Skocz do zawartości

Tarot urodzinowy - rozkład


Blue

Polecane posty

Witajcie.

W kwietniu miałam urodziny i postanowiłam postawić sobie w dzień urodzin Tarota.

Rozkład wzięłam ze strony dobrytarot.pl i to co mi karty pokazały to :

1)Gdzie jestem - Moc

2)Dokąd zmierzam ( cele ) - Wieża

3)Co mnie do tego skłania - Sprawiedliwość

4)Potencjał energetyczny - Giermek buław

5)Potencjał emocjonalny - Rycerz kielichów

6)Potencjał mentalny - 8 mieczy

7)Potencjał materialny - fizyczny - 7 monet

8)Co stoi na przeszkodzie - Głupiec

9)Co trzeba zrobić by osiągnąć cel - Słońce

 

Moja interpretacja wygląda tak:

1) mam siłę by mierzyć się z przeciwnościami losu,by twardo i wytrwale dążyć do celu, karta zapowiada zmagania się z problemami ale też ich pokonywanie

2)powinnam pozbyć się starych nawyków, zburzyć to co dotychczas budowałam i zacząć pracę nad sobą i swoim otoczeniem od podstaw

3)chęć do uporządkowania sobie życia, uregulowania wszystkich aspektów związanych z funkcjonowaniem fizycznym i psychicznym

4)aktywność fizyczna i umysłowa, błyskotliwość,ruchliwość,emocjonalność,

5)marzycielstwo,romantyczność,bujanie w obłokach

6)hmmm..ciężko jest znaleźć pozytywy w tej karcie - karta brama - rozstaje dróg - niewiadoma ?

7)cierpliwość,umiejętność czekania

8) jako karta odwrócona -brak otwarcia się na to, co niesie przyszłość, kurczowe trzymanie się przeszłości, brak wolności

9)śmiało iść do przodu a wszystko ułoży się po mojej myśli

Bardzo skrócona ta moja interpretacja, ale ciężko mi idzie z AM więc nie wydaje mi się abym poprawnie zinterpretowała te karty, jak i chyba cały rozkład. Jest na tyle obszerny że trudno jest go w całości ogarnąć.

Dlatego proszę Was abyście dołożyły swoje 5 groszy :) Pozdrawiam cieplutko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

1)Gdzie jestem - Moc - jesteś w momencie, w którym będziesz się mierzyć z wyzwaniami życiowymi, a być może sama ze sobą.

2)Dokąd zmierzam ( cele ) - Wieża - dużo przemian, gruntownych - nie obawiaj się tego, tylko tak możesz zbudować nową jakość :)

3)Co mnie do tego skłania - Sprawiedliwość - potrzeba zmiany Cię skłania, wyważona, nie impulsywna, zmiana jest wskazana. Być może okoliczności zewnętrzne również to powodują, że coś trzeba zmienić.

4)Potencjał energetyczny - Giermek buław - może być rozproszenie lub nie wiesz od czego zacząć, ale widać, że do czegoś się przymierzasz :)

5)Potencjał emocjonalny - Rycerz kielichów - w emocjach idealizm, oderwanie:) wsparcie emocjonalne mężczyzny przydatne (mniej więcej równolatek).

6)Potencjał mentalny - 8 mieczy - i tu jest pies pogrzebany, tutaj trzeba popracować. Rozwiązanie jest, ale w tym momencie nie widzisz go lub nie chcesz zobaczyć. Pewne uwiązanie i zastanie.

7)Potencjał materialny - fizyczny - 7 monet - na zwiększenie dobytku będzie trzeba trochę poczekać... cierpliwość wskazana.

8)Co stoi na przeszkodzie - Głupiec - rozproszenie, brak wiedzy w temacie, zbyt lekkie podejście, niefrasobliwość...

9)Co trzeba zrobić by osiągnąć cel - Słońce - poradzić się kogoś, rozmowa partnerska/przyjacielska, kontakty, wsparcie, wyjść na światło słoneczne ze swoimi potrzebami, może być też wskazany relaks, by coś zobaczyć z dystansu.

 

Nie sugerowałam się tym co napisałaś sama, ale teraz widzę, że coś się pokrywa:) Tak to intuicyjnie napisałam. Może się przyda. Powodzenia:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...