Skocz do zawartości

Galeria kart klasycznych


Anulka

Polecane posty

Takich kart obrazkowych jest bardzo wiele, ja posiadam te pierwsze, które tu wkleiłam. Bardzo fajnie z nich się wróży i myślę, że są idealna dla osób początkujących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne, ale zbyt mroczne jak dla mnie. Niektóre karty niestety są niedostępne. Te moje np. sama drukowałam i swoją droga fajna zabawy przy tym była.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zachęcam wszystkich do wklejania swoich ulubionych talii, bądź stron gdzie można ciekawe egzemplarze zakupić :)

 

images?q=tbn:ANd9GcQqf3Sekm_4Kh9hjE8LuuC6QGe9YSSGb_0-k9pwgA3RralmdmsczAimages?q=tbn:ANd9GcQGSRydDmFnQXGXJ-CVFHtrEblT5WGBQt9MdxIukyx2ikQoy5yOwQ

 

Te karty są bardzo fajne dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z klasykami, podobne ma Beata Marcinkowska tutaj http://www.wrozenie.pl/karty/

a chodzi mi konkretnie o te:

karty_zwykle_do_samodzielnego_wrozenia_mini.png

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, takie romantyczne, delikatne pastele :)

Teraz zauważyłam, że te do skata zaczynają się od 7 wzwyż, więc nie nadają się dla osób wróżących całą talią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Gość Ophelia2040

Pokażę Wam dwie talie klasyków, które posiadam :) Ta mniejsza to pasjansowy Piatnik. Jest maleńki - co zresztą widać na zdjęciu, powyżej nich są zwykłe karty do gry. Ma bardzo ładne karty dworskie i niezaprzeczalną zaletę - Piatnik używa do druku papieru naprawdę dobrej jakości, jeśli chcecie mieć karty, które się nie wytrą po miesiącu, tylko spędzą z Wami wiele lat, to polecam tę firmę.

 

Powyżej najnowszy, nieco fikuśny nabytek znaleziony przypadkowo w zwykłym sklepie z pamiątkami na dworcu (całe 15 złotych). To talia nazwana "Polska sztuka ludowa" od firmy Cartamundi. Papier jest nieco gorszy, ale kiedy zobaczyłam tę pstrokaciznę uznałam, że musze je mieć ;) Bardzo lubię nasze polskie wzory ludowe, chociaż przypuszczam, że przy rozkładach wróżbiarskich dostanę oczopląsu Ooo<haha2>

 

119.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Dnia 28.04.2017 o 12:29, Briee napisał:

Pokażę Wam dwie talie klasyków, które posiadam :) Ta mniejsza to pasjansowy Piatnik. Jest maleńki - co zresztą widać na zdjęciu, powyżej nich są zwykłe karty do gry. Ma bardzo ładne karty dworskie i niezaprzeczalną zaletę - Piatnik używa do druku papieru naprawdę dobrej jakości, jeśli chcecie mieć karty, które się nie wytrą po miesiącu, tylko spędzą z Wami wiele lat, to polecam tę firmę.

 

Powyżej najnowszy, nieco fikuśny nabytek znaleziony przypadkowo w zwykłym sklepie z pamiątkami na dworcu (całe 15 złotych). To talia nazwana "Polska sztuka ludowa" od firmy Cartamundi. Papier jest nieco gorszy, ale kiedy zobaczyłam tę pstrokaciznę uznałam, że musze je mieć ;) Bardzo lubię nasze polskie wzory ludowe, chociaż przypuszczam, że przy rozkładach wróżbiarskich dostanę oczopląsu Ooo<haha2>

 

119.jpg

Te pierwsze piękne <lovcie>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
3 godziny temu, Ismena napisał:

@Lakszmi jak Ci się pracuje z tymi kartami?

 

Ismena dopiero dziś je mam .Narazie nic nie mogę powiedzieć ,bo dziś dopiero pierwszy start zrobiłam .Oczyscilam karty przywitałam się i zrobiłam rozkład mogę założyć wątek odnośnie tych kart zebys mogła zaglądać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...