Skocz do zawartości

Rozkłady do pytań


Alicja

Polecane posty

Zastanawiam się jakich rozkładów najczęściej używacie? Czy to zależy od pytania czy może przeważnie używacie jakiegoś jednego rozkładu?

U mnie z tym jest różnie, często podporządkowuje rozkład pod pytanie, a są i takie pytania, w których bez najmniejszego wahania robię zwykły rozkład na 5/6 kart i też świetnie to wychodzi.

Jak jest u was?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja także przyporządkowuje rozkład pod pytanie. Staram się nie robić obszernych rozkładów, najczęściej są one proste, takie żebym mogła szybko je rozszyfrować.

Dużo zależy od tego jakie mam pytanie, co mam wziąć pod uwagę, co sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymyślasm swoje rozklady, na zasadzie "co chcę wiedzieć, jakie informacje chcę uzyskać". Sztywne rozkłady są dobre ale nie zawsze pasują, czasem trzeba zadać inne pytanie.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często modyfikowałam te już dostępne rozkłady pod siebie i swoje pytania, trochę rozkładów mam własnych takich sprawdzonych, na których już jakiś czas pracuję, a część to takie niby rozkłady, gdzie własnie od pytania może być rożna ilość kart

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...