Skocz do zawartości

prośba o pomoc w interpretacji


inkaalinka

Polecane posty

Koleżanka zapytała o wróżbę na temat potencjalnego związku z konkretną osobą, to ktoś kogo dopiero co poznała, czy jest szansa na rozwój tej znajomości. Wyszło: Koło fortuny - Cesarzowa - Wieża - wszystko w pozycji prostej. Nie do końca wiem, co symbolizuje tutaj ta wieża. Osoba ta zakończyła jakiś czas temu długi i trudny związek, od tamtej pory nie była z nikim związana, po rozstaniu musiała dojść do siebie. Przez pewien czas była zamknięta na nowe znajomości. Czy można interpretować wieżę w tym układzie jako szansę na definitywne zamknięcie starego rozdziału w życiu, nowy początek, porzucenie obaw? Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji układu, serdecznie pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama się nad tym zastanowiam, tylko tu nie ma jeszcze żadnej sytuacji, bo to świeża znajomość, on wywarł duże wrażenie. Koło i cesarzowa symbolizują coś pozytywnego, tylko ta wieża jest dla mnie tutaj zagadkowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet, jeśli związek miałby być tylko czasowy to pomoże koleżance odbudować się jako kobieta. :)

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dopiszę trochę szczegółowiej, bo jakoś mi umknęło i teraz dopiero doczytałam, że dopytujesz o Wieżę :)

Koło to symbol akcji i reakcji, cykliczności i zwrotów akcji zależnych od różnych wpływów. Nic tu nie jest przesądzone. Mogą być górki i dołki. Główny nacisk położony jest na Cesarzowej - to jaka jest i jak będzie budowała siebie w tej relacji będzie miało duże przełożenie na samą relację. Wieża może sugerować rozłam, ale oznacza też właśnie postawę człowieka (koleżanka może być obecnie nieco obmurowana) oraz to, na czym ją buduje, a to przekłada się na wszystko, co wokół niego i na wszystkich, z którymi wchodzi w relację. Zatem bardzo dużo (ale nie wszystko, bo to jasne, że "do tanga trzeba dwojga") zależy od tego, co pani wniesie w relację, jaka będzie jej postawa i nastawienie. Ten rozłam może więc dotyczyć tej znajomości i/lub osobowości koleżanki, jeśli jest osobą, która zbudowała w sobie pancerz.

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...