10 kielichow - tak, bedziesz szczesliwa w milosci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 10 months later...

Fajny, ciekawy rozkład, zrobiłam go dla siebie i wyszło mi:

1: X kielichów

2. ŚMIERĆ

3. V buław

Moja interpretacja to, że TAK to jest mój docelowy partner z którym będę szczęśliwa, aczkolwiek nie zawsze będzie kolorowo jak w bajce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Fajny, ciekawy rozkład, zrobiłam go dla siebie i wyszło mi:

1: X kielichów

2. ŚMIERĆ

3. V buław

Moja interpretacja to, że TAK to jest mój docelowy partner z którym będę szczęśliwa, aczkolwiek nie zawsze będzie kolorowo jak w bajce.

Mi się wydaje, że jeżeli podejmiesz taką decyzję i będziesz z nim, to z czasem możesz być rozczarowana tym związkiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

1 karta: Czy On będzie moim partnerem na całe życie?

VII Denarów - on nie, brak uczuć... kalkulacja...

 

2 karta: Czy pojawi się ktoś Inny w moim życiu?

X Denarów - jakiś konkretny mężczyzna... umiejący się zdeklarować

 

3 karta: Czy będę szczęśliwa w Miłości?

VIII Buław - dużo się będzie działo, wszystko się szybko potoczy, kiedy poznam tego właściwego(?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Pierwszy raz spróbowałam tego rozkładu i wyszedł mi: as kielichów- (tak to będzie długa relacja, silna więź), rycerz kielichów (pojawi się ktos niestały, emocjonalny, kochanek?!), as denarów (długotrwałe szczescie,) 
Czy myśle dobrze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Urszula123 napisał:

Pierwszy raz spróbowałam tego rozkładu i wyszedł mi: as kielichów- (tak to będzie długa relacja, silna więź), rycerz kielichów (pojawi się ktos niestały, emocjonalny, kochanek?!), as denarów (długotrwałe szczescie,) 
Czy myśle dobrze?

A ja bym widziała to jako pojawienie się szansy na stworzenie stałej relacji. Z tym że mogą wystąpić po drodze jakieś perturbacje. Osobnik ten może być z początku nie do końca dojrzały emocjonalnie. 

Jednak z czasem relacja nabrać może stabilności... I prowadzić nawet do zaręczyn. 

 

Ja to widzę tak <kocha>

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Urszula123 napisał:

Pierwszy raz spróbowałam tego rozkładu i wyszedł mi: as kielichów- (tak to będzie długa relacja, silna więź), rycerz kielichów (pojawi się ktos niestały, emocjonalny, kochanek?!), as denarów (długotrwałe szczescie,) 
Czy myśle dobrze?

1 karta: Czy On bedzie moim partnerem na cale zycie?

as kielichów - tak, jest ku temu potencjał, to takie spełnienie marzeń.

2 karta: Czy pojawi sie ktos inny w moim zyciu?

jakiś rycerz jeszcze się pojawi, ale rycerz to nie król, więc uważaj, bo może przyjść i odejść. wybór zależy od Ciebie

3 karta: Czy bede szczesliwa w Milosci? 

tak, jest ku temu okazja.

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Urszula123 napisał:

Pierwszy raz spróbowałam tego rozkładu i wyszedł mi: as kielichów- (tak to będzie długa relacja, silna więź), rycerz kielichów (pojawi się ktos niestały, emocjonalny, kochanek?!), as denarów (długotrwałe szczescie,) 
Czy myśle dobrze?

Jak dla mnie As kielichów to początek Miłości.

Rycerz kielichów - tak może się pojawić silne i gwałtowne zauroczenie kimś innym.Ale tu należy uważać,bo to może być nietrwałe

As denarów-Tak,będziesz szczęśliwa.

Na ten moment jeszcze nie wiadomo,czy z tym mężczyzną będziesz w długim związku,ale jest potencjał.Bo As kielichów to początek.

 

 

 

 

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Hej, a jak widzicie moja relacje? 

1. As denarow

2.odwrocona śmierć plus Rydwan (tu podpowiadam nie zakończona relacja z rakiem) to o niego pytam 

3.7 bulaw 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Procia95 napisał:

Hej, a jak widzicie moja relacje? 

1. As denarow

2.odwrocona śmierć plus Rydwan (tu podpowiadam nie zakończona relacja z rakiem) to o niego pytam 

3.7 bulaw 

A może najpierw sama spróbujesz opisać jak Ty to widzisz, jak czujesz.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Ktoś może pomóc?

1. król mieczy

2. siła

3. 7 pucharów

Nie umiem przekładać figur na odpowiedź :< Dla mnie to wygląda na odpowiedź nie, nikt inny się nie pojawi, ale nie będzie to problemem, ostatecznie szczęśliwa(?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2015 o 22:16, Gość napisał:

1 karta: Czy On bedzie moim partnerem na cale zycie?

 

2 karta: Czy pojawi sie ktos Inny w moim zyciu?

 

3 karta: Czy bede szczesliwa w Milosci?

 

Dnia 14.07.2021 o 13:04, TonyMavi napisał:

1. król mieczy

2. siła

3. 7 pucharów

  1. Rozumiem, że pytasz o konkretną osobę i jest nią dojrzały mężczyzna, wymagający, ostry w wypowiedziach, krytykujący, chłodny w emocjach
  2. zależy od Ciebie i od twojego nastawienia do walki
  3. stan iluzji, nieumiejętność dokonywania dobrych/ poprawnych wyborów, bujanie w obłokach, wiele wariantów miłości do wyboru

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 28.01.2015 o 22:16, Gość napisał:

1 karta: Czy On bedzie moim partnerem na cale zycie?

KRÓL MONET

pytałam o konkretną osobę ale nie wiem jak zinterpretować tego Króla - czy to odpowiedź TAK czy NIE ? 

Rzeczywiście widzę w tej karcie dokładne odbicie tej osoby - inteligentny, racjonalny, człowiek interesu, dobry opiekun... ale nie wiem czy to oznacza, że będzie to mój partner na całe życie czy nie.... Podpowiecie ?

W dniu 28.01.2015 o 22:16, Gość napisał:

3 karta: Czy bede szczesliwa w Milosci?

tu wylosowałam 9 PUCHARÓW co odbieram jako dobrą prognozę - to emocjonalne spełnienie więc wydaje się, że będę szczęśliwa 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2021 o 15:34, Moni napisał:

KRÓL MONET

pytałam o konkretną osobę ale nie wiem jak zinterpretować tego Króla - czy to odpowiedź TAK czy NIE ? 

Rzeczywiście widzę w tej karcie dokładne odbicie tej osoby - inteligentny, racjonalny, człowiek interesu, dobry opiekun... ale nie wiem czy to oznacza, że będzie to mój partner na całe życie czy nie.... Podpowiecie ?

tu wylosowałam 9 PUCHARÓW co odbieram jako dobrą prognozę - to emocjonalne spełnienie więc wydaje się, że będę szczęśliwa 


czy znajdzie się ktoś kto pomoże zinterpretować powyższe ??? <smutas>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 5 months later...

1.. 8mieczy

2.. 6monet

3.. 8monet

@Ewelka123277 jaka jest Twoja interpretacja tych kart? Przyszłaś do nas na forum, nawet się nie przywitałaś z nami, nie czytałaś zasad, które tu obowiązują, tylko wpisałaś karty i to wszystko. To nie jest odpowiednia postawa wobec osób, które tutaj przebywają i oferują swoją pomoc. Jeśli chcesz coś otrzymać, to daj również coś w zamian... Na razie otrzymujesz ostrzeżenie słowne i mam nadzieję, że dodasz interpretację kart. 

Ismena 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 mieczy wskazuje, ze nie jesteś pewna tego partnera, cały czas szukasz miłości,ale to nie ten partner na całe życie.

6 monet- przypuszczam że ktoś  inny się pojawi w Twoim życiu

8 monet- miłość która przyjdzie może nie być łatwa, trzeba będzie się napracować, by ten związek był udany.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.. 8mieczy

2.. 6monet

3.. 8monet

nie jest, i dobrze o tym wiesz, bo nie widzisz przyszłości

brak wymiany energetycznej i może materialnej

jeżeli bardzo chcesz, to trzeba włożyć dużo pracy, baaardzo dużo 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...